% 10 Linens İndirim Kupon Kodu

Kod Süresiz
Evinizin güzelliğine güzellik katacak büyüleyici Linens dünyasına hoş geldiniz !...Daha Fazla

Evinizin güzelliğine güzellik katacak büyüleyici Linens dünyasına hoş geldiniz ! İlk alışverişinize özel : İndirim Kodunuz: HOSGELDIN10

*İndirim kodunuz 7 gün süresiyle geçerlidir. Hemen Üye Ol, İlk Alışverişine Özel %10 İndirim Kazan!

www.linens.com.tr’ye üyelikte, indirim kodunun Alışveriş Sepeti ekranındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ile ilk alışverişte toplam sipariş tutarı üzerinden %10 indirim olacak şekilde geçerlidir. Diğer kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin kısmi iadesi yapılmaz. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Kampanya detaylarına ayrıca 0850 202 0180 destek hattından ulaşılabilir Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Böyle bir durumda yeni koşullar www.linens.com.tr’de duyurulacaktır. Daha Az

GELDIN10 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Linens Kupon Kodu

Kod Süresiz
Linens.com.tr’de yapacağın alışverişlerde indirimlere ek %5 indirim kuponu kodu!
HOPI5 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Linens İndirim Kodu [250₺ Alışverişe]

Kod Süresiz
Linens'te 250₺ üzeri alışverişlerde %15 indirim sağlar!
LNS15 Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens %10 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Linens'e üye olanlara, ilk alışverişlerinde %10 indirim kodu!
GELDIN10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens 200TL ve Üzeri Alışverişte Geçerli 25TL İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Linens'ten yapacağınız 200₺ alışverişe 20₺ indirim sağlar.
vantajix Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens İndirim Kodu [40₺]

Kod Süresiz
Linens'ten yapacağınız 300₺ alışverişe %50 indirime ek 40₺ indirim sağlar....Daha Fazla

Linens’ten yapacağınız 300₺ alışverişe %50 indirime ek 40₺ indirim sağlar.

LINENS’TEN ONLINE ALIŞVERİŞTE EKSTRA 40 TL İNDIRİM
Son Geçerlilik Tarihi: 31/12/2020

İndirim koduyla linens.com.tr’den yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde seçili üründe %50’ye varan indirim kampanyasına ek ZUBİZU’ya özel 40 TL indirim!
Linens’le evinizin ruhunu yenileyin!
Yatak odası setlerinden yemek takımlarına, perdeden banyo aksesuarlarına yaşam alanlarınızı zenginleştirecek tüm ürünler Linens.com.tr’de!
Kampanya Koşulları: İndirim koduyla linens.com.tr’den yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL indirim uygulanacak şekilde sepet ekranında indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kod, diğer hediye çel<leri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve ZUBİZU kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Daha Az

iZULNS40 Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens 20TL İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Linens'te 200 TL ve üzeri alışverişleriş yapın 20 TL indirim...Daha Fazla

Linens’te 200 TL ve üzeri alışverişleriş yapın 20 TL indirim alışveriş sepetinizde açılan kod sayesinde uygulansın! Daha Az

LNS20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Linens Valeron İndirim Kodu

Kod Süresiz
Linens VALERON Ayrıcalıklı Yaşam Alanlarınıza Özel BAHAR FIRSATI! Yeni Sezon...Daha Fazla

Linens VALERON Ayrıcalıklı Yaşam Alanlarınıza Özel BAHAR FIRSATI! Yeni Sezon Ürünlerinde Sepette %15 indirim Kodu: VALERON15

https://www.linens.com.tr/c/2457/valeron

Daha Az

ALERON15 Kodu Aç 
100% Başarılı

Axess’e özel Linens’te 150 TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Taç, Linens mağazaları,...Daha Fazla

Axess’e özel 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Taç, Linens mağazaları, Tac.com.tr ve Linens.com.tr’de 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL chip-para!

