Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

KAFT; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, yaratıcı ürünlere sahip bir tasarım markasıdır.

Sıradanlıktan hoşlanmayan, estetik kaygısı olan, popüler kültürden uzak ve sanatsever bir kitleye hitap eder.

KAFT artık dünya çapında bir marka. An itibariyle 84 farklı ülkeden sipariş almış ve tasarımlarımızı ulaştırmış durumdayız.

Kaft, 2008 yılında planlanıp 2010’da kurulmuş, özel tasarım kıyafet, çanta satışı yapan bir tekstil firmasıdır.

KAFT indirim kuponu arayan herkes için bir fırsat. Fikirleri, özenle hazırlanmış, çeşitli ve yaratıcı ürünleri olan bir tasarım markasıdır. Sıradanlıktan nefret eden, estetiğe ilgi duyan, başkaları gibi olmak istemeyen, sanatı seven müşteriler için ürünler sunuyoruz. Tasarım kategorisinde erkekler için tişört, basic tişört ve kapüşonlu modellerde seçenekler sunuluyor. Kadınlar için ise tişört, basic tişört, fanila ve kapüşonlu sweatshirt seçenekleri bulunuyor. Aksesuar grubu çanta ve poster satışı yapmaktadır. Poster ve tüm ürünler mesajlar, konular, fikirler ve trendler içerir. Ürün özellikleri alanında, müşterilere baskı için kullanılan malzeme ve ürünler hakkında bilgi verilir. Ürünlerinizin farklı açılardan fotoğraflarını çekerek daha fazla fikir edinebilirsiniz. Beden tablosunda listelenen genişlik, uzunluk ve göğüs çevresini kullanarak erkeklerin ve kadınların bedenlerini belirlemelerini kolaylaştırdık. Beğendiğiniz ürünleri sosyal medyada takipçilerinizle paylaşın. Kaft indirim kodu seçim fikri, tercih edilen veya ilgilenilen ürüne benzer bir modelle zenginleştirilir. Tasarımcılar hakkında daha fazla bilgi edinme ve ilgilendiğiniz tasarımcıların çeşitli ürünlerini keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Kaft ile çektiğiniz fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşan herkese indirimli alışveriş imkanı var. Blog gönderilerinden bilgi alın ve ihtiyacınız olan tasarımcı arka plan resimlerini indirin. Seçilen baskıya özel verilen tişört kalıpları içinden seçim yaparak kendinize özel tişört hazırlatabilirsiniz. Tee Machine kategorisinde seçilmiş ürünlerde 3 al 2 öde, kapüşonlu ürünlerde 2. Ürüne %50 indirim fırsatı sunulmaktadır. Kaft koleksiyonu ve koşulsuz müşteri hizmetleri ile tanışanlar bir daha farklı bir markadan alışveriş yapmak istemeyecektir.

Ofis: Konaklar Mah. Akasyalı Sk. No:12 34330 Beşiktaş/İstanbul Türkiye

Depo: Yakuplu Mah. Bakırcılar ve Pirinççiler San. Sit. Karanfil Cad. No:5 Kat:1 34520 Beylikdüzü/İstanbul Türkiye

KAFT ile ilgili herhangi bir konuda bilgi almak, istek, öneri veya şikayetler için aşağıdaki e-posta adresimizi de kullanabilirsin: info@kaft.com

Siparişleriniz ve kargolarınız hakkında bilgi almak için aşağıdaki e-posta adresimizi de kullanabilirsin: order@kaft.com

Müşteri Hizmetleri: +90 212 2673634


🟩 KAFT indirim kodu Aralık 2023
🏷️ KAFT indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi KAFT indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 KAFT kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
KAFT promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.