% 10 H&M İlk Alışveriş İndirimi – H&M Member Yeni Hesap

Fırsat Süresiz
H&M'e yeni üye ol anında %10 indirim kazan. Sepet kısmında...Daha Fazla

H&M’e yeni üye ol anında %10 indirim kazan. Sepet kısmında indirimi uygula butonuna bas ve %10 kuponu etkinleştir!

H&M Member ol ve %10 indirim kazan Member olmak kazandırıyor. H&M Member ol ve %10 indirim kazan H&M Member’a özel fiyatların ve indirimlerin tadını çıkar!

Şu adresten üye olun: https://www2.hm.com/tr_tr/member/info.html

Daha Az

Hemen Al
14% Başarılı

H&M Seçtiğiniz Bir Üründe %10 İndirim Kodu + Ücretsiz Teslimat!

Kod Süresiz
H&M'e üye olanlara ilk alışverişlerinde seçtikleri ürüne %10 indirim ve...Daha Fazla

H&M’e üye olanlara ilk alışverişlerinde seçtikleri ürüne %10 indirim ve ücretsiz kargo fırsatı var! H&M websitesinin ebültenine üye olursanız %10 indirim kodunu kullanabiliyorsunuz. Bültene üye olun: https://www2.hm.com/tr_tr/customer-service/newsletter.html Kod tükenirse bültene üye olup hemen alabilirsiniz. Seçtiğiniz bir üründe %10 indirim + hm.com’da ücretsiz standart teslimat!*
*İndirimi H&M mağazalarında kullanmak için size gelen indirim mailini mağazamızda gösterin. Hm.com’da kullanmak için; alışveriş sepetinizde kodunu kullanın. Ödeme ekranında kodunuzu kullanmak için giriş yapın. Bu indirim başka indirimler ve tasarımcı iş birlikleriyle birleştirilemez.

H&M Moda Haberleri’ne üye ol, bir sonraki online alışverişinde geçerli %10 indirim kazan!

H&M indirimi yapması çok kolay. Sadece sitede yeni hesap açın ve bültene üye olmayı seçin. Daha sonra HM kuponunu kullanabilir ve anında yüzde 10 indirim ve ücretsiz kargodan yararrlanabilirsiniz. Daha Az

00009994 Kodu Aç 
94% Başarılı

H&M Ücretsiz Kargo Kodu (150₺ Üzeri)

Kod Süresiz
150 TL ve üzeri tüm satın almalarda kargo ücretsiz!
1033 Kodu Aç 
98% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Hopi: hm.com’da yapacağın alışverişlerinde tüm indirimlere ek %2 Paracık kazan

Kod Süresiz
Kampanya Hopi uygulaması üzerinden hm.com’a yönlendikten sonra site üzerinden yapılacak...Daha Fazla

Kampanya Hopi uygulaması üzerinden hm.com’a yönlendikten sonra site üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Hopi Referans Kodu (5₺ Kazan): A6XA6HS Daha Az

ans Kodu Kodu Aç 
100% Başarılı

% 70 H&M Kış İndirimi: 20 Aralık – 14 Ocak

Fırsat Süresiz
H&M Kış İndirimi başladı! Tüm ürünlerde %70 İndirime daha çok...Daha Fazla

H&M Kış İndirimi başladı! Tüm ürünlerde %70 İndirime daha çok ürün eklendi – %70’e varan indirim

İndirim seçili ürünlerde 20.12.2023 – 14.01.2024 arasında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Mağazalarda ve online’da farklılık gösterebilir. Başka indirim ve fırsatlarla birleştirilemez.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bedava 3 Aylık Spotify Premium Üyeliği H&M Member’da

Fırsat Süresiz
Tüm müziksever H&M Member'larımız için Tüm H&M Member'larımıza 3 aylık...Daha Fazla

Tüm müziksever H&M Member’larımız için Tüm H&M Member’larımıza 3 aylık Spotify Premium aboneliği sunuyoruz.
NASIL?
“Kodu al” seçeneğine tıklayarak özel kodunu alabilirsin. Kodu yalnızca bir kere kullanabilirsin. “Tekliften yararlan” seçeneği ile Spotify üyelik oluşturma sayfasına yönlendirileceksin, teklife erişebilmek için buradan hesap oluşturabilirsin.
Teklif yalnızca H&M Member’lar için 04/10/2024 tarihine kadar, Spotify Premium Bireysel için geçerlidir. Deneme sonrasında ayda 59.99TL ödemeye başlarsın. İstediğin zaman iptal edebilirsin. Yalnızca Spotify Premium’u daha önce denememiş kullanıcılar yararlanabilir. Hüküm ve koşullar geçerlidir. Hüküm ve koşullar geçerlidir.

Spotify Premium’u 3 ay ücretsiz edin
Sonra ayda yalnızca 59,99 TL. İstediğin zaman iptal et.
İstediğin zaman iptal et. Tekliften 1 Kasım 2024 tarihine kadar yararlanabilirsin. Yalnızca Spotify Premium’u denememiş kullanıcılara açıktır. Hükümler geçerlidir.

https://www.spotify.com/tr-tr/ppt/hm/

https://www2.hm.com/tr_tr/account/rewards/976867855

Spotify Premium’un fiyatını kısa süre önce güncellediğimizi ve denemen sona erdikten sonra (59,99 TL) ücret alınacağını lütfen unutma. İstediğin zaman iptal edebilirsin. Hüküm ve koşullar geçerlidir.

Spotify nedir?
Spotify, dünya çapındaki içerik üreticilerinden milyonlarca şarkıya ve diğer içeriklere erişmeni sağlayan dijital müzik, podcast ve video hizmetidir.

Spotify Premium planımı nasıl iptal edebilirim?
Premium planını dilediğin zaman hesap sayfandan iptal edebilirsin.

Spotify Premium kullanıyorum. Bu tekliften yararlanabilir miyim?
Sadece Spotify Premium’u daha önce denememiş kullanıcılar bu tekliften yararlanabilir.