Kampanya detayları:

  • Axess’e özel 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında kampanyaya dahil Taç, Linens mağazaları, Tac.com.tr ve Linens.com.tr’de 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 31 Mayıs 2023 tarihine kadar Taç ve Linens mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
  • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “TAC” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Ticari Kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 150 TL chip-para kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Linens Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Hemen Üye Ol, İlk Alışverişine Özel %10 İndirim Kazan! Linens...Daha Fazla

Hemen Üye Ol, İlk Alışverişine Özel %10 İndirim Kazan! Linens web sitesinden yapacağınız ürün siparişlerinde ekstra %10 indirim fırsatı! Daha Az

LINENS10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Büyük Linens Kampanyası: 500 TL’ye 100 TL / 1000 TL’ye 300 TL / 2000 TL’ye 750 TL İNDİRİM

Fırsat Süresiz
Linens'te Seçili yatak odası, banyo ve dekorasyon ürünlerinde her 500...Daha Fazla

Linens’te Seçili yatak odası, banyo ve dekorasyon ürünlerinde her 500 TL’ye 100 TL, Her 1.000 TL’ye 300 TL ve Her 2.000 TL’ye 750 TL indirim!

https://www.linens.com.tr/c/4286/sezon-sonu-firsatlari

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 30 Linens Battaniye İndirimi

Fırsat Süresiz
Linens'te Seçili battaniyelerde sepette %30 az öde https://www.linens.com.tr/c/5858/battaniyeler-sepette-30-az-ode...Daha Fazla

Linens’te Seçili battaniyelerde sepette %30 az öde

https://www.linens.com.tr/c/5858/battaniyeler-sepette-30-az-ode

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Linens Pierre Cardin Sofra İndirimi

Fırsat Süresiz
Linens'te Pierre Cardin sofra ürünlerinde sepette %20 az öde! Pierre...Daha Fazla

Linens’te Pierre Cardin sofra ürünlerinde sepette %20 az öde! Pierre Cardin Sepette %20 Az Öde

https://www.linens.com.tr/c/5703/pierre-cardin-sepette-20-az-ode

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Linens.com.tr’de 500 TL alışverişe 40 TL indirim kodu

Kod Süresiz
Linens.com.tr’de yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişlerde tüm indirimlere ek...Daha Fazla

Linens.com.tr’de yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişlerde tüm indirimlere ek 40 TL indirim!

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Ekim 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi www.linens.com.tr adresinde HOPI40 kodu girilerek yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Tek fatura ile tüm ürünlerde 500 TL ve üzerinde alışveriş yapman yeterli olacaktır.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Tüm ürünlerde yapacağın alışverişlerinde indirimlere ek olarak en fazla 40 TL indirim kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Kampanya, Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler hariç tüm ürünlerde geçerlidir.

Daha Az

HOPI40 Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens’ten Dekorasyonlarda % 60 İndirim! – Aksesuar, Sofra Ürünleri

Fırsat Süresiz
Linens ile ev dekorasyonlarında %40'a varan indirim şimdi yeni yıla...Daha Fazla

Linens ile ev dekorasyonlarında %40’a varan indirim şimdi yeni yıla özel burada! Üstelik Kuponla.com’da Linens İndirim Kodları ile ek indirim sağlayın. https://www.linens.com.tr/c/5657/bahar-kampanyasi

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Linens % 70 Raflar Boşalıyor

Fırsat Süresiz
Linens %70'e Varan İndirimler Raflar Boşalıyor Kampanyasında Linens'ten inanılmaz indirimler...Daha Fazla

Linens %70’e Varan İndirimler Raflar Boşalıyor Kampanyasında Linens’ten inanılmaz indirimler şimdi birbirinden farklı ürünlerde sizleri bekliyor! Üstelik Kuponla.com’da Linens İndirim Kodları ile ek indirim sağlayın.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Linens.com.tr 50TL İndirim Kodu – Hopi

Kod Süresiz
Linens.com.tr’de yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim...Daha Fazla

Linens.com.tr’de yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim sağlar! Sana özel promosyon kodunu almak için “Teklif Kodunu Al” butonuna tıkla. “Teklif Kodunu Al” butonunu göremiyorsan Hopi’ni güncelle.

  Daha Az

OPILNS50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens 50₺ İndirim Kodu [Zubizu]

Kod Süresiz
Linens'ten yapacağınız 400₺ alışverişe %50 indirime ek 50₺ indirim sağlar....Daha Fazla

Linens’ten yapacağınız 400₺ alışverişe %50 indirime ek 50₺ indirim sağlar.

