% 35 Kleber Oto Lastik İndirimleri – Lastikcim.com.tr [Ücretsiz Montaj + Kargo]

Fırsat Süresiz
Günümüzde Michelin Grup bünyesinde üretimi ve dağıtımı yapılmakta olan Kleber...Daha Fazla

Günümüzde Michelin Grup bünyesinde üretimi ve dağıtımı yapılmakta olan Kleber Lastikleri, maksimum güvenlik ve konforu bir arada sunan premium lastikler arasında hesaplı fiyatları ile ön plana çıkmaktadır. Lastikcim.com.tr’ye özel sepette montaj indirimi kampanyasından faydalanın, Kleber lastiklerinde ücretsiz montaj fırsatını kaçırmayın!

Kleber Lastikleri

Sistem üzerinden kampanyalı Kleber lastik fiyatları ile lastiklerinizi ve montaj hizmetini online olarak satın alabilir, vade farksız taksitli alışveriş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Kleber, 1910 yılında kurulan ve premium kalitede ürünleri, en uygun Kleber lastik fiyatları ile sunmakta olan yüz yıllık bir Fransız markasıdır. Yumuşaklığı ile konfor sunan, desen ve malzemesi ile sürücülere güvenlik ve performansı bir arada sunmaya odaklı üretim yapmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünleri ile Kleber lastikleri, sektörün önemli ismi Michelin  tarafından satın alınmış ve dünya çapında Michelin bünyesinde dağıtılmaya başlamıştır.

Maskotu olan Boxer cinsi köpek ile sektörün sempatik markaları arasında yer alan Kleber markası, köklü geçmişi ve kaliteli ürünleri karşısında sunduğu son derece hesaplı Kleber lastik fiyatları ile Avrupa’nın en çok tercih edilen markaları arasında yer almaktadır. Lastik sektörü içerisinde ise ucuz lastik fiyatları ile sunulan markalar ile Premium markalar arasında konumlanmaktadır. Hesaplı fiyatlarla sunulan Kleber yaz lastikleri yumuşak hamuru ile sürücülere keyif bir sürüş vadetmektedir. Yüksek yol tutuş performansı sunmasının yanı sıra, Kleber yaz lastiği desenlerinin ıslak zemin performansı da tatmin edici seviyededir.

En Hesaplı Gerçek Dört Mevsim Lastikleri: Kleber Quadraxer

Sık sık seyahat edenler ve farklı iklim koşulları arasında geçiş yapan sürücüler için dört mevsim lastikleri, güvenli bir sürüş için çok daha özel bir yere sahiptir. Özellikle sert iklimler arasında geçişin yaşandığı, aynı anda dört mevsimi yaşayan Türkiye coğrafi koşullarında, gerçek dört mevsim lastiği olarak adlandırılan, buzlu ve karlı zeminlerde de güvenli sürüşe izin veren ürünlere duyulan ihtiyaç artmaktadır. Kleber Quadraxer ve Kleber Quadraxer II desenleri ile, tüketicilere gerçek dört mevsim lastiği kalitesini, en hesaplı Kleber lastik fiyatları ile sunmaktadır.

Kleber kış lastikleri 7 derecenin altındaki hava sıcaklığında, lastiğin esnekliğini kaybetmeden maksimum yol tutuşuna olanak tanıyacağı şekilde üretilmektedir. Islak zeminde, buzlu zeminde ve karda, maksimum yol tutuşu sağlayarak, güvenli bir sürüşe olanak tanıyan Kleber lastik fiyatları kış lastiği kategorisinde de son derece hesaplıdır.

Kleber Tarihçesi:

1910: Paris yakınlarında ilk fabrikanın kuruluşu
1938: Firma isminin “Colombes-Goodrich” olarak değişmesi
1945: Şirket isminin Paris’deki yeni merkezle birlikte Kleber-Colombes olarak değişimi
1948: Şirketin ürettiği ilk traktör lastiğinin lansman süreci.
1849: Fransa karavan turu organizasyonuna katılım
1969: Kleber, Concorde uçaklarında kullanılıyor
1971: Marka maskotu, Boxer cinsi köpek olarak seçiliyor.
1981: Michelin’in markanın bütün hisselerini satın alması.
1990: Şirket logosunun yenilenmesi
2011: KLEBER 100. yılını kutluyor

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 30 Momo Oto Lastik İndirimleri – Lastikcim.com.tr [Ücretsiz Kargo]

Fırsat Süresiz
Lastikcim.com.tr'de %30'a varan indirimli Momo oto lastiklerini ücretsiz kargoyla alın!...Daha Fazla

Lastikcim.com.tr’de %30’a varan indirimli Momo oto lastiklerini ücretsiz kargoyla alın!

