Ipsos iSay Anket Paneline Üye Ol Hediye Çeki Kazan

Fırsat Süresiz
Ipsos iSay ödüllü anket paneline üye olun, anket doldurun ve...Daha Fazla

Ipsos iSay ödüllü anket paneline üye olun, anket doldurun ve kazandığınız puanlarla 100₺’ye varan CarrefourSA, Getir, Boyner hediye çeki kazan!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Elektronik Kuponları

%5 Doremusic Yılın Son Fırsatları İndirim Kodu

Kod Süresiz
Doremusic kupon kodu ile Yeni Yıl indirimlerine özel alışverişlerinizde %5... Detayını Gör
DORE24 Kodu Aç 
100% Başarılı

Arçelik Efsane Kasım Kaçırılmayacak Elektronik İndirim Fırsatları

Fırsat Süresiz
Arçelik’ten Elektronik Ürünlerde Kaçırılmayacak İndirim Fırsatları! https://www.arcelik.com.tr/search?q=%3A%3Akeywords%3Aarcelik-efsane-kasim-elektonik-kampanyasi Bitiş: 30.11.2023 –... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Beko Efsane Kasım Özel Küçük Ev Aletleri Fırsatları

Fırsat Süresiz
Beko Küçük Ev Aletlerinde Kasım Ayına Özel Fırsatlar! https://www.beko.com.tr/search?q=%3A%3Akeywords%3Abekodan-kucuk-ev-aletleri-kasim-kampanyasi https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:beko-efsane-kasim-elektonik-kampanyasi... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

%5 Doremusic Black Friday İndirim Kodu

Kod Süresiz
Doremusic kupon kodu ile Black Friday indirimlerine özel alışverişlerinizde %5... Detayını Gör
MEGA05 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Braun Shop Efsane Kasım İndirimi + 9 Taksit

Fırsat Süresiz
Black Friday, Braun ve Oral-B Ürünlerini Braunshop.com.tr’de Keşfedin! Efsanevi Black... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Ipsos iSay, değerli fikirlerinizin toplumlar, vatandaşlar ve markalar için fark yaratmasını sağlamaya adanmış bir ödüllü anket topluluğudur.

1. Bir etki yaratın. Değerli fikrinizin duyulmasını sağlayın.
Fikriniz önemli, o halde neden paylaşmıyorsunuz? Fikrinizi duyurduğunuzda, katkılarınız hükümetler ve markalar tarafından alınan kararları doğrudan etkileyecektir. Hatta paylaşmış olduğunuz fikirlerinizi, bir haberde, bir mağazada, yeni bir üründe veya televizyondaki yeni bir reklamda veya şovda görebilirsiniz.

2. Fikrinizi çeşitli büyüleyici şekillerde paylaşın. Ipsos iSay, anketlerden daha fazlasıdır.
Evet, Ipsos iSay, çeşitli konuları kapsayan ilginç anketleri yanıtlamak için birçok fırsat sunar. Ama hepsi bu kadar da değil. Yeni ürünler deneyin. Çevrimiçi tartışma gruplarına veya sohbet topluluklarına katılın. Alışverişinizi yaparken araştırma yapın. Geri bildiriminiz pek çok farklı soruyu yanıtlayabilir ve pek çok farklı kararı etkileyebilir.

3. Ödüllere dönüştüreceğiniz puanlar toplayın. Beğendiğiniz ödülü seçin.
Siz Ipsos iSay için değerlisiniz. Seçtiğiniz ödüller de sizin için değerli olmalıdır. Ipsos iSay, hediye kartları, nakit transferleri, hayırsever bağışlar ve hatta ticari ürünler dahil olmak üzere çeşitli ödüller sunar.

Ipsos iSay, lider bir pazar araştırma şirketi olan Ipsos tarafından desteklenmektedir
Sahipleri ve yöneticileri pazar araştırması uzmanlarından oluşan Ipsos, çeşitli sektörlerde ve 100’den fazla ülkede 5.000’den fazla müşteriyle yılda 70 milyondan fazla görüşme gerçekleştirmektedir.

Nasıl puan kazanırım?
Ipsos iSay ile anketlere katılarak puan kazanırsınız. Her anket için kazandığınız puanların sayısı, ankete katılmadan önce belirtilir. Puan tutarı, anketin uzunluğu da dahil olmak üzere çeşitli faktörlere göre değişebilir. Anket talimatlarında aksi belirtilmedikçe, puanlarınız anketi tamamlamanızdan birkaç dakika içinde Puan Bakiyenize eklenecektir.


🟩 Ipsos iSay Anket indirim kodu Aralık 2023
🏷️ Ipsos iSay Anket indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Ipsos iSay Anket indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Ipsos iSay Anket kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Ipsos iSay Anket promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.