IKEA İndirim Kampanyası | IKEA’da Yeni Ne Var?

Fırsat Süresiz
IKEA’nın yeni mobilya ve ev aksesuarı ürünleriyle evinizde ihtiyaçlarınıza uygun...Daha Fazla

IKEA’nın yeni mobilya ve ev aksesuarı ürünleriyle evinizde ihtiyaçlarınıza uygun olarak yeni yaşam alanları yaratabilirsiniz.

CY21 IKEA'da yeni ne var Temmuz

IKEA’da Yaz İndirimi Başladı! 24 Mayıs – 11 Temmuz 2021 tarihlerinde geçerli IKEA Yaz İndirimini yakalayın! İster İnternet Mağazasından hemen alabileceğiniz ürünler için kategorileri inceleyin, isterseniz de mağazalarımızı ziyaret etmeden önce mağazalarımıza özel indirimli ürünleri keşfedin! Çok beklenen yaz indirimleri IKEA’ya geldi! İndirimde olan binlerce ürünü incelemek için tıkla!

CY21 Yaz İndirimi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel IKEA’da 100 TL chip-para!

Fırsat 5 gün kaldı
Axess’e özel 29 Nisan – 29 Mayıs 2022 tarihleri arasında...Daha Fazla

Axess’e özel 29 Nisan – 29 Mayıs 2022 tarihleri arasında IKEA mağazalarında ve www.IKEA.com.tr ’de 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL chip-para!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “IKEA” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kampanya detayları:

 • 29 Nisan – 29 Mayıs 2022 tarihleri arasında IKEA mağazalarında ve www.IKEA.com.tr ’de 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 12 Haziran 2022 tarihine kadar IKEA mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “IKEA” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 100 TL chip-para kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50TL IKEA İndirim Kodu

Kod Süresiz
Ikea 50₺ kupon kodu ile online alışverişte 150TL'ye 50TL indirim...Daha Fazla

Ikea 50₺ kupon kodu ile online alışverişte 150TL’ye 50TL indirim sağlar.

0047ADF85411
A69879A4B7ED
F48C86039024
1EA184093712
570ED0986974
W3T63M4THA
W3T63BEY5EF Daha Az

ADF85411 Kodu Aç 
100% Başarılı

IKEA Okula Dönüş İndirimi: Çalışma Masası, Kitaplık, Sandalye, Masa Lambası

Fırsat Süresiz
Yeni öğretim yılına hazırlık okula dönüş alışverişi için IKEA'ya gelin!...Daha Fazla

Yeni öğretim yılına hazırlık okula dönüş alışverişi için IKEA’ya gelin! Fonksiyonel bir çalışma masası, rahat hareket etmenizi sağlayan tekerlekli ve yüksekliği ayarlanabilir bir sandalye, doğru bir masa lambası, çalışma masanızın hemen yanında tekerlekli bir keson, çalışma alanınızı tamamlayan bir kitaplık ve çalışma alanınızı düzenli tutabilmeniz için panolar, aksesuarlar ihtiyacınıza uygun mükemmel bir alan yaratabilirsiniz.

https://www.ikea.com.tr/ogretim-yilina-hazir-olun

Hem eğitime hem hobilerinize yer açın: Çocuklar için evde hem eğitimi sürdürebilecekleri, hem de boş zamanlarında oyun oynayabilecekleri bir oda hazırlayın. Çocuğunuzun evde geçirdiği zamanı dopdolu yaşayabilmesi için ona hem istediklerini hem de hayal ettiklerini gerçekleştirebileceği çekici bir alan yaratabilirsiniz.

CY21 Okula Dönüş Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 30 IKEA Yıl Boyu İndirim – İnternete Özel

Fırsat Süresiz
IKEA Yıl boyu değişen mobilya ve ev aksesuarları ürünlerinden sizin...Daha Fazla

IKEA Yıl boyu değişen mobilya ve ev aksesuarları ürünlerinden sizin için seçtiklerimize indirimli fiyatlarıyla artık buradan ulaşabilirsiniz. İnternet Mağazasından hemen satın alabileceğiniz avantajlı ürünleri kaçırmamak için hemen alışverişe başlayın.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yil-boyu-indirim.aspx Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA Çocuk 11,99 TL’den! Oyuncak, Gardırop, Şifonyer, Beşik, Çocuk Masası

Fırsat Süresiz
Oyuncaklardan kırtasiye ürünlerine, tekstilden mobilyalara çocuk ürünleri IKEA'da! Hem de...Daha Fazla

Oyuncaklardan kırtasiye ürünlerine, tekstilden mobilyalara çocuk ürünleri IKEA’da! Hem de 11,99₺’den başlayan fiyatlarla! https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ikea-cocuk.aspx

Dünyanın en önemli varlıkları
Çocukların yapacak çok işi var: kişiliklerini geliştirmek, dünyayı keşfetmek ve büyüme yolculuğuna başlamak gibi. Evde doğru mobilyaların olması bu durumu kolaylaştırabilir. Bebeğinizi eve getirdiğiniz günden büyüyüp genç bir insan olana kadar IKEA’nın çocuk mobilyaları, evinizi mümkün olan en iyi oyun alanına dönüştürmenize yardımcı olur.

