% 10 Knitss İndirim Kodu

Kod Süresiz
Knitss indirim kuponu kodu ile anında %10 indirim sağlar!...Daha Fazla

Knitss indirim kuponu kodu ile anında %10 indirim sağlar!

Daha Az

KNITSS10 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Knitss İndirim Kodu

Kod Süresiz
Knitss mağazaları ve Knitss.com’da tüm indirimlere ek ZUBİZU'ya özel %5...Daha Fazla

Knitss mağazaları ve Knitss.com’da tüm indirimlere ek ZUBİZU’ya özel %5 indirim!

Mağazalarda ZUBİZU QR kodunuz veya ZUBİZU’ya kayıtlı telefon numaranızla, Knitss.com’da ise “KNITSSZBZ5” koduyla indirimden faydalanabilirsiniz.

Sonbahar dolabınıza eşlik edecek, estetik ve lüksün birleştiği “Serene” koleksiyonunu keşfedin.

Kampanya Koşulları:

Kampanya tüm Knitss kampanyaları ile birleşebilir. Sonbahar – Kış 2021/22 koleksiyonundan yapacağınız alışverişlerinizde tüm indirim ve kampanyalara ek %5 indirim uygulanacaktır. Knitss.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde %5 indirimden en fazla 1 defa faydalanabilir ve en fazla 20.000 ZUBİZU puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/10/2021 Daha Az

ITSSZBZ5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Knitss’de ekstre indirimi! – World

Fırsat Süresi Doldu
1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında Knitss alışverişinize %10 ekstre indirimi...Daha Fazla

1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında Knitss alışverişinize %10 ekstre indirimi fırsatını kaçırmayın!

 • World Mobil kampanyası kapsamında 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında Knitss mağazalarından ve online mağaza www.knitss.com’den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli alışverişlerinize %10 ekstre indirimi kazanılmaktadır.
 • İndirim kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez ekstre indirimi kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da ekstre indirimi kazanılmaktadır.
 • Ekstre indirimi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, ekstre indirimi kazanımı olmayacaktır.
 • Alınabilecek en fazla indirim tutarı 500 TL olacaktır.
 • İndirim kampanyaya katılım sağlandıktan sonra gün sonunda kart hamilinin ekstresine yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. Ve Novastore Hazır Giyim Ve Mağazacılık Anonim Şirketi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Knitss’de %10 ekstre indirimi! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel Knitts’de 150 TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess'e özel 1-31 Mart 2022 tarihlerinde Knitts mağazalarında ve Knitts.com.tr'den...Daha Fazla

Axess’e özel 1-31 Mart 2022 tarihlerinde Knitts mağazalarında ve Knitts.com.tr’den tek seferde 1.500 TL ve üzeri ilk harcamanıza 150 TL chip-para fırsatı için hemen katılın!

Kampanya detayları:

 • 1-31 Mart 2022 tarihlerinde Knitts mağazalarından ve Knitts.com.tr’den tek seferde yapacağınız ilk 1.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 150 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması ya da ilk harcamadan önce asıl kart sahipleri ve tüzel müşterilerin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “KNITTS” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.
 • Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımda, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Kampanyada kazanılan chip-paralar www.Knitts.com.tr’de kullanılmamaktadır.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir.
 • Axess Mobil ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Axess, Wings, Free, Ticari kartlar, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl veya ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 150 TL chip-para kazanabilir.
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

150 TL KNITSS bonus!

Fırsat Süresi Doldu
KNITSS’te 5 Kasım-17 Kasım 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan...Daha Fazla

KNITSS’te 5 Kasım-17 Kasım 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan alışverişlerde 1000 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemeli alışverişlerde kazanabilirsiniz.
İşlemlerinizin Garanti BBVA POS’larından geçmesi gereklidir.

DİĞER BİLGİLER

 • Bonus Flaş’a özel 5 Kasım- 17 Kasım 2021 tarihleri arasında kampanyaya dahil Knitss  mağazalarında ve www.knitss.com ‘da tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 150 TL Knitss Bonus kazanın.
 • 150 TL KNITSS BONUS kampanyası KNITSS’te 5 Kasım-17 Kasım 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan alışverişlerde 1.000 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • 150 TL Knitss Bonus 5 Kasım- 17 Kasım 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Knitss mağazalarında ve https://www.knitss.com  ‘da Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri ödemelerde kazanılacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus American Express kredi kartları,sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET KNITSS ”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Kampanya dahilinde bonuslar , KNITSS’te ve Knitss.com kazanılıp, kazanılan 150 TL KNITSS Bonuslar 5-30 Kasım 2021 tarihleri arasında sadece fiziki ve online mağazalarda harcanabilir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 1 Aralık  2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL HEMINGTON Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL HEMINGTON Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Knitss İndirim Kuponu Kazan – İlk Alışveriş

Fırsat Süresiz
Knitss'e HEMEN ÜYE OLUN VE İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL %10 İNDİRİM...Daha Fazla

Knitss’e HEMEN ÜYE OLUN VE İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL %10 İNDİRİM KAZANIN! %10 İndirim yeni sezon ürünlerde ilk alışverişinizde geçerlidir. Diğer kampanyalar ve indirim kodları ile birleştirilemez. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Giyim Kuponları

80TL Amazon Moda Ürünlerinde İndirim Kuponu Promosyonu Linki

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr açılan linkten etkinleştirilebileceğiniz Amazon.com.tr'den yapacağınız Moda ürünlerinde Sepette 80... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

