% 10 Hemington İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hemington indirim kuponu kullan, anında %10 indirim kazan! ilk alışverişinizde...Daha Fazla

Hemington indirim kuponu kullan, anında %10 indirim kazan! ilk alışverişinizde %10 indirim kodu, yeni sezon ürünlerde geçerlidir.

Yüzde yüz doğallık prensibiyle üretim yapan Hemington, dünyanın en özel yerlerinden temin ettiği çok özel kalite iplikleriyle oluşturulmuş koleksiyonlarıyla erkek giyim deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor. Daha Az

HMG10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Hemington İndirim Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Hemington kampanya indirim kuponu ile alışverişinizi %10 indirimle tamamlayın!...Daha Fazla

Hemington kampanya indirim kuponu ile alışverişinizi %10 indirimle tamamlayın!

image Daha Az

SPTFW10 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 10 Hemington İndirim Kupon Kodu – Üye Ol Kazan

Kod Süresiz
Yeni Sezon Ürünlerinde İlk Alışverişinize Özel %10 Hemington İndirim Kodu!...Daha Fazla

Yeni Sezon Ürünlerinde İlk Alışverişinize Özel %10 Hemington İndirim Kodu! 7UHDSCQ0VF

Yeni Sezon ürünlerde geçerli %10 indiriminiz hesabınıza tanımlanmıştır. Yapacağınız ilk alışverişinizde anında indirimden faydalanabilirsiniz. Hemington kupon kodu burada! Yeni üyelere özel, yeni sezon ürünlerde ilk alışverişte anında %10 hoş geldin indirimi.

Daha Az

0E8EAS03 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Hemington Promosyon Hediye Kodu

Kod Süresiz
Hemington promosyon kodu ile ilk alışverişe özel %10 indirim sağlar!
HMGB10 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Hemington İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Hemington hediye çeki kupon kodu ile Sepetinizdeki Ürünlere %5 İndirim...Daha Fazla

Hemington hediye çeki kupon kodu ile Sepetinizdeki Ürünlere %5 İndirim ile Sahip Olun!

Daha Az

HMGSPT5 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 Hemington Hediye Çeki Kodu – Doğum Günü

Kod Süresiz
Hemington hediye çeki kuponu kullanan %20 indirim kazanacak. Bugüne özel...Daha Fazla

Hemington hediye çeki kuponu kullanan %20 indirim kazanacak. Bugüne özel %20 indirim kodunuz: HMG20DM İndirim, yeni sezon ürünlerinde geçerlidir. Daha Az

HMG20DM Kodu Aç 
100% Başarılı

200TL Hemington İndirim Kampanyası – Bahar Festivali

Fırsat Süresi Doldu
Hemington Bahar Festivali, Her 1000 TL’ye 200 TL İndirim Hemington...Daha Fazla

Hemington Bahar Festivali, Her 1000 TL’ye 200 TL İndirim

Hemington Outlet Ürünlerinde 1000 TL ve üzeri siparişlerde 200 TL İndirim! Triko, takım elbise, mont, gömlek, pantolon gibi birçok ürünün kaliteli yapısıyla pamuk, keten, kaşmir ve ipek gibi kaliteli kumaşlara sahip olan Hemington’da her 750 TL’lik alışverişe 150 TL hediye ediliyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel Hemington’da 150 TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess'e özel 1-31 Mart 2022 tarihlerinde Hemington mağazalarında ve hemington.com.tr'den...Daha Fazla

Axess’e özel 1-31 Mart 2022 tarihlerinde Hemington mağazalarında ve hemington.com.tr’den tek seferde 1.500 TL ve üzeri ilk harcamanıza 150 TL chip-para fırsatı için hemen katılın!

Kampanya detayları:

 • 1-31 Mart 2022 tarihlerinde Hemington mağazalarından ve hemington.com.tr’den tek seferde yapacağınız ilk 1.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 150 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması ya da ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “HEMINGTON” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.
 • Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımda, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Kampanyada kazanılan chip-paralar www.Hemington.com.tr’de kullanılmamaktadır.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir.
 • Axess Mobil ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Axess, Wings, Free, Ticari kartlar, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl veya ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 150 TL chip-para kazanabilir.
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

%5 Hemington Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Hemington.com.tr'de ve Hemington mağazalarında net %50 indirime ek Hopililere özel...Daha Fazla

Hemington.com.tr’de ve Hemington mağazalarında net %50 indirime ek Hopililere özel %5 indirim! Kampanya 31 Mart 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Ek %5 ve %50 indirim almak için Hemington kupon kodunu kullanın!

