IKEA İndirim Kampanyası | IKEA’da Yeni Ne Var?

Fırsat Süresiz
IKEA’nın yeni mobilya ve ev aksesuarı ürünleriyle evinizde ihtiyaçlarınıza uygun...Daha Fazla

IKEA’nın yeni mobilya ve ev aksesuarı ürünleriyle evinizde ihtiyaçlarınıza uygun olarak yeni yaşam alanları yaratabilirsiniz.

CY21 IKEA'da yeni ne var Temmuz

IKEA’da Yaz İndirimi Başladı! 24 Mayıs – 11 Temmuz 2021 tarihlerinde geçerli IKEA Yaz İndirimini yakalayın! İster İnternet Mağazasından hemen alabileceğiniz ürünler için kategorileri inceleyin, isterseniz de mağazalarımızı ziyaret etmeden önce mağazalarımıza özel indirimli ürünleri keşfedin! Çok beklenen yaz indirimleri IKEA’ya geldi! İndirimde olan binlerce ürünü incelemek için tıkla!

CY21 Yaz İndirimi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

200TL IKEA Mastercard Masterpass İndirimi

Fırsat Süresiz
Masterpass'e kayıtlı Mastercard'ınla ikea.com.tr'de 200 TL İndirim! Kampanya, 6 Mart,...Daha Fazla

Masterpass’e kayıtlı Mastercard’ınla ikea.com.tr’de 200 TL İndirim!

 • Kampanya, 6 Mart, 13 Mart, 20 Mart ve 27 Mart tarihlerinde sadece IKEA Türkiye İnternet Mağazasından ve IKEA Mobil’den yapılacak KDV dahil 2.000 TL veya üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için sepetinizdeki ürün tutarının KDV dahil, nakliye ve montaj hizmeti hariç 2.000 TL veya üzeri olması gerekmektedir.
 • Sepetinizdeki KDV dahil, nakliye ve montaj hizmeti hariç 2.000 TL veya üzeri alışverişlerinize, sipariş özeti ve ödeme sayfasında KDV dahil 200 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya tek fatura içinde yapılacak olan alışverişlerinizde geçerli olup, siparişlerin birleştirilmesi suretiyle kampanyadan faydalanılamaz.
 • Kampanyadan faydalanmak için Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu banka ve kredi kartı ile işlem yapılması gerekmektedir. Masterpass’e kayıtlı kartınız yoksa, kampanya tarihleri içerisinde sepetinizi oluşturup, ödeme özet ekranına geldiğinizde “Alışverişime Masterpass güvenli ödeme altyapısı ile devam etmek istiyorum.” tıklayarak kartınızı Masterpass’e kaydedebilirsiniz.
 • Her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.
 • Kampanya ilk 2.500 işlem adedi ile sınırlıdır. Bu işlem adedine ulaşıldığında herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın kampanya sona erecektir.
 • Bu kampanya herhangi bir kupon kampanyası ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan faydalanılarak yapılan alışverişte kampanyalı ürünler iade edilmek istenirse, iade sonrası kalan kampanyalı ürün tutarının KDV dahil 2.000 TL altında kaldığı durumlarda kampanya geçerli olmayıp, iade tutarından indirim bedeli düşülerek işlem yapılacaktır.
 • Masterpass™’e kaydedilen kredi kartı bilgileri, Mastercard altyapısı tarafından saklanmaktadır. IKEA kredi kartı bilgisini saklamamaktadır.
 • Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.
 • İşbu kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. bu hüküm ve koşulları herhangi bir bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, kampanyayı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.
 • Bu madde ve koşulların ihlali ile açıklanan ödüle sahip olmaya yönelik teşebbüsler, sahtekarlık oluşturabilir ve bu durum yasal mevzuatın ihlali anlamına gelebilir.

https://www.mastercard.com.tr/tr-tr/tuketiciler/teklifler-ve-promosyonlar/ikea-200-tl-indirim-kampanyasi-katilim-kosullari.html

Masterpass'e kayıtlı Mastercard'ınla ikea.com.tr'de 200 TL İndirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA’da 100 TL MaxiPuan fırsatı!

Fırsat Süresi Doldu
1-30 Nisan tarihleri arasında IKEA mağazaları ve www.IKEA.com.tr’den tek seferde...Daha Fazla

1-30 Nisan tarihleri arasında IKEA mağazaları ve www.IKEA.com.tr’den tek seferde 2.000 TL ve üzeri alışverişinizi Maximum Kart’ınızla yaparak 100 TL MaxiPuan kazanın!

Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşcep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç, MaxiPara ve Bankamatik Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Tüm Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya detayları: Kampanya kapsamında ödül kazanılabilmesi için IKEA mağazaları ve www.IKEA.com.tr sitesinden tek seferde en az 2.000 TL ve üzeri alışveriş işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bir müşteri kampanya kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar 16 Mayıs 2023 tarihinde kampanya kriterlerinin yerine getirildiği kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Haziran 2023’tür. (bu tarih dâhil) Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kullanılan kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecek olmakla birlikte açık avans bulunması durumunda kazanılan MaxiPuanlar ile avans kapatılması mümkün olamayacaktır.

Ek Koşullar: Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA’da Her 400TL Alışverişe 100TL Hediye Çeki

Fırsat Süresi Doldu
2 Aralık - 2 Ocak tarihleri arasında IKEA Aile Kart...Daha Fazla

2 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında IKEA Aile Kart ile tüm IKEA mağazalarından ve İnternet Mağazasından yapacağınız her 400 TL’lik dekorasyon alışverişine 100 TL hediye çeki kazanma fırsatını kaçırmayın.

02 Aralık 2022 – 02 Ocak 2023 tarihleri arasındaki IKEA Aile Kart ile 400 TL Dekorasyon ürünü alışverişine 100 TL Hediye Çeki Kampanya Koşulları
• 400 TL’lik Dekorasyon ürünü alışverişine 100 TL Hediye Çeki Kampanyası’na konu olan “Kart”, 02 Aralık 2022 – 02 Ocak 2023 tarihleri arasında IKEA Aile Kart kullanılarak tek seferde ve tek fiş/fatura içerisinde Katma Değer Vergisi (KDV) dahil 400 TL ve katları tutarında IKEA Türkiye Mağazaları’ndan yapılan Dekorasyon ürünü alışverişleri için, KDV dahil 100 TL ve katları olarak kazanılır.

• “Kart” yalnızca tek fiş/fatura içerisinde, Kampanya tarihlerinde, IKEA Aile Kart kullanılarak ve KDV dahil 400 TL ve katları tutarındaki Kampanya’ya konu olan Dekorasyon ürünleri alışverişleri karşılığında kazanılır. Aksi takdirde, fiş/faturaların birleştirilmesi suretiyle “Kart” kazanılamaz.

• Alışveriş karşılığı hak edilen “Kart” yalnızca ilgili alışverişin yapıldığı IKEA Mağazası’ndan alışveriş esnasında teslim alınabilir. Kart”ın kullanımı ise; Kart’ın son kullanma tarihine kadar, tüm IKEA Mağazaları’ndan gerçekleştirilebilir. İnternet Mağazası’ndan kazanılan hediye kuponlar, yalnızca İnternet Mağazası’nda; mağazalarda kazanılan hediye çekleri yalnızca mağazalarda geçerlidir.

• Kampanya kapsamında verilen “Kart” bakiyesi, teslim edildiği tarihten bir gün sonra geçerli olacak olup, “Kart”ın son kullanma tarihi her halükarda 05 Şubat 2023’dür.

• Kazanılan “Kart” tutarı, üzerinde Kampanya isminin bulunduğu Kampanya kartına yüklenir, müşteriye ait olan IKEA Aile Kart’a yükleme yapılmaz.

