% 15 Karcher İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kaercher.com.tr'nin Ev&Bahçe kategorisinden yapacağınız alışverişte "KARCHERZ15" koduyla tüm indirimlere ek...Daha Fazla

Kaercher.com.tr’nin Ev&Bahçe kategorisinden yapacağınız alışverişte “KARCHERZ15” koduyla tüm indirimlere ek %15 indirim!

Temizlik makineleri üretiminde lider Kärcher’in Ev ve Bahçe kategorisi ürünleri, tüm iç ve dış alan temizliğinde ihtiyacınız olan seçenekleri size sunuyor.

Buharlı temizlik makinelerinden şarjlı cam temizleme makinesine, halı yıkama makinelerinden elektrik süpürgelerine kadar sunmuş olduğu temizlik çözümleri ile evinizdeki en büyük yardımcınız oluyor.

Yüksek performanslı ev tipi basınçlı yıkama makinelerinin yanı sıra, ıslak-kuru elektrik süpürgeleri ve dış alan süpürücüleri ile geniş bir ürün gamına sahiptir.

Çevre dostu Kärcher’in gelişmiş sulama sistemleri ve bahçe ürünleri kaynakları korurken, su tüketiminde de verimliliği sağlar.

Kampanya Koşulları:

Kärcher Webshop www.kaercher.com.tr’de yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Ev&Bahçe kategorisindeki ürünler için geçerlidir, Profesyonel kategorisindeki ürünler kampanya kapsamında değildir. Promosyon kodu tüm indirim ve kampanyalara ek olarak uygulanacaktır. Bu kampanyadan 1 kez yararlanabilir ve en fazla 20.000 ZUBİZU puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU ve Kärcher Türkiye’nin kampanya şartlarını, geçerlik tarihlerini ve ürünleri değiştirme, kampanyaları durdurma ve iptal etme hakkı saklıdır.
Son Geçerlilik Tarihi: 30/04/2022
KÄRCHER’DE EKSTRA %15 İNDİRİM


Kaercher.com.tr’nin Ev&Bahçe kategorisinden yapacağınız alışverişlerde “ZUBIZU15” koduyla tüm indirimlere ek %15 indirim! Daha Az

RCHERZ15 Kodu Aç 
99% Başarılı

Kaercher.com.tr % 15 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kaercher.com.tr ‘de yapılacak alışverişlerde seçili ürünlerde %15 indirim. Hangi tarihler...Daha Fazla

Kaercher.com.tr ‘de yapılacak alışverişlerde seçili ürünlerde %15 indirim.

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Mayıs 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi www.kaercher.com.tr web sitesinde promosyon kodu tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Kampanyada şartları sağlanan fatura ile en fazla %15 indirim kazanılabilir.
İndirim, perakende satış fiyatı üzerinden tüm indirimlere ek olarak uygulanacaktır.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Kampanya Ev&Bahçe kategorisindeki ürünler için geçerlidir, Profesyonel kategorisindeki ürünler kampanya kapsamında değildir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
İstediğin kadar faydalanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar
Kampanyadan Hopi’nin en güncel versiyonuna (V 5.0.0) sahip müşteriler faydalanabilir.

Hopi’ni güncellemek için tıkla:
IOS: apple.co/3chzJXT
Android: tinyurl.com/y9ohz9jw

Kampanya kapsamında indirimden faydalanmak için www.kaercher.com.tr’de satın alma adımında Kampanya Kodu alanına Promosyon kodu girilmesi gerekmektedir. Promosyon kodu “Teklif Kodunu Al” butonu tıklandığında alınabilecektir.

Kampanya firmanın diğer indirimleri ve kampanyaları ile birlikte çalışma hakkını saklı tutar.