 Tüm müziksever H&M Member'larımız için hero_image Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bedava 3 Aylık Mubi Üyeliği H&M Member’da

Fırsat Süresiz
H&M MEMBER'A ÖZEL 3 AY MUBI ÜYELİĞİ 3 ay boyunca...Daha Fazla

H&M MEMBER’A ÖZEL 3 AY MUBI ÜYELİĞİ 3 ay boyunca ücretsiz olarak harika filmler izle. Dilediğin zaman iptal et.

H&M Member’lara özel MUBI üyeliği!

NEDİR?
Harika filmler izleyebilmen için 3 aylık MUBI üyeliği hediye.
MUBI birbirinden güzel, heyecanlı, inanılmaz filmlerden oluşan ve sürekli değişen bir seçkidir. Sinemanın büyüsünü keşfetmenin tam sırası!
GEÇERLİLİK TARİHİ:
31.08.2024
NASIL?
1- “Kodu al”a tıklayarak sana özel kampanya kodunu alabilirsin.
2- “Tekliften yararlan”a tıklayarak mubi.com’a yönlendirileceksin; burada bir MUBI hesabı oluştururak filmleri hemen izlemeye başlayabilirsin. Unutma, kodunu yalnızca bir kere kullanabilirsin.
Teklif yalnızca H&M Member’lar için 31/08/2024 tarihine kadar geçerlidir. Deneme süresinin sonunda ayda 129TL ödeyerek harika filmler izlemeye devam edebilirsin. Dilediğin zaman iptal edebilirsin. Tekliften yalnızca MUBI’yi daha önce denememiş kullanıcılar yararlanabilir.

https://www2.hm.com/tr_tr/account/rewards/976861876

https://mubi.com/tr/promos/hmmember

3 Ay Ücretsiz Üyelik Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

% 20 H&M Black Friday İndirimi

Fırsat Süresiz
H&M Black Friday geldi! Tüm ürünlerde %20 indirim ŞİMDİ: Tüm...Daha Fazla

H&M Black Friday geldi! Tüm ürünlerde %20 indirim

ŞİMDİ: Tüm ürünlerde %20 indirim

İndirim sadece H&M Member’lara özel 24.11.2023 – 25.11.2023 tarihleri ​​arasında geçerlidir, online’da ve mağazalarda farklılık gösterebilir. Studio, tasarımcı iş birliği ve özel koleksiyonlarda geçerli değildir. Başka indirim ve hediye kartı alımlarıyla birleştirilemez. İndirim alışveriş sepetine otomatik olarak yansır.

Tüm ürünlerde %20 indirim Geçerlilik tarihi 25.11.2023
H&M uygulamasını hemen indir ve H&M Member kuponlarını mağazalarımızda da kullan!

Black Friday geldi! GEÇERLİLİK TARİHİ: 25.11.2023

NASIL?
Mağazalarda fırsatı kullanmak için H&M Member ID’ni satış temsilcimize okut ve Mağazada kullan’a tıkla.

İndirim sadece H&M Member’lara özel 24.11.2023 – 25.11.2023 tarihleri arasında geçerlidir, online’da ve mağazalarda farklılık gösterebilir. Başka indirim ve fırsatlarla birleştirilemez. İndirim alışveriş sepetine otomatik olarak yansır.

Tüm ürünlerde %20 indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

H&M’de 250TL MaxiPuan Kampanyası!

Fırsat Süresi Doldu
İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 17 Kasım - 17...Daha Fazla

İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 17 Kasım – 17 Aralık 2023 tarihleri arasında Bankamatik Kartı ve Maximum Kart’ınızla H&M mağazalarında tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 250 TL MaxiPuan kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Pati Kart, Maximum Genç)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Ticari Kartlar, Maxipara Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 3 Ocak 2024 tarihinde kadar yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 28 Şubat 2024’tür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Mart 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Diğer MaxiPuan ve İndirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 250 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/hm-maxipuan-kampanyasi

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 H&M Bayram İndirimi Fırsatı

Fırsat Süresi Doldu
H&M Bayram Fırsatları: Seçili ürünlerde %40'a varan indirim ve sadece...Daha Fazla

H&M Bayram Fırsatları: Seçili ürünlerde %40’a varan indirim ve sadece H&M Member’lara özel

İndirim sadece H&M Member’lara özel 10 – 16 Nisan tarihlerinde online’da, mağazalarda ise 20 Nisan’a kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Mağaza ve online’daki ürün seçkisi farklılık gösterebilir. Başka indirim ve fırsatlarla birleştirilemez. %40’a varan indirim – seçili ürünlerde! H&M web sitesinden tatile özel ürün alışverişlerinizde net %40 indirim! H&M Bayrama Özel %40 İndirim Kampanyası

Siparişini 14 Nisan’dan önce ver, Bayram favorilerin tam zamanında sende olsun!

https://www2.hm.com/tr_tr/erkek/deals/bayram-frsatlar.html

https://www2.hm.com/tr_tr/kadin/deals/bayram-firsatlari.html

Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

% 25 H&M Doğum Günü İndirim Kuponu

Fırsat Süresiz
H&M'e doğum tarihi olarak girdiğiniz gün emailinize H&M doğum günü...Daha Fazla

H&M’e doğum tarihi olarak girdiğiniz gün emailinize H&M doğum günü indirimi gelmekte ve bir üründe %25 kupon sağlamaktadır.

Doğum Günün Kutlu Olsun! Sana bir hediyemiz var. Yaşasın! İstediğin üründe %25 indirimin burada.

Yaşasın! Bugün özel bir gün; bu sebeple favori ürününe %25 indirimle seni şımartmak istiyoruz. Doğum günü hediyesi: Bir üründe %25 indirim!

NASIL?
Seçtiğin bir üründe %25 indirim kazanmak için:
Mağazada kullanırken:
1. Tüm mevcut fırsatlara göz atmak için Hesabım sekmesine tıkla.
2. Kullanmak istediğin fırsata tıkla.
3. Telefonunu kasadaki çalışma arkadaşımıza göster. Fırsatı etkinleştirdikten sonra indirimi kullanmak için 15 dakikan olacak.
4. İşte bu kadar!

