İsimtescil .xyz ve .online Hediye Kampanyası

Fırsat Süresiz
.COM veya .NET süre yenileme yapan müşterilerimize .XYZ domain hediyedir....Daha Fazla
 • .COM veya .NET süre yenileme yapan müşterilerimize .XYZ domain hediyedir.
 • .COM, .NET veya .COM.TR süre yenilemesi yapan müşterilerimize .ONLINE domain hediyedir.
 • Süre yenileme sipariş işlemi tamamlandığında, .XYZ ve .ONLINE domain indirimleri için üyelik hesaplarına kupon kodları tanımlanacaktır. Kupon kodları aynı zamanda e-mail adreslerine gönderilmektedir.
 • Her bir süre yenileme siparişi için, 1 adet kupon kodu tanımlaması yapılmaktadır. Sipariş içerisindeki domain sayısı kadar kupon tanımlaması yapılmamaktadır.
 • İndirim kuponu Premium domain isimleri için geçerli değildir.
 • İndirimli alınan domainlerin süre yenileme işlemlerinde liste fiyatları geçerlidir.
 • Kupon kodları sadece .XYZ ve .ONLINE yeni kayıt işlemlerinde geçerlidir. Bir yıl üzeri yeni alımlarda indirim sadece ilk yıl için uygulanacaktır.
 • İsimtescil Bilişim A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Tescil edilen domainlerde iptal ve iade işlemi yapılamaz.
 • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

İsimtescil .click Hediye Kampanyası

Fırsat Süresiz
.COM veya .NET domain yeni kayıt yapan müşterilerimize .CLICK domain...Daha Fazla
 • .COM veya .NET domain yeni kayıt yapan müşterilerimize .CLICK domain hediyedir.
 • .COM veya .NET domain satın alım işleminde, tescil edilen domain isminin .CLICK uzantısı sepete otomatik olarak, ücretsiz eklenmektedir.
 • Tescil edilen domain isminin .CLICK uzantısı satın alıma uygun değil ise sepete eklenmez ve ücretsiz .CLICK uzantılı domain alma hakkı iptal olur.
 • İndirimli alınan domainlerin süre yenileme işlemlerinde liste fiyatları geçerlidir.
 • Kampanya sadece yeni kayıt işlemlerinde geçerlidir. Bir yıl üzeri yeni alımlarda indirim sadece ilk yıl için uygulanacaktır.
 • Tescil edilen domainlerde iptal ve iade işlemi yapılamaz.
 • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Domain Kuponları

% 50 Hozzt İndirim Kodu (Hosting/Reseller) + Ücretsiz Domain + SSL + Üst Pakete Yenileme

Kod Süresiz
Hozzt.com bundan tam 16 yıl önce Hozzt markasıyla hizmet vermeye başladı. Bugün sizlerin... Detayını Gör
50HOZZT Kodu Aç 
100% Başarılı

Doruknet Ücretsiz COM.TR Domain İndirim Kodu

Kod Süresiz
Doruknet kupon kodu web hosting için %75 indirim sağlar. ÜCRETSİZ... Detayını Gör
WEBCOMTR Kodu Aç 
100% Başarılı

2,49$ Alastyr .COM Domain İndirim Kodu

Kod Süresiz
Alastyr Domain İndirim Kodu ile .com sadece 2,49$! Yok Böyle... Detayını Gör
COM249 Kodu Aç 
100% Başarılı

NameCheap Domain Kayıt ve Transfer İndirim Kodu

Kod Süresiz
NameCheap İndirimli Kayıt ve Transfer: Namecheap indirim kodu ile yenilemelerde... Detayını Gör
DAYCOM21 Kodu Aç 
100% Başarılı

İsimtescil.net 1998 yılında kurulmuştur. Günümüzde 570 binden fazla domain uzantısının satışını ve desteğini sağlayan şirketimiz ICANN’ ne bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.İsimtescil.net 500 adet farklı uzantının satışını desteklemektedir.