LINENS’TEN ONLINE ALIŞVERİŞTE EKSTRA 50 TL İNDIRİM
Son Geçerlilik Tarihi: 31/12/2020

İndirim koduyla linens.com.tr’den yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerde seçili üründe %50’ye varan indirim kampanyasına ek ZUBİZU’ya özel 50 TL indirim!
Linens’le evinizin ruhunu yenileyin!
Yatak odası setlerinden yemek takımlarına, perdeden banyo aksesuarlarına yaşam alanlarınızı zenginleştirecek tüm ürünler Linens.com.tr’de!
Kampanya Koşulları: İndirim koduyla linens.com.tr’den yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim uygulanacak şekilde sepet ekranında indirim kodu alanına girildiğinde tanımlanmaktadır. Kod, diğer hediye çel<leri ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya Valeron ve Taç Boutique markalı ürünler dahil değildir. Satın alınan ürünlerin stoklarının tükenmesi ve temin edilememesi durumunda, ödeme yapılan tutar kadar hediye çeki tanımlanır. Satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda ürünlerin kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Zorluteks Tekstil Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve ZUBİZU kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Daha Az

IZULNS40 Kodu Aç 
100% Başarılı

25 TL Linens İndirim Kodu

Kod Süresiz
Linens'te 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL indirim!...Daha Fazla

Linens’te 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL indirim! Daha Az

25picodi Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens 50TL İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Şimdi Linens'de raflar boşalıyor! Bize özel alışverişlerinizde 400 TL ve...Daha Fazla

Şimdi Linens’de raflar boşalıyor! Bize özel alışverişlerinizde 400 TL ve üzeri siparişlerde geçerli 50 TL indirim! Daha Az

50picodi Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens Yemek Setlerinde % 55 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Seçili yemek setlerinde geçerli anında %55 net indirim kazandıran kupon...Daha Fazla

Seçili yemek setlerinde geçerli anında %55 net indirim kazandıran kupon kodunuzu almak için tıklayın! Daha Az

YMT55 Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens 400TL ve Üzeri Alışverişte Geçerli 50TL İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Linens'ten yapacağınız 400₺ alışverişe 50₺ indirim sağlar.
antajix Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens 300TL ve Üzeri Alışverişte Geçerli 35TL İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Linens'ten yapacağınız 300₺ alışverişe 35₺ indirim sağlar.
antajix Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens 200₺ Alışverişe 25₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Bize özel 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL...Daha Fazla

Bize özel 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL indirim! Daha Az

25picodi Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Linens 200₺ ve Üzeri Alışverişlerde 25₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Linens'ten yapacağınız 200₺ ve üzeri alışverişlerde 25₺ indirim sağlar.
tokuponu Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Aksesuar Kuponları

% 14 DeFactoFit Stanley Kupon Kodu

Kod Süresiz
DeFactoFit kupon kodu ile Stanley Marka Ürünlerde %14 Anında İndirim... Detayını Gör
SPORASKI Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Emsan İndirim Kodu – 2 ve Üzeri Ürün

Kod Süresiz
Emsan Sana Özel 2 ve Üzeri Ürüne Yüzde 15 İndirim!... Detayını Gör
OC215PC Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

2.’ye % 50 FLO Aksesuarlarda İndirim Kodu

Kod Süresiz
FLO🧡 👉AKS50 kupon kodu ile aksesuarlarda 2. ürüne %50 indirim... Detayını Gör
AKS50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Karaca Home Yılbaşı Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Kampanyası

Fırsat Süresiz
Karaca Home'da Yılbaşı Ürünlerinde 3 Al 2 Öde Kampanyası https://www.karaca-home.com/karaca-home-yilbasi-urunlerinde-3-al-2-ode... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 15 Hızlı Saat Çarkıfelek İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Hızlı Saat çarkıfelek indirim kuponu ile %15 indirim sağlar.
LÖZEL15 Kodu Aç 
100% Başarılı

Linens Hakkında

Ev tekstili alışverişini keyfe dönüştüren anlayış: LINENS

Türkiye’nin ilk ve tek uzmanlaşmış uluslararası ev tekstili mağazalar zinciri LINENS, rekor bir hızla büyüyerek 15 yılda Türkiye dahil 9 ülkede 91 mağazayla hizmet verir hale geldi.

2000 yılı başında Zorlu Tekstil Grubu bünyesinde kurulan LINENS mağazalar zinciri, Türkiye’den yurtdışına açılan ilk ev tekstili zinciri olma özelliğini de taşıyor.

Şu anda yurt içinde 29 ilde 70, yurt dışında ise 8 ülkede 21 mağazası bulunan LINENS, 33 bin metrekareyi aşkın toplam mağaza alanında 700’ü aşkın çalışanla hizmet veriyor.