Momo 4Run M4, tüm yıl güvenli yol tutuşu ve frenleme sağlamak için geliştirilmiş bir binek araç lastiğidir. V şeklindeki tasarımı sayesinde etkili drenaj performansı sunmakta ve suda kızaklamaya karşı dayanıklılığı arttırmaktadır.

Momo 4Run M4, farklı hava ve zemin koşullarında güvenliği nasıl sağlamaktadır? Silika ile zenginleştirilmiş kauçuk bileşiği, farklı sıcaklık aralıklarında lastiğin esnek kalmasını sağlamaktadır. Momo 4 Run M4, böylece soğuk ve sert hava koşullarında performansını sürdürebilmektedir. Lastiğin yanak bölgesinde yer alan 3PMSF işaretlemesi, zorlu kış şartlarında kullanılmak üzere onaylandığını göstermektedir. Momo 4 mevsim lastik, V şeklindeki deseni ile aynı zamanda yuvarlanma direncini de azaltmaktadır.

Momo Toprun M30, markanın ultra yüksek performans lastikleri arasındadır. Ürün, manevra kabiliyeti ve yol tutuşunu optimum düzeyde tutmak için geliştirilmiştir. Lastiğin özel asimetrik tasarımı, geniş temas yüzeyine sahip olmasını sağlamaktadır. Momo Toprun M30 , hem ıslak hem kuru zemin koşullarında etkili yol tutuş ve fren performansı sergilemektedir. Geniş kanalları ile hızlı su tahliyesi sağlayarak suda kızaklama riskini düşürmektedir. Sırt blokları üzerindeki çentikler ise gürültü seviyesini azaltmaktadır. Momo Toprun M30 virajlarda sportif performans sergilemesini sağlayan omuz bloklarına sahiptir.

Momo lastik hangi ülkenin firması? Momo yeni bir marka mı? Momo, 1964 yılında İtalya’da kurulmuş 50 yılı aşkın lastik üretim tecrübesine sahip bir firmadır. Markaya ait lastikler, İtalya’daki Ar-Ge merkezinde geliştirilmekte ve Avrupa genelinde AB standartlarına uygun bir şekilde test edilmekedir. Momo Toprun M30 dâhil olmak üzere firmaya ait tüm ürünler, 2 yıl üretici garantilidir. Tüm Momo bayileri üzerinden garanti hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Lastikcim GoodYear İndirim Kodu – Petrol Ofisi Mobil’e özel 800 TL’ye Varan İndirim!

Fırsat Süresiz
Petrol Ofisi müşterilerine özel 30 Nisan 2023 tarihine kadar Lastikcim.com...Daha Fazla

Petrol Ofisi müşterilerine özel 30 Nisan 2023 tarihine kadar Lastikcim.com üzerinden alınacak 4 adet Goodyear marka lastik alımına 800 TL’ye varan indirim fırsatı sizi bekliyor.

Lastikcim.com linkine tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz.

Kampanya Şartları

İndirim kodu sadece bu sayfada en altta yer alan butona tıklayarak alınabilir.

Kampanyadaindirim alabilmek için, sepetinize 4 adet Goodyear marka lastiği eklemeli ve Petrol Ofisi A.Ş. mobil uygulamasından aldığınız indirim kodunu Lastikcim.com sayfasındaki sepetim bölümde yer alan “Hediye çeki / İndirim Kodum Var” alanına girmelisiniz.

Sepette indirim kodunuzu kullanabilmek için, Lastikcim.com ’a üye olmanız gerekmektedir.

İndirimler, satın alım esnasında sepette görüntülenen net satış tutarı üzerinden gerçekleşecektir.

