MarkaStok Üye Ol 20₺ Hediye Çeki Kazan

Fırsat Süresiz
Yüzlerce kaliteli marka ve binlerce ürün portföyüne sahip Markastok ailesine...Daha Fazla

Yüzlerce kaliteli marka ve binlerce ürün portföyüne sahip Markastok ailesine hemen katılın ve tüm ürünlerde geçerli 20 TL hediye çeki kazanın. Üyelik işlemini başarıyla gerçekleştirdikten sonra kuponunuzu e-posta adresinize gönderilecektir. Dilerseniz kupona “Hesabım > Kuponlarım” sekmesinden de ulaşabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MarkaStok İndirimli Outlet Ürünler

Fırsat Süresiz
MarkaStok outlet indirimli ürünler burada!
Hemen Al
100% Başarılı

MarkaStok Efsane Kuponlar 50₺ ve 80₺ İndirim Kodu Kazandırıyor!

Fırsat Süresi Doldu
Markastok'ta Evde sürpriz kuponlar kazanma fırsatı tüm marka ve kategorilere...Daha Fazla

Markastok’ta Evde sürpriz kuponlar kazanma fırsatı tüm marka ve kategorilere özel ve tüm indirimlere ek efsane kupon fırsatını sakın kaçırmayın! Bi̇rbi̇ri̇nden farklı efsane kupon fırsatlarını kaçırma! Hesabınıza tanımlanan kuponları 30.11.2021 tarihine kadar kullanın, Tüm marka ve kategorilere özel ve tüm indirimlere ek efsane kupon fırsatını sakın kaçırmayın! Evde sürpriz kuponlar kazanma fırsatı tüm marka ve kategorilere özel ve tüm indirimlere ek efsane kupon fırsatını sakın kaçırmayın! 200/50₺ – 300/50₺ – 400/80₺ – 500/50₺

image

 • 1. Kampanyadan sadece Markastok.com üyeleri faydalanabilmektedir.
 • 2. Katılımcılar aynı gün içerisinde sadece bir adet kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.
 • 3. Kampanya süresi boyunca katılımcılar bir kupondan sadece bir kez faydalanabilmektedir. Dilerseniz katılım sağlamadığınız diğer aktif kuponlardan faydalanabilirsiniz.
 • 4. Kampanyadan kazanılan kuponlar , Markastok.com üzerindeki herhangi bir kampanya ile birleştirilemez ve birlikte kullanılamaz.
 • 5. Kampanyadan kazanılan kupon ile yapılan alışverişin iptali veya iadesi durumunda kupon geçerliliğini yitirmektedir ve tekrar kullanılamamaktadır.
 • 6. Kampanyadan kazanılan kupon ile yapılan alışverişin kısmi iadesi durumunda kampanya koşulu bozulduğu için yapılacak para iadesi kampanya hariç tutularak hesaplanmaktadır.
 • 7. Markastok.com üzerinden verilen siparişlerde hiçbir şekilde değişim yapılmamaktadır.
 • 8. Kampanyadan kazanılan kuponlar 30 Kasım 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • 9. Markastok.com, katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve Markastok.com ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 • 10. Markastok.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.
 • 11. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 • 12. Markastok.com , kampanyayı suistimal etmeye çalışanlar veya aynı kişiye ait olduğu tespit edilen hesaplar hakkında sipariş iptali , üyelik durdurma vb. tüm haklarını saklı tutmaktadır.