Çocukların rahatça çalışmaları için kullanışlı bir alana sahip olan PAHL çocuk masası, üç farklı yüksekliğe ayarlanabilir, böylece çocuğunuz ders yapmak veya hobilerini geliştirmek için çalışma masasını yıllarca kullanabilir. Masanızı farklı modellerde ve renklerde yüksekliği ayarlanabilir çalışma sandalyeleri ile tamamlayabilirsiniz. Eğlenceli ve farklı görünüme sahip çalışma lambaları ve masa düzenleyicileri ile de çocuğunuz için verimli bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA Yemek Masaları 349 TL’den!

Fırsat Süresiz
IKEA'da pratik ve akıllı tasarımlı yemek masaları 349₺'den! https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yemek-pisirme.aspx Yemek...Daha Fazla

IKEA’da pratik ve akıllı tasarımlı yemek masaları 349₺’den! https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yemek-pisirme.aspx

Yemek pişirmede doğuştan yetenekli olmanız şart değil. Mutfakta işler karışmadan akşam yemeğinizi hazırlamanız için birkaç IKEA ürünü sizin için yeterli.

Mutfağınızdaki akıllı ürünler ile yemek pişirmek hem pratik ve hem de çok kolay. Kullanışlı tencere ve tavalardan, pratik kek ve kurabiye kalıplarına, boy boy saklama kaplarından, kaliteli bıçak setlerine kadar birçok yemek pişirme aksesuarı hayatınızı kolaylaştırmak için IKEA’da sizleri bekliyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 60 IKEA İsveç Gıda Marketi İndirimi

Fırsat Süresiz
IKEA İsveç Gıda Marketi ürünleri şimdi İnternet Mağazasında! İnternet Mağazası...Daha Fazla

IKEA İsveç Gıda Marketi ürünleri şimdi İnternet Mağazasında! İnternet Mağazası İsveç Gıda Marketi’nden yapılacak 100 TL üzeri alışverişlerde nakliye ücretsiz! Gıda market ürünlerinde minimum sipariş bedeli 50 TL’dir.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/isvec-gida-marketi.aspx

Geleneksel İsveç tariflerinden ilham alınarak üretilmiş lezzetli çikolatalar, bisküvi ve krakerler, soslar ile organik kahve çeşitleri şimdi İnternet Mağazasında! İster mağazalarımızda İsveç Gıda Marketi’ni ziyaret edin, ister İnternet Mağazasından sipariş verin, IKEA’nın kaliteli gıda ürünlerini mutfağınızdan eksik etmeyin.

Leziz ve sağlıklı IKEA Gıda Marketi’nde seçili ürünlerde %60’a varan indirimler sizleri bekliyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA Festivali – Sanatçılar, Tasarımcılar, DJ’ler, Şefler Online Ev Yaşamı

Fırsat Süresiz
Dünya çapında İlk IKEA Festivaline Davetlisiniz! IKEA, 24 saat boyunca...Daha Fazla

Dünya çapında İlk IKEA Festivaline Davetlisiniz! IKEA, 24 saat boyunca dünya çapında gerçekleşecek online festival ile, evde yaşamın tüm güzelliklerini kutluyor. Sanatçılar, tasarımcılar, DJ’ler, şefler ve daha birçok farklı meslekten temsilciler, evlerini sanal bir sahneye çevirerek yeni deneyimlerin kapısını aralayacak. https://www.ikea.com.tr/festival

IKEA festival Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Param Kart’lara IKEA’da % 10 İndirim

Fırsat Süresiz
Param Üyesi Tüm Kartlara IKEA Harcamalarında %10 Nakit İade! ParamKart...Daha Fazla

Param Üyesi Tüm Kartlara IKEA Harcamalarında %10 Nakit İade!

 • ParamKart ile IKEA’nın sadece fiziki mağazalarında yapacağın alışverişlerde %10 anında nakit iade fırsatı seni bekliyor.
 • Online alışverişlerde geçerli değildir.
 • İndirim firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanacaktır.
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • TURK Elektronik Para A.Ş ve IKEA,kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


 • Param Kart’lar ile IKEA mağazalarından yapılacak alışverişlerde %7 indirim fırsatı sunulacaktır.
 • İndirim firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanacaktır.
 • Param Kart’larınız ile IKEA mağazalarından yapacağınız alışverişlerde %7 indirim Param tarafından alışveriş sonrasında kartınıza iade edilecektir.
 • İndirim Restoran, Cafe, Gıda, Market, Nakliye ve Montaj hizmetlerinin alımında geçerli değildir.
 • İndirim www.ikea.com.tr üzerinden yapılan online alışverişlerde de geçerlidir.
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için Param Kart’ınızda yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • TURK Elektronik Para A.Ş ve IKEA,kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

25₺ IKEA Hediye Çeki [Her 100₺ Alışverişe]

Fırsat Süresi Doldu
Her 100 TL’lik züccaciye alışverişine 25 TL hediye çeki kampanyası...Daha Fazla

Her 100 TL’lik züccaciye alışverişine 25 TL hediye çeki kampanyası ile sofranıza enerji katın, yemeklerinizi ustalıkla yapın. Renkli tabaklar, cam kavanozlar, üst üste konarak alandan kazandıran saklama kapları, sofranızı güzelleştiren amerikan servisler ve dayanıklı yemek pişirme ürünleri ve diğer züccaciye ürünleri IKEA’da!