İndirim kodu sadece Goodyear marka yaz ve 4 mevsim otomobil, 4×4 ve hafif ticari araç lastiklerinde, tek seferde 4 adet lastik alımında geçerlidir.

16 jant ve altı lastiklerde 400 TL, 17 jant ve üzeri lastiklerde 800 TL indirim uygulanacaktır.

Kampanya kapsamında uygulama içerisinde indirim kodlarının verilmesi 30 Nisan 2023 tarihinde sonra erecektir. Kampanya kodlarının son kullanım süresi 7 Mayıs 2023 ‘te sona erecektir.

İndirim kodu kampanyası 30 Nisan 2023 tarihlerine kadar geçerli olup, bir kullanıcı yalnızca bir defa kampanya kodu alabilecektir.

Kampanya tarihleri içerisinde aktif edilmeyen kodlardan Lastikcim.com, Goodyear Lastikleri TAŞ ve Petrol Ofisi A.Ş. mesul değildir.

Kampanya, yeniden satış amaçlı ya da toplu satın alımlarda geçerli değildir, sadece son kullanıcılara satılan lastikler için geçerlidir. Araç bayilerine, alt/ara satıcılara, lastik satıcılarına, filolara veya Kampanyaya katılamayacağı belirtilen kişilerce yapılan satın alımlar tespit edildiğinde sipariş iptali gerçekleştirilecektir.

Tekrar eden satın almalar ve ticari satın almalarda, Lastikcim.com siparişi iptal etme hakkını saklı tutar.

Sipariş iptal / iade / değişimi durumlarında, tüketiciler, kampanyadan faydalanmış sayılacaktır. Tekrar kod gönderimi, yeniden faydalandırma seçeneği sunulmayacaktır.

Kampanya belirli adet ürün ile sınırlıdır.

Goodyear Lastikleri TAŞ, Petrol Ofisi A.Ş. ve Lastikcim.com (QSR TEKNOLOJİ A.Ş.) kampanyaya ilişkin tüm haklarını saklı tutar ve değişiklik yapma, dilediği zamanda durdurma hakkına sahiptir.

Kampanyaya katılan tüketiciler, kampanya şartlarından faydalanmış sayılır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Lastikcim İndirimleri ve Kupon Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Lastikçim, 30.000’den fazla ürünü, peşin fiyatına taksitli alışveriş ve ücretsiz...Daha Fazla

Lastikçim, 30.000’den fazla ürünü, peşin fiyatına taksitli alışveriş ve ücretsiz kargo fırsatlarının yanı sıra, firmalarla yaptığı işbirlikleri kapsamında çeşitli lastik kampanyaları ve uygun fiyatlar ile birlikte sunmaktadır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Lastikcim Peşin Fiyatına Taksit Kampanyası

Fırsat Süresiz
www.lastikcim.com.tr üzerinde yapacağınız alışverişlerde geçerli olan peşin fiyatına vade farksız...Daha Fazla

www.lastikcim.com.tr üzerinde yapacağınız alışverişlerde geçerli olan peşin fiyatına vade farksız 8 taksite varan ödeme avantajlarını kaçırmayın! Kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde, bankanızın aylık koşullarına bağlı olarak vade farksız 8 aya varan taksit imkanları ile siz de ihtiyacınız olan lastiklere, ödeme kolaylığı avantajları ile ulaşabilirsiniz.

Sanal kartlar ve üyelik aidatı olmayan kartlar, ek taksit kampanyalarından faydalanamamaktadır.

World

Peşin Fiyatına 7 Ay Taksit İmkanı! Kampanya Koşulları

 • 1-31 Mart tarihleri arasında geçerlidir.
 • Vade farksız 4+3 olmak suretiyle toplam 7 taksit uygulanmaktadır.
 • Kampanya World özellikli kartlar için geçerlidir.
 • Vakıf Busıness ve Yapı Kredi Eko Kartlar Kampanyaya dahil değildir.

Bonus

1-31 Mart Tarihleri Arasında Peşin Fiyatına 4 +4 toplamda 8 Taksit İmkanı!

