% 15 Love My Body İndirim Kodu

Kod Süresiz
Love My body'de Yeni Üyelere Özel Sepette Geçerli %15 İndirim...Daha Fazla

Love My body’de Yeni Üyelere Özel Sepette Geçerli %15 İndirim sağlayan Kupon Kodu!

Daha Az

NIUYELIK Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 Love My Body Sepette İndirimi Fırsatları!

Fırsat Süresiz
Love My Body Tüm İndirimlere Ek Sepette %20'ye Varan İndirim!...Daha Fazla

Love My Body Tüm İndirimlere Ek Sepette %20’ye Varan İndirim!

Love my body kadın giyim ürünleri

Süper Kasım! Tüm İndirimlere Ek Sepette %40’a Varan İndirim!

Love My Body’de %70 e Varan İndirimler + Sepette %10 İndirim Kampanyası sizi bekliyor!

Love My Body’de Tüm İndirimlere Ek Sepette %40 İndirim Kampanyası başladı!

%50 ye Varan İndirimler + Sepette %30 İndirim Kampanyası

[250’ye 40, 500’e 100₺ İndirim] Love My body’de Tüm Pantolon ve Bluzlarda Sepette %40’a Varan İndirim! Love My body’de Tüm Ürünlerde Sepette Geçerli NET %20 İndirim!

Love my body 400₺ Alışverişe 60₺ Anında İndirim! (Hafta Sonu Özel): Love my body’de Hafta Sonuna Özel Her 400 TL’lik Alışverişe 60 TL Hediye!

% 70 + % 30 Love My Body Nisan İndirimi

love my body’de Nisan Sürprizi Kampanyası! Seçili Ürünlerde Geçerli Sepette Ek %70’e Varan + %30’a Varan İndirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel Love My body’de 75 TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
8-22 Şubat 2022 tarihleri arasında Love my body mağazalarından veya...Daha Fazla

8-22 Şubat 2022 tarihleri arasında Love my body mağazalarından veya Lovemybody.com.tr’den tek seferde yapılacak ilk 500 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para fırsatı!

Kampanya detayları:

 • Axess’le 8-22 Şubat 2022 tarihleri arasında Love my body mağazalarından veya Lovemybody.com.tr’den tek seferde yapılacak ilk 500 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 9 Mart 2022 tarihine kadar Love my body mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Axess Mobil’de kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “LOVEMYBODY” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess’e özel 01 Ocak – 28 Şubat tarihleri arasında Love my body’de alt limitsiz vade farksız 2 ve 3 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 ve 7 taksit sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Love my body ‘de 75 TL ParaPuan ve 7 taksit!

Fırsat Süresi Doldu
CardFinans bireysel kredi kartınızla 08- 21 Kasım 2021 tarihleri arasında...Daha Fazla

CardFinans bireysel kredi kartınızla 08- 21 Kasım 2021 tarihleri arasında Love my body mağazalarından ve lovemybody.com.tr’den yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize Love my body mağazalarında geçerli 75 TL değerinde ParaPuan hediye! 7’a varan taksit fırsatı!

 • ParaPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 500 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta alışverişin ertesi günü yüklenecek olup, 31 Aralık 2021’e kadar kullanılabilir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 3 Ocak 2022’de geri alınacaktır.
 • Kazanılan ParaPuan’lar sadece Love my body mağazalarında kullanılabilir. Kazanılan parapuanlar lovemybody.com.tr’da kullanılamaz.
 • QNB Finansbank Ticari kartları, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, Banka kartları, Sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix’ler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix “Artı Kampanya’ya” dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Ayrıca kazanılan ParaPuan’lar da geri alınır, ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında, 28 Şubat 2022 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 3 arası taksitleri işlemlere +4 taksit uygulayabilecektir.
 • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Love my body‘ nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Love my body mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Love my body’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Love my body’nin müşteri hizmetlerine iletilebilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Love My Body İndirim Kuponu Kodu

Kod Süresiz
Lovemybody indirim kuponu kodu ile seçili ürünlerde %20 indirim sağlar!...Daha Fazla

Lovemybody indirim kuponu kodu ile seçili ürünlerde %20 indirim sağlar!

