20-50€ Logitech İndirim Kodu

Kod Süresiz
Logitech, Tasarruf için Bahar kampanyasının başladığını duyurmaktan heyecan duyuyor! Havalar...Daha Fazla

Logitech, Tasarruf için Bahar kampanyasının başladığını duyurmaktan heyecan duyuyor! Havalar ısındıkça ve günler uzadıkça, Logitech’in en yeni ürünleriyle teknoloji oyununuzu geliştirmenin tam zamanı.

Site Genelinde Teklif Fırsatı

Fırsat: 120 €/£ veya üzeri siparişlerde 20 €/£ indirim veya 250 €/£ veya üzeri siparişlerde 50 €/£ indirim (en az 2 ürün)
Canlı Tarihler: 3 – 16 Nisan
Kod LOGISPRING

Logitech is excited to announce the launch of the Spring for Savings campaign! As the weather gets warmer and the days get longer, it’s the perfect time to upgrade your tech game with Logitech’s latest products.

Sitewide Offer Deal

Deal: Get €‎/£20 off orders of €‎/£120 or more, or €‎/£50 off orders of €‎/£250 or more (min 2 products)
Live Dates: April 3 – 16
Code: LOGISPRING

Daha Az

GISPRING Kodu Aç 
100% Başarılı

30-50€ Logitech İndirim Kodu

Kod Süresiz
Logitech kupon kodu ile 150€ alışverişe 30€, 250€ alışverişe 50€...Daha Fazla

Logitech kupon kodu ile 150€ alışverişe 30€, 250€ alışverişe 50€ indirim sağlar!

150 € üzerindeki siparişlerde 30 € indirim kazanın, kod: ADMITADXMAS
250 € üzerindeki siparişlerde 50 € indirim kazanın, kod: ADMITADXMAS
Geçerlilik: 05-11 Aralık 2022.

Logitech generously offers Christmas’s codes with you:

Get €30 off orders over €150, code: ADMITADXMAS
Get €50 off orders over €250, code: ADMITADXMAS
Validity: 05-11 December 2022. Daha Az

ITADXMAS Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Elektronik Kuponları

OKX TR Davet Kodu ile 250TL Kazan! [93121771]

Kod Süresiz
OKX Türkiye (tr.okx.com) kriptopara borsasına referans davet kodu 93121771 ile... Detayını Gör
93121771 Kodu Aç 
100% Başarılı

800TL Huawei Watch D Akıllı Saat Kupon Kodu

Kod Süresiz
Huawei kupon kodu ile HUAWEI WATCH D için 800₺ indirim... Detayını Gör
HD800EDM Kodu Aç 
100% Başarılı

450TL HUAWEI Watch GT 4 46mm Akıllı Saat Kupon Kodu

Kod Süresiz
Huawei kupon kodu ile HUAWEI Watch GT 4 46mm için... Detayını Gör
T4EDM300 Kodu Aç 
100% Başarılı

İnovasyon ve kaliteye odaklanan İsviçreli şirket Logitech, insanların gündelik hayatlarında yer edinen ürünler ve deneyimler tasarlar. 1981 yılında İsviçre’nin Lozan kentinde kurulan ve hızlıca büyüyerek Silikon Vadisinde kendisine yer bulan Logitech, kablosuz kızılötesi mouse, baş parmak ile kontrol edilen trackball, lazer mouse ve benzerleri gibi sektörde öncü ve yenilikçi bilgisayar çevre birimleri ile insanları birbirine bağlıyor.

İlk günlerden gelen hem ürün tasarımındaki uzmanlığımızı hem de küresel erişimimizi daha yukarılara taşıdık. Her bir ürünümüzü tasarlarken, müşterilerimizin dijital dünya ile nasıl bağlandığına ve nasıl etkileşime geçtiğine odaklanıyoruz. Tüm ekiplerimizle tüm alanlarda, tamamen özgün ve anlamlı deneyimler meydana getirebilmek için ürettiğimiz her şeyde tasarımı merkeze koyuyoruz.

Dünyanın neredeyse bütün ülkelerinde satılan ürünleriyle Logitech; müzik, oyun, video ve bilgi işlem alanlarında ürünler tasarlayarak insanları bir araya getiren çok markalı bir şirkete dönüşmüştür. Logitech’in markaları arasında Logitech, Logitech G, ASTRO Gaming, Ultimate Ears, Jaybird, Blue Microphones ve Streamlabs bulunmaktadır.