Online’da kullanırken:
1. Tüm mevcut fırsatlara göz atmak için Hesabım sekmesine tıkla. Ödülünü ya da H&M Member kuponunu alışverişe başlarken (ya da online ödeme ekranında) seçebilirsin.
2. Online mağazamızdan favori ürününü seç ve ödeme işlemine devam et.
3. Ödülün veya H&M Member kuponun alışveriş sepetine otomatik olarak uygulanır!

Keyifli alışverişler. H&M Member’lar için her zaman daha fazlası var!”
Bu, seçilen bir ürün alışverişinde %25 indirim sunan tek seferlik bir tekliftir. Bu indirim alışverişine uygulanacaktır; Hediye Kartları ve tasarımcı, Studio ve Conscious Exclusive koleksiyonlarımız gibi özel koleksiyonlar hariç tüm ürünlerde kullanılabilir. İndirimli ürünler ve kampanyalarla birleştirilemez.

Doğum günü hediyesi: Bir üründe %25 indirim!

Daha Az

Hemen Al
10% Başarılı

H&M Black Friday Özel Tüm Ürünlerde % 20 İndirim 🖤

Fırsat Süresi Doldu
Black Friday geldi! Tüm ürünlerde %20 indirim Giriş Yap Şimdi...Daha Fazla

Black Friday geldi! Tüm ürünlerde %20 indirim Giriş Yap Şimdi satın al İndirim sadece 25.11.2022 günü geçerlidir. Mağazalarda ve online’da farklılık gösterebilir. Farklı indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Online Elektronik ve Giyim Alışverişlerinize 200₺ Bonus – GarantiPay ile 250₺ Bonus!

Fırsat Süresi Doldu
1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden...Daha Fazla
 • 1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden online elektronik ve giyimde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinizde 40 TL, toplam 200 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay’le ekstra 10 TL, toplam 250 TL bonus!
 • Kampanya 1-30 Kasım 2022 tarihlerinde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 250 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında harcamalarını GarantiPay ile yapan müşterilere özel ekstra 10 TL, toplam ekstra 50 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklanmalıdır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 7,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalıdır.
 • Kampanyaya sadece internetten yapılan harcamalar dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Kampanyaya tek seferde yapılacak peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.
 • Kazanılan bonuslar 3 Aralık – 3 Ocak 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilecektir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilecektir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından kampanyaya katılım gerçekleştirilmelidir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • GarantiPay ile Ödeme Yapmak İçin;
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız:
  1)  Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Ödeme işlemi için GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
  4) Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın.
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız:
  1) Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
 • *Eğer alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş’a giriş yapmanız gerekmektedir.

Geçerli elektronik siteleri:

www.mediamarkt.com.tr
www.teknosa.com
www.vatanbilgisayar.com
www.trendyol.com
www.hepsiburada.com
www.n11.com

Geçerli Giyim Siteleri:
www.mediamarkt.com.tr
www.teknosa.com
www.vatanbilgisayar.com
www.trendyol.com
www.hepsiburada.com
www.n11.com
tr.uspoloassn.com
shop.ltbjeans.com
shop.mango.com
tr.benetton.com
sarar.com
www.adl.com.tr
www.altinyildizclassics.com
www.avva.com.tr
www.ayakkabidunyasi.com.tr
www.ayyildiz.com.tr
www.bambistore.com.tr
www.bananarepuclic.com.tr
www.bathandbodyworks.com.tr
www.bershka.com
www.beymen.com
www.beymenclub.com
www.bisse.com
www.boyner.com.tr
www.brandroom.com.tr
www.brandys.com.tr
www.cacharel.com.tr
www.calzedonia.com
www.camper.com
www.cartersoshkosh.com.tr
www.cetinkaya.com.tr
www.ceyo.com.tr
www.civilim.com
www.colins.com.tr
www.dagi.com.tr
www.damat.com.tr
www.defacto.com.tr
www.deichmann.com
www.derishow.com.tr
www.desa.com.tr
www.divarese.com.tr
www.dufy.com.tr
www.ebebek.com
www.edwards.com.tr
www.elleshoes.com.tr
www.faiksonmez.com
www.flo.com.tr
www.gap.com.tr
www.greyder.com
www.gant.com.tr
www.gizia.com
www.hatemoglu.com
www2.hm.com
www.homestore.com.tr
www.instreet.com.tr
www.intersport.com.tr
www.ipekyol.com.tr
www.jimmykey.com.tr
www.joker.com.tr
www.kemaltanca.com.tr
www.kifidis.com.tr
www.kigili.com
www.koton.com
www.kip.com.tr
www.kom.com.tr
www.lacoste.com.tr
www.levis.com.tr
www.lovemybody.com.tr
www.lcwaikiki.com
www.lee.com.tr
www.morhipo.com
www.minycenter.com.tr
www.machka.com.tr
www.marksandspencer.com.tr
www.massimodutti.com
www.mudo.com.tr
www.nautica-tr.com
www.network.com.tr
www.ninewest.com.tr
www.occasion.com.tr
www.olegcassini.com.tr
www.oxxo.com.tr
www.oysho.com
www.panco.com.tr
www.penti.com
www.perspective.com.tr
www.pierrecardin.com.tr
www.pologarage.com
www.pullandbear.com
www.puma.com.tr
www.ramsey.com.tr
www.roman.com.tr
www.silkandcashmere.com.tr
www.sportive.com.tr
www.superstep.com.tr
www.spx.com.tr
www.suvari.com.tr
www.tergan.com.tr
www.thebodyshop.com.tr
www.twist.com.tr
www.underarmour.com.tr
www.vakko.com
www.vakkoroma.com.tr
www.vetrinaturkiye.com
www.victoriassecret.com.tr
www.wcollection.com.tr
www.yargici.com
www.zara.com.tr
www.zarahome.com
www.zegna.com

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 H&M Member İndirim Kuponu – Yeni Üyeliğe Anında Puan Kazan

Fırsat Süresiz
Member olmak kazandırıyor. H&M Member ol ve %20 indirim kazan...Daha Fazla

Member olmak kazandırıyor. H&M Member ol ve %20 indirim kazan H&M Member’a özel fiyatların ve indirimlerin tadını çıkar! H&M Member kuponu Hoş geldin, %20 indirimin tadını çıkar. Merhaba! İlk alışverişinde kullanabileceğin %20 indirim kazandın!