Geçerli ürünler; https://www.lovemybody.com.tr/ss21-moda-tutkusu/ Daha Az

20YSMN Kodu Aç 
100% Başarılı

% 70 + % 10 Love My Body İndirim Kodu

Kod Süresiz
Love My Body kupon kodu ile alışverişleriniz %10 indirimli!
2F8994 Kodu Aç 
100% Başarılı

Love My Body by adL Trendyol’da – % 75’e Varan İndirim Elbise, Etek, Abiye, Bluz, Pantolon

Fırsat Süresiz
Love My Body Kadın Giyim ve sevdiğin markaların yeni sezon...Daha Fazla

Love My Body Kadın Giyim ve sevdiğin markaların yeni sezon ürünleri ve kampanyaları Trendyol’da! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo Love My Body Sezon Kampanyası – % 75’e Varan İndirim

Fırsat Süresiz
Love My Body Sezon Ürünlerinde %75'e Varan İndirim Fırsatı Kaçırmayın....Daha Fazla

Love My Body Sezon Ürünlerinde %75’e Varan İndirim Fırsatı Kaçırmayın. Morhipo’da. Love My Body sezon ürünlerinde online satış, en uygun fiyatları ve size özel indirimleriyle Morhipo’da! Love My Body ürünleri özel fiyatlarla sizleri bekliyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

“Moda kalıplara sığdırılamaz” iç görüsüyle 2008 yılında Türk Hazır Giyim Sektörüne yeni bir soluk getiren Adil Işık Group bünyesindeki Love my body 36-50 beden aralığında sunduğu alternatifler ile “modanın her bedende” yaşatılabileceği gerçeğini gözler önüne serdi.

Yılın İlk Fırsatlarını %40’a Varan İndirimlerle Keşfet. Alternatif Beden Love my body‘de. Seçimlerini Özgür Bırak. %40’a Varan İndirimlerle Yılın İlk Fırsatlarını Keşfet. Kolay İade.

Her sezon farklı ilham notalarından hareketle hayal edilen kadın profili ve koleksiyon hikayesiyle ;Women koleksiyonu Love my body kadınına maskülen , enerjik ve cool bir görünüm kazandırıyor.

Girls koleksiyonu ise klasik formları özgün bir moda anlayışıyla yeniden günümüzün modası çerçevesinde yorumladığı dinamik çizgileriyle değişik şekillerde kombinlenebilen parçaları farklı kimliklerde yansıtıyor.

Özel günler ve davetlerin kurtarıcısı niteliğindeki Dark koleksiyonu zarif detayların hakimiyetini koruduğu koleksiyon Love my body kadınlarını iddialı ve çarpıcı bir görünüme kavuşturuyor.

Love My Body İndirim Kodu

Love My Body

Türkiye’nin moda devleri arasında yer alan Love My Body, birbirinden çarpıcı tasarımları ve yenilikçi yaklaşımıyla kadın hazır giyim sektörüne damgasını vuruyor. Modern bir tasarım anlayışına sahip olan ve birbirinden kaliteli seçenekleriyle her yaşa ve her tarza hitap eden ünlü firma, modern ve şehirli kadınların tüm giyim ihtiyaçlarını karşılayabilecek seçenekler üretiyor. Başarılı markanın koleksiyonlarında elbiseden tuniğe, tulumdan gömleğe, pantolondan eteğe çok sayıda ürün çeşidi yer alıyor. Hem günlük giyimde hem de özel davet ve kutlamalarda tercih edebileceğiniz Love My Body ürünleri, zengin renk çeşitleriyle de tarzınızı ve karakterinizi özgürce yansıtabilmenize imkân tanıyor. Dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz seçenekler tasarlayan başarılı firma, zarafetinizi ve özgürlüğünüzü daima ön planda tutan ürünleri sayesinde her ortamda kolayca fark edilebilmenizi ve benzersiz tarzınızla göz kamaştırabilmenizi mümkün kılıyor. Love My Body imzası taşıyan kadın giyim seçenekleri, dayanıklı yapıları ve uzun kullanım ömürleriyle de övgü topluyor ve her geçen gün daha fazla kadın tarafından tercih ediliyor.

