MACFit Üyelik: Fiyat 99₺’den Başlıyor | Gold Üyelik 175₺ | Standart Üyelik 99₺

Fırsat Süresiz
MACFit GOLD ÜYELİK: Tüm MACFit’leri kullanma hakkı Kişiye özel ölçüm...Daha Fazla

MACFit GOLD ÜYELİK: Tüm MACFit’leri kullanma hakkı Kişiye özel ölçüm & program PT paketlerinde %25 indirim Ücretsiz ürün kullanma hakkı 175 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA. STANDART ÜYELİK: Seçeceğin bir MACFit kulübüne giriş 99 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA Daha Az

Hemen Al
99% Başarılı

% 10 MACFit Kadın İndirimi – Maximum Kart

Fırsat Süresi Doldu
24 Ağustos 2021 tarihine kadar  Maximum Kart’ınızla gerçekleştireceğiniz yıllık MACFit...Daha Fazla

24 Ağustos 2021 tarihine kadar  Maximum Kart’ınızla gerçekleştireceğiniz yıllık MACFit üyeliklerinize ve Nuspa 6’lı paketlerinde 10% indirim ayrıcalığı!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç)
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Ek Koşullar: Kampanya yalnızca kadın üyeler için, MACFİT kulüplerinde yapılan işlemlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında, indirimin yanında ekstra bir ölçüm randevusu hakkında da yararlanılabilinmektedir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. İş Bankası ve MACfit kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 MACFit Maximiles İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Maximiles'ınıza yıllık MAC üyeliklerinizde %50 indirim ayrıcalığı! 24 Ağustos 2021...Daha Fazla

Maximiles’ınıza yıllık MAC üyeliklerinizde %50 indirim ayrıcalığı!

24 Ağustos 2021 tarihine kadar Maximiles’ınızla gerçekleştireceğiniz yıllık MAC üyeliklerinize ‘All Access’ hakkı ve ilk 3 Ay %50 indirim ayrıcalığı!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximiles özellikli kredi kartları(Maximiles, MercedesCard)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: Kampanya Maximiles kart ile MAC kulüplerinden yapılan yıllık üyelik işlemlerinde geçerlidir. MACFit kulübü üyeliklerinde geçerli değildir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.İş Bankası ve MAC kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MACFit İş Bankası Kartlarına Özel 6+2 ve 12+3 Hediye Kampanyası

Fırsat Süresiz
İş Bankası kartları ile gerçekleştirilen yeni 6 aylık taahhütlü MACFit...Daha Fazla

İş Bankası kartları ile gerçekleştirilen yeni 6 aylık taahhütlü MACFit üyeliklerine +2 ay, 12 aylık taahhütlü MACFit üyeliklerine ise +3 ay hediye!

*Kampanyaya ön satış kulüpleri dahil değildir.
**Aidatsız Kartlar, Şirket Kredi Kartları, Vadematik Kartlar kampanyaya dahil değildir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Nuspa İndirim Kodu – MACFit Masaj

Kod Süresiz
Dinlenme ve yenilenme zamanı! Masaj tutkunlarına NUSPA'da "NSPZBZ21" koduyla %20...Daha Fazla

Dinlenme ve yenilenme zamanı!

Masaj tutkunlarına NUSPA’da “NSPZBZ21” koduyla %20 indirim!

Türkiye’nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif’in bünyesinde yer alan NUSPA, masaj tutkunlarına eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

MAC ve MACFit kulüplerinde toplam 20 şube ile hizmet veren NUSPA, yeni ekspres konsepti NUSPA Point ile de kısa sürede yenilenmeye davet ediyor.

Vücudunuzu ve ruhunuzu aynı anda bütünsel biçimde iyileştirecek olan özel terapilerin uygulandığı NUSPA’larda zengin alternatifli bakım menüleri sizleri bekliyor!

Kampanya Koşulları:

NUSPA şubelerindeki tekil hizmetlerde “NSPZBZ21” koduyla %20 indirim uygulanmaktadır. Online satın alımlarda geçerli değildir. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Son Geçerlilik Tarihi: 31/03/2022 Daha Az

NSPZBZ21 Kodu Aç 
100% Başarılı

Biz kimiz?
Mars sportif olarak spor sektöründe misafirlerimizin hayallerinin ötesine geçen ve fark yaratan projelerle, “en yeni̇ ve en iyiyi” sunan buluşma noktaları yaratmak üzere yola çıktık.
2007 yılından beri̇; i̇leri̇ teknoloji̇, bilimsellik ve eğlenceyi̇ birleştirerek, insanların yaşam kalitelerini artıran kişiye özel tasarlanmış hizmetleri, profesyonel bir yönetimle sunuyoruz. Misafirlerimiz için, içten ve samimi hizmet, ai̇t hissedilen ortamlar ve yenilikler sunarak pozitif deneyimler yaratmak, önceliğimiz olmaya devam edecektir.

