Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Hızlımama.com evcil hayvan malzemeleri sektöründe 22 senedir hayvanseverlere hizmet vermekte olan Kaan Ekiz tarafından kurulmuştur.
Maltepe’de 600 m2 alana sahip kendi deposunda uzman kadrosu ile siz hayvanseverlere en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyerek kurulan şirketimizde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.
Özellikle kedi maması, köpek maması ve pet malzemeleri için uzman depo kadrosu ile çalışan hızlımama.com‘da akvaryum ürünleri, kuş ürünlerinin yanı sıra sürüngen ve kemirgenler içinde aradığınız ürünleri bulabilirsiniz.
Danışmak istediğiniz tüm soru/sorunlarınız için 444 1 750 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

İlk Alışverişte %10 İndirimden Nasıl Faydalanılır?

Değerli ziyaretçilerimiz,
Uyarı: İlk alışverişlerinizde kazanabildiğiniz %10 tutarındaki indirim sistem gereği otomatik olarak sağlanmamaktadır. Bu sebeple indiriminizi MERHABA kodu ile kullanabilirsiniz.
Hediye çeklerinizi ve ilk alışverişte %10 indirim hakkınızı kullanabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.
Adım 1:
Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize atarak siparişinizi oluşturun.
Adım 2:
Satın almak istediğiniz tüm ürünleri sepetinize attıktan sonra sepet ekranına girerek MERHABA olarak belirlediğimiz kodunuzu Ödemenizde Hediye Çeki Kodunuzu Kullanın alanına girerek Kullan butonuna tıklayın.
Hediye çeki kodu hatalı girilmediği ya da daha önce kullanılmadığı takdirde sorunsuz bir şekilde tarafınıza %10 indirim sağlayacaktır.