Love My Body Abiye Çeşitlerini Keşfedin

Ünlü markanın koleksiyonlarında yer alan abiye çeşitleri, seçkin görünümleri ve etkileyici tasarımları sayesinde özel günlerinizde ve davetlerinizde göz kamaştırıcı bir görünüm sergileyebilmenizi kolaylaştırıyor. Geleneksel bir tarz yansıtmayı tercih eden kadınlar için birbirinden şık klasik abiye seçeneklerine imza atan ünlü firma, modellerinin zengin detayları ile de beğeni topluyor. Love My Body abiye çeşitleri, ağırlıklı olarak siyah, kırmızı, kahve ve gri gibi tonlarda üretiliyor ve dileyen kullanıcılar için tüllerle ve parlak taşlarla süsleniyor. Size zarif ve iddialı bir hava kazandıran tül detayları, işlemeli yapıları sayesinde güzelliğinizin altını çizerken parlak taş seçenekleri ise abiyelerinizle birlikte kullandığınız mücevher ve takıların daha çarpıcı bir görünüm sergilemesine yardımcı oluyor. Yaz ayları için tasarlanan abiye çeşitleri, ince kumaş dokuları ve hava geçirgen yapıları sayesinde size son derece ferah bir deneyim sunuyor ve en özel günlerinizde ter problemiyle karşılaşmanızı önlüyor. Kış ayları için üretilen modeller ise kalın dokularıyla sizi soğuktan ve rüzgârdan korurken dileyen kullanıcılar tarafından birbirinden seçkin şal modelleriyle birlikte de kullanılabiliyor. Daha modern bir stil yansıtmak isteyen kadınlar için ise gece elbisesi görünümü sergileyen abiye modelleri tasarlanıyor. Etkileyici kumaş dokuları ve çarpıcı dikiş detaylarıyla size hem sade hem de görkemli bir görünüm kazandıran gece elbisesi tarzındaki ürünler, fiziğini ve güzelliğini dikkat çekici bir şekilde vurgulamak isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Mezuniyet, terfi, ödül töreni, söz, nişan, düğün gibi özel günlerin tümünde tercih edebileceğiniz ürünler, dayanıklı yapılarıyla da öne çıkıyor ve kullanım süresi boyunca kendinizi güvende hissetmenize yardımcı oluyor.