• Kampanya’dan, yalnızca IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler yararlanabilir ve fatura IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler adına düzenlenir.

• Şahısların/ticari şirketlerin sahip olduğu IKEA Kurumsal Kart ile yapılacak kurumsal satışlarda ise, “Kart” kazanımı sağlanabilir ancak Kurumsal Kart Avantajları (İndirim, Nakliye vb.) ile “Kart” avantajları aynı anda kullanılamaz, iki avantajdan biri tercih edilmelidir.

• Kurumsal Kart Avantajları ile Kampanya Kart Avantajının her ikisinin birlikte kullanıldığı tespit edilen işlemlerde, teslim edilen Kampanya Hediye Kart herhangi bir izne ve bildirime gerek olmadan Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. tarafından tek taraflı olarak iptal edilecektir. İptal edilmeden harcanan Kampanya Hediye Kart tutarlarını Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’nin talep hakkı saklıdır. Katılımcılar bu durumu peşinen kabul etmiş sayılır.

• “Kart” tutarı bölünerek ve/veya farklı alışverişlerde kullanılabilir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

• “Kart” hakkı kazanımı için, satış fişi ve/veya bilgi fişi aslının ibrazı şarttır. Suret, fotokopi, aslı gibidir, kopya vb. evraklar üzerinden işlem yapılmayacaktır.

• “Kart” internet üzerinden yapılan alışverişlerde, gıda, restoran, market, cafe, ürün toplama bankosu, nakliye ve montaj kasalarında kullanılamaz.

• İnternet mağazasından yapılan alışverişlerde “kart yerine”, müşterinin alışveriş yaptığı e-postasına “hediye kuponu” tanımlanacaktır.

• Hangi sebep ile olursa olsun, “Kart” ancak müşteriye imza karşılığında teslim edildiği günün ertesi günü aktive olacaktır.

• “Kart” hamiline düzenlenmiştir. Kaybedilmesi durumunda herhangi bir sorumluluk kabul edilemez, yerine yenisi verilmez. “Kart”ın kampanya sonuna kadar saklanması ve kullanılması ile ilgili tüm sorumluluk müşteriye aittir.

• “Kart” paraya çevrilemez.

• “Kart” kazanan müşteriler, “Kart” tutarını aşan alışverişlerinde, alışveriş tutarının aşan kısmını ödemekle yükümlüdür. “Kart” sahibinin kullanacağı “Kart” tutarının, yapacağı alışveriş tutarından daha fazla olması halinde, MAPA Mobilya ve Aksesuar A.Ş. (MAPA A.Ş.) tarafından “Kart”ın kullanılmayan kısmı için “Kart” sahibine para iadesi yapılmaz.

• “Kart” üçüncü şahıslara satılamaz, borca mahsuben takas konusu yapılamaz.

• Kampanya süresince yapılan alışverişte satın alınan ürünlerin iade edilmek istenmesi durumunda, kampanya kapsamında düzenlenen ve müşteriye teslim edilen “Kart” da müşteri tarafından iade edilecektir. “Kart”ın müşteri tarafından iade edilmemesi/edilememesi halinde, iade edilmesi gereken “Kart” bedeli kadar tutar, ilgili alışverişe ilişkin iade bedelinden düşülecektir.

• “Kurumsal Hediye Çek”leri ile yapılan alışveriş tutarları üzerinde “Kart” hakedişi hesaplanamaz.

• Tüm kampanya katılımcıları, tüm Kampanya şart ve koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

• Kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. dilediği zaman bu hüküm ve koşulları herhangi bir ön bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, Kampanya’yı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.

• İşbu bilgilendirme metninde belirtilen koşulların ihlali ile açıklanan ödüle sahip olmaya yönelik teşebbüsler, sahtekarlık oluşturabilir ve bu durum yasal mevzuatın ihlali anlamına gelebilir.

• MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş., “Kart” kazanımı ile ilgili Kampanya şartlarına uygun olmadığını tespit etmesi durumunda, ilgili “Kart” müşteriye teslim edilmiş olsa dahi “Kart”ı kullandırmama veya iptal etme hakkına sahiptir.

02 Aralık 2022 – 02 Ocak 2023 tarihleri arasında 400 TL Dekorasyon ürünü alışverişine 100 TL Hediye Kuponu Kampanyası İnternet Mağazası Koşulları
• Her 400 TL’lik Dekorasyon ürünü alışverişine 100 TL Hediye Kuponu Kampanyası’na konu olan ve sadece İnternet Mağazası’ndan kazanılan “Hediye Kupon Kodu”, 02 Aralık 2022 – 03 Ocak 2023 tarihleri arasında kullanılarak tek seferde ve tek fatura içerisinde Katma Değer Vergisi (KDV) dahil nakliye, montaj ve varsa ek kargo hizmet bedeli hariç 400 TL ve katları tutarında sadece İnternet Mağazasında geçerli dekorasyon ürünü alışverişleri için, KDV dahil 100 TL’nin katları olarak kazanılır.

• “Hediye Kupon Kodu” yalnızca tek fatura içerisinde, kampanya tarihlerinde, KDV dahil 400 TL ve katları tutarındaki kampanyaya konu olan dekorasyon ürünleri alışverişleri karşılığında kazanılır. Aksi takdirde, faturaların birleştirilmesi suretiyle “Hediye Kupon Kodu” kazanılamaz.

• İşbu kampanya kapsamında e-posta adresinize gönderilecek “Hediye Kupon Kodu”, gönderim gününden itibaren 05 Şubat 2023 tarihine kadar geçerlidir. “Hediye Kupon Kodu” paraya çevrilemez.

• Her bir “Hediye Kupon Kodu” sadece internet mağazasından üye girişi yaparak yapılacak nakliye bedeli, montaj bedeli ve varsa ek kargo hizmet bedeli hariç minimum 150 TL’lik ürün alışverişinde ve gönderildiği e-posta kullanıcısı tarafından kullanılabilir, farklı kişiler tarafından veya bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz.

• İşbu kampanya kapsamında kazanılan Hediye Kupon Kodları birleştirilerek kullanılabilir ancak farklı kampanyalardan kazanılan Hediye Kupon Kodları alışverişlerde birleştirilerek kullanılamaz.

• Montaj ve ek kargo hizmet bedelleri hediye kupon kodu hesabına dahil değildir. Hediye kupon kodları, nakliye, montaj ve varsa ek kargo hizmet bedeli hariç toplam 150 TL ve üzeri tutarındaki sadece İnternet Mağazasında mobilya ve dekorasyon alışverişlerinde kullanılabilir.

• Hediye Kupon Kodu” kazanan müşterilerin, “Hediye Kupon Kodu” tutarını aşan alışverişlerde, aşan kısmını müşteri ödemekle yükümlüdür.

• “Hediye Kupon Kodu” sahibinin kullanacağı “Hediye Kupon Kodu” tutarının, yapacağı alışveriş tutarından daha fazla olması halinde, alışverişi tamamlanamaz.

• Şahısların/ticari şirketlerin sahip olduğu IKEA Kurumsal Kart hesabı ile yapılacak kurumsal satışlarda ise, “Hediye Kupon Kodu” kazanımı sağlanabilir ancak Kurumsal Kart Avantajları (İndirim, nakliye vb.) ile “Hediye Kupon Kodu” avantajları aynı anda kullanılamaz, iki avantajdan biri tercih edilmelidir.

• Kurumsal Kart avantajları ile kampanya hediye kupon kodu avantajının her ikisinin birlikte kullanıldığı tespit edilen işlemlerde, teslim edilen “Hediye Kupon Kodu” herhangi bir izne ve bildirime gerek olmadan Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. tarafından tek taraflı olarak iptal edilecektir. İptal edilmeden harcanan Kampanya Hediye Kupon Kodu tutarlarını Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’nin talep hakkı saklıdır. Katılımcılar bu durumu peşinen kabul etmiş sayılır.

