Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

İnci Deri Alışverişlerde 400₺’ye 100₺ / 300₺’ye 75₺ / 200₺’ye 50₺ Sepette İndirim

Fırsat Süresiz
İnci Deri'de yeni sezon ürünlerinden yapacağınız alışverişlerde sepette indirim sağlar....Daha Fazla
Hemen Al
100% Başarılı
Hemen Al
100% Başarılı

Tarihi 100 yıla dayanan İnci Deri, bugün 100’den fazla mağazası ile Türkiye’nin dört bir köşesinde müşterileri ile buluşuyor.

İnci‘nin hikayesi 100 yıl önce, 1917 yılında İstanbul’da başladı. Zincirin ilk halkası küçük bir lostra salonuydu. Bu mütevazı salon birkaç yıl sonra çocuk ayakkabıları ve ev terlikleri satan bir mağazaya dönüştü. Kaliteli ayakkabılarıyla öne çıkan bu mağaza, gittikçe daha çok tercih edildi, tüketicilerine 30 yıl hizmet verdi.

1947 yılında, ailenin 2. kuşak temsilcisi Ahmet Nuri Kızıltaş, Fatih’te yepyeni bir ayakkabı mağazası açtı. Vizyoner ve modern bir girişimci olan Kızıltaş, İnci Fatih mağazasının temel felsefesini “müşteri memnuniyeti” olarak belirlemişti.

Ahmet Nuri Kızıltaş’ın felsefesiyle yürüyen İnci, kısa sürede sektörün öncüleri arasına girdi. İnci Fatih ile başlayan bu gelişim, İnci’yi nesiller boyunca aranan bir marka haline getirdi. 1980’lerin başında 3. kuşağın yönetime katılmasıyla, marka daha da modernleşti. Yeni kadro, İnci’yi ulusal pazarda geliştirmeye ve global pazarlara açmakta gecikmedi.

1989’da Kadıköy’de ikinci mağaza açıldı. Artık bölgesel perakendeciliğin sınırları genişleyecekti. Kadıköy’deki mağazayı, 1992’de Bakırköy ve 1994’te Akmerkez mağazaları izledi. 1993’te, İstanbul sınırları aşıldı, Anadolu’daki ilk mağaza olan Konya mağazası kuruldu. Kurulum yapılırken İtalya’dan gelen uzman bir ekiple çalışıldı, ayakkabı yapımı ile ünlenmiş İtalyan tecrübesi üretime dahil oldu. üretimde geliştirilen “know-how” stratejisi ile markanın Türkiye sınırlarını aşması sağlandı.

İnci’nin ayakkabı tutkusunun yeni hedefi, artık dünya kadınlarının da ayaklarını güzelleştirmekti. üretimden sonra, modelleme konusunda da İtalyan tasarımcılarla çalışmalar başladı. Başlangıçta İtalya ve Belçika ile girilen uluslararası pazarda, İnci bugün tüm dünyada 37 ülkeye ayakkabı ihraç etmektedir.

Türkiye’de toplam 104 noktada yer alıyor. KKTC’deki 3, Bakü’deki 1, Türmenistan’daki 1 mağazası ile İnci, Türkiye dışında da hizmetlerine devam ediyor. İnci Deri, her sezon koleksiyonunda fark yaratmaya devam ediyor. 100 yıllık geçmişe sahip İnci Deri, bugün 100’den fazla mağazası ile kadın-erkek ayakkabı, çanta ve aksesuarda moda sektörüne yön veren Türk markasıdır.

İnci Deri Mamulleri San. Tic. AŞ.
Flatofis – Defterdar Mah. Otakçılar Cad. No:78 Kat:1/10-11 Eyüp / İSTANBUL
T: 0850 222 74 63 (0850 222 SHOE) / F: 0 (212) 437 81 71

Email : [email protected]