İsim Kayıt % 20 İndirim Kodu – Hosting ve SSL İndirimi

Kod Süresiz
İsim Kayıt tüm hosting, sanal sunucu, fiziksel sunucu, semi dedicated...Daha Fazla

İsim Kayıt tüm hosting, sanal sunucu, fiziksel sunucu, semi dedicated ve ssl sertifikalarından %20’lik indirime sahip olmak için ilgili kupon kodunu kullanabilirsiniz. isimkayit.com indirim kupon kodu Daha Az

pcin.com Kodu Aç 
100% Başarılı

2005 yılından günümüze kadar Domain / Alanadı ve Veri Merkezi tarafında da Sunucu Barındırma, Sanal Sunucu ve Hosting hizmetlerinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Şimdi Profesyonel Web sitenizi %30 indirim ile hemen web tasarım teklifinizi alın.

HOSTİNG SEKTÖRÜNDE 15.YIL
2005 Yılından günümüze…
isim-kayıt-hakkındaFirmamız 2005 yılında bireysel firma olarak web hosting, alan adı ( domain ) tescili, bayi hosting hizmetlerini vermeye başlamış, 2007 yılında Bireysel ve Kurumsal müşterilere hitaben yatırımlar yaparak alt yapısını güçlendirmiş ve VPS Sunucu, VDS Sunucu ve Dedicated Sunucu ile hizmetlerini bünyesine katmış, 2015 yılı içerisinde ki yatırımları ile Bursa Lokasyonun da müşterilerine ait Sunucu Barındırma hizmetini de bünyesine katarak hizmet portföyünü her zaman genişleterek yatırımlarına devam etmiştir. İsim Kayıt Bilişim Veri Merkezi alanında da müşterilerinin en üst düzey gereksinimleri karşılamaya çalışmıştır. Müşterilerine en iyi hizmeti sağlaya bilmek Yurtiçinde barındırdığı sunucularının yanı sıra Yurtdışında barındırdığı sunucu hizmetleri için de Hollanda ve Fransa da bulunan Veri Merkezleri ile 2015 yılı içerisinde bir anlaşma yaparak Kurumsal Üyelik çerçevesi kapsamında yurtdışından hizmet almak isteyen müşterilerine de güvenli ve kesintisiz hizmet vermeye başlamıştır.

Yenilikçiliği kendine ilke edinen firmamız, 2018 yılında İKMAN çizgi film karakterini oluşturarak firmasına yeni bir yüz daha eklemiştir. İnternet ve Sunucu ortamındaki en yeni gelişmeleri bünyesine dâhil ederek üst düzey performansı ve memnuniyeti amaçlamıştır. Kendine ait fizksel ve sanal sunucuları ile birlikte, Yaklaşık 2000 üzerinde Kurumsal ve Bireysel müşterisine hizmet vererek, bu hizmetin devamlılığını ilke edinen, kurulduğu günden bu güne kadar aynı prensiple çalışmalarına devam etmekte, müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem vermektedir.isim-kayıt-veri-merkezi

2019 yılında kendi veri merkezi projesinin fizibilite aşamalarını tamamlayarak veri merkezi inşaatına başlamış olup, 2020 yılında TIER II sertifika prosedürlerine uygun olarak inşaat ve alt yapı çalışmalarını tamamlamış ve Kocaeli Körfezin ilk ve tek Veri Merkezi (datacenter)’ni açarak siz değerli müşterilerine Kabinet Kiralama, Bulut Sunucu Hizmetleri, Sunucu Barındırma, Felaket Kurtarma, Yedekleme Hizmetleri, Kurumsal Mail Hizmeti v.b. hizmetlerini kendi veri merkezi içerisinde de sunmayı başarmıştır.

İsim Kayıt; Ürün yelpazesini genişletmesinin yanı sıra belirlediği odak hizmetleri güncel, ilgili son teknoloji ürünlerini kullanarak müşterilerine olabildiğince maksimum performans ve üst düzey memnuniyet sunmaktadır…

Firmamız, birlikte çalışılmakta olunan iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktadır. Hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize Web Hosting sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

FİRMAMIZ , RIPE NCC Member akredit üyesidir, böylelikle kendi IP Protokol hizmetlerini kendisi sağlamaktadır.
FİRMAMIZ , Ortadoğu Teknik Üniversitesi NIC.TR Alan Adı Yönetimi tarafından akredite edilmiş Resmi Kayıt Operatörüdür.

Esentepe Mah. Ağadere Cad. NO:75/A Körfez/Kocaeli

İletişim Numaraları
Telefon: 0 (850) 290 33 44
FAKS: 0 (850) 290 33 45
* 7/24 Teknik Destek ekibimize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Teknik Anlamda Sorunlarınız için sistemimize giriş yaparak yardım talebi oluşturabilirsiniz.
[email protected]


🟩 İsim Kayıt indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ İsim Kayıt indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi İsim Kayıt indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 İsim Kayıt kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
İsim Kayıt promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.