Isimtescil.net, 2013 yılında Türkiye’de ilk kez New GTLD ler için ön talep sürecini başlatmıştır.1 milyonun üzerinde ön talep toplayarak Afrika, Asya ve Doğu Avrupa’da en fazla talep toplayan şirket ünvanlığını almıştır.

isimtescil.net kendi yazılım ekibinin geliştirdiği ara yüz sayesinde müşterilerine ürünlerini web tabanlı ara yüz sayesinde online yönetebilme özgürlüğü sunmaktadır.

isimtescil.net, internet hizmetleri dışında marka & patent hizmeti de vermektedir.

isimtescil.net, “TrustSafe” ismi ile kendi SSL hizmetini üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır.

isimtescil.net, Webklavuzu projesi ile müşterilerine kendi sayfa tasarımlarını teknik bilgiye ihtiyaç duymadan yüzlerce hazır şablon arasından seçerek tasarlamalarına olanak sağlamaktadır.

ISO 9001 sertifikası süreçlerini 2010 yılında tamamlayan IsimTescil tüm birimleri, hizmet ve kalite standartlarını sağladığını belgelendirmiştir.

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) kapsamında isimtescil.net ödeme, alt yapı, ofis, data center (veri merkezi) tüm birimlerinin standartlara uyumluluğunu tescillemiştir.

Türkiye’de %42 pazar payına hakim olan isimtescil.net, global pazarda 2500 kayıt kuruluşu arasında ilk 50 arasındadır. Şirketimiz Ortadoğu Ülkeleri başta olmak üzere global domain pazarında yer almayı hedeflemektedir.

İsim Tescil için İNDİRİM KUPON KODU ARAYANLAR İÇİN FIRSAT BUDUR. Isimtescil.net, bilgi ve iletişim teknolojilerinde dünya standartlarında çözümler arayanlara yardımcı olmak amacıyla 1998 yılında kurulmuştur. On yıllar boyunca, isimtescil sitesi, adının bize söylediği işi yaptı ve yarım milyondan fazla ismi kaydettirdi. Sadece kayıtlı olmakla kalmadı, alan adlarını satmakla da yetinmedi; aynı zamanda dünyanın ve ülkemizin en büyük domain ve hosting firmalarından biri olmayı başarmıştır. Sistemi kontrol eden tek kurum olan ICANN tarafından akredite edilen site, özellikle 2008 yılında oluşturulan standartların varlığı ile 500 bilişim şirketinden biri haline geldi. Bugün 200.000’den fazla barındırma hizmetine ev sahipliği yapması övgüye değer bir özelliktir. Kullanıcıların 7/24 hizmet aldığı ve altyapı yatırımlarını AR-GE politikası ile yönetebildiği destek operasyonuna sahip bir sitedir. Müşteriler kolayca üye olabilir ve hizmetlerden yararlanabilir. 2013 yılından itibaren ülkemizde ilk kez yeni donanım eklentileri için ön başvuru süreci başlamış ve bu süreçte milyonlarca başvuru toplanarak Afrika, Asya ve Avrupa’dan en çok talep gören şirket unvanını kazanmıştır. Doğu. . 45 kişilik ekibi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Özellikle siteye baktığınızda adresteki tr uzantılarının Türkiye’deki en yetkili operatörlerden biri olduğunu unutmamalısınız. İsimtescil hosting hizmetlerinde de pazar lideri olması, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir. Çoklu hizmet yönetimi sunabilen şirket, 2010 yılından itibaren altyapısını genişletmiş ve tüm müşterilerine maksimum hizmet sunmayı hedeflemektedir. Siteye giren kişiler Domain, Hosting, Sunucu, SSL, Web Rehberi, Marka Kaydı, Whois gibi kategorileri görmekte ve istenirse tüm kategoriler incelenebilmektedir. 2008 yılından bu yana sitenin patent ve marka işlemlerinde de yer almaktadır. Site, 2011 yılından itibaren tüm faaliyetlerini özel markalı avukatlar ile geliştirmiştir. SSL hizmetleri başta olmak üzere müşterilerine çeşitli seçeneklerle hizmet sunmaktadır. Web sitesi Rapid, Grotröst, Comodo gibi sektörün önde gelen firmalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Sitenin Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya sayfaları üzerinden kampanyaları takip etmek mümkündür.

Tantavi Mah. Menteşoğlu Cad. No:25 Kat:2 Terra Plaza Ümraniye/İSTANBUL
+90 850 200 0 444


🟩 İsimtescil indirim kodu Nisan 2024
🏷️ İsimtescil indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi İsimtescil indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 İsimtescil kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
İsimtescil promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.