Ev tekstili sektörünün gelenekselleşmiş pazarlama kalıplarını kırarak, “uzmanlaşma” ve “farklılaşma” üzerine inşa ettiği “A’dan Z’ye Hizmet” anlayışı ile sektöre giren LINENS, çok kısa bir sürede “Evimin Güzellik Merkezi” sloganıyla tanınmaya başladı.

Modern yaşamı tercih eden, evinin dekorasyonuna meraklı, daima iyi hizmet almayı arzu eden ve ürün seçiminde titiz davranan bir hedef kitleye hitap eden LINENS, sunduğu zengin ürün çeşitliliği, ürün ve hizmet kalitesi, profesyonel mağazacılık anlayışı, uzman personeli ve artan mağaza sayısı ve her geçen gün daha da kolaylaşan ulaşım avantajı ile tüketici beklentilerinin ötesine geçiyor.

“Koşulsuz müşteri memnuniyeti” anlayışı çerçevesinde “güler yüzlü hizmet” sunan LINENS çalışanları, mesleki deneyimlerinin yanı sıra, teorik ve pratik eğitimlerle bilgi ve becerilerini sürekli geliştirerek, “hizmette daima bir adım önde olmak” için çalışıyorlar.

Günümüzde hızla gelişen teknoloji, artan iş temposu ve özellikle metropollerde yaşanan yoğun koşuşturmaca içinde evler artık, bireyler için aile üyelerinin buluştuğu bir paylaşım ortamı olmanın ötesinde kişisel bir “sığınak” haline de gelmeye başladı. İşte LINENS konsepti de giderek önemi artan bu çok özel mekanı, içinde yaşayan insanların mutluluğunu artıracak şekilde güzelleştirmek; müşterilerine şık, renkli, canlı, yaşamla iç içe ve sıcak mekanlar yaratma imkanı sunabilmek fikri doğrultusunda şekillendi.

LINENS’in ürün ve hizmetleriyle yansıttığı farklılığın bir başka boyutu ise farklı desen, model, renk seçenekleriyle yüzlerce çeşitte ev tekstili ürününü tek çatı altında sunması. Perdeden nevresime, çarşaftan masa örtüsüne, havludan bornoza ve döşemelik kumaşlara, banyo ve mutfak takımlarından dekoratif aksesuarlara, halıdan porselene kadar pek çok ürünü, gerek farklı renk ve desen alternatifleri, gerekse kombinasyonları ile bir arada sunan LINENS zinciri, özellikle çalışan müşterileri için zamandan da büyük bir tasarruf sağlıyor.

Türkiye’de ve Avrupa’da markalaşma yolunda hızla ilerleyen LINENS’lerde, zincir için özel olarak üretilen LINENS markalı nevresim ve çeyiz grubu ürünler bulunuyor. Mağazalarda satışa sunulan diğer ürünler arasında, yine Türkiye’de ve Avrupa’da ev tekstili tüketicileri tarafından yakından tanınan Taç, Pierre Cardin, Valeron, Disney ve Barbie gibi kalitesini kanıtlamış markalar yer alıyor.

Ev tekstili alışverişini bir keyfe dönüştürmeyi vaat eden ve müşteri memnuniyetinin her şeyin üzerinde tutan LINENS’lerde sunulan “A’dan Z’ye Perde Hizmeti” çerçevesinde, tüm perde çeşitleri için müşterilerin isteği doğrultusunda evlere gidilerek ölçü alınabiliyor, istenen modelde dikim işlemi gerçekleştirildikten sonra da pencerelere monte ediliyor. Müşteriler ayrıca LINENS’in ev tekstili alanındaki uzman personelinden dünya perde modası, perdelik kumaşın seçimi, en çok tercih edilen modeller ve dekorasyon gibi konularda da danışmanlık hizmeti alabiliyorlar.

