MediaMarkt Club’a Üye Olana 50₺ Hediye Çeki

Kod Süresiz
MediaMarkt Club'a üye olursanız anında 50₺ hediye çeki ve doğum...Daha Fazla

MediaMarkt Club’a üye olursanız anında 50₺ hediye çeki ve doğum gününüzde ekstra 50₺ hediye çeki kazandırır. Eklenen kod Kuponla.com’a özeldir. Tükenirse Club’a üye olarak 1 gün sonra e-postanıza alabilirsiniz. Daha Az

19832212 Kodu Aç 
99% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

MediaMarkt İndirimli Outlet Ürünleri İndirimleri

Fırsat Süresiz
Media Markt Outlet'te cazip fiyatlar sizleri bekliyor! Outlet ürünlerine ulaşmak...Daha Fazla

Media Markt Outlet’te cazip fiyatlar sizleri bekliyor! Outlet ürünlerine ulaşmak için tıkla! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt – Ayın Fırsat Ürünleri

Fırsat Süresiz
Ayın fırsat ürünlerini incelemek için tıkla! Bu fiyatlar kaçmaz!
Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Tüm Güncel Kampanyaları ve İndirim Kuponları

Fırsat Süresiz
Buraya tıklayarak MediaMarkt'ın tüm aktif güncel indirim ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz!
Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Banka Puan, İndirim ve Taksit Kampanyaları

Fırsat Süresiz
MediaMarkt anka puanları, indirim kampanyaları ve taksitler sayfası
Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt E-Broşür Katalog Ürünleri (Güncel – Aktüel)

Fırsat Süresiz
Açılan sayfadan MediaMarkt'ın haftalık güncel e-broşüründen indirimli katalog aktüel ürünlerine...Daha Fazla

Açılan sayfadan MediaMarkt’ın haftalık güncel e-broşüründen indirimli katalog aktüel ürünlerine ulaşabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Şahane Kasım Fırsatları

Fırsat Süresi Doldu
MediaMarkt online mağazasından Şahane Kasım Fırsatlarına özel yapacağınız alışverişlerinizde cazip...Daha Fazla

MediaMarkt online mağazasından Şahane Kasım Fırsatlarına özel yapacağınız alışverişlerinizde cazip indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Black Friday (Şahane Cuma)
Türkiye’de “Efsane Cuma” ve “Şahane Cuma” gibi farklı isimlerle bilinen Black Friday, her yıl dünyanın her yerinde milyonlarca insan tarafından heyecanla bekleniyor. Hesaplı alışveriş yapmayı seven, indirimleri hevesle takip eden kitleler için benzersiz bir fırsat olan Black Friday, MediaMarkt ile Türkiye’de de coşkuyla kutlanıyor. Sizleri her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük indirimlerle karşılayan MediaMarkt, Şahane Cuma’da indirimleri en çok takip edilen mağazalar arasında yerini alıyor.

Black Friday Nedir?
Black Friday, Amerika Birleşik Devletleri’nde Şükran Günü’nden sonra gelen ilk cuma günü kutlanan güne denir. Bu gün Kanada’da Ekim ayının ikinci pazartesisinde kutlanır. Tarihi 1932 yılına dayanan Black Friday, Yılbaşı alışveriş sezonunun başlangıç günü olarak da kabul edilir. Bu alışveriş sezonunun başlangıcına ilk defa 1961 yılında Black Friday denmiştir. Bu güne Black Friday denmesinin sebebi o yıl alışveriş çılgınlığından dolayı Philadelphia’da yoğun trafiklerin ve zorlukların oluşması.

Son yıllarda Black Friday birçok ülkede ün kazandı. Hem insanlar tarafından hem de mağaza yetkilileri tarafından olumlu bir şekilde karşılanan Black Friday, çok ünlü markaların özel indirimlerine yer verdiğinden heyecanla da bekleniyor.

