% 15 Hipokid İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hipokid’den Hoş Geldin hediyesi! Hemen Hipokid’e üye olun, ilk alışverişinize...Daha Fazla

Hipokid’den Hoş Geldin hediyesi! Hemen Hipokid’e üye olun, ilk alışverişinize özel 15% indirim avantajından faydalanın. İndirimden faydalanmak için hipokidyeni promosyon kodunu satın alma aşamasında girmeyi unutmayın. Kampanyadan sadece ilk aktivite satınalmanızda faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında müşteri başına maksimum 15TL indirim uygulanacaktır. Kaydol, ilk aktivitede %15 indirim kazan.

Daha Az

okidyeni Kodu Aç 
100% Başarılı

50TL Hipokid İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Çocuğunuz için eğitici ve eğlenceli aktiviteler sunan Hipokid.com'da 500 TL...Daha Fazla

Çocuğunuz için eğitici ve eğlenceli aktiviteler sunan Hipokid.com’da 500 TL ve üzeri harcamaya “ZBZ2022” koduyla 50 TL indirim!

Hipokid çocuk aktivelerinin zahmetsiz ve dijital olarak keşfedilmesini sağlayarak çocukların hayatlarını zenginleştirmeyi amaçlayan bir platformdur.

Hipokid.com çocuğu için aktivite arayan ebeveynler ile bu aktiviteleri sunan kurumları ve uzman eğitmenleri bir araya getiren dijital bir pazar yeri olarak hizmet veriyor.

Kodlamadan sanata, doğa kamplarından felsefeye pek çok farklı ilgi alanında; yüz yüze ve çevrim içi formatta atölyeler, kurslar ve kamplar Hipokid.com üzerinden anında kayıt alıyor.

Kampanya Koşulları:

Her kullanıcı bu kampanyadan 1 defa yararlanabilir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 30/06/2022 Daha Az

ZBZ2022 Kodu Aç 
100% Başarılı

25-100TL Hipokid Kupon Kodu

Kod Süresiz
250 TL ve üzeri hipokid.com alışverişlerinde 100 TL'ye varan indirim...Daha Fazla

250 TL ve üzeri hipokid.com alışverişlerinde 100 TL’ye varan indirim kazan. Kupon kodu: hopi2022 Kampanya 15 Mart 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

1500 TL ve üzeri alışverişte 100 TL indirim
500 TL – 1499 TL arası alışverişte 50 TL indirim
250 TL – 499 TL arası alışverişte 25 TL indirim Daha Az

hopi2022 Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Eğitim Kuponları

% 60 Flalingo İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flalingo indirim kodu ile 1,3,6,12 aylık İngilizce eğitimlerinde %60'a varan... Detayını Gör
learneng Kodu Aç 
100% Başarılı

% 30 Cambly 3 Aylık Abonelik İndirim Kodu | 1 Ders 115TL

Kod Süresiz
Cambly’de Tüm Zamanların En Büyük İndirimi 🔥 3 Aylıkta %30... Detayını Gör
30cg Kodu Aç 
100% Başarılı

% 40 Cambly 6 Aylık Abonelik Kupon Kodu

Kod Süresiz
Cambly’de Tüm Zamanların En Büyük İndirimi 🔥 3 Aylıkta %30... Detayını Gör
30sm Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Flalingo Promosyon Kodu

Kod Süresiz
Flalingo promosyon kodu ile 1,3,6,12 aylık İngilizce eğitimlerinde %60'a varan... Detayını Gör
alingo60 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Open English İndirimi + 1 Üyelik Alana 1 Bedava – Her Gün 1 Özel Ders + SINIRSIZ Grup Dersi

Fırsat Süresiz
Bu yıl akıcı İngilizce konuşmak çok kolay olacak: %60 indirimle... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

HipoKid’in çıkış hikayesi bir çocuğun dünyaya gelmesiyle başlıyor. Bebeğimizi kucağımıza aldığımız an benzersiz bir mutluluk ile birlikte büyük bir sorumluluk duygusu kaplıyor içimizi. Bu minik insan, gelişimi için tamamen bize bağımlı ve onun için en iyisini yapmak istiyoruz. Ama bunu başarabilmek öyle kolay değil tek bir el kitapçığı yok bu işin.

Uykudan beslenmeye, yabancı dil eğitiminden okul öncesi aktivitelere katılıma kadar her konuda birbirinden ayrışan birçok uzman görüşü mevcut. Ebeveyn olarak size; bu farklı görüşleri değerlendirip, kendinizi ve çocuğunuzu çok iyi tanıyıp, ailenize en uygun olanı uygulamak düşüyor.

Türkiye’de her yıl bir milyon bebek dünyaya geliyor. Bir milyon anne ve baba aynı senaryonun kendi varyasyonlarını yaşıyor. Anne ve babalar bu doğum sonrası acemilik dönemini yaşarken, çocuklar da en hızlı gelişim dönemini geçiriyor aynı zamanda. Minikler 3 yaşına geldiklerinde beyin gelişiminin %80’i tamamlanmış oluyor, 5 yaş itibarıyla ise %90 beyin gelişimi gerçekleşiyor.

Aynı yolculuktan geçmiş bir anne olarak kurucumuz Evren Büyük Kepkep, keyifli ama bir o kadar da kolay olamayan dönüm noktaları olan bu ebeveynlik serüveninde ailelerin hayatını kolaylaştırmak, çocukların dünyasını renklendirmek üzere 2021 yılında Hipokid’i kurdu.

Hipokid olarak biz, çocuğunuzun gelişim yolculuğunda onların içindeki merak duygusunu perçinleyen, tutku ile seveceği, tam ona göre olan aktiviteleri keşfetmesi için zengin ve keyifli bir dünya sunuyoruz.

destek@hipokid.com


🟩 Hipokid indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Hipokid indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Hipokid indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Hipokid kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Hipokid promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.