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde 4 ve üzeri taksitli işlemlerde +4 taksit geçerli olacaktır.
 • Kartınız +4 taksit kampanyasına uygun ise, siparişiniz tamamlandığında, “ek taksit seçimi için tıklayın” yazılı butona tıklayarak, ek taksit seçimi müşteri tarafından yapılmalıdır.
 • Yalnızca BONUS özellikli kredi kartları için geçerlidir.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, American Express Business, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus , Burganbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, Fibabank Bonus, ICBC Turkey Bonus Card’lar dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi ve Bonus Genç, PTT Bonus ve ING Bonus Business  kredi kartlarıyla yapılan  alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Sanal POS ile yapılan alışverişlerde 2 taksit  uygulaması geçerli olacaktır.

Maximum

Peşin Fiyatına 4 Ay Taksit İmkanı!

Kampanya Koşulları

 • 1-31 Mart tarihlerinde  2+2 toplam 4 taksit uygulanmaktadır..
 • Yalnızca Maximum özellikli kredi kartları için geçerlidir.
 • Kampanyaya Maximiles, MercedesCard, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar dahil olup; Maximum Aidatsız Kartlar ve İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartları Bankamatik, MaxiPuan kullanımı ve Maximum Fırsat kapsamında yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Axess

Peşin Fiyatına 4  Taksit İmkanı! 

Kampanya Koşulları

 • Vade farksız 2+2 olmak suretiyle toplam 4 taksit uygulanmaktadır.
 • Kampanya, 1-31 Mart tarihine kadar 300 TL ve üstü işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan Axess, Wings sahipleri yararlanabilir.
 • Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
 • Odeabank kartları ve kampanyaya kapalı FREE kartlar, Bank’o Card Axess + taksitten faydalanamazlar.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

CardFinans

Peşin Fiyatına 4 Taksit İmkanı! 

Kampanya Koşulları

 • 1-31 Mart tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bireysel ve Ticari kartlara vade farksız 2+2 olmak suretiyle toplam 4 taksit uygulanmaktadır.
 • CardFinans özellikli bireysel ve ticari kredi kartları için 100 TL ve 30.000 TL arası alışverişlerde geçerlidir.
 • Fix Card, Aidatsız kartlar ve Enpara kartları bu kampanayaya dahil değildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Lastikcim İstanbul’a ve İzmit’e Özel: Kapıda 4 Adet Lastik Montajı + 6 Ay Saklama 200 TL Yerine 139 TL

Fırsat Süresiz
15 Jant ve üzeri lastiklerde, her dört adet lastik için...Daha Fazla

15 Jant ve üzeri lastiklerde, her dört adet lastik için “kapıda montaj” ve 6 ay lastik saklama hizmeti 200 TL yerine 139 TL!

Dünyada ve ülkemizde etkisini sürdüren COVID-19 gündemiyle birlikte, siz değerli müşterilerimize daha az temasla daha konforlu bir hizmet sunabilmek için15 Jant ve üzeri lastiklerde, her dört adet lastik için “kapıda montaj” hizmeti sepette %50 indirim yapılarak 200 TL yerine 139 TL’den sunulmaktadır.

Kampanyadan nasıl faydalanırım? 

Jant çapı 15 inç ve üzerinde olan 4 adet otomobil, 4×4 ve hafif ticari araç lastiğini sepete eklediğinizde, “mobil montaj” olarak isimlendirilen, kapınızda lastik değişimi + 6 aylık lastik saklama isimli hizmetinde %50 indirim yapılacaktır. Böylece normal şartlar altında 200 TL olan adreste montaj, balans ayarı ve 4 adet lastiğin 6 ay depolanması hizmetini 139 TL karşılığında alabilirsiniz.

Kampanya Şartları:

 • Mobil montaj hizmeti şuan için yalnızca İstanbul ve İzmit’de sunulmaktadır.
 • Kampanya 15 inç ve üzeri otomobil, 4×4/Suv ve hafif ticari araç lastiklerinde geçerlidir. Kamyonet, kamyon, iş makinesi lastikleri kampanyaya dahil değildir.
 • Hizmet kapsamında lastikleriniz değiştirilmekte ve balans ayarı yapılmaktadır.
 • Hizmet kapsamında lastikleriniz 6 ay boyunca montaj firmamızın depolarında saklanacaktır. 6 Ay sonra yapılacak değişim ücreti kampanya fiyatına dahil değildir.
 • Sibop değişimi fiyata dahil değildir.
 • ROT ayarı fiyata dahil değildir. (Rot ayarı araç alt takımı ile ilgilidir ve mobil servis aracımızda rot ayarı işlemi yapılamamaktadır.)
 • Jant düzeltme ve jant çapağı temizleme gibi işlemler mobil servis aracımızda yapılamamaktadır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için montaj talep edilen alanın “Mobil Montaj Hizmet Şartları” ‘na uygun olmalıdır.

