KontrolEdelim İlan Kontrol ve Otorapor Ekspertiz

Fırsat Süresiz
Kontroledelim.com satın almak istediğin aracın ilanını bizlere gönderdikten sonra araca...Daha Fazla

Kontroledelim.com satın almak istediğin aracın ilanını bizlere gönderdikten sonra araca en yakın uzman personelimiz hemen harekete geçerek aracın yanına gidiyor.
Aracın şase ve plaka numaralarının doğrulanma işlemi tamamlandıktan sonra ilanda saklanan, gösterilmeyen, vuruk, kırık, çizik, hasarlı v.b. parçalarını atlamadan detaylıca fotoğraflıyor
kapsamlı ekspertiz yaptırarak tüm fotoğrafları ve yaklaşık 20 sayfalık araç hakkındaki ekspertiz raporunu anında sana gönderiyor.

İlan Kontrol ve Otorapor Ekspertiz

  • Şase No ve Plaka No Doğrulaması
  • Aracın iç ve dış vuruk, kırık, hasarlı parçalar dahil tüm parçaların detaylıca fotoğraflanması
  • Otorapor’dan Kapsamlı Oto Ekspertiz ( 19 Sayfa )

399 TL Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Kontroledelim.com müşterilerimizin internet üzerinden satın almak istediği ürünün ve satıcısının doğruluğunu kontrol eden eğer müşteriler talep ederse ilandaki ürünün ( VASITA , GAYRİMENKUL ) yetkili firmalar tarafından ekspertizini yaptıran ve elde ettiği tüm raporları anında müşterilere ileten online bir hizmet sistemidir. Kontroledelim.com ile müşterilerimizi ilan dolandırıcılığına karşı korumaktayız.

Neden Kontrol Edelim?

Hayal Kırıklığı Yaşama
Kilometrelerce yol gidip yüzlerce lira masraf ederek görmeye gittiğin aracın seni hayal kırıklığına uğratmasına ve kaparo dolandırıcılığına uğramana engel oluyoruz.

Aynı gün raporlama
Satın almak istediğin araç ile ilgili tüm bilgiler ve ekspertiz raporları max 3 saat içerisinde cebinde.

7/24 Müşteri Hizmetleri
Herhangi bir durumda ulaşabileceğiniz 7/24 çağrı merkezimiz ile hizmetinizdeyiz.

Nasıl Çalışıyoruz?
Satın almak istediğin aracın ilanını bizlere gönderdikten sonra araca en yakın uzman personelimiz hemen harekete geçerek aracın yanına gidiyor. Aracın şase ve plaka numaralarının doğrulanma işlemi tamamlandıktan sonra ilanda saklanan, gösterilmeyen, vuruk, kırık, çizik, hasarlı v.b. parçalarını atlamadan detaylıca fotoğraflıyor ve anlaşmalı olduğumuz en yakın Otorapor şubesinde kapsamlı ekspertiz yaptırarak tüm fotoğrafları ve yaklaşık 20 sayfalık araç hakkındaki ekspertiz raporunu anında sana gönderiyor.

Gelen raporlarınızı ister mail adresinizden, ister web sitemize giriş yaparak, isterseniz mobil uygulamalarımız üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Sen hiç yorulmadan vakit kaybetmeden ve en önemlisi herhangi bir zarara uğramadan satın almak istediğin araç ile ilgili en doğru ve en güncel bilgilere ulaşmış oluyorsun.

Eğer istersen senin adına güvenilir bir şekilde aracı satın alıp hiç kilometre yaptırmadan sigortalı bir şekilde vereceğin adrese kadar teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Günümüzde giderek artan ikinci el araç dolandırıcılığına karşı seni koruyoruz.Hayal kırıklığına uğramaya, kaparo dolandırıcılığına, kazalı araç dolandırıcılıklarına son.

Vasıta İlan Kontrol
Sen Yorulma! Uzmanlarımız aracı kontrol edip ekspertiz yaptırdıktan sonra tüm raporları anında sana göndersin.

