Tosla Kart Online Yemek ve Market Harcamalarına Anında % 10 İndirim! [Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Domino’s, McDonald’s, Fuudy]

Fırsat Süresiz
Tosla Kart ile Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti,...Daha Fazla

Tosla Kart ile Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Dominos Online, McDonald’s Online, Fuudy alışverişlerinde toplam 20 TL’ye kadar iade!

 • Tosla Kart’ın ile Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Dominos Online, Fuudy’den yapacağın her ödeme için %10, toplamda 10 TL Tosback’in Tosla hesabına anında iade edilir.
 • Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Dominos Online, Fuudy’de kapıda Tosla Kart ile yapılan ödemelerde kampanya geçerli değildir.
 • Unutma kampanya kapsamında 1 ay içerisinde toplam maksimum 10 TL’ye kadar Tosback kazanabilirsin.
 • Kampanya 50 TL ve üzeri harcamalarda geçerlidir.
 • 1’den fazla platformda harcama yaparsan, örneğin 1 Tosla Kart’ından aynı ay içinde hem Getir, hem Banabi ödemen varsa her ikisi için de iade alabilirsin. Tabi toplam 10 TL üst sınıra takılana kadar olduğunu unutma 🙂
 • İadeler, Tosback ile anında Tosla hesabına yapılacak hiç merak etme.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 McDonald’s Tosla Kart İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Tosla Kartın ile McDonald’s’tan sipariş ver, ayda toplam 20 TL’ye...Daha Fazla

Tosla Kartın ile McDonald’s’tan sipariş ver, ayda toplam 20 TL’ye kadar Tosback’i kaçırma! 5₺ kazandıran Tosla Referans Kodu: WH8N3

 • Tosla Kart ile McDonald’s’tan vereceğin her siparişin %10’u Tosla hesabına anında iade edilir.
 • Kampanya sadece McDonald’s web sitesi ve mobil uygulamasında geçerlidir. Fiziksel mağazalarında geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında 1 ay içerisinde toplam maksimum 20 TL’ye kadar iaden var.
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
 • McDonald’s ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. McDonald’s ve Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

2₺ Migros McDonald’s Fırsat Kuponu – 2 Kişilik Menü 29,99₺

Fırsat Süresi Doldu
Fırsat kodu, 1 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında 2...Daha Fazla

Fırsat kodu, 1 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında 2 TL’ye satılacaktır. McDonalds’da sizlere özel 1 adet Çıtır Tavuk Sandviç + 1 adet KöfteBurger + 1 adet Süper Boy Patates + 2 Orta Boy CocaCola + 8’li Çıtır Soğan Halkasından oluşan Migros menüsü, 47,99 TL yerine 29,99 TL! (Paket serviste geçerli değildir.) Alacağınız kodu 31 Aralık 2021 tarihine dek havalimanı haricindeki tüm McDonald’s restoranlarında kullanılabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

McDonald’s Big Maç Menü Kişi Başı 25,49 TL!

Fırsat Süresiz
Maç Keyfini Doya Doya Yaşa: Maç keyfini, kişi başı 25,49₺'den...Daha Fazla

Maç Keyfini Doya Doya Yaşa: Maç keyfini, kişi başı 25,49₺’den Big Maç Menü ile yaşa!

Kampanya sadece paket serviste ve katılan restoranlarda geçerlidir. Ürünlerin sunumuna servis takımı dahil değildir. McDonald’s’ın önceden haber vermeksizin kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Paket servis hizmet alanı sınırlıdır. Kampanyaya katılan restoran listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

McDonald’s M-Ekonomik Menü Kişi Başı 19,50 TL!

Fırsat Süresiz
McDonald's Mekonomik menüler kişi başı 19,50₺!  ...Daha Fazla

McDonald’s Mekonomik menüler kişi başı 19,50₺!

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

McDonald’s Gamer Menü 34.99₺

Fırsat Süresiz
Oyunculara özel Gamer Menü McDelivery'de 34,99₺! Kampanya sadece paket serviste...Daha Fazla

Oyunculara özel Gamer Menü McDelivery’de 34,99₺! Kampanya sadece paket serviste ve katılan restoranlarda geçerlidir. Ürünlerin sunumuna servis takımı dahil değildir. McDonald’s’ın önceden haber vermeksizin kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Paket servis hizmet alanı sınırlıdır. Kampanyaya katılan restoran listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

McDonald’s Güncel Kampanyaları [Adrese Teslim ve Gel-Al]

Fırsat Süresiz
McDonald's Hem cebinize, hem damak tadınıza hitap eden lezzetler için...Daha Fazla

McDonald’s Hem cebinize, hem damak tadınıza hitap eden lezzetler için hemen tıkla!

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

McDonald’s PlayStation 5 Çekilişi [Her 25₺ Alışverişe 1 Hak]

Fırsat Süresi Doldu
PlayStation 5’i Gökte Ararken McDonald’s’ta Buldun! Bu kampanya Anadolu Restoran...Daha Fazla

PlayStation 5’i Gökte Ararken McDonald’s’ta Buldun!
Bu kampanya Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. tarafından MPİ’nin 01.03.2021 tarihli 24951361-255.01.02-E.1444 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 12.03.2021(Saat:00.01)-12.04.2021(Saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki McDonald’s restoranlarından, tek seferde 25 TL ve katları tutarında alışveriş yapan müşteriler, fiş üzerindeki şifreyi, ad-soyad, adres, gsm no bilgileri ile birlikte www.mcdonaldskazandirir.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girdiklerinde çekiliş hakkı kazanacaklardır.