Black Friday Nedir ?
ABD’de başlayan ve tüm dünyaya yayılan Black Friday nedir diye merak mı ediyorsunuz? O zaman yazımıza göz atmanızda fayda var. ABD’de Noel zamanı ailecek bir araya gelmek, hediyeler alıp vermek için güzel bir fırsat olarak görülüyor. Bu yüzden Noel alışverişi oldukça önemli. 1932 yılından bu yana Noel alışverişinin başlangıcı kabul edilen Black Friday ise Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma gününe denk geliyor. Bu günde sevdiklerine ve kendilerine hediyeler almak isteyenler için mağazalar çok erken saatte açılıp geç saatlerde kapanıyor. Ayrıca yılın belki de en yüksek orandaki kampanyaları bu günde düzenleniyor. Bu indirimler sayesinde tüketiciler büyük oranda tasarruf sağlarken, mağazalar da stoklarını zorluyor. Üstelik artık Black Friday, yalnızca ABD’yle sınırlı değil. Yılın son günleri yaklaştığında dört gözle beklenen Black Friday kampanyalarını uygulayan ülke ve mağaza sayısı giderek artıyor. Son yıllarda online satışa olan talep yükseldikçe söz konusu kampanyalar internet mağazalarında da düzenlenmeye başladı. Hatta bazen online satışlardaki Black Friday kampanyaları mağazalardakine kıyasla daha avantajlı olabiliyor. Öte yandan bu kampanyalar pek çok mağazada yalnızca cuma günü değil, pazar gününe dek devam ediyor. Bu haliyle Black Friday artık herkesin iple çektiği; giyimden dekorasyona, elektronikten kozmetiğe çok çeşitli ürün gruplarının büyük indirimlerle reyonlarda yerini aldığı kült bir gün durumunda.
Black Friday ne demek?
Türkiye’de Black Friday’in karşılığı olarak “Kara cuma” kullanılıyor. Black Friday indirimleri ve alışveriş çılgınlığı 1952’den beri devam ediyor. Bizim kültürümüzde Cuma günlerinin dini yönden anlamı olması nedeniyle, Efsane Cuma, Şanslı Cuma gibi isimler de kullanılıyor.
Black Friday İndirimleri Türkiye’de Uygulanıyor mu?
Black Friday her ne kadar önceleri yalnızca Amerika ve Kanada’da Noel öncesi uygulanan bir indirim dönemi olsa da, globalleşen dünyada e-ticaretin de gelişmesiyle tüm dünyaya yayılan bir uygulama haline geldi. Şimdi pek çok ülkede mağazalar kara cuma için oldukça cazip kampanyalar hazırlıyor. Tüm yıl boyunca hiç indirim yapmayan mağazalar bile Black Friday döneminde indirim yapıyor, bu güne özel indirim kuponları, fırsatlarla dolu büyük kampanyalar hazırlıyor, indirimlere ek başka fırsatlarla çok cazip teklifler sunuyor.
Bu Yıl Black Friday Ne Zaman Gerçekleşecek ve Kaç Gün Sürecek?
Gün geçtikçe büyüyen Black Friday satışları, iddiasını artırıyor. Bu nedenle bu yıl 27 Kasım tarihine denk gelecek olan kara cumanın, 2020 yılı için nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor. Kara cuma, bir günlük bir indirimmiş gibi görünse de, indirimler hafta sonu da devam ediyor. Hatta artık Black Friday’i takip eden pazartesi de Cyber Monday indirimleri başlatılıyor. Bu durumda denebilir ki, 2020 Black Friday indirimleri 4 güne yayılan bir indirim şölenine dönüşecek.
Black Friday’de Stoklar Hızlı Tükenir mi?
Ürünler biter diye korkmayın! Ürünler bitebilir ama birçok alternatif bulabilirsiniz. Black Friday’den alışveriş yapmayı planlıyorsanız mutlaka hazırlığa bir gün önceden başlayın. Hangi mağazadan ne istediğinize gidip bir gün önce karar verin. Eğer çalışmıyorsanız erkenden mağazaların kapılarına dayanın ya da internetten alışveriş yapacaksınız gece 00:00’dan itibaren sepetinizi doldurun. Bu muhteşem indirim için uykusuz kalmaya değeceğini sakın unutmayın. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 80 Markastok Okula Dönüş İndirimi Kampanyası 😍🏃 + % 40 Sepet İndirimi Levi’s, Jack&Jones, Mavi

Fırsat Süresiz
Markastok online mağazasından Okula Dönüş kampanyasına özel yapacağınız alışverişlerinizde %80’e...Daha Fazla

Markastok online mağazasından Okula Dönüş kampanyasına özel yapacağınız alışverişlerinizde %80’e varan indirim sunuyor. Levi’s, Jack&Jones, Mavi markalarında %50’ye varan indirim sağlar! Erkek, kadın giyimde yaza veda fırsatı! %60’a varan indirim fırsatını kaçırma!

