Kaspersky % 25 Promosyon Kodu

Kod Süresiz
İnternette güvenliğinizi sağlayan bütün Kaspersky ürünlerinde geçerli %25 indirim kazandıran...Daha Fazla

İnternette güvenliğinizi sağlayan bütün Kaspersky ürünlerinde geçerli %25 indirim kazandıran kodu kullanarak alışverişlerinizi tamamlayın! Daha Az

picodi Kodu Aç 
100% Başarılı

% 25 Kaspersky İndirim Kuponu Kodu

Kod Süresiz
Kaspersky kupon kodu ile Kaspersky Total Security antivirüste %25 indirim...Daha Fazla

Kaspersky kupon kodu ile Kaspersky Total Security antivirüste %25 indirim sağlayan indirim kodu.

Kaspersky indirim kuponu güncel olarak bu sayfada!

05.05.2021 19:00 – 29.05.2021 23:59

Ailenizi ve işletmenizi çevrimiçi olarak koruyun. Size en iyi dijital korumayı sağlamak için seçili ev ve küçük işletme güvenliği ürünlerinde %30 indirim sunuyoruz. Daha Az

persky25 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 50 Kaspersky Internet Security İndirim Linki [1 Yıl 149,99₺]

Fırsat Süresiz
Kaspersky Türkiye'den açılan linkten alacağınız Internet Security paketinde %50 indirim...Daha Fazla

Kaspersky Türkiye’den açılan linkten alacağınız Internet Security paketinde %50 indirim sağlar.

Kötü amaçlı yazılımın sizi alt etmesine izin vermeyin. Cihazlarınızı oyun severler için geliştirilen güvenlik paketiyle koruyun
  • Oyun modu: Oyun oynarken optimum PC performansı sağlar
  • %100 algılama oranı: Hiçbir tehdidi kaçırmaz
  • Son teknolojili siber güvenlik: Dünyanın önde gelen tehdit analistleri tarafından geliştirilen Yapay Zeka ile çalışır

Oyun modu
Oyun oynarken sizi rahatsız etmiyoruz.

  • Virüs taraması yok
  • Yazılım güncellemesi yok
  • Bildirim yok
  • Minimum CPU etkisi

Anında kötü amaçlı yazılım algılaması Yapay Zeka ve 1500’ün üzerinde tehdit analisti tarafından desteklenir.

En gelişmiş teknoloji
Tüketici ve kuruluş düzeyindeki müşterilerimiz, aynı dünya lideri koruma teknolojisine sahip olur.

  • Yapay zeka: Makine öğrenimi yeni tehditleri yayılmaya başladıkları anda algılar
  • 1500 tehdit analisti: Uzmanlarımız kötü amaçlı yazılımı değerlendirir ve yazılımınızı bu tehdidi giderecek şekilde yönlendirir

Daha hızlı tehdit tarama
Yapay zekamız, devasa veri havuzlarını analiz ederek virüsler, fidye yazılımı ve diğer sık karşılaşılan tehditlere karşı otomatik yanıt üretmemize olanak sağlar.

Daha iyi tehdit algılama
Kimlik avı ve casus yazılım gibi tehditler, dosyaların ve nesnelerin davranışını dinamik olarak inceleyen matematik modelleri kullanılarak tanımlanır.

Daha akıllı tehdit giderme
Kaspersky Security Network, yeni ve henüz bilinmeyen tehditleri otomatik olarak belirlemek ve engellemek için anonim kullanıcı verilerini işler.

Korunmayı sürdürmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey
Kapsamlı araç ve özellik setiyle tam güvenlik hissinin keyfini çıkarın

Anti-Virüs
Gerçek zamanlı antivirüs, trojanlar, ekran kilitleri ve kimlik avı saldırıları gibi açıklardan yararlanan tehditlerden 7/24 korunmanızı sağlar.

Gizlilik Koruması
Web Kamerası Koruması ve Gizli Gezinme, casusların web kameralarınızı ele geçirmesini veya çevrimiçi etkinliklerinizi izlemesini engeller.

Password Manager
Parolalarınızı, belgelerinizi ve banka bilgilerinizi şifreler ve güvenli şekilde depolar. Ayrıca formları otomatik olarak doldurur ve güçlü parolalar oluşturur.

Güvenli Para
Çevrimiçi bankacılık ve alışveriş işlemlerinizi verilerinizi şifreleyen ve ele geçirilmesini önleyen Korumalı Tarayıcıyı kullanarak gerçekleştirin.

Performans
Tarama işlemlerini arka planda gerçekleştirir ve istenmeyen dosyalar ile uygulamaları silerek bilgisayarınızı hızlandırır.

Dosya Koruması
Değerli fotoğraflar, müzikler ve dosyalarınızı yedekleyerek güvenli şekilde saklamanızı sağlar.

Kaç adet cihazı koruyabilirim?
Lisansınızı satın alırken, korumak istediğiniz cihaz sayısını seçin. Lisans süresince, lisansınızın kapsadığı toplam cihaz sayısı kadar cihaz türünü istediğiniz kombinasyonla koruyabilirsiniz. Örneğin, bir adet Windows PC, bir adet Macbook ve bir adet Android mobil cihazı korumak için 3 cihazlı lisansı seçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman cihazları değiştirebilirsiniz. Örneğin, Macbook’u korumadan çıkararak iPad ekleyebilirsiniz.

En yeni sürüme mi sahip olacağım?
Evet, en yeni yazılım sürümüne ve abonelik süresi boyunca yayınlanan tüm yükseltmelere sahip olacaksınız.