Black Friday günü mağazalar çok erken bir saatte açılıyor ve günün çok geç saatlerinde kapanıyor. Şahane Cuma’da markalar beklenmedik indirimler ve kampanyalar yapıyor. Bu indirim ve kampanyaların büyük zorluklara, hijyenik açılardan olumsuzluklara sebep olmasının önüne geçmek amacıyla bazı tedbirler de alınıyor. Özellikle 2020 yılında COVID-19 salgını nedeniyle tedbirler daha da artırılıyor ve tüketicilerin sağlığının korunması ve alışverişin hijyenik koşullarda gerçekleşmesi için gereklş tüm tedbirler alınıyor.

Bu tedbirler kapsamında mağazalara belli sayıda müşteri alınıyor. Mağazalar düzenli olarak dezenfekte ediliyor ve giriş çıkışlarda dezenfektanlar bulunuyor. Sosyal mesafe kuralına da mağazalarda çok dikkat ediliyor.

Black Friday indirimlerinden yalnızca mağazalar ve alışveriş merkezlerinde değil internet ortamında da yararlanılabiliyor. E-ticarete özel kampanyalar, mağazalarda sunulan hizmetlerin birebiri markaların internet sitelerinde yer alıyor. Böylece tüketiciler, kalabalık ortamlardan, trafikten ve alışveriş kuyruklarından uzakta, kendi evlerinin konforunda keyifle alışveriş yapabiliyor.

Black Friday 2020 İndirimleri Ne Zaman?
Black Friday indirimleri dünyada her yıl Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma gününde kutlanıyor. Özellikle Amerika, Kanada gibi ülkelerde popüler olan ve son yıllarda tüm dünya tarafından kutlanan Black Friday Türkiye’de Şahane Cuma ismiyle bu yıl 27 Kasım 2020 gününe denk geliyor.

27 Kasım 2020’de başlayacak olan Black Friday önceki yıllarda olduğu gibi MediaMarkt’ta da büyük indirimler ve kampanyalarla kutlanacak. MediaMarkt, birçok ürün kategorisinde, bünyesinden bulunan birçok markada ve binlerce üründe görülmemiş indirimler yaparak tüketicilerini memnun etmeyi başarıyor.

İhtiyaç duyduğunuz tüm telefon, bilgisayar, televizyon gibi elektronik ürün ihtiyaçlarınızı MediaMarkt Şahane Cuma fırsatlarıyla bu yıl da satın alabilirsiniz.

Black Friday İndirimleri Ne Zaman Bitiyor?
Bu yıl 27 Kasım’da başlayacak olan Şahane Cuma indirimleri, bu günü takip eden birkaç günde de devam ediyor. MediaMarkt’ta 2-3 gün kadar süren Black Friday indirimlerinde birçok ihtiyacınızı kolayca giderebilirsiniz.

Gelişen teknolojinin etkileriyle ihtiyaçlar da farklı boyutlar kazanabiliyor. Özellikle elektronik eşyalar Black Friday’de en çok satılan ve günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Bu bağlamda akıllı telefon, tablet, küçük ev aleti, beyaz eşya gibi ürün ihtiyaçlarınızı MediaMarkt’ın Şahane Cuma fırsatlarıyla karşılayabilir; kendinizi bu yıl da şımartabilir veya sevdiklerinize özel hediyeler alabilirsiniz.

Büyük küçük herkesin ilgiyle takip ettiği Black Friday’i MediaMarkt ile bu yıl da takip edin, hayalinizdeki ürünlere büyük indirimlerle sahip olun! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Media Markt 2000₺ Alışverişe Anında 100₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Media Markt'tan yapacağınız 1000₺ alışverişe 100₺ indirim sağlar. Kod Kuponla.com'a...Daha Fazla

Media Markt’tan yapacağınız 1000₺ alışverişe 100₺ indirim sağlar. Kod Kuponla.com’a özeldir!

Size özel indiriminizi süresi tükenmeden kullanın. Satın alacağınız üründen memnun kalmazsanız 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz. MediaMarkt CLUB üyesi olmanız durumunda ise iade süreniz 14 gün yerine 28 gün olacaktır.

