50₺ Katia & Bony İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kampanya kodu: ZUBIZU50TL Katiaandbony.com'dan yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişte...Daha Fazla

Kampanya kodu: ZUBIZU50TL

Katiaandbony.com’dan yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişte tüm indirimlere ek 50 TL indirim!

Kadın, erkek, çocuk ve bebekler için Katia & Bony’nin özel tasarım çorap ve iç çamaşırı ürünleri ZUBİZU’ya özel ayrıcalıklarla sizi bekliyor.

Hem kendiniz ve çocuğunuz hem de anneniz için organik ve renkli ev giyim ürünleri Katiaandbony.com’da!

Kampanya Koşulları:

Katiaandbony.com’da tüm indirimlere ek 300 TL ve üzeri alışverişte 50 TL indirim uygulanacaktır. Bu kampanyadan işlem başına en fazla 20.000 ZUBİZU puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 16/05/2021 Daha Az

TLZUBIZU Kodu Aç 
100% Başarılı

50₺ katiaandbony.com %5 Chippin Kazan

Fırsat Süresiz
Kampanya 01 - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında www.katiaandbony.com ve...Daha Fazla

Kampanya 01 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında www.katiaandbony.com ve Kaita & Bony mağazalarında Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde www.katiaandbony.com adresinde ve Katia & Bony mağazalarında Chippin ile yapılan her ödemede %5 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri ödemelerde 50 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir ve bir defa 50 TL değerinde Chippin kazanabilir.
Kampanya dahilinde kazanılan ek 50 TL Chippin nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 30 (otuz) gün sonra harcanabilir olacaktır.

Chippin ile ödeme işlemi için aşağıdaki adımları takip etmelisin:
– www.katiaandbony.com adresinden “Ödeme” adımında “Ödeme Seçenekleri” başlığı altında yer alan “Chippin” i seçtikten sonra ekranın sağında yer alan “Siparişi Tamamla” butonuna basmalı ve telefonundan Chippin uygulamasını açmalısın
– Uygulamadan “Ödeme Yap”a basmalı ve ekranda yer alan Chippin numaranı www.katiaandbony.com ‘da yer alan “Chippin No” kısmına girmelisin.
– Sayfadan ayrılmadan telefonundan Chippin uygulamasına gelen ödeme onay ekranından varsa harcamak istediğin Chippinlerini ve işlemini tamamlayacağın kredi kartını seçerek ödemeni onaylamalısın. İşlemin tamamlandığında siparişin alınmış olacak.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Katia & Bony kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

https://www.chippin.com/kampanya/MRSO69AM

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

2011 yılında, 30 yıllık sektör deneyimine sahip, başarılı girişimcilerin bir araya gelmesi ile Katia&Bony’yi hayata geçirdik. Kuruluşumuzun ilk gününden sonra kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek, sektörümüzde birçok ilke imza attık.

Çorap, pijama, iç çamaşırı, ev giyim, plaj ve aksesuar koleksiyonlarını, farklı tasarımlardaki butiklerimizde ‘Live Colorful’ mottosuyla sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Evde, okulda, ofiste, kısacası hayatın her alanında renkli bir dünya yaratmayı ve sizlere bu dünyanın tüm renklerini yaşatmayı hedefliyor; hızlı şehir hayatına uygun, dinamik bir tarz yaratıyoruz.

Kolayca erişebilin diye butiklerimizin yanı sıra Türkiye genelinde 50’ye yakın perakende satış noktasında yüzlerce ürünümüze yer veriyoruz. Sizlerin memnuniyetini ilke edinerek, kendi alanında 1 numara olan çözüm ortaklarını seçiyor, yüksek kaliteyi ve son moda şıklığı sunabilmek için çalışıyoruz.

Ana firmamız, Türkiye’nin kapasite ve teknoloji anlamında en büyük çorap üreticisi ve lideri olan Bony Group’un ihracattaki gücü sayesinde, Avrupa’nın önde gelen birçok markasıyla, günümüz modasının belirleyicileri arasındaki yerimizi koruyoruz.
Katia&Bony özel tasarımı çorap, pijama, iç çamaşırı, ev giyim, aksesuar ve plaj ürünleriyle hayatınızı renklendirmeye geliyoruz!

Telefon : +9 (0212) 282 16 91
E-posta : [email protected]


🟩 Katia & Bony indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Katia & Bony indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Katia & Bony indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Katia & Bony kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Katia & Bony promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.