Mars Athletic Club’ların yarattığı spor kulübü kültürünü devam ettirmeyi amaçlayan MACFit, muzip ruhunu kattığı eğlenceli̇ bi̇r atmosferde üyelerinin hayatına sporla birlikte keyif ve mutluluk katıyor.

Son teknoloji̇ ekipmanları, Mac academy eğitmenlerinin profesyonel eğitim ve birikimi, MAC kalitesindeki programlarının, yani sıra; rahat, keyifli atmosferi̇ ve sadeleşmiş hizmetleriyle sporu pratikleştiren Mac fit, uygun fiyatlarla herkes için ulaşılabilir spor deneyimi sunuyor.

MACFit’E NASIL ÜYE OLURUM?

MACFit’e tek bir tıkla üye olabilirsin! Yapman gereken yalnızca web sitemizin “Üye Ol” butonuna tıklamak.

MACFİT’E ÜYE OLMAK İÇİN YAŞ SINIRI KAÇ?

14 yaşını doldurduğun gün seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

WEB SİTESİNE ÜYE GİRİŞİ YAPAMIYORUM, NE YAPMALIYIM?

Kayıt olurken kullandığın e-posta adresini ve şifreni doğru girdiğine emin ol. Eğer problem devam ediyor ise Online İletişim Formumuz üzerinden hemen bize ulaş, sana yardımcı olalım.

ÜYELİK ŞİFREM MAİLİME GELMEDİ, NE YAPMALIYIM?

Öncelikle mail kutunun gereksiz posta kısmını kontrol et, eğer şifren gereksiz posta kutusunda yoksa şifremi unuttum linkine tıklayarak mail adresine tekrar isteyebilirsin. Sorun devam ederse bize Online İletişim Formu üzerinden ulaşabilirsin.

ÜYELİK ŞİFREMİ UNUTTUM, NE YAPMALIYIM?

Şifreni tekrar talep etmek için linke tıklayarak bize “Şifremi Unuttum” demen yeterli. Şifren kayıtlı e-posta adresine iletilir.

KULÜBE NASIL GİRİŞ YAPABİLİRİM?

Üyeliğini tamamladığında sana ulaşan e-posta’da kulübe giriş şifren bulunuyor. Kulübe geldiğinde, telefonuna indirmiş olduğun MACFit uygulamasındaki QR kodu okutarak giriş sağlayabilirsin.

ÜYELİĞİMİ DONDURABİLİR MİYİM?

Ayın son gününden 2 gün öncesine kadar kulübüne giderek bir sonraki ay için dondurma talebinde bulunabilirsin.

Aylık esnek üyelikler için 1 ay dondurma ücretsiz, 2. ay 25 TL, 6 aylık taahhütlü üyelikler için 1 ay dondurma ücretsiz, 2. ay 25 TL, yıllık taahhütlü üyelikler için ise 2 ay dondurma ücretsiz, 3. ay 25 TL olarak ücretlendirilir.

ÜYELİĞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

1 Ekim 2019 tarihinden önce üye olduysan; ayın son gününden 2 gün öncesine kadar kulübüne giderek iptal talebinde bulunabilirsin.

1 Ekim 2019 tarihinden sonra üye olduysan; üye olduğun günden 2 gün öncesine kadar kulübüne giderek iptal talebinde bulunabilirsin.

Taahhütlü üyeliklerde üyeliğinin son ayında, aylık esnek üyeliklerde ise her yeni ayda, yukarıda belirtilen şekilde yaptığın iptal taleplerinde ek ücret ödemeden üyeliğini sonlandırabilirsin.

Eğer ‘Peşin ya da taksitli taahhütlü’ üyeliğin bulunuyorsa ve üyeliğinin süresi dolmadan iptal etmek istersen; bu üyeliklere özel indirim tutarı, üye olduğun aylar üzerinden hesaplanır ve bu tutara üyelik katılım ücreti eklenir. Toplam tutar, üyelik bedelinden çıkarılarak kalan tutar sana iade edilir.

