Matraş Yeni Üye Ol Anında 50TL Hediye Çeki Kuponu Kazan

Fırsat Süresiz
Matraş sitesinde yeni üyelik açanlar anında 50₺ Matraş Hediye Çeki...Daha Fazla

Matraş sitesinde yeni üyelik açanlar anında 50₺ Matraş Hediye Çeki kazanıyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Temelleri 1947 yılında atılan Matraş, emin adımlarla ilerlediği 74 yıllık tarihinde, kaliteli deri ve kaliteli ürün deyince ilk akla gelen ayrıcalıklı bir marka haline geldi.

MATRAŞ kampanyaları ve indirim kuponları arıyorsanız işte size fırsat. Deri sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak Matraş markası 1947 yılında kurulmuş ve o zamandan beri faaliyet göstermektedir. Bu sebeple bugün dünya devlerinden birine üretim sağlayan bir marka haline gelmiştir. Müşterileri için hazırladığı Matras.com web sitesinde ürünlerini sergiledi. Matraş indirim kodu ile ürün bulmayı kolaylaştırmak için kullanımı kolay ve açıklayıcı düzenler tercih edilmiştir. Ayakkabı, çanta, cüzdan, kemer, kıyafet, seyahat, hediye gibi başlıklar sitede yer almaktadır. Bu başlıklar o ürünü de içerir. İletişim bilgilerini de web sitesinde yayınladı. Bu sayede firma ile kolayca iletişime geçebilir ve firma hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda siteye üye olma özelliğine de sahiptir. Müşteriler, üyelik sürecini tamamlayarak Matraş markası altında sunulan ürünleri yakından takip edebilirler. Tabii ürünün kampanya dönemi olduğunda da bilgi alıyor. Matraş markası da özel günlerde kampanya ve koleksiyonlar düzenleyerek müşterilerimizin ilgisini çekmektedir. Bu nedenle müşteri kazanır ve onların şirketlerine sadık kalmasını sağlar. Birçok ürün çeşidi vardır. Bu açıdan müşteriler güvenle kullanabilirler. Sunduğu ürünler çok kaliteli. Deri ürünlerini müşterilerine orijinal olarak sunarlar. Müşterilerimizi memnun etmeye çalışan bir firmayız. Matrash markası, Japonya’da ve tüm dünyada deri endüstrisi alanında altın harflerle marka adı ile işlenmiştir. Her mevsim için kullanışlı ve güzel ürünlerimiz var. Ayrıca çok çeşitli ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ödeme kolaylığının yanı sıra sitenin güvenliği ve ödemenin güvenilirliği üst düzeyde sağlanmaktadır. Böylece güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Siteye üye olarak satın almak istediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.

MTR Deri Ürünleri İmalat San. Ve Tic. A.Ş

15 Temmuz Mahallesi 1469.Sokak No:1/51 Bağcılar/İSTANBUL
Soru, öneri ve şikayetleriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Veya +90 212 474 2556 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz


🟩 Matraş indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Matraş indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Matraş indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Matraş kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Matraş promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.