Hopi ve Kaercher kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

https://hopi.com.tr/kampanya/1465055 Daha Az

hopi15 Kodu Aç 
98% Başarılı

Son Eklenen Ev Eşyaları Kuponları

% 20 Jumbo İndirim Kodu – Bugüne Özel

Kod Süresiz
Jumbo kupon kodu tüm indirimlerde ek sepette ekstra %20 indirim... Detayını Gör
EYLUL20 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Karaca 2.Ürüne % 50 İndirim – 50.Yıl Kampanyası

Fırsat Süresiz
Karaca’nın 50. Yılına Özel 24 Saatlik İndirimler Devam Ediyor! Hemen... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 23 English Home Ekinoks İndirimi – Online Özel

Fırsat Süresiz
English Home Ekinoks İndirimi Başladı! Kampanya 21.09.2023-26.09.2023 tarihleri arasında sadece... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

100TL Homend İndirim Kodu

Kod Süresiz
1.000₺ ve üzeri alışverişe 100₺ Homend indirim kodu! Not: her... Detayını Gör
PCHMD100 Kodu Aç 
100% Başarılı

6999TL Homend Alex Robot Süpürge Kupon Kodu

Kod Süresiz
Homend'de Haftanın Kodu🚨 21 Eylül'e Kadar Alex Robot Süpürge ALEX2000... Detayını Gör
ALEX2000 Kodu Aç 
100% Başarılı

Basınçlı yıkama makineleri, zengin aksesuar seçeneği, kompakt tasarım, uzun kullanım süresi, düşük enerji tüketimi. Vade Farksız 9 Taksit. Alman Teknolojisi. Alman Mühendisliği. Uzun Garanti Ömrü. Modeller: Puzzi 10/1, Puzzi 8/1, SE 5100, SG 4/4, AB 20/1, T 7/1.

Alfred Kärcher SE & Co. KG, dünya çapında faaliyet gösteren ve yüksek basınçlı temizleyicileri, zemin bakım ekipmanları, parça temizleme sistemleri, yıkama suyu arıtımı, askeri dekontaminasyon ekipmanı ve pencere elektrikli süpürgeleri ile tanınan Alman bir aile şirketidir.

Karcher
Karcher ile Ev İşleri Artık Çok Kolay
Karcher, ekonomik büyümesini hızlı bir şekilde devam ettiren ve ev aletleri imalatları ile üretim yapısını geliştirmiştir. Ürünlerin inovatif özellikleri tamamıyla karakterize edilmiştir. Marka teknolojileri ile imal edilen ev aletleri, yeni üretimlerinde 100’den fazla ürün çıkartmıştır. Aynı zamanda endüstri sektöründe de profesyonel ve yüksek basınç teknolojisine sahip temizleyiciler üretmiştir. Basınçlı temizleyiciler için tabanca su jeti, geri tepme işlemini kullandığı bir yöntem ile yenilenmiştir. Markanın tüketicilere özel tasarladığı basınçlı yıkama hatları ve vakumlama işlemleri için tek bir çalışma adımı izlenmiştir. Cihazların güncellemeleri, yeni teknolojiye uyumlu bir şekilde geliştirilmiştir. Yakın bir süre içinde temizleme teknolojisinde global anlamda pazar lideri haline gelen bir marka olmuştur. Firma bu anlamda çok fazla yatırım da yapmıştır. Sosyal anlamda taahhütlerini küresel anlamda genişleten markanın, tarihsel anıtların da geri getirilmesini ve kar amacı gütmeyen kuruluşları da destekler. Günlük temizlik işlerinde çok sık kullanılan aletleri üreten markanın, süpürgeler geliştirdiği söylenebilir. Karcher süpürge modelleri, şarjlı el süpürgesi, dikey süpürgeler, sulu süpürgeler, toz torbalı ve toz torbasız olarak kullanım alanlarına özel olarak üretilmiştir. Dikey süpürgeler, şarjlı olarak tasarlanan süpürgelerdir. Sert zeminler, halılar, ara temizlikler için muhteşem aletlerdir. Kablosuz olan şarjlı bir tasarım modeli vardır. Aynı zamanda ayarlanabilen temizlik sistemleri bulunmaktadır. Böylece kirleri kolayca derinlemesine söker. Şarjlı el süpürgesi olarak tasarlanan modeller ise, temizlik esnasında maksimum seviyede kolaylık sağlamaktadır. Şarjlı olsa da 60 dakika gibi bir sürede kapsamlı bir şekilde süpürme işlemi sağlar. Bu süpürgeler, kullanıcıları farklı bir cihaza bağlı kalma derdinden kurtarmaktadır. Böylece daha da fazla hareket kabiliyeti ve özgürlüğü sunar. Sulu süpürge olarak üretilen makineler, günlük temizlik işlerinde muazzam bir güç yapısı vardır. Islak ve kuru olarak kullanılabilen süpürgeler, fazla nem bırakmadan süpürülen bölgeleri 2 dakika gibi kısa sürede kurutmaktadır. Çünkü mikrofiber silindir sistemi buna yardımcıdır. Süpürge seçimini toz torbalı olarak tercih eden kişiler, evdeki profesyonel yardımcısını seçmiş olacaktır. Süpürgelerin kompakt boyutları bulunmaktadır ve maksimum vakum gücü ile dikkat çeker. Ayrıca paketlerin içinde 10 adet toz torbası da yer almaktadır. Son olarak toz torbasız tercih edilebilecek süpürge modelleri de bulunur. Toz torbasız ürünler, elektrikli ve kablosuzdur. Üç kademe olarak güç kontrol sistemleri olan süpürgelerin, kullanışlı şarj sistemleri de vardır. Batarya seviyelerindeki göstergeler yardımı ile şarjın bitişi gözlemlenebilir.