Bu mailde yer alan 100 TL’lik indirim kodunu 30.11.2020 saat 23:59’a kadar sadece mediamarkt.com.tr’den yapacağınız 2.000 TL ve üzeri bir alışverişinizde kullanabilirsiniz. Kodlar tek kullanımlık olup indirimden yararlanabilmek için indirim kodunun sepet aşamasında indirim kodu alanına girilmesi gerekmektedir. Kampanya, mediamarkt.com.tr’deki tüm ürünlerde geçerlidir. Kupon kodu başka kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanyadan yararlanabilmek için www.mediamarkt.com.tr üzerinden adrese teslim sipariş verilmesi gerekmektedir. İndirim kodu Mağazadan Teslim alınan siparişlerde geçerli değildir. Tüm ürünlerde KDV oranı, promosyon tarihinde belirtilen oranlar çerçevesinde tespit edilmiş olup, fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Media Markt kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. MediaMarkt bu mailde yer alan ürünlerin renk, görünüm ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir. Vergi oranlarında oluşabilecek değişiklikler ve/veya yeni gelebilecek vergiler fiyatlarımıza aynen yansıtılacaktır. Fiyat listemizde yer alan fiyat, ürün gibi bilgilerde yazım hatalarından www.mediamarkt.com.tr sorumlu değildir.

2.000 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 100 TL’lik indirim kodunuz

1000/100₺: SG1219PC872TTEY Daha Az

lMMPRF6D Kodu Aç 
100% Başarılı

MediaMarkt’tan Alışveriş Yapın, Baydöner’den Kupon Kazanın!

Fırsat 4 hafta kaldı
Kampanya 9 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında MediaMarkt...Daha Fazla
 • Kampanya 9 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında MediaMarkt ve Baydöner iş birliğinde düzenlenmektedir.
 • Kampanya çerçevesinde MediaMarkt alışverişi yapan müşteriler, Baydöner’den Tek İskender, Çorba ve Coca-Cola’dan oluşan menüyü 38,99 TL yerine 27,99 TL karşılığında alabileceklerdir. Menüde yer alan Tek İskender ürünü, atom, yoğurtsuz, yoğurdu ayrı ya da serpme olarak tercih edildiğinde +1 TL fark alınacaktır. Menüde yer alan Tek İskender; buçuk olarak tercih edildiğinde +8 TL, duble olarak tercih edildiğinde ise +10 TL fark alınacaktır.
 • Kampanya sadece Baydöner restoranlarında MediaMarkt’ın fiziki ve online mağazalarından yapılacak alışverişlerinde geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen MediaMarkt müşterileri, alışverişleri karşılığında aldıkları kuponları, Baydöner restoranlarındaki kampanya menüsü siparişleri sırasında kasada bulunan yetkiliye göstermelidir.
 • Bir adet kampanya kodu yalnızca bir kez kullanılabilir. Kod, tek kişi ve tek alışveriş için geçerlidir.
 • Kampanya kodu, 15 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
 • Kod kullanılan siparişlerde iptal veya iade yapılması durumlarında indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya MediaMarkt müşterilerine yapılmaktadır ve alınan kampanya kodu MediaMarkt müşterilerine özeldir.
 • Baydöner ve MediaMarkt kampanya kapsamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya; Mark Antalya hariç tüm Baydöner şubelerinde geçerlidir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

E-Ticaret Alışverişlerinize 50₺ Bonus! [Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, MediaMarkt, Morhipo]

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya katılarak seçili e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılan, taksitli ve...Daha Fazla

Kampanyaya katılarak seçili e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 800 TL ve üzeri GarantiPay harcamasında 50 TL bonus kazanın!

 • Kampanya 4 – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılarak, seçili e-ticaret sitelerinden yapılacak her 800 TL ve üzeri GarantiPay harcamasına 50 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya dahil işyerleri : Gittigidiyor, Hepsiburada, n11, Mediamarkt, Morhipo
 • Bu işyerleri dışında yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyaya katılmak için uygulama BonusFlaş’tan HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Sanal kartlar, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Garanti Paracard, Shop&Fly, Miles&Smiles Garanti BBVA  kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 15-25 Aralık 2020 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 26 Aralık’tan sonra geri alınacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • n11’de “Yatırımlık Altın & Gümüş”, “Kontör, Simkart ve Hat”, “Toptan Satış”, “Uçak Bileti”, “Toplu Satış”, “Özel Satış” ve “Fırsat” kategorilerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir. Gittigidiyor’da Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki “Külçe, Ziynet Altın” alt kategorilerinde ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki “araç satışlarında” kampanya kapsamında değildir.
 • Garanti BBVA kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknoloji alışverişlerinde 50 TL MaxiPuan’ı yakala! (MediaMarkt, Teknosa, Vatan, Monster)