Kampanya 16 Nisan 2021 – 23 Mayıs 2021 tarihleri arasında IKEA Aile Kart ile yapılan her 100 TL ve üzeri züccaciye alışverişlerinde geçerlidir. İnternet Mağazasından yapılan alışverişlerde kazanılan hediye kuponlar, yalnızca İnternet Mağazasında kullanılabilmektedir. Mağazalarda kazanılan hediye çekleri, İnternet Mağazasından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

CY21 Züccaciye Hediye Çeki

IKEA Yeni Ürünler: Yeni IKEA ürünleri evinize yeni bir hava katın! Bir tık yeterli! 34,99 TL’den başlayan fiyatlarla!

Dünyanın en çok tercih ettiği mobilya dekorasyon markası IKEA’da Yeni Ürünler Burada!

https://www.ikea.com.tr/yeni-urunler/
Evinizi güzelleştirecek çok çeşitli mobilya ve ev aksesuarı, 4 Ocak – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında indirimli fiyatlarıyla IKEA mağazalarında ve İnternet Mağazasında!

Ev Dekorasyonu Hediye Çeki Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol IKEA Ürünleri İndirimi

Fırsat Süresiz
Trendyol'da IKEA ürünleri butiğinden yapacağınız alışverişlerde indirim sağlar....Daha Fazla

Trendyol’da IKEA ürünleri butiğinden yapacağınız alışverişlerde indirim sağlar.

image-banner Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA Masterpass 75₺ İndirim – Mastercard

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya, 15 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021 tarihleri arasında...Daha Fazla
 • Kampanya, 15 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021 tarihleri arasında sadece www.IKEA.com.tr ve IKEA Mobil uygulamasından yapılacak KDV dahil toplam 500 TL veya üzeri tutarındaki alışverişlerde geçerlidir. Kampanya, diğer IKEA Mağazaları’nı kapsamaz.
 • Kampanyadan faydalanmak için Mobilya & Aksesuar veya Gıda Market sepetinizdeki ürün tutarının KDV dahil, nakliye, montaj ve varsa diğer hizmetler hariç olmak üzere 500 TL veya üzeri olması gerekmektedir.
 • Sepetinizdeki KDV dahil, nakliye, montaj ve varsa diğer hizmetler hariç 500 TL veya üzeri alışverişlerinize, sipariş özeti ve ödeme sayfasında KDV dahil 75 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya tek fatura içinde yapılacak olan alışverişlerinizde geçerli olup, siparişlerin birleştirilmesi suretiyle kampanyadan faydalanılamaz.
 • Kampanyadan faydalanmak için Masterpass™’e kayıtlı Mastercard ve Maestro logolu banka veya kredi kartı ile işlem yapılması gerekmektedir. Masterpass™’e kayıtlı banka veya kredi kartınız yoksa, kampanya tarihleri içerisinde sepetinizi oluşturup, sipariş özeti ve ödeme ekranına geldiğinizde “Kart bilgilerimi MasterPass™ altyapısında saklamak istiyorum.” Tıklayarak kartınızı Masterpass™’e kaydedebilirsiniz. Masterpass kaydı oluşturulması ve kullanılmasına ilişkin her türlü sorumluluk Masterpass’e aittir. Masterpass™ ile ilgili sorularınız için https://www.masterpassturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 • Her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için, Mobilya & Dekorasyon veya Gıda Market sepetinden sadece 1 tanesi seçilebilir. İkinci sipariş ve sonrası için indirim verilmeyecektir. Her müşterinin sadece tek bir sepetten bir defaya mahsus kampanyaya katılma hakkı bulunmaktadır.
 • Kampanya kota ile sınırlıdır. Kota limitine ulaşıldığında herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın kampanya sona erecektir.
 • Bu kampanya herhangi bir kupon kampanyası ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan faydalanılarak yapılan alışverişte kampanyalı ürünler iade edilmek istenirse, iade sonrası kalan ve iade edilmemiş kampanyalı ürün tutarının/ürünlerin toplam tutarlarının KDV dahil 500 TL’nin altında kaldığı durumlarda kampanya geçerli olmayacaktır ve iade tutarından kampanya uyarınca uygulanan indirim bedeli düşülerek işlem yapılacaktır.
 • Masterpass™’e kaydedilen kart bilgileri, Mastercard altyapısı tarafından saklanmaktadır. IKEA kart bilgilerini saklamamaktadır.
 • Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.
 • İşbu kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. bu hüküm ve koşulları herhangi bir bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, kampanyayı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.
 • Bu madde ve koşulların ihlali ile açıklanan ödüle sahip olmaya yönelik teşebbüsler, sahtekarlık oluşturabilir ve bu durum yasal mevzuatın ihlali anlamına gelebilir.

