İsfanbul Online İndirimli Bilet – 99₺

Fırsat Süresiz
Kampanya kapsamında İsfanbul.com üzerinden TAM – ÇOCUK ayrımı olmaksızın biletinizi...Daha Fazla

Kampanya kapsamında İsfanbul.com üzerinden TAM – ÇOCUK ayrımı olmaksızın biletinizi %60’ı aşan indirimle 269 TL yerine 99,00 TL’ye daha avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

İsfanbul kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyamızdan faydalanan misafirlerimiz tamamı İsfanbul.com’da yayınlanan Tema Park Genel Kurallarına uymak zorundadır.

Bu kampanya TC vatandaşları için geçerlidir.

Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Daha Az

Hemen Al
99% Başarılı

İsfanbul 2.Seans İndirimi 69₺

Fırsat Süresiz
Hafta içi ve hafta sonu parkın son 3 saatinde Tema...Daha Fazla

Hafta içi ve hafta sonu parkın son 3 saatinde Tema Parkı ve Jungle Parkı ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz içindir.

Kampanya kapsamında TAM – ÇOCUK ayrımı olmaksızın 69,00 TL den satın alabilirsiniz

Kampanya başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

İsfanbul ve Jungle Park kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2. Seans Kampanyamızdan faydalanan misafirlerimiz isfanbul.com’da yayınlanan Tema Park Genel Kurallarına uymak zorundadır.

Kampanyadan faydalanabilmek için Tema Park ve Jungle Parkı gişelerinde T.C. kimliği gösterilmesi zorunludur. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

İsfanbul Yes Club 4 Al 2 Öde

Fırsat Süresiz
4 Adet YES CLUB almak isteyen misafirlerimiz 2 Kartı ücretsiz...Daha Fazla

4 Adet YES CLUB almak isteyen misafirlerimiz 2 Kartı ücretsiz alabilecekler. Bebek kartı kampanya adedine dahil edilmeyecek. Kampanyalı kartlar için en az 4 kartın sepete atılması gerekmektedir.

4 AL 2 Öde kampanyası için 4 adet kart sepete atılıp ödeme ekranında kampanya kodu ‘’4AL2ÖDE’’ olan kartlar indirimli olarak alınabilir.

Kampanyadan faydalanabilmek için tüm misafirlerin 4 yaş ve üzeri olması gerekmektedir, 0-3 yaş bebek kartları kampanya kapsamına dahil edilmeyecektir.

4 kişinin altındaki tüm kart alımları gişe fiyatları üzerinden değerlendirilecektir.

15 yaş altı tüm misafirler yanlarında en az 18 yaş ve üzeri bir yetişkinle Tema Parka giriş yapabilirler.

Kampanyadan faydalanan tüm misafirler, isfanbul.com’da ve jungleistanbul.com’da yayınlanan kampanya kurallarına ve İsfanbul Tema Park ve Jungle İstanbul genel kurallarına uymak zorundadır. Daha Az

Hemen Al
99% Başarılı

İsfanbul Yes Club Üyelikleri Uzuyor

Fırsat Süresiz
Hediye olarak kartınıza eklediğimiz günleriniz, İsfanbul Tema Park’ın açılış günü...Daha Fazla

Hediye olarak kartınıza eklediğimiz günleriniz, İsfanbul Tema Park’ın açılış günü itibariyle geçerli olacaktır. İyi eğlenceler! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

İsfanbul Ücretsiz İnternet – WiFi

Fırsat Süresiz
Gün Boyu Güvenli ve Ücretsiz Wi-Fi Hizmeti Tema Park’ta Sizinle...Daha Fazla

Gün Boyu Güvenli ve Ücretsiz Wi-Fi Hizmeti Tema Park’ta Sizinle

Nasıl Bağlanılır?

ISFANBUL ağına bağlandıktan sonra giriş sayfasında Facebook hesabınız ile hemen bağlanabilir ya da cep telefonu numaranızla giriş yapabilirsiniz.
Cep telefonunuza gelen şifreyi girmeniz yeterlidir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Eğlence Kuponları

S Sport Plus 3 Ay Boyunca 39,99TL Kupon Kodu

Kod Süresiz
S Sport Plus kupon koduyla  Aylık Pakette Süper Fırsat! 3AY3999... Detayını Gör
3AY3999 Kodu Aç 
100% Başarılı

S Sport Plus 1 Senelik 369,99TL Kupon Kodu – Yıllık Loca

Kod Süresiz
S Sport Plus promosyon kodu YILLIKLOCA koduyla üyeliğini hemen başlat!... Detayını Gör
LLIKLOCA Kodu Aç 
77% Başarılı

