% 20 Kahve.com Kupon Kodu – Garanti

Kod Süresiz
13 Mayıs-13 Haziran 2022 tarihleri arasında kahve.com'dan yapılacak harcamalarda %20...Daha Fazla

13 Mayıs-13 Haziran 2022 tarihleri arasında kahve.com’dan yapılacak harcamalarda %20 indirim kazanabilirsiniz.

 • Kahve.com’da geçerli %20 indiriminizi
 • 70 farklı yöreden getirilen, haftalık kavrulup sipariş anında paketlenen taze Moliendo Finest Coffee ürünlerinde,İtalyan baristaların tercihi Caffe Borborne ve Akıllı ve renkli tasarımları ile Kanada’lı Grosche markasının çay ve kahve ekipmanlarında kullanabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için İndirim kodu: GRNT20
 • Kampanyanın kullanılabilmesi için öncelikle www.kahve.com’a üye girişi yapılması gerekir.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus kredi kartlar,Shop&Fly kredi kartları ve Sanal kartlar dahildir.
 • Kampanya 13 Mayıs -13 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan asıl ve ek kartlar yararlanabilir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanya Moliendo, Borbone ve Grosche marka ürünlerde geçerlidir.
 • Bu kampanya diğer https://www.kahve.com kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Daha Az

GRNT20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Kahve.com İndirim Kodu – Zubizu

Kod Süresiz
Kahve.com’un 20’den fazla ülkenin farklı yörelerinden getirdiği 70’den fazla, nitelikli...Daha Fazla

Kahve.com’un 20’den fazla ülkenin farklı yörelerinden getirdiği 70’den fazla, nitelikli Moliendo Finest Coffee ürünlerinde “ZBZK552K” koduyla %15 indirim!

Kahve severleri gerçek kahve keyfiyle baş başa bırakmaktan büyük mutluluk duyan Moliendo Finest Coffee’nin birbirinden lezzetli kahveleriyle “Her yudumda dünyayı keşfedin.”

Kampanya Koşulları:

Kahve.com’da yer alan Moliendo Finest Coffee ürünlerinde geçerlidir. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/05/2021 Daha Az

ZBZK552K Kodu Aç 
100% Başarılı

Kahve.com % 15 İndirim Kodu – Hopi

Kod Süresiz
Kahve.com’un 20’den fazla ülkenin farklı yörelerinden getirdiği 70’den fazla, nitelikli...Daha Fazla

Kahve.com’un 20’den fazla ülkenin farklı yörelerinden getirdiği 70’den fazla, nitelikli Moliendo Finest Coffee ürünlerinde geçerli %15 indirim ile kahve keyfinizi artırın.

Kahve severleri gerçek kahve keyfiyle baş başa bırakmaktan büyük mutluluk duyan Moliendo Finest Coffee’nin birbirinden lezzetli kahveleriyle “Her yudumda dünyayı keşfedin.”

Kampanya Koşulları:

Kahve.com’da yer alan Moliendo Finest Coffee ürünlerinde geçerlidir. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Bu kampanyadan işlem başına en fazla 20.000 ZUBİZU puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/03/2021

Kahve.com’da yapılacak kahve alışverişlerinde anında %15 indirim. Sana özel promosyon kodunu almak için “Teklif Kodunu Al” butonuna tıkla. “Teklif Kodunu Al” butonunu göremiyorsan Hopi’ni güncelle.

Kampanya 31 Ekim 2020 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Bu kampanyadan Hopi’nin V 5.0.0 ve üzeri versiyonuna sahip müşteriler faydalanabilir.

Hopi’ni güncellemek için tıkla:
IOS: apple.co/3chzJXT
Android: tinyurl.com/y9ohz9jw

Kampanya kapsamında indirimden faydalanmak için Kahve.com’da üyelik oluşturulduktan sonra satın alma adımında “Hediye çeki kullan” alanına promosyon kodunun girilmesi gerekmektedir. Promosyon kodu Hopi uygulamasındaki kampanya içerisinden alınabilmektedir.Promosyon kodu “Teklif Kodunu Al” butonu tıklandığında alınabilecektir.

Kampanya dahilinde yapılacak kahve alışverişlerinde %15 indirim kazanılacaktır.

Sadece kahve siparişlerinde geçerli olup; makine ve ekipman siparişlerinde geçerli değildir.

Kahve.com’un özel kampanyalı ürünlerinde geçerli değildir.

Kampanya, firmanın diğer kampanya ve promosyon kodlarıyla birleştirilemez.

Hopi ve Kahve.com kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Daha Az

HP2203W Kodu Aç 
99% Başarılı

% 20 Kahve.com İndirim Kodu – Teb

Kod Süresiz
CEPTETEB´lilere Kahve.com´da %20 indirim kodu Fırsatı CEPTETEB´liler Kahve.com üzerinden yapacakları...Daha Fazla

CEPTETEB´lilere Kahve.com´da %20 indirim kodu Fırsatı

 • CEPTETEB´liler Kahve.com üzerinden yapacakları kahve alışverişlerinde %20 indirim kazanıyor!
 • CEPTETEB´e özel 23 Nisan 2020 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında kahve.com´dan %20 indirim sunulmaktadır.
 • %20 indiriminiz yalnızca kahve siparişlerinizde geçerlidir. Makine ve ekipman siparişlerinizde indiriminiz geçerli değildir.
 • Kahve.com üzerinden üyelik oluşturarak promosyon kodunuzu sepet sayfanızda kullanabilirsiniz.
 • İndiriminiz kahve.com´un özel kampanyalı ürünlerinde geçerli değildir.
 • Bu kampanya başka kampanya ve/veya indirim koduyla birleştirilemez.
 • TEB ve Kahve.com kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

81HTKKGN Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Siparişlerinizi aynı gün kargoluyoruz. 75 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bizden. Damak tadınıza en uygun filtre kahveyi seçin, siparişiniz aynı gün kargolansın! Her zaman taze.

