Linens 200₺ ve Üzeri Alışverişlerde 25₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Linens'ten yapacağınız 200₺ ve üzeri alışverişlerde 25₺ indirim sağlar.
tokuponu Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens 300₺ ve Üzeri Alışverişlerde 35₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Linens'ten yapacağınız 300₺ ve üzeri alışverişlerde 35₺ indirim sağlar.
tokuponu Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens 400₺ ve Üzeri Alışverişlerde 50₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Linens'ten yapacağınız 400₺ ve üzeri alışverişlerde 50₺ indirim sağlar.
tokuponu Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens Yemek Takımlarında Geçerli %20 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Linens'ten alacağınız tüm yemek takımlarında %20 indirim sağlar....Daha Fazla
way-PC20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens Hakkında

Ev tekstili alışverişini keyfe dönüştüren anlayış: LINENS

Türkiye’nin ilk ve tek uzmanlaşmış uluslararası ev tekstili mağazalar zinciri LINENS, rekor bir hızla büyüyerek 15 yılda Türkiye dahil 9 ülkede 91 mağazayla hizmet verir hale geldi.

2000 yılı başında Zorlu Tekstil Grubu bünyesinde kurulan LINENS mağazalar zinciri, Türkiye’den yurtdışına açılan ilk ev tekstili zinciri olma özelliğini de taşıyor.

Şu anda yurt içinde 29 ilde 70, yurt dışında ise 8 ülkede 21 mağazası bulunan LINENS, 33 bin metrekareyi aşkın toplam mağaza alanında 700’ü aşkın çalışanla hizmet veriyor.

Ev tekstili sektörünün gelenekselleşmiş pazarlama kalıplarını kırarak, “uzmanlaşma” ve “farklılaşma” üzerine inşa ettiği “A’dan Z’ye Hizmet” anlayışı ile sektöre giren LINENS, çok kısa bir sürede “Evimin Güzellik Merkezi” sloganıyla tanınmaya başladı.

Modern yaşamı tercih eden, evinin dekorasyonuna meraklı, daima iyi hizmet almayı arzu eden ve ürün seçiminde titiz davranan bir hedef kitleye hitap eden LINENS, sunduğu zengin ürün çeşitliliği, ürün ve hizmet kalitesi, profesyonel mağazacılık anlayışı, uzman personeli ve artan mağaza sayısı ve her geçen gün daha da kolaylaşan ulaşım avantajı ile tüketici beklentilerinin ötesine geçiyor.

“Koşulsuz müşteri memnuniyeti” anlayışı çerçevesinde “güler yüzlü hizmet” sunan LINENS çalışanları, mesleki deneyimlerinin yanı sıra, teorik ve pratik eğitimlerle bilgi ve becerilerini sürekli geliştirerek, “hizmette daima bir adım önde olmak” için çalışıyorlar.

Günümüzde hızla gelişen teknoloji, artan iş temposu ve özellikle metropollerde yaşanan yoğun koşuşturmaca içinde evler artık, bireyler için aile üyelerinin buluştuğu bir paylaşım ortamı olmanın ötesinde kişisel bir “sığınak” haline de gelmeye başladı. İşte LINENS konsepti de giderek önemi artan bu çok özel mekanı, içinde yaşayan insanların mutluluğunu artıracak şekilde güzelleştirmek; müşterilerine şık, renkli, canlı, yaşamla iç içe ve sıcak mekanlar yaratma imkanı sunabilmek fikri doğrultusunda şekillendi.

LINENS’in ürün ve hizmetleriyle yansıttığı farklılığın bir başka boyutu ise farklı desen, model, renk seçenekleriyle yüzlerce çeşitte ev tekstili ürününü tek çatı altında sunması. Perdeden nevresime, çarşaftan masa örtüsüne, havludan bornoza ve döşemelik kumaşlara, banyo ve mutfak takımlarından dekoratif aksesuarlara, halıdan porselene kadar pek çok ürünü, gerek farklı renk ve desen alternatifleri, gerekse kombinasyonları ile bir arada sunan LINENS zinciri, özellikle çalışan müşterileri için zamandan da büyük bir tasarruf sağlıyor.

Türkiye’de ve Avrupa’da markalaşma yolunda hızla ilerleyen LINENS’lerde, zincir için özel olarak üretilen LINENS markalı nevresim ve çeyiz grubu ürünler bulunuyor. Mağazalarda satışa sunulan diğer ürünler arasında, yine Türkiye’de ve Avrupa’da ev tekstili tüketicileri tarafından yakından tanınan Taç, Pierre Cardin, Valeron, Disney ve Barbie gibi kalitesini kanıtlamış markalar yer alıyor.

