Markastok 250₺ Alışverişe 25₺ Anında İndirim Kodu

Kod Süresiz
Markastok sitesinde anında indirim kuponu ile 250TL ve üzeri alışverişlerinizde...Daha Fazla

Markastok sitesinde anında indirim kuponu ile 250TL ve üzeri alışverişlerinizde anında ekstra 25TL indirim kazanın. Daha Az

NTAJIX25 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

MarkaStok 250 TL ve Üzerine 20 TL İndirim Kodu

Kod Süresiz
Marka Stok'ta 250₺ Alışverişe 20₺ indirim sağlar.
ENTURE20 Kodu Aç 
100% Başarılı

MarkaStok Üye Ol 10₺ Hediye Çeki Kazan

Fırsat Süresiz
Yüzlerce kaliteli marka ve binlerce ürün portföyüne sahip Markastok ailesine...Daha Fazla

Yüzlerce kaliteli marka ve binlerce ürün portföyüne sahip Markastok ailesine hemen katılın ve tüm ürünlerde geçerli 10 TL hediye çeki kazanın. Üyelik işlemini başarıyla gerçekleştirdikten sonra kuponunuzu e-posta adresinize gönderilecektir. Dilerseniz kupona “Hesabım > Kuponlarım” sekmesinden de ulaşabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MarkaStok İndirimli Outlet Ürünler

Fırsat Süresiz
MarkaStok outlet indirimli ürünler burada!
Hemen Al
100% Başarılı

MarkaStok Efsane Kupon kampanyası her alışverişte indirim kodu kazandırıyor! 100/30₺ – 200/100₺ – 400/80₺ – 300/30₺

Fırsat Süresi Doldu
Markastok'ta Her güne özel bi̇rbi̇ri̇nden farklı efsane kupon fırsatlarını kaçırma!...Daha Fazla

Markastok’ta Her güne özel bi̇rbi̇ri̇nden farklı efsane kupon fırsatlarını kaçırma! Hesabınıza tanımlanan kuponları 30.11.2020 tarihine kadar kullanın, Tüm marka ve kategorilere özel ve tüm indirimlere ek efsane kupon fırsatını sakın kaçırmayın!