 • H&M Member ol ve %20 indirim kazan
 • Alışveriş yap, puanları topla 1 TL = 1 Puan
 • H&M Member kuponları 1500 Puan = 50 TL
 • Fırsatlar ve indirimler
 • 300 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo
 • Doğum gününde seçtiğin 1 üründe %25 indirim
 • H&M Member’lara özel fiyatlar
 • Ekstra indirimler Özel deneyimler Ücretsiz teslimat
 • Özel etkinliklere davet
 • Marka işbirliklerinden özel avantajlar
 • Sürpriz Plus H&M Member fırsatları
 • Özel koleksiyonlara erişim

https://www2.hm.com/tr_tr/member/info.html

Hoş geldin hediyesi olarak bir alışverişinde geçerli %20 indirimle seni şımartmak istiyoruz.
GEÇERLİLİK TARİHİ: 22.05.2022
NASIL?
Mağazada kullanırken
Mağazada alışveriş yaparken H&M uygulamasında Hesabım bölümünden kullanmak istediğin ödülü seç ve kasadaki çalışma arkadaşımıza göster. Seçtikten sonra 15 dakika boyunca geçerlidir.

Online’da kullanırken
Online’da alışveriş yaparken kullanmak istediğin ödülü seç ve alışveriş sepetine ekle. Ödülün siparişine otomatik olarak uygulanacaktır

H&M Member’a hoş geldin: %20 indirimin seni bekliyor

İndirimi kullan

H&M Member olmak kazandırıyor

Puanları topla ve avantajlardan yararlan
Her alışverişinde puan toplamaya başla ve bilinçli seçimler yaparak Conscious puanlar kazan.

H&M Member kuponları kazan
Puanları toplayarak H&M Member kuponları kazan ve daha iyi fırsatlar sunan Plus H&M Member seviyesine yüksel.

Harika fırsatlar yakala
Özel fırsatlar, ücretsiz kargo ve doğum günü sürprizlerinden yararlan.

Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

H&M Arkadaşını Davet Et 500 Member Puan Kazan

Fırsat Süresiz
H&M Arkadaşlarını davet et Tüm avantajlardan onlar da yararlansın! Arkadaşlarını...Daha Fazla

H&M Arkadaşlarını davet et Tüm avantajlardan onlar da yararlansın! Arkadaşlarını H&M Member olmaya davet et ve 500 puan kazan! Harika değil mi?

500 Puan kazanabileceğiniz Davet Linki: https://www.hm.com/register?utm_source=invite_a_friend&utm_medium=desktop&rcr=MTgxMDc1OTA5Mg&rm=tr_tr

Arkadaş Davet Etme Nasıl Çalışır?
Davetin üzerine yeni bir arkadaşın kaydolduğunda, ilk alışverişlerini tamamlamalarının ardından 500 puan kazanacaksın (puan miktarı ülkeye göre değişiklik gösterebilir).

Yalnızca seninle aynı ülkeden arkadaşlarını davet edebileceğini unutma. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 H&M Kupon Kodu – Bayram

Kod Süresi Doldu
Bizden sana küçük bir hediye, %15 H&M indirimin tadını çıkar....Daha Fazla

Bizden sana küçük bir hediye, %15 H&M indirimin tadını çıkar. Bizden alışveriş yaptığın için teşekkürler! hm.com’u ziyaret et, bir sonraki online alışverişinde %15 indirimden ve ücretsiz standart kargodan yararlan! Tekliften faydalanmak için hm.com hesabına giriş yap ve kişisel HM088 kodunu kullan. Acele et, 11.05.2022 tarihinde sona eriyor. Bireysel indirim kodu, sadece bu teklifi almış olan müşteriler tarafından bir kez kullanılabilir.*

*Kodu kullanmak için müşterinin HM.com’da kayıtlı bulunan e-posta adresiyle giriş yapması gerekir. Bu indirim yeni siparişler için geçerlidir ve diğer indirimler veya büyük İNDİRİM ile birleştirilemez. İndirim hm.com’dan alışveriş yapman durumunda uygulanır. İndirim tasarımcı iş birliklerimiz ve özel koleksiyonlarda geçerli değildir. NOT: H&M mağazalarında geçerli değildir. Daha Az

HM088 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 14 H&M Kupon Kodu – Sevgililer Günü

Kod Süresiz
Sevgililer Günü için H&M promosyon kodu ile mobil uygulamadan yapılan...Daha Fazla

Sevgililer Günü için H&M promosyon kodu ile mobil uygulamadan yapılan alışverişlerde ek %14 indirim var!

Daha Az

LOVE Kodu Aç 
0% Başarılı

H&M % 50’ye Varan İndirim

Fırsat Süresiz
H&M %50'ye varan indirim şimdi başlıyor. 🎁 Seçili ürünlerde geçerlidir,...Daha Fazla

H&M %50’ye varan indirim şimdi başlıyor. 🎁 Seçili ürünlerde geçerlidir, stoklarla sınırlıdır. Fırsat ürünleri mağazalarda ve hm.com’da farklılık gösterebilir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 H&M Black Friday İndirimi

Fırsat Süresiz
H&M Black Friday fırsatları başladı! Tüm ürünlerde %20 indirim sizleri...Daha Fazla

H&M Black Friday fırsatları başladı! Tüm ürünlerde %20 indirim sizleri bekliyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

H&M’de 50 TL H&M Puan! [World]

Fırsat Süresi Doldu
15-31 Ekim 2021 tarihleri arasında 250 TL ve üzeri hm.com...Daha Fazla

15-31 Ekim 2021 tarihleri arasında 250 TL ve üzeri hm.com harcamalarınızda 50 TL H&M Puan fırsatını kaçırmayın.