Bluz Modelleriyle Farkınızı Ortaya Koyun

Birbirinden çarpıcı tasarımlarıyla çok sayıda kadının favori markası hâline gelen Love My Body, yüksek kaliteye sahip bluz seçenekleriyle de adından sıklıkla söz ettiriyor. Hem günlük etkinliklerinizde hem de resmi ortamlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz Love My Body bluz çeşitleri, zengin renk ve tasarım seçenekleri sayesinde her yaşta kadının kendi karakterini rahatlıkla yansıtabilmesine yardımcı oluyor. Dileyen kullanıcılar için canlı renklerde ve sportif detaylarla süslenerek tasarlanan modeller, daha resmi bir tarza sahip olan kadınlar için ise klasik tasarım kodlarından faydalanılarak üretiliyor. Bu sayede hem kot pantolon, spor etek, tayt gibi günlük giyim unsurlarıyla hem de kalem etek, mini etek, kumaş pantolon gibi resmi kıyafet türleriyle kombinleyebileceğiniz bluz çeşitleri, zengin tasarım seçenekleri sayesinde dört mevsim boyunca kullanılabiliyor. Yaz için üretilen modeller, ince kumaş dokuları ve havadar kesimleri sayesinde en yoğun günlerinizde dahi yüksek yaz sıcaklarından etkilenmemenizi sağlıyor ve size eşsiz bir rahatlık sunuyor. Kış ayları için üretilen modeller ise vücudunuzu etkili bir şekilde sarıyor ve koruyucu kumaş dokuları sayesinde soğuk havaların sağlığınızı tehdit etmesini önlüyor. Love My Body Official Giyim imzası taşıyan bluz çeşitleri, farklı yaka ve kol kesimleriyle de öne çıkıyor. Dileyen kullanıcılar için kısa kollu, dileyenler için ise uzun kollu olarak üretilen bluz seçenekleri; düz, yuvarlak ve kruvaze yaka alternatifleri sayesinde mücevher ve takı kullanım alışkanlığınıza da kolaylıkla uyum sağlıyor. Yenilikçi kesim stilleri sayesinde şehirli modern kadının özgür dünyasını vurgulayan bluz çeşitleri, çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilmeleri ve kısa sürede kuruyabilmeleri ile de size benzersiz bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

Elbise Çeşitleriyle Göz Kamaştırın

Başarılı firmanın koleksiyonlarında, tüm kadınların kendilerinden bir şeyler bulabileceği birbirinden etkileyici elbise alternatifleri de yer alıyor. Çok sayıda farklı elbise tasarımına imza atan ünlü marka, bu sayede hayallerinizdeki tarzı gerçeğe dönüştürebilmenizi ve vücut tipinize en uygun stili kolayca uygulayabilmenizi sağlıyor. Love My Body elbise çeşitleri, etkileyici kumaş tipleri sayesinde teninize ipeksi dokunuşlar gerçekleştiriyor ve bu sayede size son derece yüksek bir konfor sağlıyor. Dileyen kullanıcılar için drapeli dikiş stilleriyle üretilen elbiseler, bu sayede size etkileyici bir tarz sunuyor ve güzelliğinizi aksesuar görünümü sağlayan dikiş stilleriyle rahatça vurgulayabilmenize imkân tanıyor. Düz kesimli modeller ise adeta birer gece elbisesi zarafeti sergilemeleri sayesinde girdiğiniz her ortamda hayranlık ve beğeni dolu ifadelerle karşılanmanıza yardımcı oluyor. Farklı etek boylarına sahip olan modeller, dileyen kullanıcılar için kısa, dileyen kullanıcılar için uzun etekli olarak üretiliyor ve böylece dilediğiniz kombini rahatça uygulayabilmeniz mümkün hâle geliyor. Farklı çanta ve ayakkabı modelleriyle birlikte kullanabileceğiniz elbise seçenekleri, aksesuar ve mücevher kullanımına uygun yapılarıyla da öne çıkıyor. Günlük kullanım için tasarlanan modeller, dileyenler için lastikli bir tarzda üretiliyor ve böylece gün boyu cildinizi yormadan ve tahriş etmeden rahatlıkla kullanılabiliyor. Özel günler ve etkinlikler için tasarlanan modeller ise zengin desen çeşitleriyle göz dolduruyor. Çeşitli bitkisel motiflerden, etkileyici renk geçişlerinden ve geometrik şekillerden oluşan süsleme detayları, son derece modern bir tasarım anlayışını temsil etmeleri sayesinde size şık, zarif, seçkin ve çağdaş bir hava kazandırıyor.