Karcher’in Kaliteli Ev Aletlerinden Faydalanın
Karcher’in derinlemesine temizlik yapmayı sevenler için muhteşem özelliklere sahip olan ev aletleri üretimlerini kullanıcılar ile buluşturduğu söylenebilir. Halı, koltuk, döşeme, yatak gibi eşyaların temizliği için geliştirilen Karcher koltuk yıkama makinesi mevsimlik temizlikler için muhteşem ürünlerdir. Halıları ve koltukları uzun saatler yıkamak ya da silmek yerine yıkama makinesi ile yıkadıktan sonra pratik bir şekilde kurutulabilir. Sert zeminler ya da halı temizleme makineleri olarak ifade edilebilecek aletlerdir. Aynı zamanda hijyenik temizlikler için muhteşem bir çalışma performansı gösterir. Makinelerin içinde yer alan basınçlı spreyler, püskürtülerek kirleri derinlemesine çözer. Daha sonra güçlü vakumlama özellikleri ise çözünmüş olan kirleri içine çekerek, süpürülen yerin tam anlamıyla hijyenik olmasına olanak sağlar. Bu özellik ise inatçı yağ lekelerini, kötü kokuları, kirleri aynı anda temizler. Kullanılacak alanlar ise yalnızca halı, koltuk gibi zeminler değil, fayans, döşeme, doğal kaya, mermer, sentetik gibi yüzeylerde de kullanılır. Sert zeminler için köşe bucak temizlik yapabilmeye yarayan özel başlıklar bulunmaktadır. Temizlenecek alanda eşsiz hijyen sağlayarak, ıslak kuru süpürge olarak da kullanım sağlanabilir. Koltuk yıkama makinelerinin yanı sıra işlevsel kullanımları olan Karcher elektrik süpürge modelleri de vardır. Bu modeller, Şarjlı süpürgeler, Robocleaner, Flexible Floor Cleaner, elektrikli süpürge gibi çeşitler bulunmaktadır. Şarjlı olan süpürgeler, elektrikli olanlardan daha da hızlıdır. Bir fırçadan ise daha da pratik kullanımı vardır. Vakumlama işlemi ile pratik bir süpürme işlemi sağlanır. Halı, laminant ya da seramiklerde sık temizlik yapmayı severler için ideal süpürgelerdir. Ayrıca rahatsızlık verici kablolar ve gereksiz yer kaplamaz. Bunun yanı sıra hortum bükülmesi gibi yaşanan bazı durumlar da ortadan kalkmış olur. Kullanımları bir hayli rahat ve tasarımları da ergonomiktir. Robocleaner tasarımlı elektrik süpürgeleri, parmak oynatmadan bütün temizliği yapabilecek ürünlerdir. Bu süpürgeler, standart bir evdeki bütün farklı zeminleri temizlemeye yardımcı olur. Hatta evde olunmadığı zamanlarda bile temizlik işlemini tek başına yapabilir. Şarj işlemi basitçe yapılır ve uzun süre kullanılır. Yaşam alanları için esnek olan FC 5 zemin temizleyiciler, kuru ve ıslak kirler yalnızca tek bir adımda temizlik işlemini yapar. Süpürme işleminin yanı sıra silme işlemini de bir arada yapabilecek ürünlerdir. İkisi bir arada olduğu için işlevsel süpürgelerdir.