CY21 Masterpass Kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA’dan Yeni Hizmet: Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al

Fırsat Süresiz
Şimdi IKEA mağazasında Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al hizmetinden...Daha Fazla

Şimdi IKEA mağazasında Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al hizmetinden yararlanabilirsiniz! 2000 TL ve altı siparişlerde hizmetinin ücreti 50 TL, 2000 TL üzeri siparişlerde ise 75 TL ücret ile!

Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al
İnternet üzerinden satın aldığınız ürünlerinizi, dilerseniz mağazamızdan seçtiğiniz zaman diliminde teslim alabilirsiniz.

Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al hizmetinin ücreti:
2.000 TL ve altı siparişlerde 50 TL,
2.000 TL üzeri siparişlerde 75 TL hizmet ücreti alınacaktır.

Click&Collect

https://www.ikea.com.tr/evden-alisveris-yap-magazadan-teslim-al Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA alışverişlerin 100 TL MaxiPuan kazandırıyor! – Maximum [İş Bankası]

Fırsat Süresi Doldu
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL”...Daha Fazla

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximum Genç Kart ve Bankamatik Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Tüm Maximum Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir. Kazanılan MaxiPuanlar 18 Aralık 2020 tarihinde yüklenecek ve 31 Aralık 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Ocak 2021 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ek Koşullar: Kampanyadan, tek seferde gerçekleştirilen 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde MaxiPuan kazanılabilecek olup kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 100 TL’dir.  Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

www.ikea.com.tr alışverişlerinde tüm indirimlere ek % 4 Paracık kazan – Hopi

Kod Süresiz
Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan!...Daha Fazla

Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! Hopi Android | Hopi iOS

İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak yapacağın www.ikea.com.tr alışverişlerinde tüm indirimlere ek %4 Paracık kazan

Kampanya 31 Aralık 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya Hopi uygulaması üzerinden www.ikea.com.tr’ye yönlendikten sonra IKEA internet mağazasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Daha Az

A6XA6HS Kodu Aç 
100% Başarılı

IKEA Aile Kart % 10 İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
IKEA aile kart ile yapacağınız genç ve çocuk odası mobilyalarında...Daha Fazla

IKEA aile kart ile yapacağınız genç ve çocuk odası mobilyalarında 500 TL ve üzeri harcamalarda %10 indirim devam ediyor! Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

IKEA Avantajlı Daha da Düşük Fiyatlar

Fırsat Süresiz
Daha da düşük fiyat logosu bulunan ürünlerin fiyatları, aynı ürünlerin...Daha Fazla

Daha da düşük fiyat logosu bulunan ürünlerin fiyatları, aynı ürünlerin 2 Eylül 2019 tarihindeki satış fiyatına kıyasla daha düşüktür. Seçili ürünlerde geçerli avantajlı fiyat fırsatlarından yararlanmak için tıklayın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Ev Dekorasyonu için ilham veren IKEA’nın iyi fikirleri!

Fırsat Süresiz
Evinizi döşemek ve dekore etmek için ilham arıyor musunuz? IKEA'nın...Daha Fazla

Evinizi döşemek ve dekore etmek için ilham arıyor musunuz? IKEA’nın ‘İyi Fikirler’ kategorisinde mutlaka bir göz atın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MaxiPara Kart’ınıza 100TL MaxiPuan! [150/10₺] GittiGidiyor, Hepsiburada, N11, A101 ve E-Ticaret Siteleri

Fırsat Süresi Doldu
1-31 Aralık tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve...Daha Fazla

1-31 Aralık tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri her fiziki alışverişinize ya da seçili firmalardan yapacağınız e-ticaret harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL MaxiPuan kazanın!

Bankamız müşterisi olmasanız da Maxipara Kart’ı Maximum Mobil’den ücretsiz ve kolayca hemen alabilir, anında kullanmaya başlayarak kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.
Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
Kampanyaya yalnızca MaxiPara Kart’ı olan kişiler katılım sağlayabilir.
MaxiPara Kart’a Maximum Mobil içerisinde yer alan Kartlarım – Kart İşlemlerim – İş Bankası Kartına Başvur – Ön Ödemeli Kart Başvurusu adımlarını izleyerek başvurabilirsiniz.