Her geçen gün hızla gelişen teknoloji, insan hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Uzmanlar tarafından ortaya konulan her ürün, teknolojiyi başarılı ve kolay bir şekilde kullanmak için üretiliyor. Bu nedenle pek çok farklı fonksiyona sahip cihazlar ortaya çıkmaktadır. Bu konuda alanında başarılı ve tecrübeli olan Logitech, kaliteli tasarımlarıyla öne çıkıyor. Herkesin kullanabileceği basit sistemlere sahip ancak oldukça kaliteli ürünler üreten markanın ürün çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz. Bilgisayarlar ve dijital bileşenler üreten Logitech, dünya çapında bir başarıdır. Birçok kişi tarafından tercih edilen markanın ürün çeşitliliği sayesinde teknolojiyi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Logitech, mouse, klavye, PlayStation aksesuarları, setler, kamera, kulaklık, hoparlör, tablet, tablet aksesuarları, mouse pad, mikrofon, joystick, kablo çeşitleri, multiplexer ve amfi gibi birçok farklı seçenekle ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Bu nedenle “Logitech ne demek” sorusunun cevabı teknoloji alanında amatör ve profesyonel kullanıma uygun ürünler sunan bir firma tarafından cevaplanabilir. Alanında başarılı olan marka, yılların verdiği tecrübe ile kullanışlı ürünler sunmaktadır. Logitech ürünleri 7’den 70’e herkese uygundur. Bu sebeple ihtiyacınıza uygun çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

Logitech Bilgisayar Aksesuarları

Logitech’in sunduğu çeşitler oldukça fazladır. Sıklıkla tercih edilen ve teknolojiyi evlerinize getiren ürünlerden bazıları şu şekildedir:

Bilgisayar modellerine uyum sağlayan ve kolay kontrol imkanı sunan Logitech mouse var. Ekran kontrolünü kolaylaştıran ürünler, USB girişi olan cihazlara uyum sağlıyor.
Logitech klavye farklı tasarımları ile keyifli bir kullanım sunuyor. Harf, sembol ve rakamlardan oluşan bu ürünler bilgisayarların vazgeçilmezidir. Sunulan pratikliği artıran Logitech klavye ve fare seti de tercih edebileceğiniz çeşitler arasında yer alıyor.
Görüntülü görüşme yapmayı mümkün kılan bir Logitech kamerası da var. Bilgisayara bağlanan bu ürünler iş toplantılarında avantaj sağlarken uzaktaki sevdiklerinizle bağlarınızı da güçlendiriyor.
Logitech hoparlör, kaliteli bir ses deneyimi sağlar. Müzik dinlerken ya da film izlerken kullanılan bu ürünler aldığınız keyfi artırıyor. Ayrıca oyunlara çok fazla heyecan katıyor.
Oyunlar arasında yer alan araba yarışları için Logitech direksiyon bulunmaktadır. Gerçekçi bir deneyim sunan bu ürünler direksiyon konsolu, vites, gaz ve frenden oluşuyor. Logitech direksiyon, manevraları hızla algılayarak öne geçmenizi sağlar.
Pek çok farklı oyun türünde kullanılan joystick türleri vardır. Logitech oyun çubukları, deneyimi iyileştirmek ve birden fazla oyun oynamak için tasarlanmıştır. Playstation cihazlarda kullanıma uygundur.
Oyunlara anlam katan Logitech oyuncu kulaklığı mikrofon ile donatılmıştır. Oyun esnasında uzaktaki arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı kolaylaştırır.
Oyunlar için fark yaratan ve deneyimi iyileştiren bir Logitech oyun klavyesi var. Kolaylıkla oyun oynamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca hakimiyeti pratik hale getiren Logitech oyuncu mouse’u da tercih edebileceğiniz çeşitler arasında yer alıyor.