• “Hediye Kupon Kodu” üçüncü şahıslara satılamaz, borca mahsuben takas konusu yapılamaz.

• “Hediye Kupon Kodu” üçüncü şahıslara satılamaz, borca mahsuben takas konusu yapılamaz.

• Kampanya süresince yapılan alışverişte satın alınan ürünlerin iade edilmek istenmesi durumunda, kampanya kapsamında düzenlenen ve müşteriye gönderilen “Hediye Kupon Kodu” sistem tarafından iptal edilecektir. “Hediye Kupon Kodu”nun iptal edilmemesi/edilememesi halinde, “Hediye Kupon Kodu” bedeli kadar tutar iade bedelinden düşülecektir.

• “Hediye Kupon Kodu”nun kazanılması için gerekli olan toplam alışveriş tutarı hesaplanırken “Hediye Kupon Kodu” ile yapılan ödemeler dikkate alınmaz.

• “Kurumsal Hediye Çekleri” ile yapılan alışveriş tutarları üzerinden “Hediye Kupon Kodu” hakedişi hesaplanamaz.

• Tüm kampanya katılımcıları, tüm Kampanya şart ve koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

• Kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. dilediği zaman bu hüküm ve koşulları herhangi bir ön bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, kampanyayı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.

• İşbu bilgilendirme metninde belirtilen koşulların ihlali ile açıklanan ödüle sahip olmaya yönelik teşebbüsler, sahtekarlık oluşturabilir ve bu durum yasal mevzuatın ihlali anlamına gelebilir.

• MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş., “Hediye Kupon Kodu” kazanımı ile ilgili kampanya şartlarına uygun olmadığını tespit etmesi durumunda, ilgili “Hediye Kupon Kodu” müşteriye teslim edilmiş olsa dahi “Hediye Kupon Kodu” kullandırmama veya iptal etme hakkına sahiptir.

IKEA-kampanya kosullari detay TR

https://www.ikea.com.tr/ev-dekorasyonu-hediye-ceki-kampanya-kosullari Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel IKEA’da 100 TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 15 Ağustos – 15 Eylül 2022 tarihleri arasında...Daha Fazla

Axess’e özel 15 Ağustos – 15 Eylül 2022 tarihleri arasında IKEA mağazalarında ve www.IKEA.com.tr ’de 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL chip-para!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “IKEA” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kampanya detayları:

 • Axess’e özel 15 Ağustos – 15 Eylül 2022 tarihleri arasında IKEA mağazalarında ve www.IKEA.com.tr ’de 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 30 Eylül 2022 tarihine kadar IKEA mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “IKEA” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 100 TL chip-para kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Miles&Smiles Millerini IKEA Hediye Çeki’ne Dönüştür – Shop&Miles

Fırsat Süresiz
Evine dair aradığın ne varsa Millerinle IKEA’da! Millerini IKEA’da hediye...Daha Fazla

Evine dair aradığın ne varsa Millerinle IKEA’da!

 • Millerini IKEA’da hediye çekine dönüştürerek uzun zamandır almak istediğin koltuğu ya da lambayı hatta kitaplığı kolayca alabilirsin.

Millerimle IKEA’dan nasıl alışveriş yapabilirim?

Miles&Smiles üyelik bilgilerinle giriş yapmalısın.

Millerini dönüştürmek istediğin IKEA hediye çeki miktarını Mil barından seçerek başlayabilirsin.

Bu işlem sonrasında, hesabından Mil düşümü gerçekleşecek, aynı zamanda satın aldığın hediye çeki bilgisi Miles&Smiles üyeliğinde kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Mil işlemlerim sekmesinden de yaptığın işleme ait detayları görüntüleyebilirsin.

Hediye çeki; IKEA web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerlidir.

Hediye çekini, IKEA web sitesi veya mobil uygulama üzerinden yapacağın alışverişlerde kullanmak istediğin durumda ise, alışverişini tamamladıktan sonra sepetinde “indirim kodu yaz” alanına kodunu girerek çekini kullanabilirsin.

Keyifli alışverişler dileriz.

 • İşbu kampanyadan yararlanabilmek için kişinin Miles&Smiles Yolcu Programı üyesi olması gerekmektedir.
 • Miles&Smiles üyeleri tarafından Mil karşılığı alınan hediye çeklerinin geçerlilik sonu tarihi 31 Aralık 2023’tür.
 • IKEA Hediye Çeki’ne çevrilen Miller, Miles&Smiles üyelik hesabına geri yüklenemez.
 • IKEA ve Türk Hava Yolları kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • IKEA Hediye Çeki IKEA İnternet Mağazası’nda ve IKEA Mobil Uygulaması’nda mobilya ve ev aksesuarları alışverişlerinde geçerlidir. IKEA mağazalarında geçerli değildir.
 • IKEA İnternet Mağazası ve IKEA Mobil Uygulaması’nda minimum alışveriş bedeli kargo bedeli hariç 150 TL’dir. Hediye çeki 150 TL altında olması durumunda, alışveriş tutarının kargo bedeli hariç 150 TL’ye tamamlanması gerekmektedir.
 • 150 TL üzerindeki IKEA Hediye Çeki ile yapılan alışverişlerde en az 1 TL’lik kredi kartı harcaması yapılması gerekmektedir.
 • Hediye çeki tutarı bölünemez.
 • Birden fazla çek aynı siparişte birleştirilerek kullanılabilir.
 • İşbu kampanya yalnızca Türkiye’de geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanan Miles&Smiles Yolcu Programı üyeleri yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

 

 

https://www.shopandmiles.com/ikea/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50TL IKEA İndirim Kodu

Kod Süresiz
Ikea 50₺ kupon kodu ile online alışverişte 150TL'ye 50TL indirim...Daha Fazla

Ikea 50₺ kupon kodu ile online alışverişte 150TL’ye 50TL indirim sağlar.

0047ADF85411
A69879A4B7ED
F48C86039024
1EA184093712
570ED0986974
W3T63M4THA
W3T63BEY5EF Daha Az

ADF85411 Kodu Aç 
0% Başarılı

50TL IKEA İndirim Kuponu – AppGallery

Fırsat Süresiz
IKEA'dan 50 TL Hediye Kupon! 50 TL değerinde indirim kodu...Daha Fazla

IKEA’dan 50 TL Hediye Kupon! 50 TL değerinde indirim kodu

50 TL’lik IKEA kuponlarının son kullanma tarihi 31.08.2022’dir. Kupon kodu sadece IKEA web sitesi ve mobil uygulamasında geçerlidir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kupon kullanımı için, internet sitesindeki satın almak istediğiniz ürünler ile oluşturduğunuz “Alışveriş Sepeti”nde iken, ödeme aşamasına geçmeden evvel dijital kuponu ifade eden kod numarasının ilgili boşluğa girişini yapın. Bu sayede sistem indirimi alışverişin genel toplamına yansır. Dijital kupon sadece bir kez kullanılabilir. Kısmi kullanım yapılamaz. Dijital kuponlar internet sitesinde yer alan tüm indirim ve kampanyalarda geçerli olacaktır. Dijital kuponlarda sipariş edilen tutarlara KDV oranı dahildir.