Jack & Jones Yeni sezon ürünleriyle

Okula Dönüş Alışverişi Jack Jones Levis Mavi

Ramazan’a özel 200₺ alışverişe %10, 500₺ alışverişe %15 indirim sağlar!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MarkaStok Mavi, Levis, Jack&Jones % 45 İndirim

Fırsat Süresiz
MarkaStok'ta Levis, Mavi, Jack&Jones ve diğer markalarda %45 indirim sağlar....Daha Fazla

MarkaStok’ta Levis, Mavi, Jack&Jones ve diğer markalarda %45 indirim sağlar.

En Uzun İndirim Günleri Mavi Levis Jack Jones Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MarkaStok Buratti % 60 İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
MarkaStok'ta Trend Erkek Giyim Markası Buratti %60’a Varan İndirim!
Hemen Al
100% Başarılı

MarkaStok U.S. Polo Assn. Ve Lumberjack Ayakkabılarda Net % 20 İndirim

Fırsat Süresiz
MarkaStok'ta Lumberjack & U.S. Polo Assn. Yeni Sezon Ayakkabılarda Net...Daha Fazla

MarkaStok’ta Lumberjack & U.S. Polo Assn. Yeni Sezon Ayakkabılarda Net %20 İndirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Harcadıkça Kazan! Her Alışverişinize % 3 Puan

Fırsat Süresiz
Markastok'tan alışveriş yapanlar harcadıkça kazanıyor ! Sitemiz üzerinden yapacağınız her...Daha Fazla

Markastok’tan alışveriş yapanlar harcadıkça kazanıyor ! Sitemiz üzerinden yapacağınız her alışverişte sipariş tutarınızın %3’ü kadar puan hesabınıza tanımlanmaktadır. Bu puanlarınızla Markastoktan indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Deneyimini Paylaş Puan Kazan 👍

Fırsat Süresiz
Yorumlarınız bizim için çok değerli ! Markastok ürünlerini satın alan...Daha Fazla

Yorumlarınız bizim için çok değerli ! Markastok ürünlerini satın alan kullanıcıların deneyimlerini merak ediyoruz.Satın aldıkları ürün hakkında bizimle deneyimlerini paylaşan kullanıcılar 5 TL değerinde olan 5000 puan kazanıyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Sürpriz Hediyeniz Kargo Paketinde Seni Bekliyor!

Fırsat Süresiz
Markastok'tan sürpriz TL kazanma fırsatı! Kargo paketinden çıkan kazı kazan...Daha Fazla

Markastok’tan sürpriz TL kazanma fırsatı! Kargo paketinden çıkan kazı kazan kuponunu kazı, içinden çıkan kodu alışverişini tamamlarken kullan. Sürpriz TL kazanma fırsatı yakala. Siparişlerinde kargo paketini kontrol etmeyi unutma! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MarkaStok Güncel İndirim Kuponları

Markastok.com, 35 yılı aşkın perakende geçmişine sahip Çetin Family Ltd.Şti. tarafından kurulmuştur. 1982 yılında Bursa’da kurulmuş olan Çetin Family, bugün Türkiye’nin 4 şehrinde 23 mağaza, 8.500 m2 satış alanı ve 250’ye yakın çalışanıyla, perakende sektörünün Türkiye’deki öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Jack&Jones, Levi’s, Dockers, Mavi, U.S.Polo, Hummel, Greyder, Lumberjack, Scooter, Caterpillar, Harley Davidson, Avva, Abbate, Buratti, Sabri Özel, Pierre Cardin, Lufian, Cazador, Lc Waikiki, Only, Vero Moda, Fashion Friends, Seçil, Ekol gibi daha birçok önemli markayı bünyesinde bulunduran Markastok.com, binlerce çeşit ürünü, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve %100 orijinal ürün garantisiyle müşterilerine sunmaktadır. Markastok.com, aynı zamanda Trendyol, Hepsiburada, Amazon, N11, Gittigidiyor ve E-pttavm websitelerinde de Markastok adı altında satışlarını sürdürmektedir.