Dikkat Çeken İnovatif Karcher Üretimleri
Markanın tasarladığı ev aletleri, modern ve yenilikçi tasarımları ile dikkat çekmektedir. Yeni ve pratik olan elektroniklerden arasındaki Karcher halı yıkama makinesi modelleri, çift tank sistemli üretilmiştir. Aynı zamanda ileri zemin başlık teknolojisi ile yarı yarıya daha kuru temizlik işlemi yapılabilir. Pratik olan aksesuar depolama alanları olan makinelerin, entegre edilmiş aksesuar depoları vardır. Halıların yanı sıra koltuk, sert zeminlerde de temizlik yapılabilmeye yardımcı olan makinelerdir. Alerjik alanlarda eşsiz bir şekilde temizlik sağlayarak, ortamın havasını da değiştirmektedir. Bunun yanı sıra işlevsel kullanımları vardır. Temiz su tankının çıkarımı ile donanımlı bir şekilde ıslak ya da kuru süpürge olarak temizlik yapılır. Makinelerin kullanım alanları, halılar başta olmak üzere döşeme, döşemeli mobilyalar, halı kaplı olan merdivenler, minderler, tekstil ürünleri, araba koltuklarında da temizlik yapılabilir. Karcher yıkama makinesi işlevselliklerinin yanı sıra kolayca taşınarak, filtre değişimi yapmadan ya da makineyi çalışırken durdurmadan vakumlama yapabilir. Vakumlama işlemi ise ıslak ya da kuru bir şekilde olabilmektedir. Makinelerin filtre kirler ile teması olmadan kolayca ve hızlıca çıkarımı sağlanabilir. Yıkama makineleri içinde yer alan ekipmanlar ve başlıklar, süpürme işlemlerine göre değişkenlik gösterir. İçinde yer alan başlıklar, püskürtme tüpü, derz başlığı, döşeme başlığı, elle kumandalı filtre silkeleyiciler, filtrelerin durum göstergesi, pratik hortum ve aksesuar deposu, halı yıkama deterjanı, entegre püskürtme hortumu, kâğıt filtre torbası, yassı filtre, sert zemin başlığı ve spreyleme başlıkları ile farklı kullanımlar sağlanır. Temizlik işlemini derinlemesine yapmaktan hoşlanan kişiler için muhteşem aletler bulunmaktadır. Karcher basınçlı yıkama makinesi zorlu temizlik işleri, günlük temizlikler, hassas işler için kullanılabilecek aletlerdir. Aktif güçleri ile kirli yüzeylerden herhangi bir eser kalmayacaktır. Basınçlı makineler ile temizlik yapıldığında eskiyen zeminler ya da eşyalar yeni bir görünüme kavuşur. Böylece bulunulan ortamlarda farklı görünümler kazandırır. Yenilikçi teknolojileri ve uzman mühendislik işlemleri ile tasarlanan makineler, muhteşem çalışma performansına sahiptir. Basınçlı makinelerde yer alan LCD ekranlardan destek alınabilir. Aynı zamanda basınç tabancaları, tek bir düğme yardımı ile deterjan dozajını ayarlar. Bütün yüzeylerde doğru basıncın ayarlanabilmesi için tetik tabancasında göstergeler vardır. Orta düzey ya da derinlemesine kirler için muhteşem performans sağlar.