image

1. Kampanyadan sadece Markastok.com üyeleri faydalanabilmektedir.
2. Katılımcılar aynı gün içerisinde sadece bir adet kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.
3. Kampanya süresi boyunca katılımcılar bir kupondan sadece bir kez faydalanabilmektedir. Dilerseniz katılım sağlamadığınız diğer aktif kuponlardan faydalanabilirsiniz.
4. Kampanyadan kazanılan kuponlar , Markastok.com üzerindeki herhangi bir kampanya ile birleştirilemez ve birlikte kullanılamaz.
5. Kampanyadan kazanılan kuponlar 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerlidir.
6. Kampanyadan kazanılan kupon ile verilen siparişlerin iptali veya iadesi durumunda kazanılan kupon tekrar kullanılamamaktadır.
7. Markastok.com üzerinden verilen siparişlerde ürün değişimi yapılmamaktadır.
8. Markastok.com, katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve Markastok.com ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
9. Markastok.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.
10. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
11. Markastok.com , kampanyayı suistimal etmeye çalışanlar veya aynı kişiye ait olduğu tespit edilen hesaplar hakkında sipariş iptali , üyelik durdurma vb. tüm haklarını saklı tutmaktadır.
Black Friday Nedir ?
ABD’de başlayan ve tüm dünyaya yayılan Black Friday nedir diye merak mı ediyorsunuz? O zaman yazımıza göz atmanızda fayda var. ABD’de Noel zamanı ailecek bir araya gelmek, hediyeler alıp vermek için güzel bir fırsat olarak görülüyor. Bu yüzden Noel alışverişi oldukça önemli. 1932 yılından bu yana Noel alışverişinin başlangıcı kabul edilen Black Friday ise Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma gününe denk geliyor. Bu günde sevdiklerine ve kendilerine hediyeler almak isteyenler için mağazalar çok erken saatte açılıp geç saatlerde kapanıyor. Ayrıca yılın belki de en yüksek orandaki kampanyaları bu günde düzenleniyor. Bu indirimler sayesinde tüketiciler büyük oranda tasarruf sağlarken, mağazalar da stoklarını zorluyor. Üstelik artık Black Friday, yalnızca ABD’yle sınırlı değil. Yılın son günleri yaklaştığında dört gözle beklenen Black Friday kampanyalarını uygulayan ülke ve mağaza sayısı giderek artıyor. Son yıllarda online satışa olan talep yükseldikçe söz konusu kampanyalar internet mağazalarında da düzenlenmeye başladı. Hatta bazen online satışlardaki Black Friday kampanyaları mağazalardakine kıyasla daha avantajlı olabiliyor. Öte yandan bu kampanyalar pek çok mağazada yalnızca cuma günü değil, pazar gününe dek devam ediyor. Bu haliyle Black Friday artık herkesin iple çektiği; giyimden dekorasyona, elektronikten kozmetiğe çok çeşitli ürün gruplarının büyük indirimlerle reyonlarda yerini aldığı kült bir gün durumunda.
Black Friday ne demek?
Türkiye’de Black Friday’in karşılığı olarak “Kara cuma” kullanılıyor. Black Friday indirimleri ve alışveriş çılgınlığı 1952’den beri devam ediyor. Bizim kültürümüzde Cuma günlerinin dini yönden anlamı olması nedeniyle, Efsane Cuma, Şanslı Cuma gibi isimler de kullanılıyor.
Black Friday İndirimleri Türkiye’de Uygulanıyor mu?
Black Friday her ne kadar önceleri yalnızca Amerika ve Kanada’da Noel öncesi uygulanan bir indirim dönemi olsa da, globalleşen dünyada e-ticaretin de gelişmesiyle tüm dünyaya yayılan bir uygulama haline geldi. Şimdi pek çok ülkede mağazalar kara cuma için oldukça cazip kampanyalar hazırlıyor. Tüm yıl boyunca hiç indirim yapmayan mağazalar bile Black Friday döneminde indirim yapıyor, bu güne özel indirim kuponları, fırsatlarla dolu büyük kampanyalar hazırlıyor, indirimlere ek başka fırsatlarla çok cazip teklifler sunuyor.
Bu Yıl Black Friday Ne Zaman Gerçekleşecek ve Kaç Gün Sürecek?
Gün geçtikçe büyüyen Black Friday satışları, iddiasını artırıyor. Bu nedenle bu yıl 27 Kasım tarihine denk gelecek olan kara cumanın, 2020 yılı için nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor. Kara cuma, bir günlük bir indirimmiş gibi görünse de, indirimler hafta sonu da devam ediyor. Hatta artık Black Friday’i takip eden pazartesi de Cyber Monday indirimleri başlatılıyor. Bu durumda denebilir ki, 2020 Black Friday indirimleri 4 güne yayılan bir indirim şölenine dönüşecek.
Black Friday’de Stoklar Hızlı Tükenir mi?
Ürünler biter diye korkmayın! Ürünler bitebilir ama birçok alternatif bulabilirsiniz. Black Friday’den alışveriş yapmayı planlıyorsanız mutlaka hazırlığa bir gün önceden başlayın. Hangi mağazadan ne istediğinize gidip bir gün önce karar verin. Eğer çalışmıyorsanız erkenden mağazaların kapılarına dayanın ya da internetten alışveriş yapacaksınız gece 00:00’dan itibaren sepetinizi doldurun. Bu muhteşem indirim için uykusuz kalmaya değeceğini sakın unutmayın. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MarkaStok 10₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Markastok.com'da üye olduğunuzda İlk alışverişinize özel 75/10 TL indirim kazanın!
0FIKW1NK Kodu Aç 
100% Başarılı

MarkaStok U.S. Polo Assn. Ve Lumberjack Ayakkabılarda Net % 20 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
MarkaStok'ta Lumberjack & U.S. Polo Assn. Yeni Sezon Ayakkabılarda Net...Daha Fazla