En Etkileyici Tulum Modelleriyle Tanışın

Seçkin ürünleriyle yediden yetmişe tüm kadınların beğenisini kazanan ünlü moda firması, son yılların en çok tercih edilen kadın giyim unsurları arasında yer alan tulum seçeneklerine getirdiği yenilikçi tarzla da övgü topluyor. Sevilen markanın imzasını taşıyan kadın tulum çeşitleri, iddialı tasarımları sayesinde hem çarpıcı hem de resmi bir görünüm sergilemek isteyen kadınlara hitap ediyor. Klasik moda ve tasarım kodlarından ilham alarak ve yeni nesil trendlerden beslenilerek üretilen Love My Body tulum çeşitleri, dileyen kadınlar için dekolteli, dileyenler için de dekoltesiz olarak üretilebiliyor. Hem pantolon hem de elbise zarafeti sunan ve iki türün avantajlarından aynı anda yararlanmak isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanan tulumlar, üst bedeninizi kusursuz bir şekilde sarıyor ve kendinizi bir yıldız gibi hissetmenize yardımcı oluyor. Dileyen kullanıcılar için dökümlü olarak da tasarlanabilen tulum seçenekleri, bu sayede fiziğinizi istediğiniz ölçüde vurgulayabilmenize olanak tanıyor. Zengin renk seçenekleriyle de öne çıkan tulum çeşitleri, klasik renklerden hoşlanan kadınlar için siyah, kırmızı, beyaz, yeşil, gri, lacivert gibi tonlarda üretilirken karakterinin canlı ve enerjik yüzünü dünyayla paylaşmak isteyen kadınlar için daha dikkat çekici tonlarda da tasarlanabiliyor. Pembe, sarı, turuncu, mor, eflatun, lila gibi renklerde de üretilebilen modeller, ayrıca desen çeşitleriyle de tarzınızı kusursuz bir şekilde tamamlıyor. Pek çok takı, ayakkabı ve çanta seçeneğiyle uyum sağlayan ve bu sayede göz alıcı kombinler oluşturabilmenize yardımcı olan tulum çeşitleri; nişan törenlerinde, düğünlerde, kutlamalarda ve özel davetlerde tercih edebileceğiniz en zarif ve en modern kıyafet çeşitleri arasında bulunuyor.

En Zarif Etek Çeşitleriyle Kombinlerinizi Zenginleştirin

Türkiye’nin moda devleri arasında yer alan ve etkileyici tasarımlarıyla gardırobunuza benzersiz bir zenginlik kazandıran başarılı marka, birbirinden çarpıcı etek çeşitleriyle de kombinlerinize güç katıyor. Hem klasik hem de sportif etek tasarımlarına imza atan moda devi, bu sayede günlük giyiminizde de özel ve resmi ortamlar için hazırladığınız kombinlerinizde de kullanabileceğiniz çok sayıda model üretiyor. Ağırlıklı olarak kalem ve kloş etek türlerinde seçenekler tasarlayan firma, bu sayede güzelliğinizi ön plana çıkarıyor ve son derece etkileyici bir tarz yansıtabilmenizi mümkün hâle getiriyor. Kloş etek çeşitleri, hem günlük kıyafetlerle hem de resmi tarzdaki bluz ve gömleklerle birlikte kullanılabiliyor ve dilediğiniz boya ayarlanabilmeleri sayesinde fiziğinize kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Farklı ayakkabı ve çorap çeşitleriyle de kombinleyebileceğiniz modeller, yaz kış kullanılabilen etek türleri arasında yer alıyor. Kalem tarzında üretilen Love My Body etek çeşitleri ise size iddialı ve güçlü bir görünüm kazandırmaları sayesinde çalışan kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. İş yerinde, resmi ortamlarda ve özel görüşmelerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz kalem etek çeşitleri, zengin renk seçenekleriyle de beğeni topluyor. Siyah, kahve, krem, haki, ekru, bej gibi renk seçenekleri sayesinde tüm kombinlerinizde kullanabileceğiniz modeller, farklı kumaş tiplerinden üretilmeleri ile de dört mevsim boyunca tercih edilebiliyor. Diz boyu, diz altı ve diz üstü gibi farklı boy seçeneklerine sahip olan modeller; cep, düğme, kabartma gibi detay çeşitleriyle de dilediğiniz süsleme unsurundan kolayca yararlanabilmenizi sağlıyor.