Eğer ‘Aydan aya ödemeli taahhütlü’ üyeliğin bulunuyorsa ve üyeliğinin süresi dolmadan iptal etmek istersen geçerli olacak koşullara buradan ulaşabilirsin.

ÜYELİK ÜCRETİMİ NASIL ÖDEYEBİLİRİM?

Üyelik ücretini yalnızca kredi kartı ve Akbank, Yapı Kredi, İşbankası, Ziraat Bankası, Finansbank ve Garanti Bankası Bankamatik (debit) kartlarından biri ile ödeyebilirsin. Üyelik işlemlerini online sistem üzerinden gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme kabul edemiyoruz.

ÜYELİK ÜCRETİ KREDİ KARTIMDAN NE ZAMAN ÇEKİLİR?

1 Ekim 2019 tarihinden önce üye olduysan; aylık esnek üyeliklerde her ayın son günü bir sonraki ayın üyelik bedeli kredi kartından otomatik olarak tahsil edilir. Peşin ya da taksitli taahhütlü üyeliklerde , üyeliğin başladığında üyelik ücreti kartından tahsil edilir.

1 Ekim 2019 tarihinden sonra üye olduysan; ayın hangi günü üye olduysan, bir sonraki ay o günden 1 gün önce üyelik ücreti kartından tahsil edilir. Aydan aya ödemeli taahhütlü üyeliklerde de aynı şartlar geçerlidir. Peşin ya da taksitli taahhütlü üyeliklerde ise üyeliğin başladığında üyelik ücreti kartından tahsil edilir.

ÜYELİK ÜCRETİM KREDİ KARTIMDAN ÇEKİLEMEZSE ÜYELİĞİME NE OLUR?

Aylık esnek üyeliklerde, kartından üyelik ücretin çekilemediği durumlarda kulübe giriş yapamazsın. Ödenmemiş ya da birikmiş üyelik ücretinin tahsilatı kartından yapılmaya çalışılır. Tahsilat başarılı olursa kulübü yeniden kullanmaya başlayabilirsin. İki ay boyunca tahsilat yapılamazsa, ikinci ayın sonunda üyeliğin sonlandırılır.

Aydan aya ödemeli taahhütlü üyeliklerde üyelik ücretin çekilemediği durumlarda geçerli olacak koşullara https://www.macfit.com.tr/aydan-aya-odemeli-uyelik/ linkinden ulaşabilirsin.

ÜYELİK FATURALARIMI NASIL ALABİLİRİM?

Faturaların ilgili ayın sonunda kesilir ve takip eden ayın ikinci haftası mail adresine e-fatura olarak gönderilir.

ÜYELİK SÜREM DOLDUKTAN SONRA NE OLACAK?

Eğer aylık esnek üyelik ise üyeliğin sen iptal etmediğin sürece devam eder. Taahhütlü üyeliklerimizde ise, üyeliğinin son ayında iptal başvurusunda bulunmazsan üyeliğin aylık esnek üyelik olarak devam eder.

ÜYELİĞİMİ BAŞKA BİR KULÜBE TRANSFER EDEBİLİR MİYİM?

Aynı konseptte olan başka bir kulübe üyelik transferi yapabilirsin. Tek yapman gereken üye olduğun kulübe giderek bunu belirtmek.

GOLD ÜYELİK NEDİR?

Gold Üyelik diğer üyeliklere göre ekstra avantajlara sahip bir üyelik tipidir.

1- Tüm MACFit’ler Üyeliği:

Tüm MACFit kulüplerine giriş yapabilirsin.

2- Gold Fit Randevu (Kişiye Özel Program ve Ölçüm)

Üyelik başlangıcında 1 defaya mahsus olmak üzere eğitmen eşliğinde bire bir ölçüm yapılır ve program yazılır; Gold Fit Start’ınızı MACFit App üzerinden alabilirsiniz.

3- %25 İndirimli PT:

Üyelik süreniz boyunca özel derslerde %25 indirim hakkına sahip olursunuz.

4- Ücretsiz Otomat Ürünleri:

Üyeliğiniz devam ettiği sürece kulüplerimizde bulunan otomatlardan Gold kartları kullanarak belirli adetlerde su, şampuan ve havlu alabilirsiniz.

5- Ayda 1 defa MAC Kulüplerinde Havuz Kullanımı:

Ayda 1 kez tüm MAC’ların havuzunu 1 defa ücretsiz kullanabilirsiniz.