  Daha Az

HOPI5 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 40+% 14 Hemington Sevgililer Günü İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Hemington'da Sevgililer Günü'nde %40 + %14 indirim fırsatını kaçırmayın, marka...Daha Fazla

Hemington’da Sevgililer Günü’nde %40 + %14 indirim fırsatını kaçırmayın, marka tasarımcı ürünleri, trend trikolar, saf kaşmir, erkek ayakkabı ve aksesuarları gibi premium ürünler sunuyor! Sevgililer Gününe Özel %40 + %14 İndirim

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

150TL Hemington Kupon Kodu – Zubizu

Kod Süresiz
Hemington Zubizu kupon kodu ile 750 TL ve üzeri alışverişlerde...Daha Fazla

Hemington Zubizu kupon kodu ile 750 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL indirim sağlar! H4IT1S2KAY

Hemington mağazaları ve Hemington.com.tr’de %40’a varan indirime ek 750 TL ve üzeri alışverişe 150 TL indirim.

Mağazalarda ZUBİZU QR kodunuz veya ZUBİZU’ya kayıtlı telefon numaranızla, Knitss.com’da ise bu sayfadan alacağınız kampanya koduyla indirimden faydalanabilirsiniz.

Hemington koleksiyonu, konforundan ve şık görünümünden asla taviz vermeyen zevk sahibi erkeklere en özel Sevgililer Günü hediyesini arayanların ilk tercihi oluyor.

Kampanya Koşulları:

Sonbahar – Kış 2021/22 koleksiyonundan yapacağınız alışverişlerinizde %40’a varan indirime ek 750 TL ve üzeri alışverişlerinize 150 TL değerinde indirim uygulanır. Kampanya sadece %40’a varan indirim kampanyası ile birleşebilir. Diğer indirim ve kampanyalarla beraber çalışmaz. Kampanya kapsamı dahilinde 150 TL değerindeki indirimden en fazla 1 defa faydalanılabilir. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Son Geçerlilik Tarihi: 15/02/2022 Daha Az

6UHK57LO Kodu Aç 
100% Başarılı

% 50 Hemington Aspen Koleksiyonu İndirimi

Fırsat Süresiz
Hemington'da Aspen Koleksiyonunda İkinci Ürüne %50 İndirim! https://www.hemington.com.tr/aspen-koleksiyonu...Daha Fazla

Hemington’da Aspen Koleksiyonunda İkinci Ürüne %50 İndirim!

https://www.hemington.com.tr/aspen-koleksiyonu

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 2 Hemington Havale İndirimi

Fırsat Süresiz
Hemington online mağazadan yapacağınız alışverişlerde, tüm kredi kartlarına tek çekimde...Daha Fazla

Hemington online mağazadan yapacağınız alışverişlerde, tüm kredi kartlarına tek çekimde ve havale ile ödemelerde %2 indirim. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

%5 Hemington Mağaza İndirimi – Zubizu

Fırsat Süresiz
Hemington mağazaları ve Hemington.com.tr’de tüm indirimlere ek ZUBİZU'ya özel %5...Daha Fazla

Hemington mağazaları ve Hemington.com.tr’de tüm indirimlere ek ZUBİZU’ya özel %5 indirim!

Mağazalarda ZUBİZU QR kodunuz veya ZUBİZU’ya kayıtlı telefon numaranızla, Hemington.com.tr’de ise “HMGZBZ5” koduyla indirimden faydalanabilirsiniz.

Kış dolabınıza eşlik edecek, Hemington koleksiyonu ile yeni ufuklara doğru bir yolculuğa hazırlanın.

Kampanya Koşulları:

Kampanya Tüm Hemington kampanyaları ile birleşebilir. Sonbahar – Kış 2021/22 koleksiyonundan yapacağınız alışverişlerinizde tüm indirim ve kampanyalara ek %5 indirim uygulanacaktır. Hemington.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde %5 indirimden en fazla 1 defa faydalanabilir ve en fazla 20.000 ZUBİZU puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/10/2021 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

100 TL HEMINGTON bonus!

Fırsat Süresi Doldu
HEMINGTON’da 03Kasım-17 Kasım 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan 7alışverişlerde...Daha Fazla

HEMINGTON’da 03Kasım-17 Kasım 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan 7alışverişlerde 750 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemeli alışverişlerde kazanabilirsiniz.
İşlemlerinizin Garanti BBVA POS’larından geçmesi gereklidir.