1000TL NetWork İndirim Kodu

Kod Süresiz
NetWork İndirim Kodu SONBAHAR/KIŞ HER 5000 TL ALIŞVERİŞE 1000TL HEDİYE... Detayını Gör
FWNW5 Kodu Aç 
100% Başarılı

800TL Divarese İndirim Kodu

Kod Süresiz
Divarese Sonbahara Merhaba ONLINE'A ÖZEL Her 4000 TL Alışverişe 800... Detayını Gör
FW244 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Koton TÜM ÜRÜNLERDE ALT LİMİTSİZ İndirim Kodu – Online Özel

Kod Süresiz
Koton indirim kodu ile Tüm Ürünlerde alt limitsiz %15 İndirim... Detayını Gör
KOTON15 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Desa Mobil App İndirim Kodu

Kod Süresiz
Desa indirim kodu ile uygulamaya özel %5 indirim sağlar.... Detayını Gör
APPDL Kodu Aç 
100% Başarılı

Çağdaş ve yaratıcı triko markası KNITSS, sanattan, yaşamdan ve etkileşimlerden aldığı ilhamla muhteşem görünümlü eşsiz ve eksiksiz bir gardırop sunuyor.

KNITSS, Kreatif Direktörü Duygu Boz’un modern ve sofistike yaklaşımını yansıtan kimliğini çabasız ve lüks bir stille harmanlıyor. Her sezona uygun, temel gardırop parçaları sunan KNITSS, kontrast sahibi ve tamamlayıcı ürünlerden oluşan koleksiyonlar yaratıyor.

En kaliteli İtalyan iplikleri ile tasarlanan ve her detayına büyük özen göstererek üretilen tüm KNITSS ürünleri, sportif konforu muhteşem görünümlerle buluşturuyor.

Koleksiyondaki her tasarım, bir diğeriyle kombin edilerek uyum sağlayacak, birlikte farklı stillere imza atacak şekilde yaratılıyor.

KNITSS kadını, kendi stilini yaratır. Kendi yaşam tarzını yönetme gücü ve tutkusuyla sürekli ruhunu besleyen yeni ilham kaynakları arar. Neyi neden istediğini iyi bilir.

‘Her kadının içinde bir KNITSS vardır.’
– Duygu Boz

Kreatif Direktörümüz

KNITSS markasının kurucusu ve Kreatif Direktörü Duygu Boz, sinema eğitiminin ardından kariyerine film sektöründe başladı. Tekstilci bir aileden gelmesinin etkisiyle asıl motivasyonu her zaman modaydı. Bir süre sonra işinden ayrılıp tasarım ve moda eğitimi almaya başladı, bir yandan da Paris, Londra ve New York arasında mekik dokuyordu.

Sofistike tasarımlarında kullanabileceği en kaliteli malzemeleri arama sürecinde, bir kadının gerçek kimliğini ve özgüvenini ifade edecek, her zaman harika görünecek ve gündüzden geceye günün her anı rahatça giyilebilecek kıyafetler üretmek, tutkusu haline geldi.

Kısa sürede sade ama lüks, sofistike stili ve konforu ile tanınan küresel bir moda markası haline gelecek KNITSS’i 2015 yılında kurdu.

Duygu Boz, tasarım atölyelerinin Paris ve İstanbul’da bulunması nedeniyle zamanının büyük kısmını bu iki metropol arasında seyahat ederek geçiriyor.

Kendisi gibi moda sektöründe çalışan Umut Boz ile evli olan tasarımcının iki çocuğu ve iki köpeği var.

Ürün Kalitemiz

Üstün Malzemeler, Birinci Sınıf İşçilik
Kıyafet seçiminde çarpıcı tasarımın yanında çok önemli iki unsur daha bulunuyor: Üründe kullanılan malzemeler ve işçilik kalitesi.

Knitss olarak, yalnızca tasarıma değil, aynı zamanda yüksek kaliteli malzemeler kullanmaya büyük önem veriyoruz. Tüm ürünlerimizi kendi tesisimizde «Etik Üretim Standartlarımız» doğrultusunda üretiyoruz.

Yaratıcı tasarımcılarımız tarafından zevkle tasarlanan ürünlerimiz usta ellerde ilmek ilmek işlenerek hayat buluyor.

Her detayına özen göstererek ürettiğimiz koleksiyonlarımızda sportif konforu sofistike bir görünümle birleştiriyoruz.

Sürdürülebilir Moda Felsefemiz

Sürdürülebilir üretim ve iş etiği KNITSS’in temel değerlerindendir. Bu doğrultuda, yüksek sosyal uygunluk standartlarına büyük önem veriyoruz.

Bir KNITSS ürünü satın alarak;

• Sürdürülebilir üretim modelini desteklersiniz,

• En üst düzeyde iş sağlığı ve güvenliği koşullarını desteklersiniz,

• Giysinizin üretiminde çocuk işçi çalıştırılmadığından emin olursunuz,

• Sağlığınız ve ekosistemiz için çevre dostu yöntemlerle üretilmiş malzeme kullanımını desteklersiniz,

• Daha iyi bir gelecek için adil ticarete katkıda bulunursunuz.

Başka bir deyişle, bir KNITSS ürünü satın aldığınızda daha iyi bir dünyaya katkıda bulunursunuz.

destek@knitss.com

TELEFON: 0850 425 0850


🟩 Knitss indirim kodu Eylül 2023
🏷️ Knitss indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Knitss indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Knitss kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Knitss promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.