7/27/2022 00:00:00 – 8/31/2022 23:59:59 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA Okula Dönüş İndirimi: Çalışma Masası, Kitaplık, Sandalye, Masa Lambası

Fırsat Süresiz
Yeni öğretim yılına hazırlık okula dönüş alışverişi için IKEA'ya gelin!...Daha Fazla

Yeni öğretim yılına hazırlık okula dönüş alışverişi için IKEA’ya gelin! Fonksiyonel bir çalışma masası, rahat hareket etmenizi sağlayan tekerlekli ve yüksekliği ayarlanabilir bir sandalye, doğru bir masa lambası, çalışma masanızın hemen yanında tekerlekli bir keson, çalışma alanınızı tamamlayan bir kitaplık ve çalışma alanınızı düzenli tutabilmeniz için panolar, aksesuarlar ihtiyacınıza uygun mükemmel bir alan yaratabilirsiniz.

https://www.ikea.com.tr/ogretim-yilina-hazir-olun

Hem eğitime hem hobilerinize yer açın: Çocuklar için evde hem eğitimi sürdürebilecekleri, hem de boş zamanlarında oyun oynayabilecekleri bir oda hazırlayın. Çocuğunuzun evde geçirdiği zamanı dopdolu yaşayabilmesi için ona hem istediklerini hem de hayal ettiklerini gerçekleştirebileceği çekici bir alan yaratabilirsiniz.

CY21 Okula Dönüş Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 30 IKEA Yıl Boyu İndirim – İnternete Özel

Fırsat Süresiz
IKEA Yıl boyu değişen mobilya ve ev aksesuarları ürünlerinden sizin...Daha Fazla

IKEA Yıl boyu değişen mobilya ve ev aksesuarları ürünlerinden sizin için seçtiklerimize indirimli fiyatlarıyla artık buradan ulaşabilirsiniz. İnternet Mağazasından hemen satın alabileceğiniz avantajlı ürünleri kaçırmamak için hemen alışverişe başlayın.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yil-boyu-indirim.aspx Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

IKEA Çocuk 11,99 TL’den! Oyuncak, Gardırop, Şifonyer, Beşik, Çocuk Masası

Fırsat Süresiz
Oyuncaklardan kırtasiye ürünlerine, tekstilden mobilyalara çocuk ürünleri IKEA'da! Hem de...Daha Fazla

Oyuncaklardan kırtasiye ürünlerine, tekstilden mobilyalara çocuk ürünleri IKEA’da! Hem de 11,99₺’den başlayan fiyatlarla! https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ikea-cocuk.aspx

Dünyanın en önemli varlıkları
Çocukların yapacak çok işi var: kişiliklerini geliştirmek, dünyayı keşfetmek ve büyüme yolculuğuna başlamak gibi. Evde doğru mobilyaların olması bu durumu kolaylaştırabilir. Bebeğinizi eve getirdiğiniz günden büyüyüp genç bir insan olana kadar IKEA’nın çocuk mobilyaları, evinizi mümkün olan en iyi oyun alanına dönüştürmenize yardımcı olur.

Çocukların rahatça çalışmaları için kullanışlı bir alana sahip olan PAHL çocuk masası, üç farklı yüksekliğe ayarlanabilir, böylece çocuğunuz ders yapmak veya hobilerini geliştirmek için çalışma masasını yıllarca kullanabilir. Masanızı farklı modellerde ve renklerde yüksekliği ayarlanabilir çalışma sandalyeleri ile tamamlayabilirsiniz. Eğlenceli ve farklı görünüme sahip çalışma lambaları ve masa düzenleyicileri ile de çocuğunuz için verimli bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA Yemek Masaları 349 TL’den!

Fırsat Süresiz
IKEA'da pratik ve akıllı tasarımlı yemek masaları 349₺'den! https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yemek-pisirme.aspx Yemek...Daha Fazla

IKEA’da pratik ve akıllı tasarımlı yemek masaları 349₺’den! https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yemek-pisirme.aspx

Yemek pişirmede doğuştan yetenekli olmanız şart değil. Mutfakta işler karışmadan akşam yemeğinizi hazırlamanız için birkaç IKEA ürünü sizin için yeterli.

Mutfağınızdaki akıllı ürünler ile yemek pişirmek hem pratik ve hem de çok kolay. Kullanışlı tencere ve tavalardan, pratik kek ve kurabiye kalıplarına, boy boy saklama kaplarından, kaliteli bıçak setlerine kadar birçok yemek pişirme aksesuarı hayatınızı kolaylaştırmak için IKEA’da sizleri bekliyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 60 IKEA İsveç Gıda Marketi İndirimi

Fırsat Süresiz
IKEA İsveç Gıda Marketi ürünleri şimdi İnternet Mağazasında! İnternet Mağazası...Daha Fazla

IKEA İsveç Gıda Marketi ürünleri şimdi İnternet Mağazasında! İnternet Mağazası İsveç Gıda Marketi’nden yapılacak 100 TL üzeri alışverişlerde nakliye ücretsiz! Gıda market ürünlerinde minimum sipariş bedeli 50 TL’dir.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/isvec-gida-marketi.aspx

Geleneksel İsveç tariflerinden ilham alınarak üretilmiş lezzetli çikolatalar, bisküvi ve krakerler, soslar ile organik kahve çeşitleri şimdi İnternet Mağazasında! İster mağazalarımızda İsveç Gıda Marketi’ni ziyaret edin, ister İnternet Mağazasından sipariş verin, IKEA’nın kaliteli gıda ürünlerini mutfağınızdan eksik etmeyin.

Leziz ve sağlıklı IKEA Gıda Marketi’nde seçili ürünlerde %60’a varan indirimler sizleri bekliyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA Festivali – Sanatçılar, Tasarımcılar, DJ’ler, Şefler Online Ev Yaşamı

Fırsat Süresiz
Dünya çapında İlk IKEA Festivaline Davetlisiniz! IKEA, 24 saat boyunca...Daha Fazla

Dünya çapında İlk IKEA Festivaline Davetlisiniz! IKEA, 24 saat boyunca dünya çapında gerçekleşecek online festival ile, evde yaşamın tüm güzelliklerini kutluyor. Sanatçılar, tasarımcılar, DJ’ler, şefler ve daha birçok farklı meslekten temsilciler, evlerini sanal bir sahneye çevirerek yeni deneyimlerin kapısını aralayacak. https://www.ikea.com.tr/festival

IKEA festival Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Param Kart’lara IKEA’da % 10 İndirim

Fırsat Süresiz
Param Üyesi Tüm Kartlara IKEA Harcamalarında %10 Nakit İade! ParamKart...Daha Fazla

Param Üyesi Tüm Kartlara IKEA Harcamalarında %10 Nakit İade!

 • ParamKart ile IKEA’nın sadece fiziki mağazalarında yapacağın alışverişlerde %10 anında nakit iade fırsatı seni bekliyor.
 • Online alışverişlerde geçerli değildir.
 • İndirim firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanacaktır.
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • TURK Elektronik Para A.Ş ve IKEA,kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


 • Param Kart’lar ile IKEA mağazalarından yapılacak alışverişlerde %7 indirim fırsatı sunulacaktır.
 • İndirim firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanacaktır.
 • Param Kart’larınız ile IKEA mağazalarından yapacağınız alışverişlerde %7 indirim Param tarafından alışveriş sonrasında kartınıza iade edilecektir.
 • İndirim Restoran, Cafe, Gıda, Market, Nakliye ve Montaj hizmetlerinin alımında geçerli değildir.
 • İndirim www.ikea.com.tr üzerinden yapılan online alışverişlerde de geçerlidir.
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için Param Kart’ınızda yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • TURK Elektronik Para A.Ş ve IKEA,kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

25₺ IKEA Hediye Çeki [Her 100₺ Alışverişe]

Fırsat Süresi Doldu
Her 100 TL’lik züccaciye alışverişine 25 TL hediye çeki kampanyası...Daha Fazla

Her 100 TL’lik züccaciye alışverişine 25 TL hediye çeki kampanyası ile sofranıza enerji katın, yemeklerinizi ustalıkla yapın. Renkli tabaklar, cam kavanozlar, üst üste konarak alandan kazandıran saklama kapları, sofranızı güzelleştiren amerikan servisler ve dayanıklı yemek pişirme ürünleri ve diğer züccaciye ürünleri IKEA’da!