Fırsat 2 hafta kaldı
15 Kasım - 14 Aralık 2020 tarihleri arasında Maximum Genç...Daha Fazla

15 Kasım – 14 Aralık 2020 tarihleri arasında Maximum Genç kartınla seçili teknoloji firmalarından tek seferde yapacağın peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri alışverişine 50 TL MaxiPuan!

KAMPANYAYA DAHİL FİRMALAR
MediaMarkt
Teknosa
Vatan Bilgisayar
Monster Notebook

Kampanya; firmaların mağazalarında ve online alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler nedir?

Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,

Ürün iptal ve iade işlemleri,

Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler,

Kampanyaya dâhil olmayan firmalarından yapılacak alışverişler ve

Farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Kazandığım Puanları Nasıl Kullanabilirim?

Kazanacağın MaxiPuan’lar 21 Aralık 2020 tarihinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. MaxiPuan’larını Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsin.

Kazandığım Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10 Ocak 2021’dir.

Kampanya Detayları Nedir?

Kampanya; Maximum Mobil’de  15 Kasım – 14 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olup, Maximum Genç kart sahiplerine özeldir.

Kampanyaya dahil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Teknoloji alışverişlerinde 50 TL MaxiPuan fırsatını kaçırma! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

E-Ticaret Alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan! [Trendyol, GittiGidiyor, N11, HB, PTT, Teknosa, MediaMarkt, Çiçeksepeti]

Fırsat 2 hafta kaldı
​Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 1-15 Aralık 2020 tarihleri...Daha Fazla

​Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 1-15 Aralık 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ikinci alışverişinize 50 ve üçüncü alışverişinize 50 TL olmak üzere toplam 100 TL MaxiPuan!