Karcher ile Gelen Hijyenik Ortamlar
Temizlik anlamında, markanın tasarladığı detaylı ve günlük temizlik işleri için çeşitli elektronik alet üretimleri yapmaktadır. Karcher buhar makinesi farklı alanlarda kullanım sağlanabilmesi için teknik donanım yönünden birbiri içinde değişkenlik gösterir. Sıcak su ile yüksek basınç özelliği sağlayan ve büyük alanlarda kullanılabilecek buhar makineleri vardır. Büyük alanlar ise, belediye, inşaat şantiyeleri ve endüstriyel anlamda faaliyet veren işletmeler olarak örneklendirilebilir. Dizel motor ile su tankındaki suyu, verimli bir şekilde buhara dönüştürür. Güç kaynaklarını bağımsız olarak kullanan makinelerdir. Aynı zamanda günlük ev temizliğinde de kullanılabilecek buhar makinesi modelleri bulunmaktadır. Ev temizliğinde kullanıldığında mikropları öldürür ve derinlemesine temizlik sağlar. Ev için tasarlanan buhar makineleri, kompakt ve dayanıklı yapıları ile etkili bir temizliğe imkân tanır. Ev temizliğinde zorlayıcı alanlardan bir tanesi camlar olarak ifade edilebilir. Camlar için özel olarak tasarlanan Karcher cam silme aparatları, cam ya da plastikleri temizler. Hassas yüzeylerde bile muhteşem bir temizleme işlemi sağlar. Aparatların döner fırçaları, çok işlevsel ve hassas yıkama hareketleri yardımı ile erişimi zor yerlerde bile etkin bir temizliğe olanak sağlar. Ayar yapılabilen birleşim yerleri, temizlik madde dozajları, hız, kolay değişimi sağlanan fırça bağlantıları ve çizilme korumalı ürünlerdir. Dış koruyucu halkaları ile emniyetli tabancaları için bağlantılar da bulunmaktadır. Cam silme aparatları, hassas olan yüzeyler için bile ideal bir çözümdür. Döner yıkama fırçaları yardımı ile bütün cam silme serileri, evlerde ya da farklı alanlarda basınçlı yıkama makineleri ile entegre çalışabilir. Temizlik için elektronik üretimlerinin yanı sıra ev ve bahçe kategorisinde birçok alet üretimi yapmaktadır. Bunun yanı sıra Karcher servis hizmetlerini de merkezlerinde hızlı bir şekilde verir. Onarım ve bakım işlemleri isteyen malzemeler ya da imalat hatalarından kaynaklı sorunlar için garanti dönemi içinde onarım hizmeti alınabilir. Servis hizmetleri ise özel servislerde uzman olan mühendisler tarafından yapılır. Bakım ve onarım işlemleri yüksek kalite ile güvenceli bir şekilde yerine getirilir. Her ürün grubuna özel olarak yedek parça ya da bakım işlemi tam anlamıyla yapılmaktadır. Onarımdan sonra ise her makine için test ve güvenlik muayeneleri yapılır. Bu nedenle, sorunsuz bir şekilde oluşabilecek hatalar ya da sorunlar firma tarafından ortadan kaldırılır.

İşlevsel Yapıya Sahip Karcher Ev Aletleri
Karcher Türkiye üretimlerini ev bahçe ve profesyonel ürünler olarak imalatlarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Ev ve bahçe makinesi olarak ürettiği aletler şu şekilde sıralanabilir: Basınçlı yıkama makineleri, pompalar, sulama sistemleri, süpürücüler, zemin cila makineleri, çim biçme makinesi, garden tools olarak kategorize edilmektedir. Marka tarafından üretilen aksesuarların detaylı temizlikler için önemi büyüktür. Dip köşe temizlikler için bütün ayrıntılar ön planda tutularak tasarım sağlanmıştır. Geniş ürün yelpazesi ile pratik yardımcılardan yardım alınabilir. Aynı zamanda temizlik ve bakım ürünleri alanında da üretim yapan firmanın, farklı alanlardaki temizlik işleri için özel tasarım deterjanları bulunmaktadır. Farklı temizlik işleri için özel olarak formülize edilmiş olan deterjanlar ve Karcher temizlik makinesi seçenekleri, maksimum verimlilik ile çalışmaktadır. Markanın üretimleri, evin bütün iç ve dış ihtiyaçlarını karşılayabilmek için özel seçenekler sunmaktadır. Buharlı temizlik makinelerinden, halı yıkama makinelerine, elektrikli süpürgelerden şarjlı cam silme makinelerine kadar birçok alana değinmektedir. Sunduğu temizlik çözümleri sayesinde evdeki ve dış cephelerdeki en büyük yardımcıları yüksek teknolojiler ile üretir. Ayrıca basınçlı yıkama makinesi olarak üretimi sağlanan makineler, dış alanda ve bahçe kategorilerinde güvenilir bir şekilde kullanılmaya yardımcı olur. Maksimum performanslı amatör ya da profesyonel basınçlı yıkama makineleri ve ıslak kuru elektrikli süpürgeler de vardır. Bunun yanı sıra dış alan süpürücüleri olarak da ürün yelpazesine sahiptir. Üretimlerinin dikkat çekici yanı çevre dostu geliştirilmiş olmasıdır. Sulama cihazları ve bahçe ürünlerindeki kaynaklar korumalı olduğu için su tüketimini tasarruflu bir şekilde yaparak verimli bir kullanım sağlar. Günlük ev temizliklerinde çok sık ihtiyaç duyulan aletlerden bir tanesi de süpürgelerdir. Pratik kullanımlı ürünler olarak imal edilen Karcher şarjlı süpürge modelleri, normal bir elektrikli süpürgeden daha hızlıdır. Aynı zamanda bir fırçadan da oldukça pratik alettir. Zemin olarak hemen hemen her zeminde kullanım sağlanmaktadır. Halı, seramik, laminant, parke gibi farklı zeminlerde şık temizlik yapabilmek için ideal aletlerdir. Bu makineler en küçük alanlarda bile üstün performans sağlar. Kirler genellikle sinir bozucudur ve kablosuz olarak kullanılan şarjlı süpürgeler işlevsel tedbirler yapmaktadır. Ayrıca yükseklikleri de ayarlanabilen ürünler olarak üretilmiştir. Bununla birlikte eğilebilir, teleskopik tutacakları yardımı ile alçak olan mobilyalı alanlarda bile aktif temizliğe olanak sağlar.