E-posta Aboneliği

İşlevselliğe Sahip Logitech Ürünleri

Birçok farklı alanda işlevsellik sunan ürünler oldukça çeşitlidir. Marka, uzun yıllara dayanan hizmetinden dolayı üstün bir deneyime sahiptir. Bu sayede ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılar. Kişisel kullanıma uygun Logitech kulaklık hem günlük hayatta hem de oyun aktivitelerinde avantaj sağlıyor. Üstün ses kalitesi sunan şık tasarımlı ürünler bulunmaktadır. Kablolarla uğraşmadan kullanabileceğiniz Logitech Bluetooth kulaklık tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Kablosuz bağlantı kuran bu ürünler son zamanların gözdesi. Aynı şekilde Logitech Bluetooth mouse da kablosuz bağlantı kuruyor. Kolay hareket imkanı sağlayan Logitech kablosuz mouse, belli bir mesafeye kadar bağlı kalıyor. Aynı şekilde Logitech Bluetooth klavye de rahat bir kullanım sunuyor. Kablo görüntüsü sizi rahatsız ediyorsa veya cihazları dış mekanlarda kullanıyorsanız tam size göre bir seçimdir. Ayrıca farklı renklere sahip Logitech aydınlatmalı klavye de tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Serin ve eğlenceli bir deneyim sunuyor. Oyunlara ayrıcalık katan ürünler arasında yer alsa da herkesin kullanımına uygundur. Bunun dışında birçok farklı aktivitede fark yaratan Logitech ses sistemi de anı derinden yaşamanıza yardımcı oluyor. Kaliteli bir ses deneyimi sunan bu cihaz, anları filmlere, müziğe ve oyunlara taşıyor. Tüm bunların yanı sıra cihazları dilediğiniz yere götürmenize yardımcı olan Logitech çantaları ile elektronik eşyaları güvenle taşıyabiliyoruz. Tablet ve laptopların kolay taşınmasını sağlar. Tüm bu ürünlere ve fiyatlarına avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Logitech Marka Logoları

Logitech Tarihçesi

Logitech International S.A., genel merkezleri Lozan, İsviçre ve Newark, California’da bulunan, İsviçre-Amerikan çok uluslu bilgisayar çevre birimleri ve yazılım üreticisidir. Şirketin Avrupa, Asya, Okyanusya ve Amerika’da ofisleri vardır ve kişisel bilgisayarlar (PC’ler) ve diğer dijital ürünler için giriş ve arabirim cihazları konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Amiral gemisi İsviçre Pazar Endeksinin bir bileşenidir.

Şirket, PC navigasyonu, video iletişimi ve işbirliği, müzik ve akıllı evler için kişisel çevre birimleri geliştirir ve pazarlar. Buna klavyeler, fareler, tablet aksesuarları, kulaklıklar ve kulaklıklar, web kameraları, Bluetooth hoparlörler, evrensel uzaktan kumandalar ve daha fazlası gibi ürünler dahildir. Adı, yazılım anlamına gelen Fransızca bir kelime olan Logiciel’den türetilmiştir.

Mice and Keybords

Logitech, 1981 yılında Apples, Vaud, İsviçre’de Stanford mezunları Daniel Borel ve Pierluigi Zappacosta ile eski Olivetti mühendisi Giacomo Marini tarafından kuruldu. Logitech’in Silikon Vadisi ofisleri, oluşum yıllarında bir süre, bir dizi tanınmış teknoloji girişimine ev sahipliği yapan Palo Alto, California’daki 165 University Avenue adresinde yer aldı.

2001 yılında Logitech, bilgisayar çevre birimleri yelpazesini genişletmek için Labtec’i 150 milyon $’a satın aldı.

banner image2007’de Logitech, Hillcrest Labs’ın Freespace hareket kontrol teknolojisine, kullanıcının bir bilgisayarı kontrol etmek için doğal hareketler kullanmasına izin veren MX Air Mouse’u üretmesi için lisans verdi.

Ağustos 2008’de Logitech, profesyonel müzisyenler için özel kulak içi monitörler ve tüketici pazarı için Bluetooth hoparlörler tedarikçisi olan Ultimate Ears’ı satın aldı.

Aralık 2008’de Logitech, 1985’ten beri bir milyar fare ürettiğini duyurdu.

Aralık 2009’da Logitech, video konferans ekipmanı üreticisi Lifesize Communications’ı satın aldı.