SEKTÖR FİRMA
E-TİCARET 3DÖRTGEN
E-TİCARET ABDULLAHKİGİLİ.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ACCOUCHEE
E-TİCARET ADDAX.COM.TR
E-TİCARET ADL.COM.TR
E-TİCARET AKER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ALANYAZI
GÖRDÜM ALDIM ALİ GÖDE ŞALGAM
E-TİCARET ALTINCI CADDE
E-TİCARET ALTINCI CADDE-HEPSİPAY
E-TİCARET ALTINYILDIZCLASSICS.COM
E-TİCARET ANADOLUJET.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE APPLE TEKNOLOJİ (USA)
E-TİCARET ARCELİK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ARİFOĞLU
E-TİCARET ARMAGANOYUNCAK.COM.TR
E-TİCARET ARMİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM ARNETTA
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI BİLGİSAYAR
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI TROY
GÖRDÜM ALDIM ARZUM
E-TİCARET ARZUM.COM.TR
E-TİCARET ATASUNOPTİK.COM.TR
E-TİCARET AVON KOZMETİK ÜRÜN.SAN.AŞ
E-TİCARET AVVA.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM AYAKKABI ONLİNE
E-TİCARET AYAKKABİDUNYASI.COM.T
E-TİCARET BABIL.COM
E-TİCARET BAMBİSTORE.COM.TR
E-TİCARET BARCİN. COM
GÖRDÜM ALDIM BAŞAK SİEMENS
E-TİCARET BBM MORHİPO İSTANBUL ŞUBESİ
E-TİCARET BENETTON.COM.TR
E-TİCARET BERSHKA.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM BESLENX
E-TİCARET BEYMEN.COM
E-TİCARET BGSTOREONLİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM BİKE AND OUTDOOR
E-TİCARET BİLETİX BİLET DAĞIT.TİC.
E-TİCARET BİTAKSİ.COM
E-TİCARET BLUTV.COM.TR
E-TİCARET BOOKSHOP.GORDIONAKADEMI.COM
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM BRAUN
GÖRDÜM ALDIM BRİTA
GÖRDÜM ALDIM BROWNİES
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
E-TİCARET CACHAREL.COM.TR
E-TİCARET CAMPER.COM
GÖRDÜM ALDIM CEYO
E-TİCARET CEYO.COM.TR
E-TİCARET CICEKMARKET.COM
E-TİCARET CIVILIM.COM
E-TİCARET COLINS.COM.TR
E-TİCARET COOKPLUS.COM
E-TİCARET CORENDONAİRLİNES.COM
E-TİCARET ÇİÇEKSEPETİ
E-TİCARET DECATHLON.COM.TR
E-TİCARET DEFACTO.COM.TR
E-TİCARET DEICHMANN.COMTR
E-TİCARET DENİZBUTİK.COM
E-TİCARET DERIMOD.COM.TR
E-TİCARET DERMOECZANEM.COM
GÖRDÜM ALDIM DERMOKOZMETİKA
GÖRDÜM ALDIM DERMOMARKET
E-TİCARET DERMOMARKET.COM
E-TİCARET DESA.COM. TR
E-TİCARET DIVARESE.COM.TR
E-TİCARET DNBTURKEY.COM
E-TİCARET DOGOSTORE.COM
E-TİCARET DOLAP.COM
E-TİCARET E-BEBEK.COM
E-TİCARET E-FİNSPOR.COM
E-TİCARET EGANBA.COM
GÖRDÜM ALDIM E-HAMAL
GÖRDÜM ALDIM EKOL
GÖRDÜM ALDIM ELECTROLUX
E-TİCARET ELLESHOES.COM
E-TİCARET EMEKKİTAP.COM
E-TİCARET ENGLISHHOME.COM.TR
E-TİCARET E-REYON
E-TİCARET ETSTUR.COM
E-TİCARET EVESHOP.COM.TR
E-TİCARET EVKUR.COM.TR
E-TİCARET EVMANYA
E-TİCARET EVMANYA-HEPSİPAY
E-TİCARET EYUPSABRİTUNCER. COM
E-TİCARET FAIKSONMEZ.COM.TR
E-TİCARET FARMASİ.COM.TR
E-TİCARET FLO.COM. TR
E-TİCARET FLORMAR.COM.TR
E-TİCARET FLPTR.COM
E-TİCARET FLYPGS.COM
GÖRDÜM ALDIM FOTOMAX
E-TİCARET GAP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM GENPA
E-TİCARET GETİR.COM
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
GÖRDÜM ALDIM GLOBAL STORE
GÖRDÜM ALDIM ÇELEBİOĞULLARI BAKLAVA
GÖRDÜM ALDIM GPN GÖRDÜM ALDIM
E-TİCARET GRATİS.COM
E-TİCARET GREYDER.COM
E-TİCARET GURAL.COM.TR
E-TİCARET GUSTOESHOP.COM
GÖRDÜM ALDIM GÜRBÜZLER KURUYEMİŞ
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
E-TİCARET GÜRGENÇLER.COM.TR
E-TİCARET HEPSIBURADA
GÖRDÜM ALDIM HEPSİ BAHÇEMDEN ALİ ALTAY
GÖRDÜM ALDIM HEPSİSONY
E-TİCARET HERYERDEPİLATES.COM
GÖRDÜM ALDIM HIZ YAYINLARI
E-TİCARET HOTİC.COM.TR
E-TİCARET IDEFIX.COM
E-TİCARET IKEA.COM.TR
E-TİCARET INCEHESAP.COM
E-TİCARET INKILAP.COM
E-TİCARET IPEKYOL.COM.TR
E-TİCARET ISTANBULKITAPCISI.COM
GÖRDÜM ALDIM İMAM ÇAĞDAŞ
E-TİCARET İSTEGELSİN
GÖRDÜM ALDIM İŞ KÜLTÜR
E-TİCARET İŞ KÜLTÜR WEB
GÖRDÜM ALDIM İZMİRDENİSTE
E-TİCARET JIMMYKEY.COM
E-TİCARET JOKER. COM.TR
E-TİCARET JOLLYTUR.COM
GÖRDÜM ALDIM KADINLARINELİNDEN
E-TİCARET KAFT.COM
GÖRDÜM ALDIM KAHVECİNİZ
E-TİCARET KAHVEDUNYASI.COM
GÖRDÜM ALDIM KAPPA
E-TİCARET KEMALTANCAONLİNE.COM
E-TİCARET KIGILI.COM
E-TİCARET KIPLINGTR.COM
E-TİCARET KIRMIZI KEDİ
E-TİCARET KITAPSATISIONLINE.COM
E-TİCARET KİĞILI GİYİM TİCARET A.Ş.
GÖRDÜM ALDIM KİTAPKOLİK
E-TİCARET KİTAPYURDU YAY. VE İLET.AŞ.
GÖRDÜM ALDIM KLİKKOLİK
E-TİCARET KLİNİSYEN. COM
E-TİCARET KOCTAS.COM.TR
E-TİCARET KORAYSPOR. COM
GÖRDÜM ALDIM KORKMAZ
E-TİCARET KORKMAZSTORE.COM.TR
E-TİCARET KOTON.COM
GÖRDÜM ALDIM KÖYCEĞİZ BALI
GÖRDÜM ALDIM KURUTATLAR
