Mama Plus CatPlus Hediye Konserve Kampanyası

Fırsat Süresiz
MamaPlus Kazandırıyor! 15 Temmuz tarihine kadar MamaPlus üzerinden vereceğiniz 15...Daha Fazla

MamaPlus Kazandırıyor! 15 Temmuz tarihine kadar MamaPlus üzerinden vereceğiniz 15 KG Yetişkin Kedi maması siparişlerinizde 3 adet konserve (yaş mama) hediye! Üstelik “Ücretsiz Kargo” ve “Mama Kabı” da hediye! 1.5 KG (2’li ambalajlarda satılmaktadır) CatPlus Kısırlaştırılmış Kedi maması siparişlerinizde ise 1 adet konserve (yaş mama) hediye! Üstelik “mama kabı” da hediye! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mama Plus CatPlus Kedi Kumu “4 AL 3 ÖDE” Kampanyası

Fırsat Süresiz
15 Temmuz tarihine kadar MamaPlus üzerinden vereceğiniz 15 KG Yetişkin...Daha Fazla

15 Temmuz tarihine kadar MamaPlus üzerinden vereceğiniz 15 KG Yetişkin Kedi maması siparişlerinizde 3 adet konserve (yaş mama) hediye! Üstelik “Ücretsiz Kargo” ve “Mama Kabı” da hediye! 1.5 KG (2’li ambalajlarda satılmaktadır) CatPlus Kısırlaştırılmış Kedi maması siparişlerinizde ise 1 adet konserve (yaş mama) hediye! Üstelik “mama kabı” da hediye! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mama Plus Kargo Bizden Kampanyası

Fırsat Süresiz
100 TL üzeri veya 15 KG üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!...Daha Fazla

100 TL üzeri veya 15 KG üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Türkiye’nin lider mama üreticisi Lider Pet Food tecrübesi ve kalitesi ile üretilen CatPlus ve DogPlus kuru mamaları konserveler veya ödüllerde ücretsiz kargo sizi bekliyor. Hemen 100 TL ve üzeri sipariş verin, ücretsiz kargo avantajından faydalanın. Ücretsiz kargo avantajından faydalanmak için hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mama Plus Güncel Kampanyalar ve İndirimler

Fırsat Süresiz
Kaliteli ve sağlıklı kedi ve köpek mamaları uygun fiyat avantajı...Daha Fazla

Kaliteli ve sağlıklı kedi ve köpek mamaları uygun fiyat avantajı ile MamaPlus’ta sizlerle. MamaPlus’ın sunduğu kampanyalardan faydalanmak ve haberdar olmak için hemen tıklayın. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mama Plus Her Siparişinize Özel Mama Puan

Fırsat Süresiz
Her Siparişinize Özel Mama Puan! MamaPlus, her siparişte kazandırıyor. Sipariş...Daha Fazla

Her Siparişinize Özel Mama Puan! MamaPlus, her siparişte kazandırıyor. Sipariş verdikçe MamaPuan kazanacak, MamaPuan’larınız biriktikçe bedava alışveriş imkanı yakalayacaksınız. Her alışverişinizde KDV dahil ödediğiniz tutarın %1’i kadar MamaPuan kazanacaksınız. Kazandığınız MamaPuan’ları ise dilediğiniz siparişinizde değerlendirebilirsiniz. Kazandığınız MamaPuan’lar yasal iade süresi sona erince yani siparişinizden 14 gün sonra hesabınıza yansıyacaktır. Kazandığınız MamaPuan’larınızı Hesabım kısmından takip edebilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mama Plus DogPlus Ücretsiz Konserve Kampanyası

Fırsat Süresiz
MamaPlus Kazandırıyor! 15 Temmuz tarihine kadar MamaPlus üzerinden vereceğiniz 15...Daha Fazla

MamaPlus Kazandırıyor! 15 Temmuz tarihine kadar MamaPlus üzerinden vereceğiniz 15 KG Yetişkin Kedi maması siparişlerinizde 3 adet konserve (yaş mama) hediye! Üstelik “Ücretsiz Kargo” ve “Mama Kabı” da hediye! 1.5 KG (2’li ambalajlarda satılmaktadır) CatPlus Kısırlaştırılmış Kedi maması siparişlerinizde ise 1 adet konserve (yaş mama) hediye! Üstelik “mama kabı” da hediye! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MAMAPLUS; ARTISI ÇOK

Sevimli dostunuzu doğru mamayla beslemeniz, birlikte vakit geçirme biçiminizi olumlu yönde değiştirebilmeniz için MamaPlus sadece bir tık uzağınızda.

MamaPlus olarak sevimli dostunuz ile olan anılarınızı arttırmak, birlikteliğinizi uzatmak için buradayız.

Dostunuzun hemen her sağlık ihtiyacı için özel olarak tasarlanmış kedi maması CatPlus, köpeğinizin yediği her öğünün ona daha uzun ve mutlu bir hayat sunduğundan emin olmak için geliştirdiğimiz DogPlus ile artık sevimli dostlarınız daha mutlu, enerjik ve sağlıklı.

Mama Plus bünyesi altında ürettiğimiz CatPlus ve DogPlus, sevimli dostlarımızın daha sağlıklı ve uzun bir hayat geçirmeleri, yediklerinden daha çok keyif alabilmeleri için içeriğinde 50’den fazla besin maddesi içeren doğal malzemeler kullanmaktadır.