Temmuz 2011’de Logitech, mobil görsel iletişim sağlayıcısı Mirial’ı satın aldı.

Ocak 2013’te Bracken Darrell, Logitech’in CEO’su oldu; o zamanki CEO Guerrino De Luca, Logitech’in yönetim kurulu başkanı olarak devam etti.

Ocak 2016’da Logitech, video konferans ekipmanı üreticisi Lifesize’den ayrıldı.

Nisan 2016’da Logitech, kendisinin ve bazı eski yöneticilerin, rehberlik ve diğer muhasebe ihlallerini karşılamak için şirketin 2011 mali yılı sonuçlarını uygunsuz bir şekilde şişirdiği suçlamalarıyla ilgili olarak 7,5 milyon ABD Doları ceza ödemeyi kabul etti. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, iddia edilen muhasebe sorunlarının yatırımcıları İsviçre şirketinin mali durumunu doğru bir şekilde görmeden bıraktığını söyledi.

12 Nisan 2016’da Logitech, spor ve aktif yaşam tarzları için kablosuz sesli giyilebilir cihazlarda lider olan Jaybird’ü büyüme hedeflerine ulaşılmasına bağlı olarak 45 milyon ABD Dolarına varan ek kazançla 50 milyon ABD Doları karşılığında satın almayı kabul ettiklerini duyurdu.

15 Eylül 2016’da Logitech, Saitek markasını ve varlıklarını Mad Catz’den 13 milyon ABD doları karşılığında satın aldıklarını duyurdu.

25 Mart 2017’de Logitech, Resmi Teknoloji Çevre Birimleri Ortağı olarak McLaren ile çok yıllı bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma daha sonra 2020’de Logitech G markası altında McLaren’in eSpor çabalarını kapsayacak şekilde genişletilecek. 11 Ağustos 2017’de Logitech, profesyonel oyun ekipmanı (esas olarak kulaklıklar) üreticisi Astro Gaming’i 85 milyon ABD doları karşılığında satın aldı.

MX Master 3S afiş görseli30 Temmuz 2018’de Logitech, 117 milyon ABD Doları karşılığında Mavi Mikrofon satın aldıklarını duyurdu.

26 Eylül 2019’da Logitech, canlı akış için yazılım ve araç üreticisi olan Streamlabs’ı yaklaşık 89 milyon dolara satın aldı. Aynı yıl, e-spor turnuva gruplarını yönetmek için kullanılan bir web aracı olan Challonge’u da satın aldılar.

29 Temmuz 2021’de Logitech, koreograf JaQuel Knight ile işbirliği içinde Logitech For Creators markası altında #Creators4BIPOC girişimini tanıttı. Sosyal medya yaratıcılarının, özellikle de BIPOC etkileyicilerinin, eğlence sektöründeki büyük sanatçıların hitlerine dikkat çeken koreografların Labanotation kullanarak koreografilerinin telif hakkını güvence altına almalarını ve bundan telif ücreti kazanmalarını mümkün kılarak, çevrimiçi yaratımlarının telif hakkını kullanmalarına ve para kazanmalarına olanak tanır.

logitech galerisi

Bütçe Dostu Logitech Fiyatları

başlık görseli crayonMarka, her yaş grubundan insana hitap etmeyi başaran araba oyunları için pek çok farklı ürün çeşidi sunuyor. Kontrolü artıran aksesuarlar veya oyun konsolları ile oyunlarda fark yaratabilirsiniz. Logitech size oyun direksiyonu, vites, gaz ve fren setlerinden oluşan konsollar sunuyor. Oyun ekranında yaptığınız manevraları gerçekçi bir şekilde harmanlayarak konsollarla oynamanızı kolaylaştırır. Logitech gear, size gerçeğe yakın bir deneyim sunarken keyifli oyunlar oynamanıza olanak tanır. Uygun Logitech dişli fiyatları ve set avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bütçe dostu Logitech direksiyon fiyatlarından yararlanarak hayatınıza renk katabilirsiniz. Avantajlı Logitech fiyatları yalnızca bu ürünler için geçerli değildir. Aynı zamanda diğer tüm ürünlere kolay erişim imkanı sunar. Birçok kişinin hayatını kolaylaştıran Logitech mouse, pratik kontrol sunduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Bu sebeple Logitech mouse fiyatlarını inceleyerek kendinize uygun olan tasarımlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca Logitech mouse kampanya ve indirimlerinden yararlanarak kaliteli markanın ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünler konusunda kararsız kaldıysanız müşterilerin yapmış olduğu Logitech mouse yorumlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Tüm ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşmak ve kolaylıklardan faydalanmak için Hepsiburada’yı tercih edebilirsiniz.