Üst Giyim Unsurlarıyla Güncel Modayı Yakalayın

Yenilikçi tasarımlarıyla dünyadaki en popüler trendleri takip eden ve tüm kadınların en güncel modaya uygun şekilde giyinebilmesine olanak tanıyan başarılı firma, benzersiz stil anlayışını tüm üst giyim seçeneklerine yansıtıyor. En çok tercih edilen Love My Body üst giyim çeşitleri arasında ise gömlek ve tişört modelleri ön plana çıkıyor. Seçkin bir tasarım anlayışıyla üretilen Love My Body gömlek modelleri, zengin çeşitleri ile fark yaratıyor. Sportif özellikli gömlek seçenekleri, çeşitli pantolon ve etek modelleriyle kombinlenebilmeleri sayesinde günlük giyiminizde etkili bir tarz oluşturabilmenize imkân tanıyor. Canlı renk tonlarıyla da beğeni kazanan günlük giyim gömlekleri, dileyen kullanıcılar için cepli, dileyen kullanıcılar için cepsiz şekilde tasarlanabiliyor. Bu sayede son derece etkileyici bir stil oluşturmanıza yardımcı olan gömlek çeşitleri, konforlu ve esnek yapılarıyla da size rahat bir deneyim sunuyor. Resmi kombinler için tasarlanan modeller ise etkileyici görünümleriyle tarzınızı zenginleştirirken güncel kodlardan yararlanan görünümleriyle de öne çıkıyor. Özellikle iş yaşamının rekabetçi ortamında tercih edebileceğiniz ürünler, en güncel kıyafet tasarımlarını tercih etmenizle sizi bir adım öne çıkarıyor. Başarılı marka tarafından tasarlanan tişört çeşitleri de bahar ve yaz aylarını benzersiz bir zarafetle geçirmenize yardımcı oluyor. Hafif kumaş dokuları ve estetik tasarımlarıyla size son derece ferah ve konforlu bir deneyim sunan ürünler, dileyen kullanıcılar için büyük beden olarak da üretilebiliyor. Love My Body büyük beden tişört çeşitleri, özel kesimleri sayesinde size ince bir görünüm kazandırırken canlı renk ve desen çeşitleriyle de dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı oluyor.

Pantolon Çeşitleriyle Yüksek Konfora Ulaşın

Sevilen markanın tasarladığı birbirinden dayanıklı ve etkileyici modeller arasında, tarzınızı bir adım ileri taşıyacak pantolon modelleri de bulunuyor. Her yaşa ve her tarza hitap eden Love My Body pantolon çeşitleri, vücudunuzu etkileyici bir şekilde sararak güzelliğinizin altını çiziyor. Yazlık olarak tasarlanan pantolon türleri, pamuklu kumaşlardan ve keten türlerinden tasarlanmaları sayesinde son derece hafif bir yapı sergiliyor ve sıcak yaz günlerinde vücudunuza ağırlık yapmamaları ile size benzersiz bir kullanım kolaylığı sunuyor. Kışlık tasarlanan modeller ise modern görünümleriyle stilinize çarpıcı bir katkı sağlarken kalın dokularıyla da vücudunuzu soğuktan koruyor. Ağırlıklı olarak hardal, lacivert, siyah, yeşil, haki, toprak, ekru ve kırmızı gibi akılda kalıcı tonlarda üretilen pantolon çeşitleri, cep ve bel detaylarıyla da beğeni topluyor. Cepli modeller, size etkileyici ve şık bir görünüm sağlarken kişisel eşyalarınızı yanınızda rahatça taşıyabilmenize de imkân tanıyor. Beli kuşaklı pantolon çeşitleri, size farklı tarzların sentezinden yararlanabilme fırsatı sunuyor ve hem modern hem de retro bir görünüm sergileyebilmenize yardımcı oluyor. Kemerli pantolon türleri ise resmi ve etkileyici tasarımları sayesinde okulda, iş yerinde, özel toplantı ve davetlerde tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Ayakkabı ve çanta modellerinizle kusursuz bir uyum yakalayan pantolon türleri, esnek dokularıyla size yüksek bir konfor sağlarken dayanıklı kumaş ve dikiş detaylarıyla da kendinizi daima güvende ve hissetmenize yardımcı oluyor.