Kampanya 16 Nisan 2021 – 23 Mayıs 2021 tarihleri arasında IKEA Aile Kart ile yapılan her 100 TL ve üzeri züccaciye alışverişlerinde geçerlidir. İnternet Mağazasından yapılan alışverişlerde kazanılan hediye kuponlar, yalnızca İnternet Mağazasında kullanılabilmektedir. Mağazalarda kazanılan hediye çekleri, İnternet Mağazasından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

CY21 Züccaciye Hediye Çeki

IKEA Yeni Ürünler: Yeni IKEA ürünleri evinize yeni bir hava katın! Bir tık yeterli! 34,99 TL’den başlayan fiyatlarla!

Dünyanın en çok tercih ettiği mobilya dekorasyon markası IKEA’da Yeni Ürünler Burada!

https://www.ikea.com.tr/yeni-urunler/
Evinizi güzelleştirecek çok çeşitli mobilya ve ev aksesuarı, 4 Ocak – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında indirimli fiyatlarıyla IKEA mağazalarında ve İnternet Mağazasında!

Ev Dekorasyonu Hediye Çeki Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol IKEA Ürünleri İndirimi

Fırsat Süresiz
Trendyol'da IKEA ürünleri butiğinden yapacağınız alışverişlerde indirim sağlar....Daha Fazla

Trendyol’da IKEA ürünleri butiğinden yapacağınız alışverişlerde indirim sağlar.

image-banner Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA Masterpass 75₺ İndirim – Mastercard

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya, 15 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021 tarihleri arasında...Daha Fazla
 • Kampanya, 15 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021 tarihleri arasında sadece www.IKEA.com.tr ve IKEA Mobil uygulamasından yapılacak KDV dahil toplam 500 TL veya üzeri tutarındaki alışverişlerde geçerlidir. Kampanya, diğer IKEA Mağazaları’nı kapsamaz.
 • Kampanyadan faydalanmak için Mobilya & Aksesuar veya Gıda Market sepetinizdeki ürün tutarının KDV dahil, nakliye, montaj ve varsa diğer hizmetler hariç olmak üzere 500 TL veya üzeri olması gerekmektedir.
 • Sepetinizdeki KDV dahil, nakliye, montaj ve varsa diğer hizmetler hariç 500 TL veya üzeri alışverişlerinize, sipariş özeti ve ödeme sayfasında KDV dahil 75 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya tek fatura içinde yapılacak olan alışverişlerinizde geçerli olup, siparişlerin birleştirilmesi suretiyle kampanyadan faydalanılamaz.
 • Kampanyadan faydalanmak için Masterpass™’e kayıtlı Mastercard ve Maestro logolu banka veya kredi kartı ile işlem yapılması gerekmektedir. Masterpass™’e kayıtlı banka veya kredi kartınız yoksa, kampanya tarihleri içerisinde sepetinizi oluşturup, sipariş özeti ve ödeme ekranına geldiğinizde “Kart bilgilerimi MasterPass™ altyapısında saklamak istiyorum.” Tıklayarak kartınızı Masterpass™’e kaydedebilirsiniz. Masterpass kaydı oluşturulması ve kullanılmasına ilişkin her türlü sorumluluk Masterpass’e aittir. Masterpass™ ile ilgili sorularınız için https://www.masterpassturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 • Her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için, Mobilya & Dekorasyon veya Gıda Market sepetinden sadece 1 tanesi seçilebilir. İkinci sipariş ve sonrası için indirim verilmeyecektir. Her müşterinin sadece tek bir sepetten bir defaya mahsus kampanyaya katılma hakkı bulunmaktadır.
 • Kampanya kota ile sınırlıdır. Kota limitine ulaşıldığında herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın kampanya sona erecektir.
 • Bu kampanya herhangi bir kupon kampanyası ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan faydalanılarak yapılan alışverişte kampanyalı ürünler iade edilmek istenirse, iade sonrası kalan ve iade edilmemiş kampanyalı ürün tutarının/ürünlerin toplam tutarlarının KDV dahil 500 TL’nin altında kaldığı durumlarda kampanya geçerli olmayacaktır ve iade tutarından kampanya uyarınca uygulanan indirim bedeli düşülerek işlem yapılacaktır.
 • Masterpass™’e kaydedilen kart bilgileri, Mastercard altyapısı tarafından saklanmaktadır. IKEA kart bilgilerini saklamamaktadır.
 • Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.
 • İşbu kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. bu hüküm ve koşulları herhangi bir bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, kampanyayı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.
 • Bu madde ve koşulların ihlali ile açıklanan ödüle sahip olmaya yönelik teşebbüsler, sahtekarlık oluşturabilir ve bu durum yasal mevzuatın ihlali anlamına gelebilir.

CY21 Masterpass Kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA’dan Yeni Hizmet: Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al

Fırsat Süresiz
Şimdi IKEA mağazasında Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al hizmetinden...Daha Fazla

Şimdi IKEA mağazasında Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al hizmetinden yararlanabilirsiniz! 2000 TL ve altı siparişlerde hizmetinin ücreti 50 TL, 2000 TL üzeri siparişlerde ise 75 TL ücret ile!

Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al
İnternet üzerinden satın aldığınız ürünlerinizi, dilerseniz mağazamızdan seçtiğiniz zaman diliminde teslim alabilirsiniz.

Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al hizmetinin ücreti:
2.000 TL ve altı siparişlerde 50 TL,
2.000 TL üzeri siparişlerde 75 TL hizmet ücreti alınacaktır.

Click&Collect

https://www.ikea.com.tr/evden-alisveris-yap-magazadan-teslim-al Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

IKEA alışverişlerin 100 TL MaxiPuan kazandırıyor! – Maximum [İş Bankası]

Fırsat Süresi Doldu
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL”...Daha Fazla

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximum Genç Kart ve Bankamatik Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Tüm Maximum Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir. Kazanılan MaxiPuanlar 18 Aralık 2020 tarihinde yüklenecek ve 31 Aralık 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Ocak 2021 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ek Koşullar: Kampanyadan, tek seferde gerçekleştirilen 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde MaxiPuan kazanılabilecek olup kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 100 TL’dir.  Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

www.ikea.com.tr alışverişlerinde tüm indirimlere ek % 4 Paracık kazan – Hopi

Kod Süresiz
Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan!...Daha Fazla

Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! Hopi Android | Hopi iOS

İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak yapacağın www.ikea.com.tr alışverişlerinde tüm indirimlere ek %4 Paracık kazan

Kampanya 31 Aralık 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya Hopi uygulaması üzerinden www.ikea.com.tr’ye yönlendikten sonra IKEA internet mağazasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Daha Az

A6XA6HS Kodu Aç 
100% Başarılı

IKEA Aile Kart % 10 İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
IKEA aile kart ile yapacağınız genç ve çocuk odası mobilyalarında...Daha Fazla

IKEA aile kart ile yapacağınız genç ve çocuk odası mobilyalarında 500 TL ve üzeri harcamalarda %10 indirim devam ediyor! Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

IKEA Avantajlı Daha da Düşük Fiyatlar

Fırsat Süresiz
Daha da düşük fiyat logosu bulunan ürünlerin fiyatları, aynı ürünlerin...Daha Fazla

Daha da düşük fiyat logosu bulunan ürünlerin fiyatları, aynı ürünlerin 2 Eylül 2019 tarihindeki satış fiyatına kıyasla daha düşüktür. Seçili ürünlerde geçerli avantajlı fiyat fırsatlarından yararlanmak için tıklayın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Ev Dekorasyonu için ilham veren IKEA’nın iyi fikirleri!