DİĞER BİLGİLER

 • Bonus Flaş’a özel 5 Kasım- 17 Kasım 2021 tarihleri arasında kampanyaya dahil Hemington mağazalarında ve ve www.hemington.com.tr‘de tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerinize 100 TL Hemington Bonus kazanın.
 • 100 TL HEMINGTON BONUS kampanyası HEMINGTON’da 5 Kasım-17 Kasım 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan alışverişlerde 750 TL ve üzeri  taksitli ve tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • 100 TL Hemington Bonus 5 Kasım- 17 Kasım 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Hemington mağazalarında ve www.hemington.com.tr‘de Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 750 TL ve üzeri ödemelerde kazanılacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus American Express kredi kartları ,sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET HEMINGTON ”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya dahilinde HEMINGTON’da ve Hemington.com.tr kazanılıp, kazanılan 100 TL  HEMINGTON Bonuslar 5-30 Kasım 2021 tarihleri arasında  sadece fiziki ve online mağazalarda harcanabilir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar  1 Aralık  2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL  HEMINGTON Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL  HEMINGTON Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hemington Farkı

Dünyanın özel köşelerini geziyor, birinci sınıf kalitedeki iplik ve kumaşları seçiyor, uluslararası standartlara sahip tesislerimizde bu ham maddeleri özenle işliyoruz. Giyim dünyasının önemli isimleriyle çalışıyor, her biri üzerinde düşünülmüş, vücuda tam uygun kalıplarda modeller tasarlıyoruz. Yalnızca iplik ve kumaşlarımız değil, aynı zamanda kullandığımız tüm aksesuarlarımızı da rafine malzemelerden seçiyoruz. Kendi değerinin farkında olan erkeklere, giydiklerini her anı keyifli kılacak bir koleksiyon sunuyoruz.Bu sebeple diyoruz ki;

Ne Giydiğin Seni Belirler

Dünyanın milyarlarca yılda yakaladığı saf kalite Hemington ile size ulaşıyor.

Yüzde yüz saflık ve doğallık prensibiyle üretim yapan Hemington, dünyanın en özel yerlerinden temin ettiği
çok özel kalite ipliklerle oluşturulmuş koleksiyonlarıyla erkek giyim deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor.

Hemington, “smart casual” konseptinin öncülerinden biri olarak ne giydiğini sınırlara göre değil, kendine göre
şekillendiren ve her zaman yeni deneyimlere açık zihinlere yönelik bir erkek markası. Hemington, kendi değerinin
farkında olan erkeklerin ortak noktası. Hemington, yeni deneyimlere açık ruhların dünyası.

Saf kaşmir, ipek, extra fine merino yünü ve birinci sınıf pamuk ile üretilen Hemington koleksiyonu, yaratıcı zihinlerde
tasarlanıyor; üstün teknoloji makinelerde işleniyor ve usta ellerde son detayları ekleniyor. Hemington, şıklığından asla
ödün vermeyen ve kendisine saygısı olan erkekler için çalışıyor, onların hayatını pratikleştiriyor.

Hemington’da, köklerimizden gelen temel prensipleri esnetmeden yeniliklere açık olarak ürünlerimizin çok yönlü
olmalarını arzuluyoruz. Hemington’da, yüzyıllar boyunca üzerine yeni fikirlerin eklendiği erkek giyimine kendi özgün
detaylarımızı ekliyoruz. Size de fevkalade görünmenin tadını çıkarmak kalıyor.

İnsana ve doğaya saygıyı esas alarak çıktığımız bu yolda, kendine has şıklığıyla özgürce yaşamayı seven
her erkeği dünyamıza davet ediyoruz.

Hemington ile Hayatı Giyin Ne Giydiğin Seni Belirler

Doğallığın şıklıkla, modernliğin konforla birleştiği Hemington, kendine hak ettiği değeri gösteren erkekler için yetenekli moda tasarımcılarının elleriyle şekillenen giysiler üretiyor. Uzmanlığını doğduğu topraklardan ve köklerinden alan, kalitesini dünyanın dört bir köşesinden gelen en iyi ipliklerle mükemmelleştiren Hemington, moda trendlerine uyumlu modelleri ile hikayesini evrenselleştiriyor.

Novastore Hazır Giyim ve Mağazacılık A.Ş

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0850 495 0850


🟩 Hemington indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Hemington indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Hemington indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Hemington kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Hemington promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.