Love My Body ile Kışa Meydan Okuyun

Size dört mevsim boyunca eşsiz bir zarafet sunan başarılı marka, kış ayları için ürettiği modellerle de dikkatleri üzerine çekiyor. Love My Body yeni sezon ürünleri arasında yer alan kaban ve mont çeşitleri, en soğuk günlerde dahi rahatlıkla kullanılabiliyor ve etkileyici görünümleriyle de size çarpıcı bir tarz oluşturabilmenize olanak tanıyor. Kaşe kumaştan tasarlanan Love My Body kaban türleri, kalın dokularıyla kışın en zorlu günlerinde dahi rahatlıkla kullanılabilirken kruvaze yaka ve derin cep seçenekleri sayesinde stilinize de katkıda bulunuyor. Love My Body mont türleri ise modern tasarımları sayesinde size etkileyici bir stil kazandırıyor. Kaz tüyü dolgulu olarak tasarlanan kabarık mont çeşitleri, vücudunuzu rüzgardan ve yağıştan başarıyla korurken konforlu dokularıyla da öne çıkıyor. Başarılı markanın kış ayları için tasarladığı etkileyici ürünler arasında göz kamaştırıcı kazaklar ve ceketler de yer alıyor. Love My Body kazak alternatifleri, ağırlıklı olarak trikodan üretiliyor ve zengin renk seçenekleri sayesinde gardırobunuzdaki tüm kışlık giysilerle birlikte kullanılabiliyor. Love My Body ceket çeşitleri ise dilerseniz tek başlarına, dilerseniz kaban ve trençkot altında tercih edilebiliyor ve resmi ortamlarda zarafetinizle fark yaratabilmenize yardımcı oluyor. Love My Body Giyim çanta seçenekleri de kışlık ürünleri en kaliteli şekilde tamamlayabilmenize imkân tanıyor.

En Kaliteli Love My Body Ürünleri Trendyol’da

Türkiye’nin yükselen markaları arasında ilk sıralarda yer alan Love My Body, birbirinden seçkin modellerini sizin için Trendyol’da bir araya getiriyor. Eğer siz de benzersiz bir tasarım anlayışıyla üretilmiş en kaliteli kıyafet seçeneklerinden satın almak istiyorsanız, hemen Trendyol’da size sunulan Love My Body official online shop ürünlerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz yeni sezon, dilerseniz outlet seçenekleri arasından tarzınıza en doğru şekilde hitap eden ürünü kolayca bulabilir ve Trendyol’un size özel avantajlarından yararlanarak rahatça satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme, hızlı teslimat ve size özel Love My Body indirim seçenekleri sayesinde benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilir ve maksimum kaliteye en cazip fırsatlardan faydalanarak ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü sepetinize şimdi ekleyin, Trendyol’un sürprizlerle dolu fırsatlarını yakalayın!

İLETİŞİM VE İADE ADRESİ
Adil Işık Hazır Giyim San. ve Tic. Aş.
Cendere Yolu No:23 Kağıthane İstanbul

E Posta : [email protected]

MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Öneri ve eleştirileriniz için Müşteri Hizmetleri Hattı.
444 3 235
0850 215 43 75

Çalışma saatleri: Pazartesi-Cuma 08.30 ila 18.00 arası.


🟩 Love My Body indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Love My Body indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Love My Body indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Love My Body kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Love My Body promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.