Mobil Montaj Hizmet Şartları

 • Hizmeti satın alan Alıcı, 0850 811 11 01 nolu telefon üzerinden arama yaparak randevu oluşturacaktır. Alıcı montaj gün, saat ve  kapıda değişiklik talep etmesi durumunda en az 24 saat önceden Satıcı’ya randevu aldığı çağrı merkezi üzerinden bilgi verecektir. Aksi halde Hizmet’in sunumu için yeniden satın alma gerekecektir.
 • Hizmet’in sunulacağı araç, ya ruhsat adına kayıtlı kişi ya da şirket aracı ise şirketin yazılı bir belge ile yetkilendirdiği kişi tarafından teslim etmelidir.
 • Hizmet’in sağlıklı bir şekilde sunumu için Alıcı’nın GSM numarasının güncel ve sürekli olarak ulaşılabilir olması gereklidir.
 • Aracı teslime yetkili Alıcı, aracını, kendisi tarafından belirlenen saatte ve yerde ki mobil değişim alanına getirmesi gerekmektedir.
 • Araçların içinde değerli eşya olmaması gerekmektedir. Aksine durumlarda meydana gelebilecek zarar ve kayıplardan Satıcı hiçbir surette sorumluluğu olmayacaktır.
 • Mobil Değişim için en az 2 araçlık park yeri sahası olmalı ve trafiğe kapalı alan olmalıdır. Kapalı alanlarda tavan yüksekliği en az 3 metre olmalıdır.
 • Şirket otoparklarında ya da açık alanlarında ISG uzmanından alınmış izin belgesi tarafımıza ibraz edilmelidir.
 • İşlem sonunda Satıcı adına Hizmeti sunan personel tarafından doldurulan işlem formu imzalanmalıdır. Araç yalnızca ilgili kişi imzaladıktan sonra teslim edilecektir.
 • Mobil lastik değişimi yalnızca hafta içi 09.00’dan 17.30’ kadar yapılmaktadır.
 • Kapıda lastik değişimi hizmeti randevusu, siparişinizi takip eden 3 iş günü içerisine verilmektedir. (Kış sezonunda yoğunluğa bağlı olarak +1 iş günü gecikme yaşanabilmektedir)

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Oto Lastik Kuponları

Lastikcim GoodYear İndirim Kodu – Petrol Ofisi Mobil’e özel 800 TL’ye Varan İndirim!

Fırsat Süresiz
Petrol Ofisi müşterilerine özel 30 Nisan 2023 tarihine kadar Lastikcim.com... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 27 Alınıyor Kış Lastiği İndirimi – Michelin, Hankook, Pirelli, General

Fırsat Süresiz
Kış Lastiklerinde %27'ye varan indirim fırsatları Aliniyor.com'da! Hankook Kormoran Michelin... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 20 ÇiçekSepeti Oto Lastik, Yağ, Bakım İndirimi – Michelin Petlas Falken Nokian 6 Taksit

Fırsat Süresiz
ÇiçekSepeti oto lastik indirimi başladı! Michelin Petlas Falken Nokian Lastik... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 35 Kleber Oto Lastik İndirimleri – Lastikcim.com.tr [Ücretsiz Montaj + Kargo]

Fırsat Süresiz
Günümüzde Michelin Grup bünyesinde üretimi ve dağıtımı yapılmakta olan Kleber... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 30 Momo Oto Lastik İndirimleri – Lastikcim.com.tr [Ücretsiz Kargo]