 • World Mobil kampanyası kapsamında 15-31 Ekim 2021 tarihleri arasında hm.com’dan tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL H&M Puan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
 • Kampanya hm.com’dan yapılacak olan alışverişlerde geçerli olup, H&M mağazalarından yapılacak olan alışverişlerde geçerli değildir.
 • Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden H&M Puan kazanacaktır.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
 • Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Kazanılan H&M Puan’lar sadece H&M mağazalarında kullanılabilecektir.
 • Kazanılan H&M puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan H&M Puan’lar 5 Kasım 2021 tarihine kadar yüklenecektir.
 • Puanların son kullanım tarihi 5 Aralık 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 6 Aralık 2021’de geri alınacaktır.
 • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve H&M HENNES & MAURITZTEKSTİL LTD.ŞTİ. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 15-31 Ekim 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir.

Axess Mobil’e özel 2 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında H&M mağazalarında 200 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL chip-para hediye!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın!

Kampanya detayları:

 • 2 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında H&M mağazalarından tek seferde yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinize 30 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Axess Mobil’de kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise chip-para kampanyasına dahil değildir. Hm.com’dan yapılacak online alışverişler kampanyaya dahil değildir, kampanya yalnızca mağazalarda geçerlidir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar kapsamında kampanyadan bir defa en fazla 30 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 15 H&M İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
%15 indirimin tadını çıkar! Bizi tercih ettiğin için teşekkürler! Bir...Daha Fazla

%15 indirimin tadını çıkar! Bizi tercih ettiğin için teşekkürler! Bir sonraki alışverişinde %15 indirimden ve ücretsiz standart kargo fırsatından yararlanmak için, hm.com’u ziyaret et. Tekliften faydalanmak için hm.com hesabına giriş yap ve kişisel HM1272 kodunu kullan. Acele et, teklifin 29.09.2021 tarihinde sona eriyor.*

Bizden alışveriş yaptığın için teşekkürler. hm.com’u ziyaret et, bir sonraki alışverişinde %15 indirimden yararlan! Tekliften faydalanmak için hm.com hesabına giriş yap ve kişisel hm072 kodunu kullan. Acele et, 30.05.2021 tarihinde sona eriyor.* Bireysel indirim kodu, sadece bu teklifi almış olan müşteriler tarafından bir kez kullanılabilir.*

Seni özledik! hm.com’u ziyaret et, favori ürününde %30 indirimden yararlan! hm.com hesabına giriş yap ve kişisel HM073 kodunu kullan. Acele et, 30.05.2021 tarihinde sona eriyor.* Bireysel indirim kodu, sadece bu teklifi almış olan müşteriler tarafından bir kez kullanılabilir.*

% 20 H&M İndirim Kodu – Çocuk: %20 İNDİRİM Tüm Çocuk & Bebek Ürünlerinde 2004 kodunu kullanın. 2004 kodunu kullan. 23 Nisan 2021 23.59’a kadar, hm.com’dan yapacağın 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kargo ücreti dahildir. Bu fırsat başka bir fırsat ya da çocuk odası dekorasyon ürünlerinde geçerli değildir. Çocuk ve bebek ürünlerinde %20 indirim kodu!

% 14 H&M İndirim Kodu – Sevgililer Günü xoxo

Uygulamamızı indirin ve kazanın – Sevgililer Günü fırsatı %14 İndirim: xoxo kodunu kullanın. H&M Mobil Uygulaması’ndan yapacağınız 150 TL üzeri alışverişlerde, 15 Şubat 2021 saat 10.30’a kadar geçerlidir, stoklarla sınırlıdır. Özel koleksiyonlarda ve indirimli ürünlerde geçerli değildir. KIDS ve HOME ürünleri dahil değildir.

Daha Az

HM1272 Kodu Aç 
98% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 15 H&M Kupon Kodu

Kod Süresiz
Genç, enerjik ve özgür ruhlu insanların favori giyim markası H&M'den...Daha Fazla

Genç, enerjik ve özgür ruhlu insanların favori giyim markası H&M’den %15 indirimli sepet kodunu burada bulabilirsiniz. Daha Az

HM087 Kodu Aç 
33% Başarılı

Modayı 35 TL MaxiPuan fırsatıyla takip et! – Maximum Genç [Giyim & Kozmetik]

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Genç kartınla seçili giyim ve kozmetik firmalarından tek seferde...Daha Fazla

Maximum Genç kartınla seçili giyim ve kozmetik firmalarından tek seferde yapacağın 250 TL ve üzeri alışverişine 35 TL MaxiPuan.

MANGO KAFT TRUSPOLOASSN
H&M GREYDER UNDERARMOUR
ZARA YALI SPOR BARCİN
BERSHKA KORAYSPOR GAP
STRADIVARIUS LESCON LOFT
PULLANDBEAR E-FİNSPOR FLO
OYSHO BARCİN AYAKKABİDUNYASI
PENTİ DOGOSTORE CAMPER
MUDO REEBOK DEICHMANN
KOTON COLUMBİA OXXO
DEFACTO JIMMYKEY POLARIS
LCWAİKİKİ LITTLE BIG COLINS
MAVI DECATHLON MASSIMODUTTI

WATSONS AVEDA
GRATİS BOBBY BROWN
ROSSMANN CLINIQUE
EVE COMPANY
FLORMAR JO MALONE
SEVİL MAC
SEPHORA ORIGINS
YVES ROCHER SMASHBOX
AVON ZYNPZEZE.COM

Nasıl Katılabilirim?

“Katıl” butonuna tıklaman yeterli. Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman (alışverişinden önce veya sonra) yapabilirsin.

Nerelerde Geçerli?

• Kampanya giyim sektöründe faaliyet gösteren Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyaya Dâhil Olmayan İşlemler Nedir? 

• Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,

• Ürün iptal ve iade işlemleri,

• Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler ve online alışverişler,

• Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler,

• Kampanyaya dâhil olmayan firmalarından yapılacak alışverişler ve

• Farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Kazandığım Puanları Nasıl Kullanabilirim?