Yazılımı kullanmaya ne kadar hızlı başlayabilirim?
Satın alma işleminizden hemen sonra yazılımı indirebilir, kurabilir, etkinleştirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazılımı nasıl indireceğim ve kuracağım?
Yazılımı doğrudan web sitemizden indirin. Ödeme işleminizi tamamladığınızda sipariş onay sayfasında bir indirme bağlantısı görüntülenecektir. Aynı indirme bağlantısı, ayrıca sipariş onay e-postasında gönderilir. Lütfen güvenlik yazılımınızı kurmak için etkinleştirme kodu gerekeceğini unutmayın. Bu kod, sipariş onay sayfasında veya sipariş onay e-postasında bulunur.

https://www.kaspersky.com.tr/acq/gamer-mode Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Kaspersky Ürünleri 30 Gün Boyunca Ücretsiz

Fırsat Süresiz
Kaspersky ürünlerini 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz!
Hemen Al
100% Başarılı

% 70 Kaspersky VPN Secure Connection İndirimi

Fırsat Süresiz
Kaspersky VPN Secure Connection ilk ay %70 daha ucuz!
Hemen Al
100% Başarılı

Kaspersky % 50 Promosyon Kodu

Kod Süresiz
Online güvenliğinizi en kaliteli olarak koruyan antivirüs programı %50 Kaspersky...Daha Fazla

Online güvenliğinizi en kaliteli olarak koruyan antivirüs programı %50 Kaspersky Promosyon Kodu sizleri bekliyor. Daha Az

UPONUM50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Kaspersky Tüm Alışverişlerde % 20 İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Kaspersky Türkiye'den alacağınız tüm antivirus paketlerinde %20 indirim sağlar.
picodi Kodu Aç 
100% Başarılı

Kaspersky Tüm Alışverişlerde % 15 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kaspersky Türkiye'den alacağınız tüm antivirus paketlerinde %15 indirim sağlar.
SAVE15 Kodu Aç 
0% Başarılı

Kaspersky Tüm Alışverişlerde % 20 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kaspersky Türkiye'den alacağınız tüm antivirus paketlerinde %20 indirim sağlar.
eRabat20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Kaspersky Internet Security %20 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kaspersky Internet Security'de %20 indirim sağlar....Daha Fazla
picodi Kodu Aç 
100% Başarılı

Kaspersky Antivirus Satın Al En Ucuz

Kaspersky Lab, 1997’de kurulan küresel bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky Lab‘in derin tehdit istihbaratı ve güvenlik uzmanlığı, dünya genelindeki işletmeleri, önemli altyapıları, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini sürekli olarak dönüştürüyor. Şirketin kapsamı güvenlik portföyü, sofistike ve gelişen dijital tehditlerle savaşmak için önde gelen uç nokta korumasını ve bir dizi özel güvenlik çözümünü ve hizmetini içerir. 400 milyondan fazla kullanıcı, Kaspersky Lab teknolojileri tarafından korunuyor ve 270.000 kurumsal müşterinin en önemli varlıklarını korumasına yardımcı oluyoruz.

Kaspersky Lab, siber güvenlik alanında dünyanın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri ve özel şahsa ait en büyük şirketidir. İngiltere’de tescil edilmiş bir şirket olarak 200 ülke ve bölgede faaliyet gösteren, 31 ülkede 35 ofise sahip olan bir kuruluştur. Kaspersky Lab için yaklaşık 3.800 üst düzey uzman çalışmaktadır.

Küresel vizyona sahip ve uluslararası piyasalara odaklanmış küresel bir şirketiz. 2016 yılı küresel denetlenmemiş UFRS (Uluslararası Finansal Raporlama Sistemi) gelirimiz 644 milyon ABD Doları’dır.

Bağımsız olmamız, farklı düşünmemiz ve daha hızlı davranmamız için bize daha fazla çeviklik sağlamaktadır. Etkin, kullanışlı ve erişilebilir koruma sağlayarak sürekli yenilik yapıyoruz. Bizi, teknolojilerimizle korunan 400 milyon kullanıcının her birini ve 270.000 kurumsal müşteriyi olası tehditlerin bir adım ilerisinde tutan, dünya lideri güvenlik geliştirdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz.

Gelişmiş teknolojimizin yanı sıra insanlara bağlılığımız rekabette önde olmamızı sağlıyor. Şirketimiz, ‘büyük üçlü’ analist kuruluşları (Gartner, IDC ve Forrester) tarafından uç nokta korumasında ‘Lider’ olarak konumlandırılmaktadır. Önde gelen uç nokta güvenliği tedarikçileri sıralamasında ilk dört arasında sağlam bir konuma sahip olarak pazar konumumuzu iyileştirmeye devam ediyoruz.

Uç nokta güvenliği, her zaman özellikle küçük-orta boyutlu işletme segmentinde faaliyetlerimizin temelinde yer alır. Aynı zamanda önümüzdeki birkaç yılda, uç nokta güvenliği dışındaki çözümlerimizin kurumsal güvenlik pazarında ana büyüme faktörlerimizden olmasını bekliyoruz. Tehdit ortamının sürekli değişmesi, müşterilerimizin ihtiyaçlarının da sürekli değişmesini beraberinde getirmektedir. Bu nedenle, kurumsal ürün portföyümüzü Kaspersky Lab küresel siber güvenlik istihbaratıyla güçlendirilen güvenlik çözümleri ve hizmetleriyle sürekli olarak genişletiyoruz.

Türkiye ofisi
Ağaoğlu My Prestige,
Barbaros Mah.Sarkaç Sok.No:1
Kat:11 Daire:91-92
Ataşehir, Istanbul, Turkey

+90 216 688 82 28


🟩 Kaspersky Türkiye indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Kaspersky Türkiye indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Kaspersky Türkiye indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Kaspersky Türkiye kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Kaspersky Türkiye promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.