SEKTÖR FİRMA
ELEKTRONİK PERAKENDE* APPLE TEKNOLOJİ
ELEKTRONİK PERAKENDE* TROY
ELEKTRONİK PERAKENDE* MEDIAMARKT
ELEKTRONİK PERAKENDE* MONSTER NOTEBOOK
ELEKTRONİK PERAKENDE* TEKNOSA
ELEKTRONİK PERAKENDE* VATAN
ELEKTRONİK PERAKENDE* 3 DÖRTGEN
ELEKTRONİK PERAKENDE* GÜRGENÇLER
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
E-TİCARET HEPSIBURADA
E-TİCARET N11
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET SAHİBİNDEN.COM
E-TİCARET TRENDYOL
E-TİCARET INCEHESAP.COM
E-TİCARET EREYON
E-TİCARET ÇİÇEKSEPETİ
GÖRDÜM ALDIM** E-HAMAL
GÖRDÜM ALDIM** TROY
GÖRDÜM ALDIM** SAMSUNG
GÖRDÜM ALDIM** İŞ KÜLTÜR
GÖRDÜM ALDIM** DERMOMARKET
GÖRDÜM ALDIM** HEPSİSONY
GÖRDÜM ALDIM** POPSOCKETS
GÖRDÜM ALDIM** CEYO
GÖRDÜM ALDIM** KAHVECİNİZ
GÖRDÜM ALDIM** MEGUİARS
GÖRDÜM ALDIM** NEZİH
GÖRDÜM ALDIM** ARİFOĞLU
GÖRDÜM ALDIM** BUN DESİGN
GÖRDÜM ALDIM** PETBURADA
GÖRDÜM ALDIM** TANTİTONİ
GÖRDÜM ALDIM** EKOL
GÖRDÜM ALDIM** ELECTROLUX
GÖRDÜM ALDIM** İMAM ÇAĞDAŞ
GÖRDÜM ALDIM** ŞEKEROĞLU ONLİNE
GÖRDÜM ALDIM** SARF MARKET
GÖRDÜM ALDIM** ZEST AYVALIK
GÖRDÜM ALDIM** ZEG (DODOMAMA)
GÖRDÜM ALDIM** TESBİHHANE
GÖRDÜM ALDIM** KORKMAZ
GÖRDÜM ALDIM** İZMİRDENİSTE
GÖRDÜM ALDIM** LOHUSAM
GÖRDÜM ALDIM** KÖYCEĞİZ BALI
GÖRDÜM ALDIM** MALATYA PAZARI
GÖRDÜM ALDIM** TRAKYADANEVİNİZE
GÖRDÜM ALDIM** NATURELKA
GÖRDÜM ALDIM** KADINLARINELİNDEN
GÖRDÜM ALDIM** POL’S GURME
GÖRDÜM ALDIM** KAPPA
GÖRDÜM ALDIM** GPN
GÖRDÜM ALDIM** ÇELEBİOĞULLARI BAKLAVA
GÖRDÜM ALDIM** PETZZSHOP
GÖRDÜM ALDIM** HIZ YAYINLARI
GÖRDÜM ALDIM** BAŞAK SİEMENS
GÖRDÜM ALDIM** ARZUM
GÖRDÜM ALDIM** BRAUN
GÖRDÜM ALDIM** ORAL-B
GÖRDÜM ALDIM** GÜRGENÇLER
** Kampanyaya dahil Gördüm Aldım firmaları için yalnızca bu firmaların Gördüm Aldım
mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. İlgili firmaların Gördüm
Aldım mağazalarına, Maximum Mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.
* Kampanyaya dahil Elektronik Perakende firmaları için yalnızca bu firmaların internet
sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), Bankamatik Kartları, Maximum Genç Kartlar ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 15 Aralık 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 25 Aralık 2020’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişleri kapsamakta olup, firmaların fiziki mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Alışverişlerin online ödeme ile yapılması gerekmekte olup kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında gerçekleştireceğiniz kampanya alt limit koşullarını sağlayan her işleminiz, Kasım ayı boyunca yürütülen üç farklı e-ticaret kampanyasından en yüksek tutarlı MaxiPuan kazanılabilecek kampanya için dikkate alınacak olup müşterilerimizin tek bir işlem ile iki ya da üç farklı eticaret kampanyasının işlem adımlarını tamamlamaları mümkün olmayacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 MediaMarkt Apple Watch İndirim Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Media Markt online mağazasından yapacağınız Apple Watch marka akıllı saatlerden...Daha Fazla

Media Markt online mağazasından yapacağınız Apple Watch marka akıllı saatlerden yapacağınız alışverişlerinizde %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Apple Watch’larda* 10% Sporcu İndirimi

Kampanya 21-31 Ekim 2020 tarihleri arasında, MediaMarkt mağazalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında Apple Watch Series 3 ve Series 5, Series S6 ve SE model akıllı saatlerde %10 indirim uygulanacaktır. Kampanyadan istisnasız herhangi spor salonu üyeliğine sahip kişiler, lisanslı sporcular, antrenörler, beden eğitimi ve spor yüksekokulu öğretmen/öğrenci/mezunları, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda çalışan beden eğitimi öğretmenleri faydalandırılacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler spor salonu üyelik faturası, eğitmen sertifikası, öğretmen kartı, öğrenci kartı, sporcu lisansı belgelerini MediaMarkt mağazalarında ibraz etmelidirler. Ayni faturada yalnızca 1 adet indirimli urun alimi yapılabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Ekim Fırsatları [16-20 Ekim] – iPhone, Samsung TV, Huawei, Oppo, Xiaomi, Axen, Sony, Philips, JBL

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya 16 Ekim saat 08:30 – 20 Ekim saat 08:30...Daha Fazla

Kampanya 16 Ekim saat 08:30 – 20 Ekim saat 08:30 tarihleri arasında Türkiye’deki MediaMarkt mağazaları ve mediamarkt.com.tr’den yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Başka sepet kampanyaları, indirim kodları ve kampanyalarla birleştirilemez. MediaMarkt; kampanyalar sırasında oluşabilecek öngörülemeyen değişiklikler nedeniyle ürün, fiyat değişimi yapma ve kampanyayı sona erdirme hakkını saklı tutar. Tipografik hatalardan ve yazım hatalarından MediaMarkt sorumlu değildir. MediaMarkt tarafından düzenlenen tüm kampanyalar tüketicilere yöneliktir. Kampanyalardan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kampanya kapsamındaki sipariş iptal edilebilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Tüm Beyaz Eşyalarda 2 ve Üzeri Alıma Ek % 20 İndirim – Kaçırılmayacak Fırsat!

