%5 Koleksiyon Mobilya Online İndirim Kuponu Kodu

Kod Süresiz
Koleksiyononline.com'da yapacağın alışverişlerde tüm indirimlere ek %5 indirim kazan Kampanya...Daha Fazla

Koleksiyononline.com’da yapacağın alışverişlerde tüm indirimlere ek %5 indirim kazan

Kampanya 15 Ekim 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Daha Az

hopi5 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Koleksiyon Mobilya İndirim Kodu

Kod Süresiz
Koleksiyononline.com’daki tüm ürünlerde geçerli , "zbz5" kodunu kullarak yararlanabileceğiniz Ekstra...Daha Fazla

Koleksiyononline.com’daki tüm ürünlerde geçerli , “zbz5” kodunu kullarak yararlanabileceğiniz Ekstra %5 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

50 yıldır kaliteyi tasarıma taşıyan KOLEKSİYON ev/ofis mobilyalarından tekstil ve aksesuarlarına, cam, seramik sofra grubundan, aydınlatma ve halı& kilime kadar geniş bir yelpazeyi derleyerek ülkemiz ve dünya tasarımcılarına, üreticilerine, paydaşlarına, müşterilerine ortam, sahne ve esin olma hayaliyle kuruldu. Müşteri, tasarım ve üretim arasında diyalog yaratarak ofis ve ev mobilya endüstrisine sınırsız açılımlar sağlamayı amaçlıyor.

Kampanya Koşulları:

15 Ekime kadar sürecek kampanya online alışverişte ve tüm ürünlerde geçerlidir.
Son Geçerlilik Tarihi: 15/10/2021 Daha Az

zbz5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Koleksiyon Online, 50 yıldır kaliteyi tasarıma taşıyan KOLEKSİYON markasının resmi online satış sitesidir. Koleksiyon Online;  ev/ofis mobilyalarından tekstil ve aksesuarlarına, cam, seramik sofra grubundan, aydınlatma ve halı& kilime kadar geniş bir yelpazeyi derleyerek ülkemiz ve dünya tasarımcılarına, üreticilerine, paydaşlarımıza, müşterilerimize ortam, sahne ve esin olma hayaliyle kurulmuştur. Müşteri, tasarım ve üretim arasında diyalog yaratarak ofis ve ev mobilya endüstrisine  sınırsız açılımlar sağlamayı amaçlamaktadır.

Ülkemiz ve dünya tasarım kültürüne adanmışlığıyla özgün tasarım çizgisini ülkemiz ve dünya pazarlarında “online” kanallar üzerinden sunmaktadır.

Koleksiyon Mobilya San. A.Ş.
Koleksiyon Müşteri Hizmetleri: 0530 660 11 21
[email protected]
Cumhuriyet Mah., Hacı Osman Bayırı Cd. No:25, 34457 Sarıyer/İstanbul


🟩 Koleksiyon Mobilya indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Koleksiyon Mobilya indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Koleksiyon Mobilya indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Koleksiyon Mobilya kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Koleksiyon Mobilya promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.