1) Kontrol ettirmek istediğiniz ürünün bulunduğu internet sitesini ve ilan numarasını girin ya da ilanın linkini kopyalayıp yapıştırın.

2) İlanın bulunduğu il ve ilçe ile ekspertiz yaptırmak istediğinize dair kutucuğu işaretleyin,

3) Ödemenizi yapın.

Siz bu işlemleri tamamladıktan sonra ilanın sahibiyle sizin yerinize iletişime geçerek randevu alıp ilandaki vasıtanın ya da gayrimenkulün detaylı fotoğraflarını çekiyoruz. Fotoğraflama esnasında kırık, vuruk, ezik, çizik, hasarlı kısımlar ve parçalar ile ilanda gösterilmeyen tüm detaylar atlanmadan

itinayla fotoğraflanıyoruz. Eğer ekspertiz hizmeti talep ederseniz Vasıta ekspertizi için sadece TS 13805 NO’ lu yetki belgesine sahip konusunda uzman oto ekspertiz firmalarına, gayrimenkul ilanı ise SPK’dan lisanslı yetki belgesine sahip Gayrimenkul eksperleri aracılığıyla ekspertiz yaptırıyoruz.

Daha sonra elde ettiğimiz tüm verileri ve raporları mobil uygulamamız üzerinden sizlerle paylaşıp aynı zamanda raporun bir kopyasını da mail adresinize gönderiyoruz.

Kontroledelim.com kilometrelerce yol kat edip yüzlerce lira masraf ederek satın almaya gittiğiniz ürünün sizi hayal kırıklığına uğratmasına engel olur. Böylelikle hem zamanınızı hem paranızı korumuş olursunuz.

* Hizmet verdiğimiz tüm lokasyonlarda Ekspertiz işlemi için yalnızca TS13805 yetki belgesine sahip OTORAPOR ekspertiz firmasıyla çalışıyoruz

Sıkça Sorulan Sorular

Kontrol edelim.com hizmetinden nasıl yararlanırım?
Hizmetimizden mobil uygulamamızı indirerek ya da web sitemiz üzerinden sisteme üye olarak giriş yaptıktan hemen sonra yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Üye olmak için ödeme yapmak gerekiyor mu?
Üye olmak için ödeme yapmanız gerekmiyor.

Hangi alanlarda hizmet sunuyorsunuz?
Şu an yalnızca Vasıta ilanları için kontrol hizmeti veriyoruz. Ancak gayrimenkul kontrol hizmetimizin de en kısa zamanda açılması için çalışmalara devam ediyoruz.”

Kontrol edelim.com ekspertiz hizmeti sunuyor mu?
kontroledelim.com eğer talep ederseniz gönderdiğiniz ilandaki vasıtayı çözüm ortağı olan Türkiye’nin TS13805 yetki belgesine sahip en büyük ekspertiz firması olan OTORAPOR şubelerinde ekspertiz yaptırıyor. otorapor şubelerinin bulunmadığı lokasyonlarda en yakındaki TS13805 yetki belgesine sahip ekspertiz firmasında işlem yaptırılır.

Satın almak istediğim ürün ile ilgili raporlar bana kaç gün içerisinde iletilir?
İlanın bulunduğu bölgenin şehir merkezine olan uzaklığıyla ilgili olarak raporların teslim süresi değişkenlik gösterebilir fakat genellikle aynı gün içerisinde ya da en geç 1 gün sonra ilan ile ilgili istediğiniz tüm raporlar size mail veya mobil uygulama yoluyla teslim edilir.

İletişim Bilgileri
0216 422 22 15

[email protected]

Burhaniye Abdullah Ağa Cad. No:40/3
Üsküdar-İstanbul


🟩 KontrolEdelim indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ KontrolEdelim indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi KontrolEdelim indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 KontrolEdelim kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
KontrolEdelim promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.