Kazanacağın MaxiPuan’lar 22 Temmuz 2022 tarihinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. MaxiPuan’larını Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsin.

Kazandığım Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10 Ağustos 2022’dir.

Kampanya Detayları Nelerdir?

• Kampanyaya 15 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında Maximum Mobil’den katılabilirsin.

• Kampanyaya dahil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı

• Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 35 TL MaxiPuan kazanabilir.

• Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

• Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

• İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

100₺ Son Moda MaxiPuan Kampanyası! – İş Bankası Maximum

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve...Daha Fazla

Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 11 Mayıs – 09 Haziran 2022 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri her alışverişe 20 TL, toplam 100 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı), Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 23 Haziran 2022 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2022’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanyaya Dahil İşyerleri
SEKTÖR FİRMA
KİTAP-KIRTASİYE D&R
KİTAP-KIRTASİYE TURKUVAZ KİTAP
KİTAP-KIRTASİYE İŞ KÜLTÜR
KİTAP-KIRTASİYE NEZİH KİTABEVİ
KİTAP-KIRTASİYE REMZİ KİTABEVİ
AKSESUAR SAAT VE SAAT
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ARZUM
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ENPLUS.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ KORKMAZSTORE.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ MIELE
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ WWW.TEFAL.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ PAŞABAHÇE
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ BRİLLİANT
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ CHAKRA
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ENGLISH HOME
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ MADAME COCO
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ TAÇ
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ZORLU TEKSTİL
Kampanyaya Dahil Sektörler
Çok Reyonlu Mağazalar
Kadın, Erkek, Çocuk, Bebek Giyim Dükkanları
Ayakkabı Mağazaları
Spor Malzemeleri Mağazaları
Bavul ve Deri Eşya Dükkanları
Gözlükçüler, Optik Ürünler ve Gözlükler
Hobi, Oyuncak ve Oyun Dükkanları
Hediyelik Eşya, Kartpostal, Hatıra Eşyası Satan Dükkanlar
Kozmetik Dükkanları
Cam ve Kristal Eşya Dükkanları
Kitapçılar
Muhtelif Ev Mefruşat Eşyaları Dükkanları
Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Vodafone Pay İle Giyim Alışverişine 50₺ İndirim [100/10₺]

Fırsat Süresi Doldu
Vodafone Pay’de Ramazan’a özel 50 TL’ye varan hediye fırsatını kaçırmayın!...Daha Fazla

Vodafone Pay’de Ramazan’a özel 50 TL’ye varan hediye fırsatını kaçırmayın! Vodafone Pay  | iOS

Vodafone Pay Kart’ınızla 100 TL ve üzeri yapacağınız ilk giyim alışverişinizde 10 TL, ikinci alışverişinizde 15 TL, üçüncü alışverişinizde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanın!

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Pay Kampanyalar sayfasında “Giyim Harcamalarınıza 50 TL’ye varan hediye!” kampanyasına ait “Fırsatı Kullan” butonuna tıklamayı unutmayın!

 • Kampanya, 15.04.2021 – 15.05.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya süresi içerisinde, fiziksel veya sanal Vodafone Pay Kart ile yapılacak ilk 100 TL’lik giyim alışverişinde 10 TL, ikincisinde 15 TL, üçüncüsünde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanılacaktır.
 • Kampanyaya Vodafone Pay Kampanyalar sayfasında “Giyim Harcamalarınıza 50 TL’ye varan hediye” kampanyasına ait “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan kullanıcılar ödül kazanamayacaktır. Kampanya, hem e-ticaret sitelerinde hem de mağaza içi yapılan giyim harcamalarında geçerlidir.
 • Kampanyadan 5651 (Aile Giyim Dükkanları), 5691 (Erkek ve Bayan Giyim Mağazaları), 5941 (Spor Malzemeleri Mağazaları), 5311 (Sadece Boyner Mağazaları) ve 5621 (Bayan Hazır Giyim Dükkanları) MCC kodları altında yer alan mağazalardan yapılan alışverişlerde faydalanılabilir. Örnek mağazalar: LC Waikiki, Koton, Mudo, Mango, Zara, Defacto, Addax, Mavi Jeans, vb.
 • Bir kullanıcı kampanyadan bir kez faydalanabilir ve toplam en fazla 50 TL ödül kazanabilir.
 • Kazanılan hediye, kullanıcıların harcama yaptıkları Vodafone Pay kartlarına 22 Mayıs 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Hediye yüklemeleri yapılan tarihler arasında, kullanıcının hesabında en az 1 adet Vodafone Pay Kart’ının aktif olması gerekir. Hesabında aktif Vodafone Pay Kart bulunmayan kullanıcılara hediye yüklemesi yapılamayacaktır.
 • Aylık bakiye yükleme limiti dolan müşterilere kazandıkları hediye 1 Haziran 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Kazanılan hediye, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalarda kullanılabilir.
 • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptali durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yapılacak ilk 100 TL ve üzeri giyim alışverişinde Vodafone Telekomünikasyon müşterilerine özel günlük 1 GB hediye edilecektir. Hediye 1 GB, 22 Mayıs tarihinde Vodafone abonelerine yüklenecektir. Her kullanıcı kampanya süresince ayda 1 kez GB ödülü kazanabilir. Hediye 1 GB sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone Pay Masterpass

https://www.vodafonepay.com.tr/kampanyalar/vodafone-pay-giyim-kampanyasi.php Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Bankaya Özel Kuponları

250-300-400TL Ayakkabı Dünyası Katlanan Sezon İndirimi

Fırsat Süresiz
Ayakkabı Dünyası 400 TL'ye Varan Katlanan İndirim Başladı! Bahar Geldi... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10-15-20 LTB Jeans İndirim Kodları

Kod Süresiz
LTB Jeans web sitesinden yapacağınız 1500TL ve üzeri ürün siparişlerinizde... Detayını Gör
LTBMYS10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Nautica Kupon Kodu + İlkbahar/Yaz Koleksiyonu % 50 İndirim