Fırsat Süresiz
Evinizi döşemek ve dekore etmek için ilham arıyor musunuz? IKEA'nın...Daha Fazla

Evinizi döşemek ve dekore etmek için ilham arıyor musunuz? IKEA’nın ‘İyi Fikirler’ kategorisinde mutlaka bir göz atın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MaxiPara Kart’ınıza 100TL MaxiPuan! [150/10₺] GittiGidiyor, Hepsiburada, N11, A101 ve E-Ticaret Siteleri

Fırsat Süresi Doldu
1-31 Aralık tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve...Daha Fazla

1-31 Aralık tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri her fiziki alışverişinize ya da seçili firmalardan yapacağınız e-ticaret harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL MaxiPuan kazanın!

Bankamız müşterisi olmasanız da Maxipara Kart’ı Maximum Mobil’den ücretsiz ve kolayca hemen alabilir, anında kullanmaya başlayarak kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.
Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
Kampanyaya yalnızca MaxiPara Kart’ı olan kişiler katılım sağlayabilir.
MaxiPara Kart’a Maximum Mobil içerisinde yer alan Kartlarım – Kart İşlemlerim – İş Bankası Kartına Başvur – Ön Ödemeli Kart Başvurusu adımlarını izleyerek başvurabilirsiniz.