Her fişten 1 şifre çıkacaktır ve katılımcılar şifreyi 1 kez göndererek hak ettiği oranda çekiliş hakkı kazanacaktır. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Mükerrer şifre gönderimleri elenecek ve ilk gönderilen şifreli katılım geçerli kabul edilecektir. Çekilişte 25 kişi Sony PS5 Oyun Konsolu+PS5 Fifa 2021 Oyunu (tavsiye edilen piyasa birim fiyatı: 10.849,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 27.04.2021 saat 10:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Sonuçlar 30.04.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

Postada meydana gelecek gecikmelerden Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 15.05.2021, yedek talihliler 30.05.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli alışveriş fişi ve iletişim bilgileri ile [email protected] mailine, 0212 217 41 21 nolu faksa başvurmadıkları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmedikleri takdirde ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde şifreli alışveriş fişinin ibrazı zorunludur. Şifreli alışveriş fişinin okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Bu kampanyaya Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd. Şti. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışındaki ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

*İkramiye görselleri temsilidir.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

2017 Brand Z Raporu’na göre dünyanın en değerli sekizinci markası olan McDonald’s olarak, dünyanın dört bir yanında yer alan 34 bini aşkın restoran ve 1,6 milyonu geçen çalışanımızla, günde ortalama 58 milyon müşterimizi mutlu edebilmek için çalışıyoruz. Türkiye’de de McDonald’s Türkiye, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir.

McDonald’s, dünyada günde 69 milyon müşteriye hizmet veren, dünyanın en büyük fast-food restoran şirketi. McDonald’s, genel olarak hamburger, çizburger, patates kızartması ve soğuk içecekler satmaktadır.

McDonald’s Türkiye

Anadolu Grubu, çeşitli sektörlerdeki faaliyetlerine Mayıs 2005 tarihinde yeni bir halka daha ekledi. Dünyada hızlı servis restoran sektörünün lideri McDonald’s’ın Türkiye lisansörlüğünü alan Grup, Türkiye’de 1986’dan beri, dünyada 1955’den beri faaliyet gösteren küresel markayla işbirliğine gitmiş oldu.

McDonald’s’ın Türkiye’deki serüveni, 1986 yılında İstanbul Taksim’de ilk restoranın açılmasıyla başladı.

Türkiye’deki gıda sektörünün gelişiminde çok önemli rol oynayan McDonald’s, sektörde devrim sayılacak birçok yeniliğe öncülük etti. Faaliyet gösterdiği ilk günden itibaren Türkiye’nin en saygın ve en güvenilir gıda firmaları ile çalışan McDonald’s bugün, mal ve hizmet tedarikinin tamamına yakınını yerel şirketlerden karşılıyor. Bu süreçte geliştirilen yerli tedarikçilerin bir kısmı, üstün standartlardaki üretimleri nedeniyle yurtdışındaki McDonald’s restoranlarına malzeme ihraç eder hale geldi.

McDonald’s bugün, Adana, Adapazarı, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Nevşehir, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon ve Yalova illerinde ve bu illere bağlı çeşitli ilçelerde faaliyet gösteriyor. 250’yi aşkın restoranı ve 6 bin çalışanı bulunan McDonald’s yılda yaklaşık 60 milyon kişiye hizmet veriyor. McDonald’s’ın Türkiye’de bugüne kadar gerçekleştirdiği yatırım tutarı 130 milyon dolardır. McDonald’s’a, üretim yapmak için Türkiye’ye gelen yabancı sermayeli şirketlerin, ülkemizde gerçekleştirmiş oldukları yatırım tutarı 60 milyon doları aştı.

McDonald’s, marka gücünü, faaliyet gösterdiği her ülkede, taviz vermeden uyguladığı üstün kalite, gıda güvenliği, hijyen ve temizlik ilkelerinden alıyor.

McDonald’s aynı zamanda, çocukların sağlığı ve mutluluğu için doğrudan yarar sağlayacak projeler yaratmak, geliştirmek ve desteklemek amacıyla 1999 yılında kurulan McDonald’s Çocuk Vakfı’nın en büyük destekçisidir. Vakıf bugüne kadar, Türkiye’de 24 ilde, 29 hastanede ve saha çalışmalarında toplam 45 proje hayata geçirerek bu projelerden yaklaşık 1.5 milyon çocuğun faydalanmasını sağladı.

Lezzetli fırsatlar için McDonald’s™ uygulamasını yükle!

McDonald’s Mobil Özellikleri:

– En lezzetli fırsatlar avcunun içinde! Uygulamamızı kullanarak fırsatları görebilir, kuponları tüm restoranlarımızda kasa noktasında kullanabilirsin.

– McDonald’s ile ilgili bilmek istediğin herşey: ağız sulandıran menümüz, size en yakın restoranlar, yeni ürünler, açılışlar, besin değerleri ve hatta Happy Meal™ eğlencesi burada!

– Eğlencenin tadına varmak için oyunlar, yarışmalar, lezzetli hediyeler! Uygulamamızı yükle, keyfin cebine gelsin!

444 62 62


🟩 McDonald's indirim kodu Haziran 2022
🏷️ McDonald's indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi McDonald's indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 McDonald's kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
McDonald's promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.