Kod Süresiz
Nautica Yeni Üyelere Özel 1.500 TL ve Üzeri Alışverişinize İlkbahar/Yaz... Detayını Gör
ELCOME10 Kodu Aç 
100% Başarılı

50TL ElbiseBul İndirim Kodu

Kod Süresiz
ElbiseBul indirim kodu için uygulamasını indir, siparişini verirken kupon kodu... Detayını Gör
KMOXC6 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 15 Koton İndirim Kodu [Tüm Ürünlerde] + 1000TL’ye 250TL İndirim

Kod Süresiz
Koton indirim kodu ile HER 1000 TL'LİK ALIŞVERİŞTE 250 TL... Detayını Gör
15KTN Kodu Aç 
72% Başarılı

H&M Hennes & Mauritz AB bir İsveçli uluslararası perakende giyim firması. Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren şirket erkek, kadın, gençler ve çocuklar için giyim eşyası üretmektedir.

H&M, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin moda ve tasarım yoluyla kendilerini ifade etmelerini ve daha sürdürülebilir bir yaşam tarzı seçmelerini sağlayan bir markalar ve işletmeler ailesidir. Müşteri teklifimizi sunarak ve sürdürülebilir ve karlı büyümeye odaklanarak gelişerek insanlar ve genel olarak toplum için değer yaratıyoruz.

İlk mağazasını 1947 yılında İsveç’te açan, modayı ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sunan ve hızla dünyanın en büyük şehirlerine yayılan H&M, kadın, erkek, genç ve çocuklar için çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. H&M tüm ürünlerini Stella McCartney, Victor & Rolf, Madonna, Roberto Cavalli, Comdegalson, Matthew Williamson, Jimmy Choo, Sonia Rykiel, Versace, Marni, Lanvin, David Beckham ve Anna gibi personel tasarımcıları ile birlikte tasarlıyor. Delorusso, Maison Martin Margiela, Isabel Marant ve Alexander Wang gibi tanınmış isimlerle bu isimde bir koleksiyon oluşturmak için çalışıyor. 2010 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veren H&M, H&M’in uygun fiyatlı özel tasarımı ve çevre dostu ürünleriyle ek avantajlar sunan Kuponla.com’daki indirim ve promosyonlarla gardırobunuzda taze sürprizler sunuyor.

Kaliteyi ve modayı en uygun fiyatlarla sunan dünyanın en büyük moda perakendecilerinden İsveçli moda markası H&M’in Türkiye’de 29 mağazası bulunuyor. Artık H&M ürünlerini mağaza dışında satın almak için başka bir kanalınız var. T-shirt, iç giyim, hırka, sweatshirt, gömlek, bluz, bluz, kimono, elbise gibi üstler, pantolon, kot pantolon, etek, mont gibi tüm sezonluk ürünleri bulabileceğiniz hm.com’da harika dış giyim ürünleri bulabilirsiniz. Ürün:% s. Sadece mont değil, iç giyim ürünlerinin yanı sıra iç giyim, ayakkabı, kozmetik ve aksesuar gibi ürün kategorileri de bulunmaktadır. Kadın dış giyim ve hamile giyim de burada.Kaliteyi ve modayı en uygun fiyatlarla sunan dünyanın en büyük moda mağazalarından biri olan İsveçli moda markası H&M’in Türkiye’de 29 mağazası bulunuyor. H&M ürünleri için alışveriş yapmak için başka bir kanal artık mağazanın dışında. Sezonun tüm ürünlerini bulabileceğiniz hm.com’da t-shirt, t-shirt, hırka, kazak, gömlek, bluz, blazer, kimono gibi üstleri, elbise gibi üstleri, pantolon, kot pantolon, etek gibi altları bulabilirsiniz. . , üst giysiler. Örneğin mont ve kabanlar, iç giyim ürünleri. Ayrıca iç giyim, ayakkabı, kozmetik ve aksesuar gibi ürün kategorileri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kadın üst beden giyim ve hamile kıyafetlerini de bulabilirsiniz.

H&M’in dünya çapında satılan ürünleri de premium ürünler ve sürdürülebilir moda ürünleri gibi kategorilere ayrılıyor. Üstün kaliteli ürün kategorisinde, diğer ürünlere göre daha kaliteli malzemeler ve biraz daha yüksek fiyatlar ile üretilmiş ürünler bekleyebilirsiniz. Sürdürülebilir Moda Ürünleri kategorisi, doğal kauçuk, organik deri ve kumaşlar, geri dönüştürülmüş yün ve plastikler ve pamuk gibi yeni çevre dostu malzemeler ve üretim teknolojileriyle yapılan ürünleri satıyor.
H&M, kadın, erkek ve çocuklar için özel koleksiyonlara ve ev tekstillerine sahiptir. H&M ana sayfasında oturma odasından yatak odasına, çocuk odasından banyoya, mutfağa, yaşam alanının her köşesine kadar birbirinden güzel ve kullanışlı ürünleri bulabilirsiniz. Bu sezonun moda trendi her zaman rahatlıkla kullanılabilecek temel bir üründür. H&M koleksiyonu sürekli güncellendiği için Yeni Ürünler sayfasından ürün gamınıza eklenen yeni ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

