Marketyo 150/30₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Marketyo'da 150₺ alışverişe 30₺ indirim sağlar!
Kodu Aç 
96% Başarılı
Marketyo uygulamasında, tanıdığınız ve güvendiğiniz marketlerin tüm ürünlerini bulabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapın; şehrinizi, ilçenizi ve mahallenizi seçin; size yakın marketleri belirleyin. Marketinizi seçtikten sonra, raf fiyatları ve mağaza içindeki kampanyalar ile beraber alışverişin keyfini çıkarın. Sepetinizi tamamladıktan sonra, size uygun teslimat saatini ve ödeme biçimi seçin. Market alışverişinizi evinizden çıkmadan yapın, alışverişten arda kalan zamanın tamamı size kalsın!

Kazan Kazan İş Modeli
İş modelimiz ile sizi ortağımız olarak görüyor, online şubenizin gelişmesi, pazarlanması ve bu kanaldaki satışlarınız artması için gerekli tüm desteği sağlıyoruz. Çünkü iş ortağımız kazanırsa biz de kazanıyoruz.

Siz yeter ki isteyin.
Online şubenizi kurup, çoklu kanalla satış yapabilmeniz için gerekli olan entegrasyon, hızlı veya gün içi teslimat, gel-al, toptan satış gibi tüm altyapılar hazır! Sadece bu da değil. Sisteminiz kurulduktan sonra size özel pazarlama çözümleriniz de hazır!

Sadece Hızlı Tüketim ve Gıda Perakendesi
Gıda perakendesi özelindeki her türlü e-ticaret ve pazarlama dinamiklerini iyi biliyor, çözümlerimizi devamlı olarak güncelliyoruz. Son teknolojileri yalnızca sektörümüze özel olarak kullanıyoruz. Çünkü biz sadece bu işi yapıyoruz.

Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi No:24 A:9 Gölbaşı/Ankara
[email protected]


🟩 Marketyo indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Marketyo indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Marketyo indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Marketyo kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Marketyo promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.