Ev tekstili alışverişini bir keyfe dönüştürmeyi vaat eden ve müşteri memnuniyetinin her şeyin üzerinde tutan LINENS’lerde sunulan “A’dan Z’ye Perde Hizmeti” çerçevesinde, tüm perde çeşitleri için müşterilerin isteği doğrultusunda evlere gidilerek ölçü alınabiliyor, istenen modelde dikim işlemi gerçekleştirildikten sonra da pencerelere monte ediliyor. Müşteriler ayrıca LINENS’in ev tekstili alanındaki uzman personelinden dünya perde modası, perdelik kumaşın seçimi, en çok tercih edilen modeller ve dekorasyon gibi konularda da danışmanlık hizmeti alabiliyorlar.

Linens Ürünleri

Çok kapsamlı ev tekstili zincir mağazacılığı segmentinin ilk “Türk markası” Linens, üretim gücü ve yarattığı markaları ile ev tekstili sektöründe lider konumda olan Zorlu Holding Tekstil Grubu’nun, yenilikçi ve öncü mağazacılık anlayışıyla geliştirdiği, ev tekstili zincir mağazacılığı segmentinde faaliyet gösteren öncü markasıdır. Linens markası, seçkin ve farklı ev tekstili ürünlerini tercih eden titiz kullanıcılar için tasarlanıyor. Türkiye sınırları içerisinde 29 farklı ilde 70 mağazası ve dünya üzerinde toplam 8 ülkede 21 satış mağazası bulunan Linens, kendi üretimi olan ev tekstili ürünlerinin yanı sıra dünyanın en çok tercih edilen lisanslı ev ürünlerini de satışa sunuyor. Linens’in oluşturduğu alışveriş portalı, yoğun çalışma temposu içerisinde zamana yetişmeye çalışan ve aynı zamanda evini şık ve kusursuz yaşam alanlarına dönüştürmeyi arzulayan kullanıcılar için tüm Linens ürünlerini bir arada bulabileceğiniz seçkin bir platform olma özelliği taşıyor.

Rahat Bir Uyku için Gerekli Her Şey

Linens, üstün teknoloji ile ürettiği ev tekstili ürünleri ile hem evinize dekoratif bir güzellik katmayı hem de konforlu kullanım alanları oluşturmayı hedefliyor. Bu amaçla tasarladığı yüzlerce ürün çeşidi arasında, en iddialı koleksiyonlardan birini oluşturan yatak odası ürünleri, hem konforlu şıklığı hem de sağlıklı kullanım özellikleri ile öne çıkıyor. Tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları, rahat ve dinlenmiş olarak güne başlamanız için yumuşacık ve rahat pamuklu kumaşlarla tasarlanıyor. Nevresim takımlarının yanı sıra çarşaf, yastık kılıfları gibi ürünleri farklı parçalarla bir araya getirerek yaratıcılığınızı konuşturmanız için ürünler tekli olarak da satışa sunuluyor. Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak yorgan ve battaniye çeşitleri, Linens’in uzmanlığı ile hayat buluyor. Kaliteli malzemelerle üretilmiş olması nedeniyle uzun süre deformasyona uğramadan kullanabileceğiniz yorgan ve battaniyeler, şık tasarımlarıyla keyifli ve sağlıklı bir kullanım deneyimi sunuyor. Yatağınızı kir ve lekelere karşı güvenle koruyan alez çeşitleri de Linens’in zengin ürün gamında yer buluyor. Kaz tüyü, bambu ve yün yastıkların yanı sıra ortopedik özellik taşıyan yastık modelleri ve microjel yastık çeşitleri, ergonomik özellikleri ile rahat bir uyku için tasarlanıyor.

Evinizin Süsü Perde Tasarımları

Dekoratif olarak tamamlayıcı bir rol üstlenen perdelerin, aynı zamanda dışarıdan içeriye giren ışığı dengeleyen ve mahremiyeti sağlayan farklı özellikleri de bulunuyor. Bununla birlikte, Linens’in uzmanlık alanında olan perde tasarımları, evinizin şıklığına şıklık katarken farklı tarz ve özelliklerdeki yenilikçi perde çeşitleri ile tarzınızı yansıtmanıza imkan sağlıyor. Pratik ve kullanışlı stor perde modelleri, birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile tasarlanıyor. Özellikle çalışan kadınların ve temizlik yapmaya fazla vakit ayıramayan kullanıcıların tercihi olan “kendini temizleyen perde” modelleri, Linens’in özgün tasarımları arasında yer alıyor. Lüks ve şık ürünler arasında yer alan LED ışıklı perde modelleri, romantik ve özel ev konseptleri için tercih ediliyor. Kolayca monte edilen ve estetik bir görsellik sağlayan hazır fon perde çeşitleri, evinizin dekorasyonuna uygun biçimde seçeceğiniz renklerle bambaşka bir atmosfer yaratıyor.

