LilaKutu Tüm Ürünlerde Alt Limitsiz %10 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
LilaKutu'da geçerli tüm ürünlerde alt limitsiz %10 indirim sağlar....Daha Fazla
LKANNEGO Kodu Aç 
100% Başarılı

Lila Kutu Tüm Ürünlerde Geçerli %5 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Lila Kutu'da tüm alışverişlerde geçerli %5 indirim sağlar....Daha Fazla
LK17GO Kodu Aç 
100% Başarılı

LilaKutu‘da, kendinize en uygun güzellik, bakım ve makyaj ürünlerini keşfedebilirsiniz.

Bilgilendirici içerikler dolu LilaSırlar , LilaEkran ve LilaPedia’ya göz atabilir, sizin için özel seçtiğimiz markaların ürünlerinden oluşan LilaShop’ta kendinizi kaybedebilir, istediğiniz ay kendinize keşif kutusu hediye edebilirsiniz.

LilaKutu ekibi olarak güzellik ve bakım ürünlerini sizin adınıza önce keşfediyor, araştırıyor ve kendimiz deniyoruz. İçimizin rahat ettiği, size uygun çözüm olacağını düşündüğümüz ürünlere uygulama videoları çekiyor, ürünler ile ilgili araştırmalarımızı yazılarımızla sizinle paylaşıyor hatta ürünler veya sorunlarınız ile ilgili merak ettiklerinizi yanıtlıyoruz!

Her alışverişte denemek istediğiniz bir ürünün tester’ını ücretsiz olarak sepetinize atabilir, LilaPuan kazanabilir, LilaPuan’larınızı indirim olarak kullanabilirsiniz. Alışverişlerinizi havale/EFT ve kapıda ödeme seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Ve tabii ki 99TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava.

Güzellik ve bakım ürünlerini hem sizinle birlikte keşfediyor hem de deneyimlerimizi paylaşıyoruz! Güzellikle ilgili püf noktaları ve hayatınızı kolaylaştıran bilgiler içeren LilaSırlar’ı okuyabilir; uygulama ve sohbet videolarının olduğu LilaEkran’ı izleyebilir; LilaPedia’da Güzellik Ekibimize sorular sorup öneriler alabilirsiniz.

Elkey Sanal Mağazacılık ve Tic. A.Ş.

Mutlu Sokak No 43 Kavacık Beykoz İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Telefon: 0216 693 13 79

[email protected]