E-TİCARET KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş.
E-TİCARET LCWAİKİKİ. COM
GÖRDÜM ALDIM LEBLEBİM
E-TİCARET LEGO.STORETURKEY.COM.TR
E-TİCARET LENSMARKET.COM
E-TİCARET LESCON.COM.TR
E-TİCARET LOFT.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM LOHUSAM
E-TİCARET MACFİT.COM.TR
E-TİCARET MADAMECOCO.COM
GÖRDÜM ALDIM MAGNOLİA PUZZLE
GÖRDÜM ALDIM MALATYA PAZARI
E-TİCARET MARKSANDSPENCER.COM.TR
E-TİCARET MASSIMODUTTI.COM/TR
E-TİCARET MAVI.COM
E-TİCARET MAXIMUM MOBIL DİJİTAL KOD MARKET
ELEKTRONİK PERAKENDE MEDIAMARKT
GÖRDÜM ALDIM MEGUİARS
E-TİCARET MENDOS.COM.TR
E-TİCARET MİGROS SANAL
GÖRDÜM ALDIM MİNİSO
E-TİCARET MİNİSO.COM.TR
E-TİCARET MODANISA.COM
E-TİCARET MODASELVIM.COM
GÖRDÜM ALDIM MONİBOSTAN
ELEKTRONİK PERAKENDE MONSTER NOTEBOOK
E-TİCARET MUDO .
E-TİCARET N11
E-TİCARET N11
GÖRDÜM ALDIM NATURELKA
E-TİCARET NAUTİCA-TR.COM
GÖRDÜM ALDIM NETHOUSE
E-TİCARET NETWORK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM NEZİH
E-TİCARET NEZİH KİTAP KIRTASİYE SAN. VE TİC. A.Ş.
E-TİCARET NEZİH.COM.TR
E-TİCARET OCCASION.COM.TR
E-TİCARET ODAKITAP.COM
E-TİCARET ONLİNE.A101.COM.TR
E-TİCARET ONLİNE.BAUHAUS.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM ORAL-B
E-TİCARET ORIFLAME.COM.TR
E-TİCARET OXXO.COM. TR
E-TİCARET OYSHO.COM/TR
E-TİCARET ÖZDİLEKTEYİM MAĞAZA
GÖRDÜM ALDIM PACHA CİPS
E-TİCARET PANCO.COM.TR
E-TİCARET PASABAHCEMAGAZALARİ.COM
GÖRDÜM ALDIM PASTIRMACI HAYRULLAH
E-TİCARET PENTİ.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM PETBURADA
GÖRDÜM ALDIM PETZZSHOP
E-TİCARET PIERRECARDIN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM POL’S GURME
GÖRDÜM ALDIM POPSOCKETS
E-TİCARET PORLAND.COM.TR
E-TİCARET PORSELENSEPETI.COM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PULLANDBEAR.COM/TR
E-TİCARET RAMSEY.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM RAZORUS
E-TİCARET REEBOK.COM.TR
E-TİCARET ROMAN HAZIR GİYİM VETEKSTİL SANAYİ TİC.
E-TİCARET ROSSMANN.COM.TR
E-TİCARET SAATVESAAT.COM. TR
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM-İYZİCO
E-TİCARET SAMSONİTE.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM SAMSUNG
GÖRDÜM ALDIM SARF MARKET
E-TİCARET SCLSTORE.COM
GÖRDÜM ALDIM SCOOTER AYAKKABI
E-TİCARET SEFAMERVE.COM
E-TİCARET SETRE.COM
E-TİCARET SEVIL.COM.TR
E-TİCARET SHOP.LACOSTE.COM.TR/
E-TİCARET SHOP.MIELE.COM.TR
E-TİCARET SHOP.SAMSUNG.COM
E-TİCARET SHOP.VAKKORAMA.COM. TR
E-TİCARET SILKANDCASHMERE.COM
E-TİCARET SİNEKSEKİZ.COM
E-TİCARET SPX.COM.TR
E-TİCARET STRADIVARIUS.COM/TR
E-TİCARET SUNEXPRESS.COM.TR
E-TİCARET SUPERSTEP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ŞEKEROĞLU ONLİNE
E-TİCARET TAC.COM.TR/SATİS
E-TİCARET TANTITONI.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TANTİTONİ
E-TİCARET TATİLBUDUR.COM
E-TİCARET TCHİBO.COM.TR
E-TİCARET TEFALSHOP.COM.TR
ELEKTRONİK PERAKENDE TEKNOSA
E-TİCARET TEMIZMAMA.COM
E-TİCARET TERGAN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TESBİHHANE
E-TİCARET THEBODYSHOP.COM.TR
E-TİCARET TOYZZ SHOP SANAL POS
E-TİCARET TOZLU.COM.TR
E-TİCARET TR.GANT.COM
E-TİCARET TR.USPOLOASSN. COM
GÖRDÜM ALDIM TRAKYADANEVİNİZE
GÖRDÜM ALDIM TROY
GÖRDÜM ALDIM TSFMARKET
E-TİCARET TUGBAVENN.COM
E-TİCARET TURKISHAIRLINES.COM
E-TİCARET TURKUVAZ MÜZİK KİTAP MAĞ.PAZ. A.Ş.
E-TİCARET UNDERARMOUR.COM.TR
E-TİCARET VAKKO.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE VATAN
E-TİCARET VESTEL.COM.TR
E-TİCARET VIVENSE.COM
E-TİCARET WATSONS.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTION.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTİON.COM.TR
E-TİCARET WELDERWATCH.COM
GÖRDÜM ALDIM XİAOMİ
E-TİCARET YALI SPOR
GÖRDÜM ALDIM YARGI BASIM
E-TİCARET YARGİCİ.COM
E-TİCARET YATSAN.COM
E-TİCARET YEMEKSEPETİ.COM
E-TİCARET YOLCU360.COM
E-TİCARET ZARA.COM/TR
E-TİCARET ZARAHOME.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM ZEG (DODOMAMA)
E-TİCARET ZENPIRLANTA.COM
GÖRDÜM ALDIM ZEST AYVALIK
* E-ticaretten yapılarak ve kampanyaya dahil sayılacak işlemler için yalnızca yukarıdaki
firmaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil sayılacaktır.
** Kampanyaya dahil Gördüm Aldım firmaları için yalnızca yukarıda yer alan Gördüm
Aldım mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. İlgili firmaların
Gördüm Aldım mağazalarına, Maximum Mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

