Hostragons % 5 İndirim Kodu [Kuponla.com’a Özel]

Kod Süresiz
Hostragons'ta Kuponla.com'a Özel %5 indirim sağlar. Tüm hosting ve reseller...Daha Fazla

Hostragons’ta Kuponla.com’a Özel %5 indirim sağlar. Tüm hosting ve reseller paketi, wordpress optimizasyon, sunucu optimizasyon, organik hit hizmetlerinde %5 indirim kuponu geçerlidir. Daha Az

onla.com Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 5 Hostragons İndirim Kodu – Hosting

Kod Süresiz
Hostragons Kupon kodu, alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm...Daha Fazla

Hostragons Kupon kodu, alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm site genelinde %5 indirim sunmaktadır. Daha Az

TRAGONS5 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Son Eklenen Hosting Kuponları

% 30 GoDaddy İndirim Promosyon Kodu

Kod Süresiz
GoDaddy kupon kodu ile İşletmenizi yıl sonu alışveriş sezonu için... Detayını Gör
offEOY23 Kodu Aç 
0% Başarılı

IHS Hosting Şans Çarkı ile Çevir Kazan

Fırsat Süresiz
🎉 İHS Şans Çarkıyla Çevir Kazan! Her Hafta Yeni bir... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

19,99TL GoDaddy Hosting Promosyon Kodu – 1 Yıllık Hosting % 80 İndirim

Kod Süresiz
Godaddy kupon kodu ile hosting ayda 19,99₺, %80 indirim kazanın!... Detayını Gör
GDD1hos Kodu Aç 
100% Başarılı

19,99TL GoDaddy Yönetilebilir WordPress Kampanya Kodu – 1 Yıl Hosting % 80 İndirim

Kod Süresiz
Godaddy kupon kodu ile yönetilebilir WordPress hosting ayda 19,99₺! https://www.godaddy.com/tr-tr/hosting/wordpress-hosting?isc=GDD1mwp... Detayını Gör
GDD1mwp Kodu Aç 
100% Başarılı

% 30 GoDaddy Tüm Ürünlerde Promosyon Kodu

Kod Süresiz
Godaddy kupon kodu ile tüm siparişlerde %30 indirim sizi bekliyor!... Detayını Gör
DAY30off Kodu Aç 
100% Başarılı

Hostragons®️ olarak 2020 yılından itibaren müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlamanın sözünü veriyor ve bu doğrultuda tüm bilgimizi hizmet verdiğimiz alt yapımıza yansıtıyoruz.

Avantajlı Fiziksel Sunucu Fiyatları
Dedicated server, yüksek donanımları ve kaynakları ile işletmenizin sunucu ihtiyaçlarına yüksek performanslı çözümler sunarken, rakipsiz özelliklere oranla en iyi fiyatlara sahiptir. Hostragons kiralık sunucu hizmetleri ile işletmenizin server maliyetlerini düşürebilir, işlerinizi büyütürken karlılığınızı da arttırabilirsiniz.
paylasimsiz-sunucu-kaynaklari
Ücretsiz Fiziksel Sunucu Taşıma Desteği
Sunucu taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Hostragons kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Sunucu Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm sunucu transfer işlemleriniz uzman teknik destek ekimiz tarafından yapılır ve tarafınıza teslim edilir.
Size Özel Paylaşımsız Sunucu Kaynakları
Tamamı size özel dedicated server kaynakları ile gerçek kiralık sunucu performansını yaşayın. RAM, Disk, İşlemci ya da Trafik gibi sunucu performansını belirleyen tüm donanımlar ve kaynaklar yalnızca size tasis edilir ve diğer sunucular ile paylaştırılmaz. Hostragons fiziksel sunucular, kurumsal donanımları, tamamı yedekli network alt yapısı ve TIER III veri merkezi kalitesi ile projelerinizi rakipsiz performansla yayınlamanızı sağlar.
indirim-dedicated-sunucu-ucretleri
Güçlü Veri Merkezi ve Donanım Alt Yapısı
Tüm fiziksel sunucularımız, Türkiye’nin fiber internet merkezinde yer alan ve TIER III sertifikasına sahip veri merkezinde barındırılmaktadır. Tamamı yedekli network alt yapısı ile kesinti ya da yavaşlama gibi problemler yaşamadan fiziksel sunucunuzu yönetebilirsiniz.
indirim-dedicated-sunucu-ucretleri

Tier III+ Veri Merkezi
Tüm lokasyonlardaki veri merkezlerimiz Tier III+ tasarım ve tesis sertifikasına sahip, operatör bağımsız olarak çalışmaktadır. 16 MW toplam gücü ve yaklaşık 5.000 m2’lik beyaz alanda 2.000’in üzerinde standart kabinetin işletimini gerçekleştirmektedir. Deprem riskini azaltmaya yönelik olarak tasarlanmış, ülkenin en yüksek derecede fiziksel korumalı sunucu/donanım barındırma tesisini müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Koruma seviyesini binanın mimarisi, veri merkezi altyapısının genel tasarımı ve tesisin yerleşimi ile sağlıyoruz. Veri merkezi, dört adet Veri Merkezi Modülü (DCM) ile ölçeklenebilir bir tasarıma sahiptir. Her veri merkezi modülü, güç, soğutma, yangın önleme ve fiziki güvenlik sistemleri ile kendi altyapısına sahiptir. Tesiste, kendi BT personelini sistemlerine yakın şekilde konumlandırmak isteyen müşterilerimiz için gerekli olan ofis alanı mevcuttur. Telekom operatörleri, güvenilir veri bağlantısı için MMR “meet-me room” alanlarını kullanma olanağına sahiptirler.

Yarımburgaz Mah. 2.Ülkü Sk. No.5/2 Küçükçekmece/İSTANBULhello@hostragons.com+90 (850) 241 9 087


🟩 Hostragons indirim kodu Aralık 2023
🏷️ Hostragons indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Hostragons indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Hostragons kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Hostragons promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.