Kısacası MamaPlus’tan temin edebileceğiniz CatPlus ve DogPlus sevimli dostlarınıza şu faydaları sunmaktadır;

 Sağlıklı Bağışıklık Sistemi
– Deri ve Tüy Sağlığı
– Görme ve Kalp Sağlığı
– Sağlıklı Sindirim Sistemi
– Kilo Koruma Formülü
– Dengeli Vitamin ve Mineraller
– Tüy Yumağı Atımı
– Anti-aging

Dünya genelinde 46 ülkeye ihracat yapan, yurt içinde 4 bin 500’den fazla satış noktasında tüketicisi ile buluşan ve günlük 3 milyon kedi, 800 bin köpek beslemesine yetecek kadar mama üreten “Lider Pet Food” tecrübesini arkasına alan MamaPlus, bilimsel literatüre uygun pet sağlığı ve gelişimi üzerine en doğru ve kanıtlanmış yöntemleri kendine hedef alan beslenme modeli ile sizlerin ve sevimli dostlarımızın yanında olmaya devam edecek.

Neden MamaPlus?
Çünkü bol çeşit, yüksek kalite ve uygun fiyat.

Erişimi Kolay: MamaPlus, sadece birkaç dakika içerisinde güvenli bir şekilde sipariş vermenizi sağlar.

Fabrikadan Satış: Ürünlerimizin tamamı taze olup verdiğiniz sipariş doğrudan fabrikadan adresinize ulaşır.

Yüksek Kaliteli İçerik: Ürünlerimizin tamamı son teknoloji ile üretilmektedir. Sevimli dostunuzun sağlığını etkileyecek herhangi bir kimyasal katkı maddesi içermez.

Besin Değerleri Yüksek: Sevimli dostunuzun sağlıklı ve uzun ömürlü olması için üretilen ürünlerimizin besin değerleri yüksektir.

Sağlıklı Beslenme: Küçük dostlarımız için tek bir mama tanesi üretir gibi özenliyiz. Sevimli dostunuz hem iştahla yesin hem de sağlıklı olsun diye ürettiğimiz mamaların lezzeti kadar hayvan sağlığına uygunluğuna da önem veriyoruz. Bu yüzden son teknolojiye sahip laboratuvarlarımızda düzenli olarak analizler yapıyoruz.

Adrese Teslimat: Sadece birkaç dakika içerisinde güvenle siparişinizi verebilir, ister kredi. Kartı ister kapıda ödeme seçeneği ile siparişinizi 1 ila 3 gün arasında teslim alabilirsiniz.

Ekonomik – Kaliteli ve Hesaplı: Tüm sevimli dostlarımız kaliteli mamayı hak ediyor. Bu sebeple hayvan dostlarımız için fiyat politikamızı her bütçeye uygun hale getirdik.

Barınakları Unutmadık: Barınaktaki dostlarımızı da unutmadık. Dilediğiniz barınağa kolayca mama bağışı yapabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken de bütçenizin sarsılmayacağına emin olabilirsiniz.

Beslenme Danışmanı: Uzman beslenme danışmanlarımız sizden gelen sorulara cevaplar vererek sevimli dostunuzun daha kaliteli bir hayat geçirmesine katkı sağlayacak.

Numune Gönderimi: Ürünlerimizi dilediğiniz zaman test edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey anasayfamızda yer alan “Numune İste” sayfasını ziyaret etmek.

Neden CatPlus ya da DogPlus’ı tercih etmelisiniz?

 • CatPlus ve DogPlus, sevimli dostunuzun ihtiyacına göre ve damak zevkine göre üretilmektedir.
 • Yüksek kalitelidir.
 • Ürünlerimiz kimyasal koruyucu madde içermez; doğal maddelerle korunur.
 • Hammaddelerimiz dört aşamalı (fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik, toksikolojik) kalite kontrolünden geçmektedir.
 • Üretilen her üründe mikrobiyoloji kontrolü yapılmaktadır.
 • Ürünlerimiz el değmeden üretilmektedir.
 • Yüksek dayanıklı ambalajlarımız sayesinde uzun raf ömrü sunuyoruz.
 • Yüksek protein, yüksek besin değeri, düşük yağ oranı, (GDO’suz) içeriğinde kullanılan doğal glüten ve vitaminler, kalsiyum, fosfor ile dostlarınızın sağlığını koruyoruz.
 • İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan CatPlus ve DogPlus, sevimli dostunuz ihtiyacına göre sağlıklı ve besleyici olması için kaliteli et kaynağı (hormonsuz et ve tavuk eti) ile üretilmektedir.
 • Ürünlerimiz sevimli dostunuzun yediklerinden daha çok keyif alabilmesi için ağız yapılarına özel tasarlanmıştır.
 • Ürünlerimizin içeriğinde hayvansal hammaddeler/yağlar kullanılmaktadır.
 • Formülasyonumuzda 50’den fazla temel besin maddesini en uygun seviyede bulunur.
 • CatPlus ve DogPlus palm yağı içermez.
 • Sevimli dostunuzun ihtiyacı olan omega 6 ve omega 3 bileşenlerine sahiptir.
 • Ürünlerimizde doğal antioksidanlar kullanılmaktadır.

İLETİŞİM
Adalet Mah. Anadolu Cad. No.41 Kat.10 D.101 Bayraklı, İZMİR

[email protected]

+0850 532 62 62


🟩 Mama Plus indirim kodu Aralık 2021
🏷️ Mama Plus indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Mama Plus indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Mama Plus kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Mama Plus promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.