Linens Ürünleri

Çok kapsamlı ev tekstili zincir mağazacılığı segmentinin ilk “Türk markası” Linens, üretim gücü ve yarattığı markaları ile ev tekstili sektöründe lider konumda olan Zorlu Holding Tekstil Grubu’nun, yenilikçi ve öncü mağazacılık anlayışıyla geliştirdiği, ev tekstili zincir mağazacılığı segmentinde faaliyet gösteren öncü markasıdır. Linens markası, seçkin ve farklı ev tekstili ürünlerini tercih eden titiz kullanıcılar için tasarlanıyor. Türkiye sınırları içerisinde 29 farklı ilde 70 mağazası ve dünya üzerinde toplam 8 ülkede 21 satış mağazası bulunan Linens, kendi üretimi olan ev tekstili ürünlerinin yanı sıra dünyanın en çok tercih edilen lisanslı ev ürünlerini de satışa sunuyor. Linens’in oluşturduğu alışveriş portalı, yoğun çalışma temposu içerisinde zamana yetişmeye çalışan ve aynı zamanda evini şık ve kusursuz yaşam alanlarına dönüştürmeyi arzulayan kullanıcılar için tüm Linens ürünlerini bir arada bulabileceğiniz seçkin bir platform olma özelliği taşıyor.

Rahat Bir Uyku için Gerekli Her Şey

Linens, üstün teknoloji ile ürettiği ev tekstili ürünleri ile hem evinize dekoratif bir güzellik katmayı hem de konforlu kullanım alanları oluşturmayı hedefliyor. Bu amaçla tasarladığı yüzlerce ürün çeşidi arasında, en iddialı koleksiyonlardan birini oluşturan yatak odası ürünleri, hem konforlu şıklığı hem de sağlıklı kullanım özellikleri ile öne çıkıyor. Tek kişilik ve çift kişilik nevresim takımları, rahat ve dinlenmiş olarak güne başlamanız için yumuşacık ve rahat pamuklu kumaşlarla tasarlanıyor. Nevresim takımlarının yanı sıra çarşaf, yastık kılıfları gibi ürünleri farklı parçalarla bir araya getirerek yaratıcılığınızı konuşturmanız için ürünler tekli olarak da satışa sunuluyor. Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak yorgan ve battaniye çeşitleri, Linens’in uzmanlığı ile hayat buluyor. Kaliteli malzemelerle üretilmiş olması nedeniyle uzun süre deformasyona uğramadan kullanabileceğiniz yorgan ve battaniyeler, şık tasarımlarıyla keyifli ve sağlıklı bir kullanım deneyimi sunuyor. Yatağınızı kir ve lekelere karşı güvenle koruyan alez çeşitleri de Linens’in zengin ürün gamında yer buluyor. Kaz tüyü, bambu ve yün yastıkların yanı sıra ortopedik özellik taşıyan yastık modelleri ve microjel yastık çeşitleri, ergonomik özellikleri ile rahat bir uyku için tasarlanıyor.

Evinizin Süsü Perde Tasarımları

Dekoratif olarak tamamlayıcı bir rol üstlenen perdelerin, aynı zamanda dışarıdan içeriye giren ışığı dengeleyen ve mahremiyeti sağlayan farklı özellikleri de bulunuyor. Bununla birlikte, Linens’in uzmanlık alanında olan perde tasarımları, evinizin şıklığına şıklık katarken farklı tarz ve özelliklerdeki yenilikçi perde çeşitleri ile tarzınızı yansıtmanıza imkan sağlıyor. Pratik ve kullanışlı stor perde modelleri, birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile tasarlanıyor. Özellikle çalışan kadınların ve temizlik yapmaya fazla vakit ayıramayan kullanıcıların tercihi olan “kendini temizleyen perde” modelleri, Linens’in özgün tasarımları arasında yer alıyor. Lüks ve şık ürünler arasında yer alan LED ışıklı perde modelleri, romantik ve özel ev konseptleri için tercih ediliyor. Kolayca monte edilen ve estetik bir görsellik sağlayan hazır fon perde çeşitleri, evinizin dekorasyonuna uygun biçimde seçeceğiniz renklerle bambaşka bir atmosfer yaratıyor.

Kusursuz Sofralar Linens ile Kurulur

Linens’in titizlikle hazırlanmış ürün koleksiyonları arasında bulunan yemek odası ürünleri, A’dan Z’ye sofra kurmak için ihtiyacınız olan tüm çeşitleri içeriyor. Tercihinize göre 24’lü, 86’lı ya da 102 parça olarak seçebileceğiniz birbirinden şık desen ve renge sahip yemek takımları, sofralarınızın baş rolünü üstleniyor. Yemek takımları ile birlikte sofranızın şıklığını tamamlayacak olan çatal bıçak takımları, paslanmaz kaliteli çelikten ve üstün teknoloji ürünü tasarımlardan oluşuyor. Yemekleri hazırlama aşamasında büyük fayda sağlayan tencere takımları ve düdüklü tencere çeşitleri de Linens uzmanlığında üretiliyor. Kahvaltı takımları, çay ve kahve takımları da yemek odası ürün grubunda geniş seçenekleri ile yer buluyor. Sofranızı zenginleştirecek mutfak aksesuarları, kusursuz sofralar kurmanıza önemli katkılar sağlıyor. Bu amaçla üretilmiş tuzluk, şekerlik, biberlikler, servis tabakları, Amerikan servis ve supla modelleri, tepsi ve bardak çeşitleri Linens kalitesini gözler önüne seriyor. Mutfağınızda sağlıklı bir kullanım sağlayan su sebili ve ayrıca mutfak şıklığını tamamlayan tekstil ürünleri de benzersiz seçeneklerle sunuluyor.