Güvenilir alışverişin tek adresi Markastok.com artık yeni uygulaması ile sürpriz fırsatları ve geniş marka seçenekleri ile seninle buluşmak için çok heyecanlı!

Markastok uygulaması ile moda ve alışverişin en eğlenceli hali istediğin her an senin yanında, telefonunun hemen ucunda!
Markastok uygulamasını indirerek, ünlü markalara büyük indirimlerle ulaşmak artık çok kolay. Buratti, Jack&Jones, Levi’s, Dockers, Mavi, U.S.Polo, Hummel, Greyder, Lumberjack, Scooter, Caterpillar, Harley Davidson, Avva, Abbate, Sabri Özel, Pierre Cardin, Lufian, Cacharel, Kip, Lc Waikiki, Koton, Vero Moda, Skechers ve çok daha fazla markanın yeni sezon ürünlerini indirimlerle ve güvenilir alışveriş hizmetiyle keyifle keşfedebilirsin. Her gün farklı kampanyalar, sürpriz indirimler ve çok daha fazlasına her an her yerde rahatlıkla erişebilirsin.

Kısaca bizleri tanımak ister misin?
Markastok.com, 38 yıllık perakende geçmişine sahip Çetin Family Ltd.Şti. tarafından kurulmuştur. 1982 yılında Bursa’da kurulmuş olan Çetin Family, bugün Türkiye’nin 4 şehrinde 21 mağaza, 8.500 m2 satış alanı ve 250’ye yakın çalışanıyla, perakende sektörünün Türkiye’deki öncü firmaları arasında yer almaktadır.

markastok.com

Markastok uygulaması sana neler sunuyor?

En çok tercih edilen trend markalar:
Buratti, Jack&Jones, Levi’s, ,Mavi, Converse, Vans, Lacoste, U.S.Polo, Hummel, Greyder, Lumberjack, Scooter, Caterpillar, Harley Davidson, Avva, Abbate, Sabri Özel, Pierre Cardin, Lufian, Dockers, Cazador, Lc Waikiki, Only, Vero Moda, Lela, Fashion Friends, Seçil, Ekol ve daha pek çok popüler markalar

Yüzlerce farklı kategori:
Tişört, Pantolon, Spor Ayakkabı, Bot, Klasik Ayakkabı, Topuklu Ayakkabı,Çanta, Kazak, Gömlek, Sweatshirt, İç Giyim, Sandalet, Terlik, Trençkot, Bluz, Çanta,Tayt, Sırt Çantası, Şort, Hırka, Tunik, Tulum, Elbise, Etek, Şapka, Triko, Abiye Elbise ve daha pek çok farklı kategori bir arada!

Tüm alışverişlerinde ücretsiz kargo fırsatı !
Hızlı ve güvenilir alışveriş:
SSL Güvenlik sertifikası ile tüm ödeme seçeneklerini en güvenilir haliyle sana sunmaya hazırız! Bilgilerin bizimle güvence altında.

Vade farksız taksitli ödeme seçeneği
Farklı ödeme seçenekleri, 6 aya varan taksit imkanı
İade kolaylığı,
Tek sepette tek kargo hizmeti,
1-3 iş günü içerisinde Hızlı Kargo imkanı
Mobil uygulamaya özel sürprizler!
Tüm soru ve aklına takılanların cevabını Müşteri hizmetleri numaramızdan alabilirsin, 444 30 79’u araman yeterli!

Markastok’un ayrıcalıklı dünyasıyla tanışmak ve fırsatlardan keyifle faydalanmak için Markastok.com uygulamasını hemen indir!

MARKASTOK.COM
Çetin Family Tekstil Ltd.Şti.

E-MAİL
[email protected]

ADRES
Barış Mah. Defne Sk.No: 34 Nilüfer BURSA

TELEFON
444 30 79


🟩 MarkaStok indirim kodu Aralık 2021
🏷️ MarkaStok indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi MarkaStok indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 MarkaStok kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
MarkaStok promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.