IKEA Türkiye

Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.

Türkiye’de ilk IKEA mağazasını Mayıs 2005 tarihinde İstanbul Ümraniye’de açan MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş, halihazırda İstanbul’da 3, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da 1’er olmak üzere toplamda 7 mağaza; Bodrum ve Adana’da 1’er olmak üzere toplamda 2 “Sipariş ve Teslim Noktası” ve İnternet Mağazası ile faaliyetine devam etmektedir. IKEA mağazaları, güzel tasarımlı, kaliteli ve uygun fiyatlı 8.000 çeşidi aşkın ürüne, milyonlarca fikir ve akıllı çözüme ulaşma imkanı sunmaktadır.

Müşterinin evinde monte edebileceği ve bu sayede teslimat ve montaj masraflarından kaçınarak, uyun fiyatlı ve şık tasarımlı binlerce ürün ile karşılaşabileceği IKEA, mobilya sektöründe devrim yaratmış ve global bir öneme sahip olmuş dev bir markadır. Bir zamanlar reklam aracı olarak sadece kataloglarını kullanan IKEA’nın tüm ürünlerine artık evinizin ya da iş yerinizin rahatlığında tek bir tık ile ulaşma imkanınız var. Birbirinden güzel ürünler ile ev dekorasyonunuz için ilham alırken, online yapacağınız alışverişlerde size sunulan ayrıcalıklı hizmetler ile benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşayabileceğiniz ikea.com.tr artık parmaklarınızın ucunda, tek bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Ikea.com.tr’de hayalini kurduğunuz her türlü ev eşyasını bulabilir, Kuponla.com sayesinde alışverişlerinizi ekstra indirim ve avantajlarla tamamlayabilirsiniz.

IKEA’dan online alışveriş yapmaya hemen başlayabilmek için öncelikle size sunulan ürün kategorilerinden birini seçmeniz gerekiyor. Yaz ürünleri, ev dekorasyonu ürünleri, yatak odaları, mutfaklar, oturma odaları, yemek pişirme ürünleri, çocuk odaları, aydınlatma ürünleri ve yemek odaları parmaklarınızın ucunda sizleri bekleyen kategorilerden yalnızca birkaçı. Bunun yanı sıra, sık sık alışveriş yapıyorsanız, yeni gelen ürünlere de tek bir tıklamayla hemen ulaşabilir ya da haftanın indirimli ürünlerine ve IKEA kart sahiplerine sunulan indirimlere anında göz atabilirsiniz.

