Hozzt Tüm Hosting Paketlerinde %50 İndirim + Domain Bedava Kodu

Kod Süresi Doldu
Hozzt'tan alacağınız tüm hosting paketlerinde %50 indirim ve ücretsiz domain...Daha Fazla
50HOZZT Kodu Aç 
100% Başarılı

Hozzt.com, 10 yıldır bilişim sektöründe hizmet vermekte olan Pupa Services‘in markalarından biridir ve %100 Türk sermayesi ile kurulmuş ve yönetilmekte olan bir şirkettir.

Hozzt.com, yıllardır bünyesinde toplamda binlerce kullanıcı ve on binlerce websitesini barındırmış ve barındırmaya devam etmektedir.

Hozzt.comTelekomünikasyon Kurumu onaylı olarak resmi bir şekilde hizmet vermektedir.

Hozzt.com, benimsediği kullanıcı odaklı yaklaşım ile yıllardır kullanıcılarına en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Hozzt.com yıllardır kullanıcılarının tavsiyeleri ve referansları ile büyümüş bir servistir. Yılların tecrübesi ile her türlü soru ve sorununuza nazik ve hızlı yanıtlar vererek işlerinizi kolaylaştırmak en büyük amacımızdır.

Hozzt.com‘un tüm çalışanları Türkiye’nin en kaliteli üniversitelerinden Orta Doğu Teknik Üniversitesi‘nin ilgili mühendislik bölümlerinden mezundur ve yıllardır sektör içinde tecrübe kazanmışlardır.

Hozzt.com, yıllar içinde birçok kişisel ve kurumsal websitesinin yanısıra, büyük holdingler, e-ticaret siteleri, bakan ve milletvekillerimizin kişisel websiteleri, sinema filmleri ve sanatçıların resmi web sitelerine ev sahipliği yapmış ve hala da yapmaktadır.

Kullanıcılarımıza sorduğumuzda Hozzt’u seçmelerindeki temel sebeplerin, Hozzt’un Türkiye’nin uptime oranı en yüksek serverlarına sahip olması, her türlü destek talebine anında yanıt alabilmeleri, karşılarında sürekli nazik ve yardıma hazır bir ekip bulabilmeleri ve fiyatlarının Türkiye’nin en uygun fiyatları olması olduğunu söylemişlerdir.

Bize, her türlü soru ve sorununuz için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İster küçük bir kişisel websitesine, ister her gün yüzbinlerce kişinin girdiği bir e-ticaret sitesine sahip olun, bizim için çok önemlisiniz!

Kurumsal Bilgiler:

Pupa Services LTD.

Adres: Famagusta Serbest Ticaret Bölgesi, NO: 464, Gazi Mağusa / KKTC