Kaspersky Tüm Alışverişlerde % 20 İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Kaspersky Türkiye'den alacağınız tüm antivirus paketlerinde %20 indirim sağlar.
picodi Kodu Aç 
100% Başarılı

Kaspersky Tüm Alışverişlerde % 15 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kaspersky Türkiye'den alacağınız tüm antivirus paketlerinde %15 indirim sağlar.
SAVE15 Kodu Aç 
100% Başarılı

Kaspersky Tüm Alışverişlerde % 20 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kaspersky Türkiye'den alacağınız tüm antivirus paketlerinde %20 indirim sağlar.
eRabat20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Kaspersky Insternet Security %20 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kaspersky Internet Security'de %20 indirim sağlar....Daha Fazla
picodi Kodu Aç 
100% Başarılı

Kaspersky Antivirus Satın Al En Ucuz

Kaspersky Lab, 1997’de kurulan küresel bir siber güvenlik şirketidir. Kaspersky Lab‘in derin tehdit istihbaratı ve güvenlik uzmanlığı, dünya genelindeki işletmeleri, önemli altyapıları, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini sürekli olarak dönüştürüyor. Şirketin kapsamı güvenlik portföyü, sofistike ve gelişen dijital tehditlerle savaşmak için önde gelen uç nokta korumasını ve bir dizi özel güvenlik çözümünü ve hizmetini içerir. 400 milyondan fazla kullanıcı, Kaspersky Lab teknolojileri tarafından korunuyor ve 270.000 kurumsal müşterinin en önemli varlıklarını korumasına yardımcı oluyoruz.

Kaspersky Lab, siber güvenlik alanında dünyanın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri ve özel şahsa ait en büyük şirketidir. İngiltere’de tescil edilmiş bir şirket olarak 200 ülke ve bölgede faaliyet gösteren, 31 ülkede 35 ofise sahip olan bir kuruluştur. Kaspersky Lab için yaklaşık 3.800 üst düzey uzman çalışmaktadır.

Küresel vizyona sahip ve uluslararası piyasalara odaklanmış küresel bir şirketiz. 2016 yılı küresel denetlenmemiş UFRS (Uluslararası Finansal Raporlama Sistemi) gelirimiz 644 milyon ABD Doları’dır.

Bağımsız olmamız, farklı düşünmemiz ve daha hızlı davranmamız için bize daha fazla çeviklik sağlamaktadır. Etkin, kullanışlı ve erişilebilir koruma sağlayarak sürekli yenilik yapıyoruz. Bizi, teknolojilerimizle korunan 400 milyon kullanıcının her birini ve 270.000 kurumsal müşteriyi olası tehditlerin bir adım ilerisinde tutan, dünya lideri güvenlik geliştirdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz.

Gelişmiş teknolojimizin yanı sıra insanlara bağlılığımız rekabette önde olmamızı sağlıyor. Şirketimiz, ‘büyük üçlü’ analist kuruluşları (Gartner, IDC ve Forrester) tarafından uç nokta korumasında ‘Lider’ olarak konumlandırılmaktadır. Önde gelen uç nokta güvenliği tedarikçileri sıralamasında ilk dört arasında sağlam bir konuma sahip olarak pazar konumumuzu iyileştirmeye devam ediyoruz.

Uç nokta güvenliği, her zaman özellikle küçük-orta boyutlu işletme segmentinde faaliyetlerimizin temelinde yer alır. Aynı zamanda önümüzdeki birkaç yılda, uç nokta güvenliği dışındaki çözümlerimizin kurumsal güvenlik pazarında ana büyüme faktörlerimizden olmasını bekliyoruz. Tehdit ortamının sürekli değişmesi, müşterilerimizin ihtiyaçlarının da sürekli değişmesini beraberinde getirmektedir. Bu nedenle, kurumsal ürün portföyümüzü Kaspersky Lab küresel siber güvenlik istihbaratıyla güçlendirilen güvenlik çözümleri ve hizmetleriyle sürekli olarak genişletiyoruz.

Türkiye ofisi
Ağaoğlu My Prestige,
Barbaros Mah.Sarkaç Sok.No:1
Kat:11 Daire:91-92
Ataşehir, Istanbul, Turkey

+90 216 688 82 28