SEKTÖR FİRMA
E-TİCARET 3DÖRTGEN
E-TİCARET ABDULLAHKİGİLİ.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ACCOUCHEE
E-TİCARET ADDAX.COM.TR
E-TİCARET ADL.COM.TR
E-TİCARET AKER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ALANYAZI
GÖRDÜM ALDIM ALİ GÖDE ŞALGAM
E-TİCARET ALTINCI CADDE
E-TİCARET ALTINCI CADDE-HEPSİPAY
E-TİCARET ALTINYILDIZCLASSICS.COM
E-TİCARET ANADOLUJET.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE APPLE TEKNOLOJİ (USA)
E-TİCARET ARCELİK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ARİFOĞLU
E-TİCARET ARMAGANOYUNCAK.COM.TR
E-TİCARET ARMİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM ARNETTA
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI BİLGİSAYAR
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI TROY
GÖRDÜM ALDIM ARZUM
E-TİCARET ARZUM.COM.TR
E-TİCARET ATASUNOPTİK.COM.TR
E-TİCARET AVON KOZMETİK ÜRÜN.SAN.AŞ
E-TİCARET AVVA.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM AYAKKABI ONLİNE
E-TİCARET AYAKKABİDUNYASI.COM.T
E-TİCARET BABIL.COM
E-TİCARET BAMBİSTORE.COM.TR
E-TİCARET BARCİN. COM
GÖRDÜM ALDIM BAŞAK SİEMENS
E-TİCARET BBM MORHİPO İSTANBUL ŞUBESİ
E-TİCARET BENETTON.COM.TR
E-TİCARET BERSHKA.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM BESLENX
E-TİCARET BEYMEN.COM
E-TİCARET BGSTOREONLİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM BİKE AND OUTDOOR
E-TİCARET BİLETİX BİLET DAĞIT.TİC.
E-TİCARET BİTAKSİ.COM
E-TİCARET BLUTV.COM.TR
E-TİCARET BOOKSHOP.GORDIONAKADEMI.COM
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM BRAUN
GÖRDÜM ALDIM BRİTA
GÖRDÜM ALDIM BROWNİES
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
E-TİCARET CACHAREL.COM.TR
E-TİCARET CAMPER.COM
GÖRDÜM ALDIM CEYO
E-TİCARET CEYO.COM.TR
E-TİCARET CICEKMARKET.COM
E-TİCARET CIVILIM.COM
E-TİCARET COLINS.COM.TR
E-TİCARET COOKPLUS.COM
E-TİCARET CORENDONAİRLİNES.COM
E-TİCARET ÇİÇEKSEPETİ
E-TİCARET DECATHLON.COM.TR
E-TİCARET DEFACTO.COM.TR
E-TİCARET DEICHMANN.COMTR
E-TİCARET DENİZBUTİK.COM
E-TİCARET DERIMOD.COM.TR
E-TİCARET DERMOECZANEM.COM
GÖRDÜM ALDIM DERMOKOZMETİKA
GÖRDÜM ALDIM DERMOMARKET
E-TİCARET DERMOMARKET.COM
E-TİCARET DESA.COM. TR
E-TİCARET DIVARESE.COM.TR
E-TİCARET DNBTURKEY.COM
E-TİCARET DOGOSTORE.COM
E-TİCARET DOLAP.COM
E-TİCARET E-BEBEK.COM
E-TİCARET E-FİNSPOR.COM
E-TİCARET EGANBA.COM
GÖRDÜM ALDIM E-HAMAL
GÖRDÜM ALDIM EKOL
GÖRDÜM ALDIM ELECTROLUX
E-TİCARET ELLESHOES.COM
E-TİCARET EMEKKİTAP.COM
E-TİCARET ENGLISHHOME.COM.TR
E-TİCARET E-REYON
E-TİCARET ETSTUR.COM
E-TİCARET EVESHOP.COM.TR
E-TİCARET EVKUR.COM.TR
E-TİCARET EVMANYA
E-TİCARET EVMANYA-HEPSİPAY
E-TİCARET EYUPSABRİTUNCER. COM
E-TİCARET FAIKSONMEZ.COM.TR
E-TİCARET FARMASİ.COM.TR
E-TİCARET FLO.COM. TR
E-TİCARET FLORMAR.COM.TR
E-TİCARET FLPTR.COM
E-TİCARET FLYPGS.COM
GÖRDÜM ALDIM FOTOMAX
E-TİCARET GAP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM GENPA
E-TİCARET GETİR.COM
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
GÖRDÜM ALDIM GLOBAL STORE
GÖRDÜM ALDIM ÇELEBİOĞULLARI BAKLAVA
GÖRDÜM ALDIM GPN GÖRDÜM ALDIM
E-TİCARET GRATİS.COM
E-TİCARET GREYDER.COM
E-TİCARET GURAL.COM.TR
E-TİCARET GUSTOESHOP.COM
GÖRDÜM ALDIM GÜRBÜZLER KURUYEMİŞ
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
E-TİCARET GÜRGENÇLER.COM.TR
E-TİCARET HEPSIBURADA
GÖRDÜM ALDIM HEPSİ BAHÇEMDEN ALİ ALTAY
GÖRDÜM ALDIM HEPSİSONY
E-TİCARET HERYERDEPİLATES.COM
GÖRDÜM ALDIM HIZ YAYINLARI
E-TİCARET HOTİC.COM.TR
E-TİCARET IDEFIX.COM
E-TİCARET IKEA.COM.TR
E-TİCARET INCEHESAP.COM
E-TİCARET INKILAP.COM
E-TİCARET IPEKYOL.COM.TR
E-TİCARET ISTANBULKITAPCISI.COM
GÖRDÜM ALDIM İMAM ÇAĞDAŞ
E-TİCARET İSTEGELSİN
GÖRDÜM ALDIM İŞ KÜLTÜR
E-TİCARET İŞ KÜLTÜR WEB
GÖRDÜM ALDIM İZMİRDENİSTE
E-TİCARET JIMMYKEY.COM
E-TİCARET JOKER. COM.TR
E-TİCARET JOLLYTUR.COM
GÖRDÜM ALDIM KADINLARINELİNDEN
E-TİCARET KAFT.COM
GÖRDÜM ALDIM KAHVECİNİZ
E-TİCARET KAHVEDUNYASI.COM
GÖRDÜM ALDIM KAPPA
E-TİCARET KEMALTANCAONLİNE.COM
E-TİCARET KIGILI.COM
E-TİCARET KIPLINGTR.COM
E-TİCARET KIRMIZI KEDİ
E-TİCARET KITAPSATISIONLINE.COM
E-TİCARET KİĞILI GİYİM TİCARET A.Ş.
GÖRDÜM ALDIM KİTAPKOLİK
E-TİCARET KİTAPYURDU YAY. VE İLET.AŞ.
GÖRDÜM ALDIM KLİKKOLİK
E-TİCARET KLİNİSYEN. COM
E-TİCARET KOCTAS.COM.TR
E-TİCARET KORAYSPOR. COM
GÖRDÜM ALDIM KORKMAZ
E-TİCARET KORKMAZSTORE.COM.TR
E-TİCARET KOTON.COM
GÖRDÜM ALDIM KÖYCEĞİZ BALI
GÖRDÜM ALDIM KURUTATLAR
E-TİCARET KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş.
E-TİCARET LCWAİKİKİ. COM
GÖRDÜM ALDIM LEBLEBİM
E-TİCARET LEGO.STORETURKEY.COM.TR
E-TİCARET LENSMARKET.COM
E-TİCARET LESCON.COM.TR
E-TİCARET LOFT.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM LOHUSAM
E-TİCARET MACFİT.COM.TR
E-TİCARET MADAMECOCO.COM
GÖRDÜM ALDIM MAGNOLİA PUZZLE
GÖRDÜM ALDIM MALATYA PAZARI
E-TİCARET MARKSANDSPENCER.COM.TR
E-TİCARET MASSIMODUTTI.COM/TR
E-TİCARET MAVI.COM
E-TİCARET MAXIMUM MOBIL DİJİTAL KOD MARKET
ELEKTRONİK PERAKENDE MEDIAMARKT
GÖRDÜM ALDIM MEGUİARS
E-TİCARET MENDOS.COM.TR
E-TİCARET MİGROS SANAL
GÖRDÜM ALDIM MİNİSO
E-TİCARET MİNİSO.COM.TR
E-TİCARET MODANISA.COM
E-TİCARET MODASELVIM.COM
GÖRDÜM ALDIM MONİBOSTAN
ELEKTRONİK PERAKENDE MONSTER NOTEBOOK
E-TİCARET MUDO .
E-TİCARET N11
E-TİCARET N11
GÖRDÜM ALDIM NATURELKA
E-TİCARET NAUTİCA-TR.COM
GÖRDÜM ALDIM NETHOUSE
E-TİCARET NETWORK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM NEZİH
E-TİCARET NEZİH KİTAP KIRTASİYE SAN. VE TİC. A.Ş.
E-TİCARET NEZİH.COM.TR
E-TİCARET OCCASION.COM.TR
E-TİCARET ODAKITAP.COM
E-TİCARET ONLİNE.A101.COM.TR
E-TİCARET ONLİNE.BAUHAUS.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM ORAL-B
E-TİCARET ORIFLAME.COM.TR
E-TİCARET OXXO.COM. TR
E-TİCARET OYSHO.COM/TR
E-TİCARET ÖZDİLEKTEYİM MAĞAZA
GÖRDÜM ALDIM PACHA CİPS
E-TİCARET PANCO.COM.TR
E-TİCARET PASABAHCEMAGAZALARİ.COM
GÖRDÜM ALDIM PASTIRMACI HAYRULLAH
E-TİCARET PENTİ.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM PETBURADA
GÖRDÜM ALDIM PETZZSHOP
E-TİCARET PIERRECARDIN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM POL’S GURME
GÖRDÜM ALDIM POPSOCKETS
E-TİCARET PORLAND.COM.TR
E-TİCARET PORSELENSEPETI.COM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PULLANDBEAR.COM/TR
E-TİCARET RAMSEY.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM RAZORUS
E-TİCARET REEBOK.COM.TR
E-TİCARET ROMAN HAZIR GİYİM VETEKSTİL SANAYİ TİC.
E-TİCARET ROSSMANN.COM.TR
E-TİCARET SAATVESAAT.COM. TR
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM-İYZİCO
E-TİCARET SAMSONİTE.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM SAMSUNG
GÖRDÜM ALDIM SARF MARKET
E-TİCARET SCLSTORE.COM
GÖRDÜM ALDIM SCOOTER AYAKKABI
E-TİCARET SEFAMERVE.COM
E-TİCARET SETRE.COM
E-TİCARET SEVIL.COM.TR
E-TİCARET SHOP.LACOSTE.COM.TR/
E-TİCARET SHOP.MIELE.COM.TR
E-TİCARET SHOP.SAMSUNG.COM
E-TİCARET SHOP.VAKKORAMA.COM. TR
E-TİCARET SILKANDCASHMERE.COM
E-TİCARET SİNEKSEKİZ.COM
E-TİCARET SPX.COM.TR
E-TİCARET STRADIVARIUS.COM/TR
E-TİCARET SUNEXPRESS.COM.TR
E-TİCARET SUPERSTEP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ŞEKEROĞLU ONLİNE
E-TİCARET TAC.COM.TR/SATİS
E-TİCARET TANTITONI.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TANTİTONİ
E-TİCARET TATİLBUDUR.COM
E-TİCARET TCHİBO.COM.TR
E-TİCARET TEFALSHOP.COM.TR
ELEKTRONİK PERAKENDE TEKNOSA
E-TİCARET TEMIZMAMA.COM
E-TİCARET TERGAN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TESBİHHANE
E-TİCARET THEBODYSHOP.COM.TR
E-TİCARET TOYZZ SHOP SANAL POS
E-TİCARET TOZLU.COM.TR
E-TİCARET TR.GANT.COM
E-TİCARET TR.USPOLOASSN. COM
GÖRDÜM ALDIM TRAKYADANEVİNİZE
GÖRDÜM ALDIM TROY
GÖRDÜM ALDIM TSFMARKET
E-TİCARET TUGBAVENN.COM
E-TİCARET TURKISHAIRLINES.COM
E-TİCARET TURKUVAZ MÜZİK KİTAP MAĞ.PAZ. A.Ş.
E-TİCARET UNDERARMOUR.COM.TR
E-TİCARET VAKKO.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE VATAN
E-TİCARET VESTEL.COM.TR
E-TİCARET VIVENSE.COM
E-TİCARET WATSONS.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTION.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTİON.COM.TR
E-TİCARET WELDERWATCH.COM
GÖRDÜM ALDIM XİAOMİ
E-TİCARET YALI SPOR
GÖRDÜM ALDIM YARGI BASIM
E-TİCARET YARGİCİ.COM
E-TİCARET YATSAN.COM
E-TİCARET YEMEKSEPETİ.COM
E-TİCARET YOLCU360.COM
E-TİCARET ZARA.COM/TR
E-TİCARET ZARAHOME.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM ZEG (DODOMAMA)
E-TİCARET ZENPIRLANTA.COM
GÖRDÜM ALDIM ZEST AYVALIK
* E-ticaretten yapılarak ve kampanyaya dahil sayılacak işlemler için yalnızca yukarıdaki
firmaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil sayılacaktır.
** Kampanyaya dahil Gördüm Aldım firmaları için yalnızca yukarıda yer alan Gördüm
Aldım mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. İlgili firmaların
Gördüm Aldım mağazalarına, Maximum Mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Alışveriş Kuponları

Amazon.com.tr’de 5000TL Alışverişe 500 TL İndirim! [Maximum] + 6 Taksit

Fırsat 6 gün kaldı
Amazon.com.tr'de 500 TL indirim kazan! 16-30 Nisan 2024 tarihleri arasında... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada Garanti VISA Kart ile 400TL Alışverişe 75TL Anında İndirim

Fırsat 6 gün kaldı
Garanti BBVA Visa kartlarıyla 400 TL ve üzeri alışverişlerde 75... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada’da 200 TL chip-para! [Axess/Akbank Kart]

Fırsat 6 gün kaldı
17-30 Nisan 2024 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 1000-1999,99 TL... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Yeni İş Bankası Müşterisine 300TL İndirim

Fırsat 6 gün kaldı
1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

200TL’ye 80TL Amazon İndirim Promosyonu Linki

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr 80 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri... Detayını Gör
Hemen Al
14% Başarılı

IKEA Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

IKEA Türkiye

Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.

