McDonald’s Referans Kodu ile Bedava Promosyon Ürün Kazan – Mobil Uygulama Paylaş Kazan

Kod Süresiz
Merhaba! McDonald's uygulamasında bana katıl, ikimiz de kazanalım! Uygulamayı indirerek...Daha Fazla

Merhaba! McDonald’s uygulamasında bana katıl, ikimiz de kazanalım! Uygulamayı indirerek referans kodumu kullan, ödüllerin tadını birlikte çıkaralım. Referans kodum: D9b0sCr6 https://www.mcdonalds.com.tr/app-indir

https://www.mcdonaldsapps.com/tr-TR

Kodu gönderecek kullanıcının McDonald’s uygulamasına kayıtlı olması gerekmektedir. Kodu gönderecek kullanıcının Paylaş & Kazan isimli programın içerisinde yer alan paylaşım araçları ile referans kodunu paylaşması gerekmektedir. Paylaşılan her kod tek kullanımlıktır. Kodu paylaşan kişi, paylaşılan kişinin başarıyla kodu girmesi sonucu bir adet promosyon ürün kazanacaktır. Her yeni kullanıcı, McDonald’s uygulamasını indirip kaydolması koşuluyla bir adet Hoş geldin fırsatı ve kodu kullanması halinde bir adet promosyon ürün kazanacaktır. Kazanılan promosyon ürünler ve kampanyalı menüler sadece McDonald’s uygulaması üzerinden yapılan restoran içi siparişlerde geçerlidir. McDonald’s’ın önceden haber vermeksizin ürün içeriklerinde değişiklik yapma, kampanyayı dilediği zaman sonlandırma ve/veya kampanya sürecini değiştirme hakkı saklıdır.

Daha Az

D9b0sCr6 Kodu Aç 
33% Başarılı

Son Eklenen Yemek Kuponları

Little Caesars Kasım Pizza İndirimleri

Fırsat Süresiz
Kasım İndirimleri Little Caesars’da! Eve Siparişlerde Müthiş Fırsatlar, Hemen Şimdi... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Yemeksepeti’nde 150TL Worldpuan [250/30TL]

Fırsat 4 hafta kaldı
World Mobil’e özel Yemeksepeti web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

40TL Yemeksepeti Market Kasım İndirim Kodu

Kod Süresiz
Yemeksepeti Market kasım özel 40₺ indirim kodu. Herkes hazırsa haftanın... Detayını Gör
KASIM40 Kodu Aç 
0% Başarılı

50TL GetirYemek Sana Özel İndirim Kodu

Kod Süresiz
50 TL İndiriminiz GetirYemek'ten! GetirYemek'ten hafta sonuna ve size özel... Detayını Gör
ZLEDIK50 Kodu Aç 
10% Başarılı

Little Caesars 2 Orta Boy Pizza 220 TL İndirimi

Fırsat Süresiz
Little Caesars 2 Orta Boy Pizza 220 TL'den başlayan fiyatlarla!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

2017 Brand Z Raporu’na göre dünyanın en değerli sekizinci markası olan McDonald’s olarak, dünyanın dört bir yanında yer alan 34 bini aşkın restoran ve 1,6 milyonu geçen çalışanımızla, günde ortalama 58 milyon müşterimizi mutlu edebilmek için çalışıyoruz. Türkiye’de de McDonald’s Türkiye, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir.

McDonald’s, dünyada günde 69 milyon müşteriye hizmet veren, dünyanın en büyük fast-food restoran şirketi. McDonald’s, genel olarak hamburger, çizburger, patates kızartması ve soğuk içecekler satmaktadır.

McDonald’s Türkiye

Anadolu Grubu, çeşitli sektörlerdeki faaliyetlerine Mayıs 2005 tarihinde yeni bir halka daha ekledi. Dünyada hızlı servis restoran sektörünün lideri McDonald’s’ın Türkiye lisansörlüğünü alan Grup, Türkiye’de 1986’dan beri, dünyada 1955’den beri faaliyet gösteren küresel markayla işbirliğine gitmiş oldu.

McDonald’s’ın Türkiye’deki serüveni, 1986 yılında İstanbul Taksim’de ilk restoranın açılmasıyla başladı.

Türkiye’deki gıda sektörünün gelişiminde çok önemli rol oynayan McDonald’s, sektörde devrim sayılacak birçok yeniliğe öncülük etti. Faaliyet gösterdiği ilk günden itibaren Türkiye’nin en saygın ve en güvenilir gıda firmaları ile çalışan McDonald’s bugün, mal ve hizmet tedarikinin tamamına yakınını yerel şirketlerden karşılıyor. Bu süreçte geliştirilen yerli tedarikçilerin bir kısmı, üstün standartlardaki üretimleri nedeniyle yurtdışındaki McDonald’s restoranlarına malzeme ihraç eder hale geldi.

McDonald’s bugün, Adana, Adapazarı, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Nevşehir, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon ve Yalova illerinde ve bu illere bağlı çeşitli ilçelerde faaliyet gösteriyor. 250’yi aşkın restoranı ve 6 bin çalışanı bulunan McDonald’s yılda yaklaşık 60 milyon kişiye hizmet veriyor. McDonald’s’ın Türkiye’de bugüne kadar gerçekleştirdiği yatırım tutarı 130 milyon dolardır. McDonald’s’a, üretim yapmak için Türkiye’ye gelen yabancı sermayeli şirketlerin, ülkemizde gerçekleştirmiş oldukları yatırım tutarı 60 milyon doları aştı.

McDonald’s, marka gücünü, faaliyet gösterdiği her ülkede, taviz vermeden uyguladığı üstün kalite, gıda güvenliği, hijyen ve temizlik ilkelerinden alıyor.

McDonald’s aynı zamanda, çocukların sağlığı ve mutluluğu için doğrudan yarar sağlayacak projeler yaratmak, geliştirmek ve desteklemek amacıyla 1999 yılında kurulan McDonald’s Çocuk Vakfı’nın en büyük destekçisidir. Vakıf bugüne kadar, Türkiye’de 24 ilde, 29 hastanede ve saha çalışmalarında toplam 45 proje hayata geçirerek bu projelerden yaklaşık 1.5 milyon çocuğun faydalanmasını sağladı.

Lezzetli fırsatlar için McDonald’s™ uygulamasını yükle!

McDonald’s Mobil Özellikleri:

– En lezzetli fırsatlar avcunun içinde! Uygulamamızı kullanarak fırsatları görebilir, kuponları tüm restoranlarımızda kasa noktasında kullanabilirsin.

– McDonald’s ile ilgili bilmek istediğin herşey: ağız sulandıran menümüz, size en yakın restoranlar, yeni ürünler, açılışlar, besin değerleri ve hatta Happy Meal™ eğlencesi burada!

– Eğlencenin tadına varmak için oyunlar, yarışmalar, lezzetli hediyeler! Uygulamamızı yükle, keyfin cebine gelsin!

444 62 62


🟩 McDonald's indirim kodu Aralık 2023
🏷️ McDonald's indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi McDonald's indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 McDonald's kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
McDonald's promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.