Ferah ve Lüks Banyolar

Banyolarda kullanılacak ürünlerin neredeyse tamamı, Linens’in seçkin koleksiyonlarında yer buluyor. Dekoratif olarak banyonuza görsellik kazandıracak banyo aksesuarları, aynı zamanda konforlu kullanım özellikleriyle de tercih ediliyor. Kirli çamaşırlarınız için saklama alanları oluşturan çamaşır sepetleri, Linens koleksiyonunda işlevsel bir üründen çok daha ötesi. Ailelerin kombin olarak kullanabileceği bornoz setleri, %100 pamuk materyalden üretilmiş ve yumuşacık dokusuyla keyifli bir kullanım sunuyor. Banyo terliği, ayak havlusu, el ve yüz havlusu gibi banyo ürünleri, setlerin içeriği dışında tekli olarak da satışa sunuluyor. Yumuşacık ve ipeksi bir dokuya sahip bambu havlu çeşitleri, antibakteriyel özelliğinin yanı sıra konforlu bir kullanım da sağlıyor. Banyonuzun genel havasına uyum sağlayacak olan kaymaz banyo paspasları ve banyonuzun daima ferah kokması için tercih edebileceğiniz oda kokusu ve spreyleri de Linens ürün yelpazesinde yer alıyor. Saç bonesi, duş jeli gibi ürünler de Linens tarafından keyifli bir banyo deneyimi için özenle tasarlanıyor. Kişisel özel ürünler arasında yer alan hamam setleri ve peştamal çeşitleri, otantik banyo ürünlerini sevenler için benzersiz seçeneklerle sunuluyor.

Dekoratif Şık Aksesuarlar

Linens, dünyanın en sevilen sinema ve çizgi film karakterlerinden oluşan lisanslı ürünleri de koleksiyonuna taşıyor. Bebekler için Disney, Bugs Bunny, Hello Kitty ve daha fazlası, çocuklar için Sünger Bob, Star Wars, Barbie, Disney Cars, Spider Man ve daha birçok kahramanın süslediği ev tekstili ürünleri, yatak odalarında sevimli bir atmosfer yaratıyor. Kız ve erkek çocuklar için farklı renk ve modellerle tasarlanmış ürünler, hayal dünyalarını zenginleştirecek nitelikte rengarenk seçeneklerle sunuluyor. Bebeklerin doğdukları andan itibaren sağlıklı fiziksel gelişimlerini destekleyecek %100 pamuklu doğal materyaller ile üretilmiş kundak ve müslin setleri, annelerin severek kullanacağı ürünlerden oluşuyor. Bebekler için ayrıca birbirinden şık desen ve renklere sahip nevresim takımları, yumuşacık yorgan ve uyku setleri de Linens ürün yelpazesinde yer alıyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını bir arada bulabileceğiniz Linens koleksiyonlarında, dekoratif aksesuarlar, evinizi tarzınıza göre güzelleştirecek şamdan ve mumluklar, duvar süsleri, abajur ve vazolar da yer alıyor. Birbirinden şık tasarımlara sahip duvar saati modelleri, dekoratif ve işlevsel bir kullanım sunuyor. Siz de evinizi bambaşka bir dünyaya çevirmek ve seçkin tarzınızı yansıtmak için Linens dünyasına hemen şimdi adım atabilirsiniz.

Zorluteks Tekstil Tic. ve San. A.Ş. Levent 199, Büyükdere Caddesi No:199 34394 Şişli/İstanbul

Çağrı Merkezi : 0850 202 0108

Faks : 0212 422 0331
E-posta : linens@zorlu.com


🟩 Linens indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Linens indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Linens indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Linens kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Linens promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.