Türkiye’de ilk IKEA mağazasını Mayıs 2005 tarihinde İstanbul Ümraniye’de açan MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş, halihazırda İstanbul’da 3, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da 1’er olmak üzere toplamda 7 mağaza; Bodrum ve Adana’da 1’er olmak üzere toplamda 2 “Sipariş ve Teslim Noktası” ve İnternet Mağazası ile faaliyetine devam etmektedir. IKEA mağazaları, güzel tasarımlı, kaliteli ve uygun fiyatlı 8.000 çeşidi aşkın ürüne, milyonlarca fikir ve akıllı çözüme ulaşma imkanı sunmaktadır.

Müşterinin evinde monte edebileceği ve bu sayede teslimat ve montaj masraflarından kaçınarak, uyun fiyatlı ve şık tasarımlı binlerce ürün ile karşılaşabileceği IKEA, mobilya sektöründe devrim yaratmış ve global bir öneme sahip olmuş dev bir markadır. Bir zamanlar reklam aracı olarak sadece kataloglarını kullanan IKEA’nın tüm ürünlerine artık evinizin ya da iş yerinizin rahatlığında tek bir tık ile ulaşma imkanınız var. Birbirinden güzel ürünler ile ev dekorasyonunuz için ilham alırken, online yapacağınız alışverişlerde size sunulan ayrıcalıklı hizmetler ile benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşayabileceğiniz ikea.com.tr artık parmaklarınızın ucunda, tek bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Ikea.com.tr’de hayalini kurduğunuz her türlü ev eşyasını bulabilir, Kuponla.com sayesinde alışverişlerinizi ekstra indirim ve avantajlarla tamamlayabilirsiniz.

IKEA’dan online alışveriş yapmaya hemen başlayabilmek için öncelikle size sunulan ürün kategorilerinden birini seçmeniz gerekiyor. Yaz ürünleri, ev dekorasyonu ürünleri, yatak odaları, mutfaklar, oturma odaları, yemek pişirme ürünleri, çocuk odaları, aydınlatma ürünleri ve yemek odaları parmaklarınızın ucunda sizleri bekleyen kategorilerden yalnızca birkaçı. Bunun yanı sıra, sık sık alışveriş yapıyorsanız, yeni gelen ürünlere de tek bir tıklamayla hemen ulaşabilir ya da haftanın indirimli ürünlerine ve IKEA kart sahiplerine sunulan indirimlere anında göz atabilirsiniz.

IKEA indirim kodu online alışverişlerinizi kolay ve pratik bir şekilde yapabilmeniz için çeşitli arama filtreleri sunuyor. Dilediğiniz bir ürün kategorisine tıkladıktan sonra, karşınıza çıkan modelleri arzu ettiğiniz ürün özelliklerine ve bütçenize uygun fiyatlara göre anında filtreleyebilir ya da mevcut tüm ürünleri aynı sayfa üzerinde inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürünün üzerine tıkladığınız zaman ise, hakkında daha detaylı bilgiler alabilir, fotoğraflarına bakabilir, mevcut renk alternatiflerini inceleyebilir, seçtiğiniz ürün ile bağlantılı benzer diğer ürünlere ve tamamlayıcı ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. IKEA kupon kodu mağazalarında ve kataloglarında gördüğünüz bir ürünü aramak için ise, ürün kodunu girmeniz yeterli.

IKEA, mobilya endüstrisinde devrim yaratan ve küresel öneme sahip büyük bir markadır. Artık sadece katalogları reklam malzemesi olarak kullanan tüm IKEA ürünlerine evinizden veya iş yerinizden tek tıkla rahatlıkla ulaşma seçeneğiniz var. Siz iç mekan tasarımınız için birbirinden güzel ürünlerden ilham alırken, online alışveriş yaparken size sunulan ayrıcalıklı hizmetlerle benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşayabileceğiniz ikea.com.tr artık tek tıkla parmaklarınızın ucunda. Ikea.com.tr’de hayal ettiğiniz her türlü ev eşyasını bulabilir, indirim kodlarım sayesinde indirimler ve ek avantajlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

IKEA’da online alışveriş yapmak için öncelikle sunulan ürün kategorilerinden birini seçmelisiniz. Yaz ürünleri, dekorasyon ürünleri, yatak odaları, mutfaklar, oturma odaları, mutfak ürünleri, çocuk odaları, aydınlatma ürünleri ve yemek odaları sizi bekleyen kategorilerden sadece birkaçı. Sık alışveriş yapıyorsanız tek tıkla yeni ürünlere anında ulaşabilir veya haftanın indirimli ürünlerine ve IKEA indirim kodu kartlı indirimlerine hızlıca göz atabilirsiniz.

IKEA, çevrimiçi alışverişinizi kolay ve rahat hale getirmek için çeşitli arama filtreleri sunar. İstediğiniz ürün kategorisine tıkladıktan sonra, görüntülenen modelleri istediğiniz ürünün özelliklerine ve bütçenize uygun fiyatlara göre hemen filtreleyebilir veya mevcut tüm ürünleri aynı sayfada görebilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürüne tıklayarak ürün hakkında daha detaylı bilgi edinebilir, fotoğraflarını inceleyebilir, mevcut renk alternatiflerini inceleyebilir ve seçtiğiniz ürünle ilgili diğer benzer ürünlere ve tamamlayıcı ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. IKEA mağazalarında ve kataloglarında gördüğünüz bir ürünü aramak için ürün kodunu girmeniz yeterlidir.

Ikea.com.tr’den online alışveriş yaparken size birçok özel hizmet sunuluyor. Üye sayfanızdan siparişlerinizi takip edebilir, sepete atıp tekrar alabilir, favori listeleri oluşturabilir, bu listeleri kaydedebilir ve e-posta ile gönderebilirsiniz. Ayrıca yeni IKEA ürünleri ve promosyonlarından anında haberdar olabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin toplam fiyatı 100 TL ve altı ise 13 TL, 100 TL’yi aşarsa ürünlerin toplam fiyatı kadar kargo ücreti ödemeniz gerekecektir. Öte yandan indirim kodlarım’ın ücretsiz kargo kampanyalarından faydalanmak mümkün. Herhangi bir nedenle satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız 30 gün içinde koşulsuz iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Online alışverişlerinizde 150 TL’nin altındaki tüm alışverişlerinizde 3 faizsiz, anlaşmalı bankalardan kredi kartları ile 150 TL’lik alışverişlerinizde 9 faizsiz taksit avantajından yararlanırsınız.

Vaktinizin çoğunu sakin bir ortam yaratmak ve yaşam alanlarınızı zevkinize göre dekore etmek için harcadığınız evinizde artık sandığınızdan çok daha kolay. IKEA indirim fırsatları ve sizi ve evinizi İndirim Kodum olarak düşünerek her gün yenilediğimiz kampanyalar ile artık ihtiyacınız olan her ürünü son derece avantajlı fırsatlarla satın alabilir, yenilenen yaşam alanınızın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

IKEA Çağrı Merkezi’ne, haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında 444 4 532 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.


🟩 IKEA indirim kodu Nisan 2024
🏷️ IKEA indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi IKEA indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 IKEA kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
IKEA promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.