H&M ayrıca online alışveriş sitesi hm.com’da moda rehberleri de sunuyor. H&M Life adlı bu sayfada, H&M editörlerinin moda, güzellik ve kültür üzerine yazdığı makaleleri ve röportajları okuyabilirsiniz. Ek olarak, sezon trendleri, ürün kombinasyonları, ünlü markaların kıyafetleri, önerilen stiller ve daha fazlası hakkında bilgi bulacaksınız.
Sadece yurt dışı gezilerinde alınabilen veya sevdiklerinizden hediye olarak getirilen markaların bir tıkla hemen alınabileceğini kim söylüyor? İnternet sayesinde bu hayal gerçek oldu. Artık her yerden, her gün, en uygun zamanda alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, bilgisayarınızın önünde oturup değerli zamanınızı çalmanıza bile gerek yok. Dünyaca ünlü cep telefonu markaları için özel olarak geliştirilen cep telefonu sayfalarına evde, işte veya yoldayken ulaşabilir, yeni sezon ürünlerini inceleyebilir, anında satın alabilir, favori ürün listenize ekleyebilirsiniz. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin. H&M, bu büyüyen trende uyum sağlamak için iPhone kullanıcıları ve Android sistemli telefonlar için özel bir uygulama geliştirdi. Ayrıca Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest gibi sosyal medya kanallarından da ürünleriniz ve sezonun trend renk ve modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Artık şık giyinmek ve modayı sıkı bir şekilde takip etmek için çok para harcamanıza ya da çok çaba harcamanıza gerek yok. H&M tasarım ürünleri çok uygun fiyata sizleri bekliyor. Picodi’nin size özel avantajlar sunan indirim kampanyaları ile ek gelir elde edebilir, beğendiğiniz ürünleri dilediğiniz yerden satın alabilirsiniz.
Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki H&M mağazalarında en büyük indirimler Black Friday’de başlıyor ve Cyber ​​​​Monday’e kadar devam ediyor. Kuponla.com’u yakından takip edin ve Black Friday ve Cyber ​​​​Monday’e özel indirimleri kaçırmayın.

H&M Türkiye
H&M HENNES & MAURITZ TEKSTİL LTD. ŞTİ.
Abdi İpekçi Caddesi No: 19 /1 Kat: 5
Nişantaşı İstanbul

Registered number: 454 051 1083

TELEFON
0850 39 02 900

🏷️ H&M indirim kodu nasıl alınır ve kullanılır?

H&M indirim kodunu kullanmak için lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz. 1. Kuponla.com H&M sayfasına gidin, en iyi kodu seçin ve Kodu Aç düğmesine tıklayın. 2. Ekranda görüntülenen kodu kopyalamak için 'Kopyala' düğmesine tıklayın ve ardından H&M mağazasına gidin. 3. Seçtiğiniz indirim kodunun açıklamasını ve kullanım koşullarını mutlaka okuyun ve indirim kodlu ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. 4. Alışveriş sepetini açmak için sağ üst kısımdaki 'Alışveriş Sepeti' sembolüne tıklayın. 5. Kuponla.com'dan kopyaladığınız kodu, sağ tarafta sipariş özeti ve toplam ödeme tutarının üstündeki alana yapıştırın ve Ekle butonuna tıklayın. İşte bu kadar! Alışveriş sepetindeki ürün, seçilen kodun kriterlerine uyuyorsa, alışveriş sepetinde indirim görüntülenecektir.

✅ H&M mağazasında hangi indirim kodları ve kuponlar paylaşılıyor?

Ara sıra görünen sepet miktarına göre %10, %20, %50 indirim ve sepette 200₺'ye varan indirim sunan bir kod. İndirim bölümünde her zaman %80'e kadar indirimler mevcuttur. H&M mağazası sezon açılışına özel indirimler de sunuyor. Ayrıca 3 Al 2 Öde ve 2 Al 1 Öde gibi hediye kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

🛍️ H&M indirimleriyle ne kadar tasarruf edebilirim?

%80'e varan indirimli ürünler için alışveriş sepetinizi belirli bir tutara kadar getirin ve zaman zaman görüntülenen indirim kodunu kullanarak ek %20 indirim kazanın.

🚚💨 H&M mağazasında ücretsiz kargo var mı?

Evet 180TL üzeri siparişlerde kargo bedava! Teslimat süresi: 4-6 iş günü. 180 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo

🔥H&M ilk alışverişimde indirim kuponu var mı?

H&M Bültenine abone olduğunuzda, e-posta hesabınıza ürününüzle birlikte kullanabileceğiniz %10 indirim kodu + ücretsiz kargo gönderilecektir.

🖤 H&M mağazasında Black Friday ve Cyber Monday promosyonları paylaşılıyor mu?

Geçmişte, H&M mağazasında %50 ve %40'a kadar olan Black Friday promosyonları sürekli olarak gösteriliyordu. Zaman zaman size ek bir Black Friday indirim kodu da sunulacaktır. Cyber Monday Günü mevcut indirim koduna ek olarak müşterilere %10 ile %25 arasında tasarruf sağlayabilecek bir kod sunuldu.

⚠️ H&M indirim kodu çalışmadı. Ne yapmalıyım?

H&M indirim kodunun çalışmamasının nedeni şunlardan biri olabilir: indirim kodu, belirli bir alışveriş sepeti tutarı gerektiriyordu ve alışveriş sepeti bu tutarın altındaydı. Alışveriş sepetinize bir ürün ekleyin. Seçilen kodun süresi doldu. Başka bir geçerli kod bulmak için Kuponla'yı ziyaret edin. Seçtiğiniz indirim kodu, alışveriş sepetinize eklediğiniz ürün için geçersizdir. Kampanyanızın sepetinize eklemek istediğiniz ürünleri içerdiğinden emin olmak için lütfen Hizmet Şartlarını tekrar okuyun. Kodu yanlış girdiniz. Kullandığınız kodun Kuponla'dan aldığınız kodla eşleştiğinden emin olun.

🔙 H&M mağazasından aldığım bir ürünü nasıl iade edebilirim?

H&M mağazasından satın alınan ürünler 60 gün içinde iade edilebilir. H&M web sitesinde, sol üst köşedeki Müşteri Hizmetleri'ne tıklayın. Açılan sayfada Geri Ödeme sekmesine tıklayın. Lütfen açılan sayfadaki iade formunu doldurunuz. Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü Yurtiçi Kargo'daki H&M mağazasına iade ediniz.

✂️ HM İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Sitemizde bulduğunuz veya hesabınıza tanımlanmış H&M kodunu ilgili ürünleri sepete ekledikten sonra sağ taraftaki 'İndirim Kodu Ekle'ye basarak kullanabilirsiniz. Kod aktif edildikten sonra sepet tutarı üzerinden indirim uygulanacaktır.


🟩 H&M indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ H&M indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi H&M indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 H&M kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
H&M promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.