Fırsat Süresiz
Lastikcim.com.tr'de %30'a varan indirimli Momo oto lastiklerini ücretsiz kargoyla alın!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Lastik Almanın Güvenli ve Pratik Yolu
QSR Teknoloji A.Ş.
Global otomobil lastiği üreticilerinden, ithal ve lokal üreticilere kadar uzanan kırkın üzerinde lastik markasının ürünlerini, en uygun lastik fiyatları ile kullanıcılara sunmakta olan Lastikçim, 2011 yılından bu yana faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Dijital ticaretin en büyük avantajı olan “pratik” ve “hızlı” bir alışveriş deneyimine hazır mısınız?
Yalnızca En Doğru Lastikleri Görün
Gelişmiş lastik arama motorumuzda araca göre lastik arama veya ebata göre lastik arama seçeneklerini kullanarak size en uygun ürünü seçebilir ve hizmet kalitesi onaylanmış anlaşmalı noktalarımız arasından tercihinizi yaparak montaj hizmeti alabilirsiniz. Marka ve ebatın yanı sıra RunFlat lastikler, Seal lastikler ve orijinal ekipman lastikler gibi kriterlere göre filtreleme yapabildiğiniz sistemimizde dört mevsim, yaz ve kış lastikleri filtreleriyle yalnızca doğru ürün seçeneklerini görerek, doğru ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Sektörün En Uzun Ömürlü Çok Markalı Lastik Satış Platformu
Lastikçim, 2011 yılından bu yana www.lastikcim.com.tr web sitesi ve diğer dijital satış platformları üzerinde farklı araç tipleri için, farklı markaların ürünlerini bir arada sunan en eski lastik satış portalıdır. Lastikçim Pazarlama İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin patentli ticari markasıdır. Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz lastik, jant ve mini stepne gibi lastik sektörü ürünleri üzerine alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. .

Tüm Markalara Eşit Mesafe
Lastikçim’de motosiklet, kamyon, iş makinesi, forklift ve otomobil lastikleri kategorilerinde Michelin, Bridgestone, Goodyear, Continental, Hankook, Lassa, Petlas, Kleber, BKT ve Marshal başta olmak üzere 30’un üzerinde markanın ürünleri, tüm markalara eşit mesafede olduğumuz objektif bir yaklaşım ile sunulmaktadır.

Canlı Stok ve Hızlı Sevkiyat Olanağı
Web sitemiz, aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için lastik sektörüne özel olarak hazırlanmıştır. Böylece Lastikçim, üreticiler başta olmak üzere güçlü bir tedarikçi ağı ve depoları ile çoğu stoklarda hazır durumdaki, 10.000 üzeri farklı lastik seçeneğini tüm Türkiye’ye ücretsiz sevkiyat imkânı ile sunmaktadır.

Güvenli ve Konforlu E-ticaret
Gelişmiş 2048 bit EvSSL teknolojisi ile tarayıcı verilerinizi koruma altına alan Lastikçim web sitesi size yalnızca ödeme aşamasında değil, bütün site içeriğinde güvenli bir internet deneyimi sunmaktadır. Satın alma sürecinde, ödeme için kullanılan kart bilgileri hiçbir şekilde sunucularda kaydedilmeden bankalara aktarılır ve sitede yalnızca bankadan gelen onay ve hata mesajları ile işlem yapılır. Kartınız ile ilgili bilgiler, hiçbir şekilde Lastikçim sunucularında kayıt altına alınmamaktadır.

Değişim, Garanti ve İade Hakları
İnternet alışverişlerinde en merak edilen konuların başında garanti şartları, hatalı, eksik veya ayıplı ürün gelmesi durumunda kişinin haklarının neler olacağı soruları gelmektedir. Özellikle lastik gibi teknik bir ürün sipariş edilirken, hatalı ebat veya yanlış desen seçimi yapılabilmektedir. Ürün değişimi veya ücret iadesi talepleri ile ilgili prosedürler, “Değişim ve Garanti” sayfamızda detaylı olarak sunulmaktadır. Sitemizde satışı yapılan ürünler iki yıl boyunca üretim hatalarına karşı garantilidir.

Şirket Künyesi

Ünvanı: Lastikçim Pazarlama İç ve Dış Ticaret A.Ş.

Adres: Kuştepe Mah. Leylak Sk. Murat İş Merkezi B Blok K:10 D:33 Mecidiyeköy / İstanbul

Telefon: 0850 811 1101


🟩 Lastikcim indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Lastikcim indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Lastikcim indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Lastikcim kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Lastikcim promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.