Kurs ve Meslek E-Devlet Onaylı Diş Hekimi Asistanlığı, Tıbbi Sekreterlik, Eczane Yardımcılığı Kursları

Fırsat Süresiz
Kurs ve Meslek ile e-devlet onaylı Diş Hekimi Asistanlığı, Tıbbi...Daha Fazla

Kurs ve Meslek ile e-devlet onaylı Diş Hekimi Asistanlığı, Tıbbi Sekreterlik, Eczane Yardımcılığı kurslarına ulaşın. Hepsi kursvemeslek.com’da!

Kurs ve Meslek, kariyer eğitim, sertifika, Diş Hekimliği kursu, Hasta kabul kursu, Tıbbi Sekreterlik kursu, uzaktan eğitim, sağlık vakfı, Tıbbi Sekreterlik iş ilanlar,muhasebe kursu, bilgisayar kursu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Kurs ve Meslek

Kurslarımız: Diş Hekimliği Asistanlığı Eczane Yardımcılığı Hasta Kabul Sekreterliği Hasta ve Yaşlı Bakımı Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Çocuk Bakım Elemanı

2009 yılında özel eğitim markası olma vizyonu ile yola çıkan Kurs ve Meslek Akademesi Türkiye Sağlık Vakfı, Üniversiteler, Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından istihdam hizmetleri ile birlikte aynı anda akredite edilmiş ülkemizdeki ilk ve tek eğitim kurumu olma unvanını taşımaktadır.
500m2 kapalı alanı olan Kurs ve Meslek Akademesi, kurulduğu günden bu yana yaklaşık 20.000 kişiye eğitim hizmeti vermiştir.
Kuruluşundan bu yana 100 den fazla firmanın yönetim danışmanlığını,300’ü aşkın firmanın da eğitim hizmetlerini başarıyla yürütmüştür.
İşkur tarafından yetkilendirilmiş istihdam hizmeti ile sektörün öncü kuruluşlarından olan Kurs ve Meslek Akademesi 1000’i aşkın personel öz geçmiş veri tabanı ile sektörün ihtiyacı olan mavi yaka, beyaz yaka, altın ve platin yaka personel istihdam hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Mekânsal Donanımlarımız
Toplam 500 m2 kapalı alana sahip olmak ile birlikte;

12 adet eğitim salonu
1 adet 150 kişilik konferans-seminer salonu
1 adet bilgisayar destekli uygulama atölyesi
3 adet çok amaçlı toplantı salonu
4 adet (bay –bayan) tuvalet
60 m2’lik kafeterya-sosyal alan

Misyonumuz
Çözüm ortaklarımızca uygulanan tüm süreçleri müşteri memnuniyeti başlangıç noktası ile verimli, etkin sürdürülebilir bir şekilde organize etmek ve ihtiyaç duyacakları tüm hizmetleri kalite referansı ile paydaşlarımıza sunmak.

Vizyonumuz
Değişimleri doğru algılamak;
Algılamarı hızlı analiz etmek;
Analizleri pedagojik birikimlerle sentezlemek;
Sentezleri ivedi bir şekilde paylaşmak;
Paylaşım sonuçlarını etkin olarak izlemek

Kurs ve Meslek İletişim Bilgileri
Telefon Numarası: 0 505 070 2506 | 0 505 059 2343 | 0 505 059 9005
Whatsapp: 0 505 066 2737
Mail: [email protected]


🟩 Kurs ve Meslek indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Kurs ve Meslek indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Kurs ve Meslek indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Kurs ve Meslek kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Kurs ve Meslek promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.