Fırsat Süresi Doldu
MediaMarkt Club üyelerine tüm beyaz eşyalarda 2 ve üzeri ürün...Daha Fazla

MediaMarkt Club üyelerine tüm beyaz eşyalarda 2 ve üzeri ürün alana %20 indirim!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Eski Telefonunu Getir Yenisini Al – Samsung Galaxy S20FE 1999₺’den Başlıyor

Fırsat Süresi Doldu
23 Ekim-02 Kasım 2020 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm MediaMarkt mağazalarında...Daha Fazla

23 Ekim-02 Kasım 2020 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm MediaMarkt mağazalarında geçerlidir. Eski cep telefonunuzun parasal değerleri MediaMarkt mağazalarında yapılacak inceleme neticesinde belirlenecektir. Eski cep telefonunu getiren tüketiciler belirlenecek parasal değeri MediaMarkt mağazalarından hediye kartı şeklinde alacaktır. 4500 TL’lik indirimin 3700 TL’lik kısmı Samsung Note 10+ için belirlenebilecek en yüksek geri alım bedelinden ve SAMSUNG GALAXY S20 FE 128 GB ‚lerden birinin alımı halinde MediaMarkt mağazalarında kasada anında uygulanacak ek 800 TL indirimden oluşmaktadır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Elektronik Harcamanıza 100₺ ParafPara [Halk Bank]

Fırsat Süresi Doldu
1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında elektronik sektöründe, Paraf ile yurt...Daha Fazla
 • 1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında elektronik sektöründe, Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından toplamda yapacağınız 750 TL ve üzeri harcamanıza 50 TL, 1500 TL ve üzeri harcamanıza 100 TL  ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklamak gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 100 TL’dir.
 • Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf, Parafly, Parafree, Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

https://www.parafcard.com.tr/22775-elektronik_harcamalariniza_paraf_mobil_e_ozel_100_tl_ye_varan_parafpara_ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

E-Ticaret Alışverişlerinize 100 TL MaxiMil! [Trendyol, GittiGidiyor, N11, HB, Teknosa] – Maximiles

Fırsat 2 hafta kaldı
Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 1-15 Aralık 2020 tarihleri...Daha Fazla

Maximum Mobil’e özel, seçili e-ticaret sitelerinden 1-15 Aralık 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ikinci alışverişinize 50 ve üçüncü alışverişinize 50 TL olmak üzere toplam 100 TL MaxiPuan!

SEKTÖR FİRMA

E-TİCARET TRENDYOL
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
E-TİCARET HEPSIBURADA
E-TİCARET N11
E-TİCARET PTTAVM
ELEKTRONİK PERAKENDE MEDIAMARKT
ELEKTRONİK PERAKENDE MONSTER NOTEBOOK
ELEKTRONİK PERAKENDE TEKNOSA
ELEKTRONİK PERAKENDE VATAN
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET INCEHESAP.COM
E-TİCARET 3dörtgen
E-TİCARET Gürgençler.com.tr
E-TİCARET E-reyon
GÖRDÜM ALDIM
GÖRDÜM ALDIM Samsung*
GÖRDÜM ALDIM HepsiSony*
GÖRDÜM ALDIM Troy* Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mediamarkt.com.tr’de 150 TL Bonus

Fırsat Süresi Doldu
Mediamarkt.com.tr’den 1.000 TL veya üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak Bonus kartlarınız...Daha Fazla

Mediamarkt.com.tr’den 1.000 TL veya üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak Bonus kartlarınız ile 150 TL bonus kazanabilirsiniz.

