Hotspot Shield İndirim Kodu [% 30 – 12/24 Aylık Planlarda]

Kod Süresiz
Hotspot Shield'de 12 veya 24 aylık planlarda %30 ek indirim...Daha Fazla

Hotspot Shield’de 12 veya 24 aylık planlarda %30 ek indirim sağlar. Daha Az

OPPING30 Kodu Aç 
100% Başarılı

Hotspot Shield % 65 + % 10 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hotspot Shield'de %65 indirime ek %10 indirim sağlar.
CPNWIN10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Dünyanın en büyük İnternet Özgürlük ve Gizlilik Platformu.

Hotspot Shield uygulamamıza 200 ülkeden 400 milyondan fazla kullanıcı güveniyor.

VPN teknolojisi, daha önce şifrelenmemiş ağlar üzerinden şifrelenmiş veri göndermenizi sağlar. Özel ve güvenli Web’de gezinmenin yanı sıra, Hotspot Shield VPN gibi VPN’ler diğer birçok önemli avantaj sağlar. Bir web proxy ile karşılaştırıldığında, VPN çevrimiçi olarak çok daha iyi güvenlik ve gizlilik sunar.

VPN’nin Avantajları

– Web sitelerinin engellemesini kaldır

– Anonim web’de gezinmenin tadını çıkarın

– Tam Wi-Fi güvenliği elde edin

– Banka bilgilerinizi, şifrelerinizi ve indirmelerinizi gözetmenlerden koruyun

Hotspot Shield VPN, 200 milyondan fazla indirme ile dünyanın en güvenilir VPN’i. Mac, Windows, iPhone / iPad ve Android cihazlar için kullanılabilir.

Hotspot Shield VPN’in Avantajları:

Web sitelerinin engellemesini kaldırma – Hotspot Shield VPN ile YouTube, Facebook, Twitter veya okuldaki, kütüphanedeki veya ofisinizdeki engellemeyi kaldırın. Favori içeriğinize erişmek için ağ yöneticiniz tarafından ayarlanan filtreleri ve güvenlik duvarlarını atlayabilirsiniz.
Anonim sörf – Gizlilik ve güvenlik kaygıları nedeniyle Web’e anonim olarak göz atmak isteyebilirsiniz. Hotspot Shield Free VPN, çevrimiçi aktivitelerinizi (istediğiniz web sitelerini ziyaret edin, çevrimiçi işlemler yapın, dosyaları indirin) takip edilmeden ve casusluk yapmadan anonim olarak yapmanızı sağlamak için bilgisayarınız ve sunucularımız arasında şifreli bir tünel oluşturur.
IP adresinizi gizleyin – İnternet spam gönderenler, gözetmenler ve bilgisayar korsanları tarafından istila edilir. Çevrimiçi etkinliklerinizi sessizce izler ve en az beklediğinizde kredi kartı bilgileri ve şifreler gibi hassas verilerinizi çalar. Etkin Nokta Kalkanı etkinken bağlanırsanız, gerçek IP adresinizi maskelemek ve İnternette anonim olarak gezinmek için yeni bir ABD IP adresi alırsınız.
Özel ve güvenli tarama – VPN, çevrimiçi ortamda gelişmiş bir güvenlik düzeyi sunar. İnternete Hotspot Shield VPN üzerinden her bağlandığınızda, şifreler, finansal işlemler ve anlık mesajlar dahil verileriniz güvende ve şifrelenir. Ayrıca, kişisel bilgileriniz web casuslarından gizlenir.
Wi-Fi güvenliği – İnternete, şehrinizdeki Starbucks gibi halka açık bir Wi-Fi etkin noktasında göz atıyorsanız, bu ağdaki herkes web etkinliklerinizi izleyebilir ve casusluk yapabilir. Nereden bağlandığınızdan bağımsız olarak, kişisel bir VPN web tarama oturumunuzu güvenceye alır ve özel verilerinizi çok daha gizli tutar.
Kötü amaçlı yazılımdan koruma – Hotspot Shield VPN, kötü amaçlı yazılım içerdiği bilinen siteleri ziyaret edip siteyi engellerseniz sizi uyarır. 3,5 milyondan fazla kötü amaçlı, kimlik avı ve spam sitesinin cihazınıza bulaştığını tespit eder ve engeller.


🟩 Hotspot Shield indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Hotspot Shield indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Hotspot Shield indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Hotspot Shield kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Hotspot Shield promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.