IKEA indirim kodu online alışverişlerinizi kolay ve pratik bir şekilde yapabilmeniz için çeşitli arama filtreleri sunuyor. Dilediğiniz bir ürün kategorisine tıkladıktan sonra, karşınıza çıkan modelleri arzu ettiğiniz ürün özelliklerine ve bütçenize uygun fiyatlara göre anında filtreleyebilir ya da mevcut tüm ürünleri aynı sayfa üzerinde inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürünün üzerine tıkladığınız zaman ise, hakkında daha detaylı bilgiler alabilir, fotoğraflarına bakabilir, mevcut renk alternatiflerini inceleyebilir, seçtiğiniz ürün ile bağlantılı benzer diğer ürünlere ve tamamlayıcı ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. IKEA kupon kodu mağazalarında ve kataloglarında gördüğünüz bir ürünü aramak için ise, ürün kodunu girmeniz yeterli.

IKEA, mobilya endüstrisinde devrim yaratan ve küresel öneme sahip büyük bir markadır. Artık sadece katalogları reklam malzemesi olarak kullanan tüm IKEA ürünlerine evinizden veya iş yerinizden tek tıkla rahatlıkla ulaşma seçeneğiniz var. Siz iç mekan tasarımınız için birbirinden güzel ürünlerden ilham alırken, online alışveriş yaparken size sunulan ayrıcalıklı hizmetlerle benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşayabileceğiniz ikea.com.tr artık tek tıkla parmaklarınızın ucunda. Ikea.com.tr’de hayal ettiğiniz her türlü ev eşyasını bulabilir, indirim kodlarım sayesinde indirimler ve ek avantajlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

IKEA’da online alışveriş yapmak için öncelikle sunulan ürün kategorilerinden birini seçmelisiniz. Yaz ürünleri, dekorasyon ürünleri, yatak odaları, mutfaklar, oturma odaları, mutfak ürünleri, çocuk odaları, aydınlatma ürünleri ve yemek odaları sizi bekleyen kategorilerden sadece birkaçı. Sık alışveriş yapıyorsanız tek tıkla yeni ürünlere anında ulaşabilir veya haftanın indirimli ürünlerine ve IKEA indirim kodu kartlı indirimlerine hızlıca göz atabilirsiniz.

IKEA, çevrimiçi alışverişinizi kolay ve rahat hale getirmek için çeşitli arama filtreleri sunar. İstediğiniz ürün kategorisine tıkladıktan sonra, görüntülenen modelleri istediğiniz ürünün özelliklerine ve bütçenize uygun fiyatlara göre hemen filtreleyebilir veya mevcut tüm ürünleri aynı sayfada görebilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürüne tıklayarak ürün hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, fotoğraflarını inceleyebilir, mevcut renk alternatiflerini inceleyebilir ve seçtiğiniz ürünle ilgili diğer benzer ürünlere ve tamamlayıcı ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. IKEA mağazalarında ve kataloglarında gördüğünüz bir ürünü aramak için ürün kodunu girmeniz yeterlidir.

Ikea.com.tr’den online alışveriş yaparken size birçok özel hizmet sunuluyor. Üye sayfanızdan siparişlerinizi takip edebilir, sepete atıp tekrar alabilir, favori listeleri oluşturabilir, bu listeleri kaydedebilir ve e-posta ile gönderebilirsiniz. Ayrıca yeni IKEA ürünleri ve promosyonlarından anında haberdar olabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin toplam fiyatı 100 TL ve altı ise 13 TL, 100 TL’yi aşarsa ürünlerin toplam fiyatı kadar kargo ücreti ödemeniz gerekecektir. Öte yandan indirim kodlarım’ın ücretsiz kargo kampanyalarından faydalanmak mümkün. Herhangi bir nedenle satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız 30 gün içinde koşulsuz iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Online alışverişlerinizde 150 TL’nin altındaki tüm alışverişlerinizde 3 faizsiz, anlaşmalı bankalardan kredi kartları ile 150 TL’lik alışverişlerinizde 9 faizsiz taksit avantajından yararlanırsınız.

Vaktinizin çoğunu sakin bir ortam yaratmak ve yaşam alanlarınızı zevkinize göre dekore etmek için harcadığınız evinizde artık sandığınızdan çok daha kolay. IKEA indirim fırsatları ve sizi ve evinizi İndirim Kodum olarak düşünerek her gün yenilediğimiz kampanyalar ile artık ihtiyacınız olan her ürünü son derece avantajlı fırsatlarla satın alabilir, yenilenen yaşam alanınızın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

IKEA Çağrı Merkezi’ne, haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında 444 4 532 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.


🟩 IKEA indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ IKEA indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi IKEA indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 IKEA kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
IKEA promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.