 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Alışverişiniz sepetinizi www.mediamarkt.com.tr’den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
 • İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
 • Kampanya 15-30 Eylül 2020 tarihleri arasında www.mediamarkt.com.tr’den Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL bonus kazanabilir.
 • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
 • GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business, sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Kazanılan Bonus’lar  5 Ekim 2020’de kartınıza yansır ve 5-11 Ekim 2020 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonuslar 12 Ekim 2020’de geri alınacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt SAMSUNG Galaxy Tab A-T510 Tabletlerde % 10 İndirim Kodu – Zubizu

Kod Süresi Doldu
MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası, 20.08.2020-31.08.2020 tarihleri arasında tüm MediaMarkt mağazalarında...Daha Fazla

MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası, 20.08.2020-31.08.2020 tarihleri arasında tüm MediaMarkt mağazalarında ve www.mediamarkt.com.tr’de geçerlidir. MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası kapsamında koşulları sağlayan SAMSUNG Galaxy Tab A-T510 tabletlerde ürün bedeli üzerinden sepette/kasada anında %10 indirime hak kazanma fırsatına sahip olacaktır. İndirim hakkından yararlanılabilmesi için MediaMarkt CLUB Sadakat Kulübü üyeliği zorunludur. SAMSUNG Galaxy Tab A-T510 tabletlerin ürün listesine https://www.mediamarkt.com.tr/campaign/PFF_ZBZ_T510_IT_180820 adresinden ulaşabilirsiniz. İş bu kampanya süresince, kampanya kapsamındaki indirim haklarının tamamından 1 (bir) defa yararlanılabilir. İş bu kampanya süresince, kampanya kapsamındaki indirim haklarının tamamından 1 (bir) defa yararlanılabilir. Kampanya süresi boyunca, www.mediamarkt.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde, başka kampanya kapsamındaki ürünlerden biri veya tamamının sepete eklenmesi durumunda, kampanya indirim oranı en yüksek olan ürüne bağlı üründe kampanya uygulanacaktır. MediaMarkt CLUB üyesinin indirimden yararlanılabilmesi için www.mediamarkt.com.tr alışverişlerinden alınan kupon kodunun sepet sayfasında yer alan kupon kodu alanına girmesi gerekmektedir. Bu kampanya kapsamında verilen indirim ile CLUB avantajları ve MediaMarkt Turkey tarafından verilen diğer kampanyalar birleştirilemez. MediaMarkt kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Daha Az

33190945 Kodu Aç 
100% Başarılı

MediaMarkt OPPO A5S 32GB Akıllı Telefonda 200 TL İndirim Kodu – Zubizu

Kod Süresi Doldu
MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası, 20.08.2020-31.08.2020 tarihleri arasında tüm MediaMarkt mağazalarında...Daha Fazla

MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası, 20.08.2020-31.08.2020 tarihleri arasında tüm MediaMarkt mağazalarında ve www.mediamarkt.com.tr’de geçerlidir. MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası kapsamında koşulları sağlayan OPPO A5S 32GB Akıllı Telefonda ürün bedeli üzerinden sepette/kasada anında 200 TL indirime hak kazanma fırsatına sahip olacaktır. İndirim hakkından yararlanılabilmesi için MediaMarkt CLUB Sadakat Kulübü üyeliği zorunludur. OPPO A5S 32GB Akıllı Telefonun ürün listesine https://www.mediamarkt.com.tr/campaign/PFF_ZBZ_PO_GSM_180820 adresinden ulaşabilirsiniz. İş bu kampanya süresince, kampanya kapsamındaki indirim haklarının tamamından 1 (bir) defa yararlanılabilir. Kampanya süresi boyunca, www.mediamarkt.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde, başka kampanya kapsamındaki ürünlerden biri veya tamamının sepete eklenmesi durumunda, kampanya indirim oranı en yüksek olan ürüne bağlı üründe kampanya uygulanacaktır. MediaMarkt CLUB üyesinin indirimden yararlanılabilmesi için www.mediamarkt.com.tr alışverişlerinden alınan kupon kodunun sepet sayfasında yer alan kupon kodu alanına girmesi gerekmektedir. Bu kampanya kapsamında verilen indirim ile CLUB avantajları ve MediaMarkt Turkey tarafından verilen diğer kampanyalar birleştirilemez. MediaMarkt kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Daha Az