Karcher Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları
Temizlik alanında ürettiği ev aletleri ile git gide ilerleten markanın, farklı alanlarda kullanılabilecek ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu ürünler; elektrikli süpürge, basınçlı yıkama makineleri, yüksek basınçlı yıkama makinesi, bahçe makine aksesuarları, hortum ve toplama ürünleri, sulama başlıkları, hortum bağlantıları, oto bakım ve temizlik ürünleri, diğer hırdavat ürünleri, elektrikli süpürgeler için aksesuarlar, fıskiye, cam silecekleri, ütü masaları, su motorları ve pompaları, su zamanlayıcı, bahçe ekipmanları, diğer aksesuarlar ve Karcher yedek parça olarak ayrılmaktadır. Firmanın üretimleri, etkin ve aktif temizlik işleri için ürün kategorileri bulunmaktadır. Ev içinde erişilmeyen yerlerin temizliği, detaylı temizlikler, mikrop kırıcı ürünler, dış mekân temizlikleri, bahçe bakımı gibi birçok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Temizlik ve hijyen ev içi ve dış mekanlar için büyük bir öneme sahiptir. Ev, bahçe ve dış mekân temizliğinin yanı sıra araçların temizlikleri için üretilen aletler bulunmaktadır. Karcher oto yıkama makineleri, içten yanmalı motor sistemi ile sıcak ya da soğuk basınçlı yıkama işlemi sağlanmaktadır. Yüksek performans sunan ve profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış aletlerdir. Güçlü motor sistemi ve elektrik gerekliliği olmayan benzin ile çalışan makinelerdir. Uygulamalardaki bazı darbelere karşı bütün bileşenler, sağlam çelikten yapılmıştır. Aletler, çelik boru profil çerçeve içinde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra standart elektrikli starter çalışma rahatlığı da sunar. Aletlerin pirinç silindir kafaları, nikel krom kaplaması, özel paslanmaz çelik valfler ve çelik pistonlar ile uzun ömürlü çalışma kapasitesine sahiptir. Dik konumlu olan yapıları, patlama tehlikesi olmadan devamlı ateşlemeli olarak çalışır ve ayarlaması da yapılabilir. Oto yıkama makinelerinin düşük yağ seviyeli korumaları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra şamandıralı tank ile bütünleşik kireç önleyiciler ile sağlıklı bir şekilde çalışır. Makinelerin servospres özellikleri ile basınç ve debilerin doğrudan tabancadan ayarı yapılabilir. Firma tarafından imal edilen üretim modelleri, hayatın farklı alanlarına dokunmaktadır. Bu nedenle fiyatsal anlamda da değişken olan aletlerin satışı sağlanır. Ürünlerin fiyatları, teknik donanımlarına, tasarımsal özelliklere, işlevselliklerine, teknolojik yapılarına, kullanım alanlarına, işlevselliklerine göre farklılık göstermektedir. Herkesin alım gücüne hitap eden fiyatlar sunulduğu için ihtiyaç duyulan temizlik aletleri rahatlıkla satın alınabilir. Kaliteli ve sağlam malzemeler ile üretilen ev aletlerini sayfamız üzerinden kontrol ederek satın alabilirsiniz.


🟩 Karcher indirim kodu Eylül 2023
🏷️ Karcher indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Karcher indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Karcher kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Karcher promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.