Logitech Yayıncı Ürünleri Var mı?

Teknoloji alanında pek çok farklı ürün sunan marka, yayıncılar için de kaliteli ürünler sunuyor. Yüksek görüntü kalitesine sahip Logitech yayıncı kamerası ile ister amatör ister profesyonel olarak yayın yapabilirsiniz. Son zamanların gözdesi olan yayıncılığa anlam katan bu ürünlerle avantaj elde edebilirsiniz. Ayrıca kulaklık, klavye ve mouse gibi ürünleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Logitech Ürünlerinde Renk Seçenekleri Nelerdir?

Kaliteli markanın ürettiği fonksiyonel cihaz, keyifli bir kullanım oluşturmak için farklı renk seçeneklerine sahiptir. Ürünler kırmızı, siyah, beyaz, gri, mavi, pembe, mor, yeşil, lacivert, sarı ve turuncu renk seçenekleri ile üretilmektedir. Bu sayede her zevke hitap etmesi kolaylaşır. Siz de Logitech indirim ve kampanyalarından yararlanarak dilediğiniz renklerdeki cihazlara ulaşabilirsiniz.

Logitech Düğme Sayısı Aralığı nedir?

Kaliteli marka, hem oyun hem de günlük kullanım için ortaya koyduğu çeşitler için farklı özellikler sunuyor. Bu özellikler arasında en sık incelenenlerden biri de cihazların buton sayılarıdır. Marka, ürün fonksiyonuna ve kapasitesine bağlı olarak 1-20 adet düğme sunmaktadır. Bu, ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmanıza yardımcı olacaktır. Logitech kampanyalarını takip ederek aradığınız modeli bulmanız kolaylaşıyor.

Headsets

Logitech Ürünleri Kimler İçin?

Dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren Logitech, ürün yelpazesiyle herkese hitap etmeyi hedefliyor. Teknolojiden iyi faydalanmak ve kaliteli cihazlara sahip olmak için tercih edebileceğiniz çeşitler bulunmaktadır. Hoparlör, mouse, oyun konsolu, kulaklık ve daha birçok ürünü ile 7’den 70’e herkese hitap ediyor. Ayrıca bütçe dostu Logitech hoparlör fiyatları ve diğer ürün çeşitleri de farklı bütçelere uygun.

Logitech Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon numarası
Ana Telefon Numaraları
Destek – Ana İngilizce +90 212 900 33 70

*Sadece sabit hatlarınızdan telefon hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Pazartesi – Cuma: 00:00-00:00 (GMT)
Görüntülü İş Birliği Ürünü Desteği
Video konferans ürünleri, profesyonel web kameraları ve kurumsal kulaklıklara yönelik desteğe Kurumsal Destek web sitemizden telefon ve e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Logitech Europe S.A.

EPFL – Quartier de l’Innovation
Daniel Borel Innovation Center
CH – 1015 Lozan
+41 (0)21 863 55 11
+41 (0)21 863 55 12 (Faks)

ÜRÜN DESTEĞİ
Logitech’e iade etmeniz gereken bir Logitech cihazınız varsa lütfen öncelikle Müşteri Desteği ekibimizle iletişime geçin. Logitech, Müşteri Desteği’nden yardım ve yönlendirme alınmadan iade edilen cihazlardan sorumlu değildir.

Çevrimiçi Destek

Logitech donanım ve yazılımla ilgili yardım için kaynaklar.

DESTEK ANA SAYFASI
Müşteri Desteği

Müşteri desteği alanımızı ziyaret edin.

E-POSTA VE SOHBET DESTEĞİ: https://support.logi.com/hc/tr/requests/new?ticket_form_id=360000621393
TELEFON DESTEĞİ


🟩 Logitech indirim kodu Mart 2024
🏷️ Logitech indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Logitech indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Logitech kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Logitech promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.