MarkaStok’ta Lumberjack & U.S. Polo Assn. Yeni Sezon Ayakkabılarda Net %20 İndirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MarkaStok Buratti % 60 İndirim Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
MarkaStok'ta Trend Erkek Giyim Markası Buratti %60’a Varan İndirim!
Hemen Al
100% Başarılı

MarkaStok % 10 Sepet İndirimi #evdeyiz

Fırsat Süresiz
Tüm indirimlere ek ve tüm ürünlerde geçerli %5 indirim için...Daha Fazla

Tüm indirimlere ek ve tüm ürünlerde geçerli %5 indirim için 2 ürün, %10 indirim için 3 ve üzeri ürün satın almanız gerekiyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Harcadıkça Kazan! Her Alışverişinize % 3 Puan

Fırsat Süresiz
Markastok'tan alışveriş yapanlar harcadıkça kazanıyor ! Sitemiz üzerinden yapacağınız her...Daha Fazla

Markastok’tan alışveriş yapanlar harcadıkça kazanıyor ! Sitemiz üzerinden yapacağınız her alışverişte sipariş tutarınızın %3’ü kadar puan hesabınıza tanımlanmaktadır. Bu puanlarınızla Markastoktan indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Deneyimini Paylaş Puan Kazan 👍

Fırsat Süresiz
Yorumlarınız bizim için çok değerli ! Markastok ürünlerini satın alan...Daha Fazla

Yorumlarınız bizim için çok değerli ! Markastok ürünlerini satın alan kullanıcıların deneyimlerini merak ediyoruz.Satın aldıkları ürün hakkında bizimle deneyimlerini paylaşan kullanıcılar 5 TL değerinde olan 5000 puan kazanıyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Sürpriz Hediyeniz Kargo Paketinde Seni Bekliyor!

Fırsat Süresiz
Markastok'tan sürpriz TL kazanma fırsatı! Kargo paketinden çıkan kazı kazan...Daha Fazla

Markastok’tan sürpriz TL kazanma fırsatı! Kargo paketinden çıkan kazı kazan kuponunu kazı, içinden çıkan kodu alışverişini tamamlarken kullan. Sürpriz TL kazanma fırsatı yakala. Siparişlerinde kargo paketini kontrol etmeyi unutma! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Markastok 250₺ Alışverişe 25₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Markastok sitesinde kampanya kapsamında yapacağınız 250 TL ve üzeri tüm...Daha Fazla

Markastok sitesinde kampanya kapsamında yapacağınız 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde bize özel 25 TL indirim fırsatı sunan kupon kodu sizleri bekliyor. Daha Az

IMKPNM25 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Markastok.com, 35 yılı aşkın perakende geçmişine sahip Çetin Family Ltd.Şti. tarafından kurulmuştur. 1982 yılında Bursa’da kurulmuş olan Çetin Family, bugün Türkiye’nin 4 şehrinde 23 mağaza, 8.500 m2 satış alanı ve 250’ye yakın çalışanıyla, perakende sektörünün Türkiye’deki öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Jack&Jones, Levi’s, Dockers, Mavi, U.S.Polo, Hummel, Greyder, Lumberjack, Scooter, Caterpillar, Harley Davidson, Avva, Abbate, Buratti, Sabri Özel, Pierre Cardin, Lufian, Cazador, Lc Waikiki, Only, Vero Moda, Fashion Friends, Seçil, Ekol gibi daha birçok önemli markayı bünyesinde bulunduran Markastok.com, binlerce çeşit ürünü, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve %100 orijinal ürün garantisiyle müşterilerine sunmaktadır. Markastok.com, aynı zamanda Trendyol, Hepsiburada, Amazon, N11, Gittigidiyor ve E-pttavm websitelerinde de Markastok adı altında satışlarını sürdürmektedir.

MARKASTOK.COM
Çetin Family Tekstil Ltd.Şti.

E-MAİL
[email protected]

ADRES
Barış Mah. Defne Sk.No: 34 Nilüfer BURSA

TELEFON
444 30 79