Kahvesan Gıda San. Ve Tic. A.Ş. olarak 2015 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinden, titizlikle seçilen kahve çekirdeklerini kendine özgü kavurma teknikleri ile kavurup, HORECA sektörüne sunmaktadır. Siparişe özel kavurma, danışmanlık, profil geliştirme, özel harman hazırlama hizmetleri de vermektedir. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra kahve kültürünü yayma ve sektörün öncü markalarından olma hedefini de gözeterek yoluna devam etmektedir.
İstanbul Çekmeköy’de bulunan fabrikamızda üretilen ‘’Moliendo Finest Coffee’’ markamız; 70+ farklı kahve çeşidi ile sadece yurtiçinde değil yurtdışında da tüketicilere sunulmaktadır. Sürdürülebilir kalitede, nitelikli kahve çekirdeklerini müşteri tüketim hızına ayak uyduran bir planlama ile taze ve güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Tüm Türkiye’ye hizmet kalitesi öne çıkmış kargo firmaları ile ürünlerin teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz.
Perakende pazarda ürünlerimiz dijital kanallarımız olan www.kahve.com (Bireysel), www.kahvesan.com (B2B Kurumsal) online mağazalarımızda ve seçkin zincir mağazalarda konumlandırılmıştır.

Kahvesan Gıda olarak teknolojiyi sürekli takip ederek, kahve severlere ve işletmelere hep daha iyiyi sunmaya devam etmekteyiz. Kahve kavurmak ustalık ister. Kahveler birbirlerinden farklıdır ve farklı işlem görmeyi beklerler. Bir kahveyi olması gerektiği gibi yani damak tadımıza en uygun bir şekilde kavurmak yılların deneyimi ile olur. Yoğun teknoloji kullanılmasına rağmen esas kahveyi kavuran kişinin duyuları, hissiyatı ve sevgisi kahveye son imzayı atar. Moliendo kahveleri deneyim, teknoloji ve sevginin kahve ile harmanlanmasının bir sonucudur.
Üretim tesislerimizde birbirinden farklı ölçülerde ve markalarda kahve kavurma makinaları, kahve değirmenleri ve yabancı madde ayıklama makinaları yer almaktadır. Yabancı maddelerin kahveden uzaklaştırılması tüketicinin kullandığı kahve değirmenleri için çok önemli bir gerektir. Birçok kahve makinesi ve kahve değirmeni firması yabancı madde kaynaklı hasarlara garanti vermemektedir.
Üretim hacmine göre kavurma hazırlıkları yapılmakta ve üretilecek kahvenin miktarına göre kavurma makinesi tercih edilmektedir. Homojen bir kavurma için bu tercih çok önemlidir. Aynı zamanda müşterilerimizin kahve kavurma profilleri kaydedilerek tat değişikliklerinin minimize edilmesi sağlanmaktadır.
Titizlikle seçilmiş nitelikli çekirdek kahveyi tüketicilere ve işletmelere; en lezzetli haliyle taptaze ve ulaşılabilir bir fiyata sunmayı hedef edinmiş Kahvesan Gıda, lansmanını yaptığı perakende markası Moliendo Finest Coffee ile kahve severler, işletmeler, yerli ve yabancı uzmanlardan tam not almıştır. Her defasında aynı mükemmellikte bir kahve deneyimi yaşayabilmeniz için özel çekirdeklerin orijinal reçeteye bağlı kalınarak, özgün kavrulmasıyla üretilmiş Moliendo Finest Coffee , 70+ çeşitte yöresel kahve ve espresso seçeneği ile perakende ve profesyonel kullanıcılarına geniş bir portföy sunmaktadır.
Detaytlı bilgi için moliendocoffee.com

Kahve.com; kahvede bilgi paylaşımı, gelişim öğrenme ve paylaşımı destekleyerek kahve dünyasındaki oyuncuları küresel platformda bir araya getiren SCA (Speciality Coffee Association) organizasyonu üyesidir. Kahvesan Gıda A.Ş. irili ufaklı birçok markaya da ‘‘Private Label’’ kahve üretimi yapmaktadır. Farklı ambalaj ve dolum makinaları sayesinde değişken gramajlarda ambalajlama yapılmaktadır. Gerek duyulduğunda ambalaj konusunda danışmanlık hizmeti de sunulabilir. Kahvesan Gıda, Kahvecom ® ile kahvede gelişim ve paylaşımı destekleyerek kahve dünyasındaki oyuncuları küresel platformda bir araya getiren, yeni üretim yöntemleri, işleme metodları ve sunum konularında eğitim, paylaşım ve bilgilendirmeyi destekleyen SCAE (Speciality Coffee Association of Europe) organizasyonun bir üyesidir.

Kahvesan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ekşioğlu mahallesi, Eğitim caddesi, No 41/1-2 Çekmeköy İstanbul
Tel: 08502600808
kahve@kahve.com


🟩 Kahve.com indirim kodu Ağustos 2022
🏷️ Kahve.com indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Kahve.com indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Kahve.com kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Kahve.com promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.