6- Ayda 2 Defa Arkadaşını Getirme Hakkı:

Ayda 2 defa arkadaşınızla birlikte spor yapabilirsiniz.

7- %40 NUSPA İndirimi:

Tüm tekli masajlarda geçerli olan bu indirimden Gold kartınızı göstererek faydalanabilirsiniz. Bu indirim ayda 1 kez Kanyon, Gmall, Panora, Ortaköy, Zorlu, Göktürk dışındaki NUSPA’larda kullanılabilir.

SPOR YAPTIKÇA AZ ÖDE ÜYELİĞİ NEDİR?

Spor Yaptıkça Az Öde Üyeliği, spor yaptıkça indirim kazandıran bir üyelik tipidir. Bu üyelik tipinde 2. kulüp ziyaretinden sonra gerçekleştirilen her kulüp ziyaretinde 10 TL indirim uygulanmaktadır ve hak kazanılan toplam indirim tutarı bir sonraki ayın faturasına yansıtılmaktadır. Her ayın indirim tutarı bir önceki ayın ziyaret sayısına göre kendi içerisinde değerlendirilmektedir ve toplam indirim tutarı 80 TL ile sınırlıdır. İlgili üyelik tipi sadece Akbatı Buyaka, Fulya ve Ümraniye kulüplerinde geçerlidir.

ÖZEL DERS PAKETİ NEDİR?

Özel Ders Paketi, hem alanında uzman eğitmenlerle hedeflerine hızlı bir şekilde ulaştığın, hem de üyelik bedeli ödemeden kulübün tüm imkanlarından faydalanabildiğin bir üyelik türüdür.

· 4’lü ve 10’lu olmak üzere 2 tip paket mevcuttur.

· 4’lü paket 1 ay için, 10’lu paket ise 2 ay için geçerlidir.

· Bu paketler özelinde sadece tek kulup seçilebilmekte ve ders sayısı kadar kulübe giriş sağlanabilmektedir.

· Box stüdyoları ve özel aletli pilates stüdyolarında geçerlidir.

· İlgili paket sadece Bomonti, Kartal ve Ormanada ve 42 Maslak kulüplerinde geçerlidir.

YENİ BİR SEN PROGRAMI NEDİR?

Yeni Bir Sen Programı, zayıflama ve kaslanma olmak üzere 2 farklı programdan oluşan, hedefe yönelik bir spor programıdır.

İncelme Programı

· 8 hafta, 3-4 kişilik 16 adet özel ders

· Programa özel haftada 1 kez grup dersi

· Kişiye özel antrenman program ve vücut ölçümü

· Fitchef’te %10 indirim

· Kişiye özel gelişim sertifikası

İlgili program sadece Anadoluhisarı, Ataköy, Hilltown, Kazasker, ve Maltepe Piazza kulüplerinde geçerlidir.

Kaslanma Programı

· 8 hafta, 3-4 kişilik 20 adet özel ders

· Kişiye özel antrenman program ve vücut ölçümü

· Supplemetler ve Fitchef’te %10 indirim

· Kişiye özel gelişim sertifikası

İlgili program sadece Altunizade, Arenapark, Mall Of İstanbul, Maltepe Ritim ve Trump Towers’ta geçerlidir.

ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Kulüplerimizin güncel üyelik ücretlerini web sitemizden öğrenebilirsin. İlgilendiğin kulübün güncel fiyatını öğrenmek için üye ol.

NAKİT ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?

Üyelik işlemlerini online sistem üzerinden gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme kabul edilmemektedir.

AYLIK ÖDEME SEÇENEĞI VAR MI?

Evet, aylık esnek üyelik seçeneğimiz bulunuyor.

ÜYE OLURKEN KULLANDIĞIM KREDİ KARTI BİLGİLERİMİ DAHA SONRA DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Web sitemiz üzerinden üye girişi yaparak kart bilgilerini güncelleyebilir ve ödemelerini yeni kartından yapabilirsin.

MACFit’TE GRUP DERSLERİ VAR MI?

Evet; Cycling, Step, Body Fit, Pilates ve çok daha fazlasını içeren grup derslerine ücretsiz olarak katılabilirsin. Sana uygun bir dersimiz mutlaka var! İlgilendiğin kulübün ders programını görmek için web sitemize göz at.

GRUP DERSLERİ ÜCRETLİ Mİ?

MACFit’te tüm grup dersleri ücretsiz.