Kusursuz Sofralar Linens ile Kurulur

Linens’in titizlikle hazırlanmış ürün koleksiyonları arasında bulunan yemek odası ürünleri, A’dan Z’ye sofra kurmak için ihtiyacınız olan tüm çeşitleri içeriyor. Tercihinize göre 24’lü, 86’lı ya da 102 parça olarak seçebileceğiniz birbirinden şık desen ve renge sahip yemek takımları, sofralarınızın baş rolünü üstleniyor. Yemek takımları ile birlikte sofranızın şıklığını tamamlayacak olan çatal bıçak takımları, paslanmaz kaliteli çelikten ve üstün teknoloji ürünü tasarımlardan oluşuyor. Yemekleri hazırlama aşamasında büyük fayda sağlayan tencere takımları ve düdüklü tencere çeşitleri de Linens uzmanlığında üretiliyor. Kahvaltı takımları, çay ve kahve takımları da yemek odası ürün grubunda geniş seçenekleri ile yer buluyor. Sofranızı zenginleştirecek mutfak aksesuarları, kusursuz sofralar kurmanıza önemli katkılar sağlıyor. Bu amaçla üretilmiş tuzluk, şekerlik, biberlikler, servis tabakları, Amerikan servis ve supla modelleri, tepsi ve bardak çeşitleri Linens kalitesini gözler önüne seriyor. Mutfağınızda sağlıklı bir kullanım sağlayan su sebili ve ayrıca mutfak şıklığını tamamlayan tekstil ürünleri de benzersiz seçeneklerle sunuluyor.

Ferah ve Lüks Banyolar

Banyolarda kullanılacak ürünlerin neredeyse tamamı, Linens’in seçkin koleksiyonlarında yer buluyor. Dekoratif olarak banyonuza görsellik kazandıracak banyo aksesuarları, aynı zamanda konforlu kullanım özellikleriyle de tercih ediliyor. Kirli çamaşırlarınız için saklama alanları oluşturan çamaşır sepetleri, Linens koleksiyonunda işlevsel bir üründen çok daha ötesi. Ailelerin kombin olarak kullanabileceği bornoz setleri, %100 pamuk materyalden üretilmiş ve yumuşacık dokusuyla keyifli bir kullanım sunuyor. Banyo terliği, ayak havlusu, el ve yüz havlusu gibi banyo ürünleri, setlerin içeriği dışında tekli olarak da satışa sunuluyor. Yumuşacık ve ipeksi bir dokuya sahip bambu havlu çeşitleri, antibakteriyel özelliğinin yanı sıra konforlu bir kullanım da sağlıyor. Banyonuzun genel havasına uyum sağlayacak olan kaymaz banyo paspasları ve banyonuzun daima ferah kokması için tercih edebileceğiniz oda kokusu ve spreyleri de Linens ürün yelpazesinde yer alıyor. Saç bonesi, duş jeli gibi ürünler de Linens tarafından keyifli bir banyo deneyimi için özenle tasarlanıyor. Kişisel özel ürünler arasında yer alan hamam setleri ve peştamal çeşitleri, otantik banyo ürünlerini sevenler için benzersiz seçeneklerle sunuluyor.

Dekoratif Şık Aksesuarlar

Linens, dünyanın en sevilen sinema ve çizgi film karakterlerinden oluşan lisanslı ürünleri de koleksiyonuna taşıyor. Bebekler için Disney, Bugs Bunny, Hello Kitty ve daha fazlası, çocuklar için Sünger Bob, Star Wars, Barbie, Disney Cars, Spider Man ve daha birçok kahramanın süslediği ev tekstili ürünleri, yatak odalarında sevimli bir atmosfer yaratıyor. Kız ve erkek çocuklar için farklı renk ve modellerle tasarlanmış ürünler, hayal dünyalarını zenginleştirecek nitelikte rengarenk seçeneklerle sunuluyor. Bebeklerin doğdukları andan itibaren sağlıklı fiziksel gelişimlerini destekleyecek %100 pamuklu doğal materyaller ile üretilmiş kundak ve müslin setleri, annelerin severek kullanacağı ürünlerden oluşuyor. Bebekler için ayrıca birbirinden şık desen ve renklere sahip nevresim takımları, yumuşacık yorgan ve uyku setleri de Linens ürün yelpazesinde yer alıyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını bir arada bulabileceğiniz Linens koleksiyonlarında, dekoratif aksesuarlar, evinizi tarzınıza göre güzelleştirecek şamdan ve mumluklar, duvar süsleri, abajur ve vazolar da yer alıyor. Birbirinden şık tasarımlara sahip duvar saati modelleri, dekoratif ve işlevsel bir kullanım sunuyor. Siz de evinizi bambaşka bir dünyaya çevirmek ve seçkin tarzınızı yansıtmak için Linens dünyasına hemen şimdi adım atabilirsiniz.

Zorluteks Tekstil Tic. ve San. A.Ş. Levent 199, Büyükdere Caddesi No:199 34394 Şişli/İstanbul

Çağrı Merkezi : 0850 202 0108

Faks : 0212 422 0331
E-posta : [email protected]