S Sport Plus İlk Ay 39,99TL İndirim Kodu

Kod Süresiz
Türkiye’de hızın adresi S Sport Plus'ta! ILKAY3999 koduyla hemen üye... Detayını Gör
LKAY3999 Kodu Aç 
100% Başarılı

S Sport+ 1 Yıllık Üyelik İndirim Kodu: 369,99TL

Kod Süresiz
S Sport Plus promosyon kupon SUPERSEZON koduyla hemen üye ol,... Detayını Gör
PERSEZON Kodu Aç 
100% Başarılı

Papara Kart ile S Sport Plus’ta % 20 Anında Nakit İndirim

Fırsat Süresiz
S Sport Plus'ta Papara Card'ın ile yapacağın toplam 500 TL'ye... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İSFANBUL, 650 milyon dolar değerindeki yatırım bedeliyle 26 Mayıs 2013’te ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Gürsoy Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve 600.000m2 bir alana yayılmış olan İSFANBUL, açık ve kapalı alışveriş caddeleri içerisindeki geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunuyor.

Toplam 600 bin metrekarelik bir alanda konumlanan İsfanbul, hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle dikkat çekiyor. Klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içinden nostaljik tramvay geçen, üç katlı açık ve kapalı alışveriş caddelerinden oluşan İsfanbul’da 200’ü aşkın mağaza yer alıyor. Bowling ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan İsfanbul’un 8 bin araçlık otopark kapasitesi bulunuyor.

İsfanbul içerisinde 7’den 70’e ailece eğlence sunan Tema Park ise 120 bin metrekarelik bir alanda konumlanıyor. Ziyaretçileri görkemli masalsı şatosu ile karşılayan İsfanbul Tema Park’ta, 3 saniyede 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen, 50 metreden adrenalin dolu bir iniş yaşatan “Adalet Kulesi”, King Kong, Viking gibi heyecan dolu eğlence üniteleri ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan, “Fatih’in Rüyası” gibi 30’u aşkın ünite misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Avrupanın En İyi 10 Tema Parkı Arasında

Bünyesinde bulundurduğu AVM ve Tema Park bütünleşik konseptiyle dünyada bir ilki gerçekleştiren Türkiyenin entegre perakende dünyası İSFANBUL, 2015 yılında 24 milyonu aşkın ziyaretçiyi ağırladı. Her yıl yaptığı yeni yatırımlar ile büyümeye devam eden İSFANBUL, üst üste aldığı uluslararası ödüllerle Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. European Star Award 2016’da Avrupa’da 800 Tema Park arasında ikinci defa En İyi 10 Park arasına girerek bu konudaki başarısını ortaya koyan İSFANBUL, 2015 yılında ICSC‘de Avrupanın En Özellikli Perakende Projesi kategorisinde jüri özel ödülünün, Superbrands’de ise “Türkiye’nin En Genç Süper Markası” ödülünün sahibi oldu. İSFANBUL ayrıca Atrax Ödüllerinde “Türkiye’nin En İyi Tematik Eğlence Merkezi” ve Sign of The City Awards’te Türkiyenin En İyi Sosyo-Kültürel Projesi” ödüllerine layık görüldü.

360 Derece Entegre Perakendecilik

İSFANBUL, bünyesinde Tema Park ve alışveriş merkezini bulundurma özelliğiyle dünyada başka benzeri olmayan bir örnek. 360 derece entegre perakendecilik anlayışıyla Tema park, otel, alışveriş merkezi ve gösteri merkezinden oluşan İSFANBUL, 7’den 70’e tüm yaş gruplarına uygun ailece eğlence imkanı sunuyor. Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı İSFANBUL Tema Park’ın yanı başında olan İSFANBUL Alışveriş Caddeleri, sadece alışveriş değil bir yaşam merkezi olarak da öne çıkıyor.

Gürsoy Grup Hakkında

Temelleri 1988 yılında atılan Gürsoy Grup, sanayi, inşaat ve hizmet sektörlerinde özellikle tarihi eser restorasyonu alanlarında uzmanlaşmış, İstanbul’un önemli bina ve yaşam mekanlarına imzasını atmıştır. Feshane binası, Miniatürk, 1453 Panorama Müzesi, Süleymaniye Camii, Huber Köşkü, Mısır Konsolosluğu’nun restorasyonu bu projelerden bazılarıdır. Gürsoy Grup, yılların birikimi ile hayata geçirdiği restorasyon ve mimari projeleri ile İstanbul’da hayata ve kente değer katmakta, eğlence sektörü ve perakende sektöründe ise İSFANBUL ve Venezia gibi güçlü projelerle büyük yatırımlara hız kesmeden devam etmektedir.

info@isfanbul.com · 0850 210 85 63


🟩 İsfanbul indirim kodu Eylül 2023
🏷️ İsfanbul indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi İsfanbul indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 İsfanbul kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
İsfanbul promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.