MACFit’TE GRUP DERSLERİNİN SÜRESİ NE KADAR?

Grup derslerinin süresi değişkenlik gösterebilir. Ders hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden kulüp sayfasını ziyaret ederek ders programını inceleyebilirsin.

GRUP DERSİ İÇİN NEREDEN REZERVASYON YAPTIRABİLİRİM?

MACFit mobil uygulamayı cep telefonuna indirebilir, dilediğin zaman rezervasyon yaptırabilirsin. Derslerin müsaitlik durumuna göre, kulübe gittiğinde de derslere katılım sağlayabilirsin.

KULÜBÜMÜN DERS PROGRAMINA NEREDEN ULAŞABİLİRİM?

Kulübünün ders programını hem MACFit Mobil üzerinden hem de web sitemizdeki kulüp sayfandan görüntüleyebilirsin.

YENİ ÜYELER İÇİN EGZERSİZ PROGRAMI HAZIRLANIYOR MU?

Üye olduktan sonra FitRandevu alarak hem kulübü tanıyabilir hem de egzersiz programını eğitmenlerimizle birlikte oluşturabilirsin. Üye girişi yaparak FitRandevu’nu almak için tıkla.

MACFit’LERDE KİŞİSEL EĞİTMEN VAR MI?

Evet, eğer eğitmenlerimizden özel ders almak istersen web sitemiz üzerinden üye girişi yaparak randevu alabilirsin. Özel ders fiyatları, eğitmene ve dersin çeşidine göre değişiklik gösterir.

DİYETİSYEN HİZMETİNİZ VAR MI?

Hayır, ancak beslenme önerilerimizi www.fitblog.com.tr ’de bulabilirsin.

KULÜBÜME MİSAFİR GETİREBİLİR MİYİM?

Arkadaşına kulübü gezdirmek istiyorsan kulüp ekiplerimiz sana yardımcı olmak için hazırlar.

FİT START NASIL ALABİLİRİM?

Üyeliğini gerçekleştirdikten sonra hoş geldin maili ile birlikte ücretsiz olarak Fit Start için randevu alabileceğin adresi sana ileteceğiz. Web sitemiz üzerinden de üye girişi yaparak Fit Start’ını hemen alabilirsin.

ÇALIŞMA SAATLERİNİZ NASIL?

Kulüplerimizin çalışma saatlerini web sitemizden ilgili kulübümüzün sayfasına girip öğrenebilirsin.

HER KULÜPTE SOYUNMA ODALARI VE DOLAPLAR VAR MI?

Duş, tuvalet, dolap ve saç kurutma makinesi tüm kulüplerimizde var ve hepsini ücretsiz kullanabilirsin. Dolapları güvenli bir şekilde kullanman için yanında dolap kilidini getirmeyi unutma.

HAVLU GETİRMEM GEREKİYOR MU?

Evet; kulübe gelirken havlu, dolap kilidi, su ve şampuan getirmeyi unutma.

OTOPARK HİZMETİ SUNUYOR MUSUNUZ?

Kulüplerimizin çoğunda otopark mevcut. İlgilendiğin kulübün otopark bilgisine web sitemizdeki kulüp sayfasından ulaşabilirsin.

MACFit’TE Wİ-Fİ ERİŞİMİ VAR MI?

Tüm kulüplerimizde Wi-Fi erişimi var

ÇOCUK KULÜBÜ HİZMETİ SUNUYOR MUSUNUZ?

Kulüplerimizde çocuk kulübü hizmeti sunulmamaktadır.

KULÜBE AVM ÇALIŞMA SAATLERİ DIŞINDA NASIL GİREBİLİRİM?

Araç ile gelirsen, AVM otoparkından; yaya olarak gelirsen kulüp yönetiminin bildireceği kapıdan giriş yapman mümkün.

BİR ARKADAŞIM KULÜBÜ GEZMEK İSTİYOR, NE YAPMALIYIM?

Arkadaşını kulüp ekibimize yönlendirebilirsin.

HERHANGİ BİR SORU VEYA GÖRÜŞÜM İLE İLGİLİ OLARAK KİMİNLE KONUŞMALIYIM?

Tüm talep, istek ve şikâyetlerini Online İletişim Formu üzerinden bizimle paylaşabilirsin. Kulüplerimizde ise kulüp ekibimiz her zaman sana yardım etmeye hazır.


🟩 MACFit indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ MACFit indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi MACFit indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 MACFit kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
MACFit promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.