20₺ Kahve.com İndirim Kuponu + 3000 Puan Üyelik Linki

Fırsat Süresiz
Kahve.com'a açılan linkten üye ol 20₺ kupon + 3000 puan...Daha Fazla

Kahve.com’a açılan linkten üye ol 20₺ kupon + 3000 puan kazan! İlk siparişe geçerlidir.

https://www.kahve.com/uye-ol&rmi=474981a775c1 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Siparişlerinizi aynı gün kargoluyoruz. 75 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bizden. Damak tadınıza en uygun filtre kahveyi seçin, siparişiniz aynı gün kargolansın! Her zaman taze.

Kahvesan Gıda San. Ve Tic. A.Ş. olarak 2015 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinden, titizlikle seçilen kahve çekirdeklerini kendine özgü kavurma teknikleri ile kavurup, HORECA sektörüne sunmaktadır. Siparişe özel kavurma, danışmanlık, profil geliştirme, özel harman hazırlama hizmetleri de vermektedir. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra kahve kültürünü yayma ve sektörün öncü markalarından olma hedefini de gözeterek yoluna devam etmektedir.
İstanbul Çekmeköy’de bulunan fabrikamızda üretilen ‘’Moliendo Finest Coffee’’ markamız; 70+ farklı kahve çeşidi ile sadece yurtiçinde değil yurtdışında da tüketicilere sunulmaktadır. Sürdürülebilir kalitede, nitelikli kahve çekirdeklerini müşteri tüketim hızına ayak uyduran bir planlama ile taze ve güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Tüm Türkiye’ye hizmet kalitesi öne çıkmış kargo firmaları ile ürünlerin teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz.
Perakende pazarda ürünlerimiz dijital kanallarımız olan www.kahve.com (Bireysel), www.kahvesan.com (B2B Kurumsal) online mağazalarımızda ve seçkin zincir mağazalarda konumlandırılmıştır.

Kahvesan Gıda olarak teknolojiyi sürekli takip ederek, kahve severlere ve işletmelere hep daha iyiyi sunmaya devam etmekteyiz. Kahve kavurmak ustalık ister. Kahveler birbirlerinden farklıdır ve farklı işlem görmeyi beklerler. Bir kahveyi olması gerektiği gibi yani damak tadımıza en uygun bir şekilde kavurmak yılların deneyimi ile olur. Yoğun teknoloji kullanılmasına rağmen esas kahveyi kavuran kişinin duyuları, hissiyatı ve sevgisi kahveye son imzayı atar. Moliendo kahveleri deneyim, teknoloji ve sevginin kahve ile harmanlanmasının bir sonucudur.
Üretim tesislerimizde birbirinden farklı ölçülerde ve markalarda kahve kavurma makinaları, kahve değirmenleri ve yabancı madde ayıklama makinaları yer almaktadır. Yabancı maddelerin kahveden uzaklaştırılması tüketicinin kullandığı kahve değirmenleri için çok önemli bir gerektir. Birçok kahve makinesi ve kahve değirmeni firması yabancı madde kaynaklı hasarlara garanti vermemektedir.
Üretim hacmine göre kavurma hazırlıkları yapılmakta ve üretilecek kahvenin miktarına göre kavurma makinesi tercih edilmektedir. Homojen bir kavurma için bu tercih çok önemlidir. Aynı zamanda müşterilerimizin kahve kavurma profilleri kaydedilerek tat değişikliklerinin minimize edilmesi sağlanmaktadır.
Titizlikle seçilmiş nitelikli çekirdek kahveyi tüketicilere ve işletmelere; en lezzetli haliyle taptaze ve ulaşılabilir bir fiyata sunmayı hedef edinmiş Kahvesan Gıda, lansmanını yaptığı perakende markası Moliendo Finest Coffee ile kahve severler, işletmeler, yerli ve yabancı uzmanlardan tam not almıştır. Her defasında aynı mükemmellikte bir kahve deneyimi yaşayabilmeniz için özel çekirdeklerin orijinal reçeteye bağlı kalınarak, özgün kavrulmasıyla üretilmiş Moliendo Finest Coffee , 70+ çeşitte yöresel kahve ve espresso seçeneği ile perakende ve profesyonel kullanıcılarına geniş bir portföy sunmaktadır.
Detaytlı bilgi için moliendocoffee.com

Kahve.com; kahvede bilgi paylaşımı, gelişim öğrenme ve paylaşımı destekleyerek kahve dünyasındaki oyuncuları küresel platformda bir araya getiren SCA (Speciality Coffee Association) organizasyonu üyesidir. Kahvesan Gıda A.Ş. irili ufaklı birçok markaya da ‘‘Private Label’’ kahve üretimi yapmaktadır. Farklı ambalaj ve dolum makinaları sayesinde değişken gramajlarda ambalajlama yapılmaktadır. Gerek duyulduğunda ambalaj konusunda danışmanlık hizmeti de sunulabilir. Kahvesan Gıda, Kahvecom ® ile kahvede gelişim ve paylaşımı destekleyerek kahve dünyasındaki oyuncuları küresel platformda bir araya getiren, yeni üretim yöntemleri, işleme metodları ve sunum konularında eğitim, paylaşım ve bilgilendirmeyi destekleyen SCAE (Speciality Coffee Association of Europe) organizasyonun bir üyesidir.

Kahvesan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ekşioğlu mahallesi, Eğitim caddesi, No 41/1-2 Çekmeköy İstanbul
Tel: 08502600808
[email protected]


🟩 Kahve.com indirim kodu Ocak 2022
🏷️ Kahve.com indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Kahve.com indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Kahve.com kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Kahve.com promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.