33193335 Kodu Aç 
100% Başarılı

MediaMarkt SAMSUNG Galaxy Z Flip 256GB Akıllı Telefonda 400 TL İndirim Kodu – Zubizu

Kod Süresi Doldu
MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası, 20.08.2020-31.08.2020 tarihleri arasında tüm MediaMarkt mağazalarında...Daha Fazla
MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası, 20.08.2020-31.08.2020 tarihleri arasında tüm MediaMarkt mağazalarında ve www.mediamarkt.com.tr’de geçerlidir. MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası kapsamında koşulları sağlayan SAMSUNG Galaxy Z Flip 256GB Akıllı Telefonda ürün bedeli üzerinden sepette/kasada anında 400 TL indirime hak kazanma fırsatına sahip olacaktır. İndirim hakkından yararlanılabilmesi için MediaMarkt CLUB Sadakat Kulübü üyeliği zorunludur. SAMSUNG Galaxy Z Flip 256GB Akıllı Telefonun ürün listesine https://www.mediamarkt.com.tr/campaign/PFF_ZBZ_FLIP_GSM_180820 adresinden ulaşabilirsiniz. İş bu kampanya süresince, kampanya kapsamındaki indirim haklarının tamamından 1 (bir) defa yararlanılabilir. Kampanya süresi boyunca, www.mediamarkt.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde, başka kampanya kapsamındaki ürünlerden biri veya tamamının sepete eklenmesi durumunda, kampanya indirim oranı en yüksek olan ürüne bağlı üründe kampanya uygulanacaktır. MediaMarkt CLUB üyesinin indirimden yararlanılabilmesi için www.mediamarkt.com.tr alışverişlerinden alınan kupon kodunun sepet sayfasında yer alan kupon kodu alanına girmesi gerekmektedir. Bu kampanya kapsamında verilen indirim ile CLUB avantajları ve MediaMarkt Turkey tarafından verilen diğer kampanyalar birleştirilemez. MediaMarkt kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Daha Az

33202563 Kodu Aç 
100% Başarılı

MediaMarkt XIAOMI Redmi Note 8 Pro 64GB veya 128GB Akıllı Telefonda 300 TL İndirim Kodu – Zubizu

Kod Süresi Doldu
MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası, 20.08.2020-31.08.2020 tarihleri arasında tüm MediaMarkt mağazalarında...Daha Fazla

MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası, 20.08.2020-31.08.2020 tarihleri arasında tüm MediaMarkt mağazalarında ve www.mediamarkt.com.tr’de geçerlidir. MediaMarkt CLUB Zubizu kampanyası kapsamında koşulları sağlayan XIAOMI Redmi Note 8 Pro 64GB veya 128GB Akıllı Telefonda ürün bedeli üzerinden sepette/kasada anında 300 TL indirime hak kazanma fırsatına sahip olacaktır. İndirim hakkından yararlanılabilmesi için MediaMarkt CLUB Sadakat Kulübü üyeliği zorunludur. XIAOMI Redmi Note 8 Pro 64GB veya 128GB Akıllı Telefonların ürün listesine https://www.mediamarkt.com.tr/campaign/PFF_ZBZ_XIA_GSM_180820 adresinden ulaşabilirsiniz. İş bu kampanya süresince, kampanya kapsamındaki indirim haklarının tamamından 1 (bir) defa yararlanılabilir. Kampanya süresi boyunca, www.mediamarkt.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde, başka kampanya kapsamındaki ürünlerden biri veya tamamının sepete eklenmesi durumunda, kampanya indirim oranı en yüksek olan ürüne bağlı üründe kampanya uygulanacaktır. MediaMarkt CLUB üyesinin indirimden yararlanılabilmesi için www.mediamarkt.com.tr alışverişlerinden alınan kupon kodunun sepet sayfasında yer alan kupon kodu alanına girmesi gerekmektedir. Bu kampanya kapsamında verilen indirim ile CLUB avantajları ve MediaMarkt Turkey tarafından verilen diğer kampanyalar birleştirilemez. MediaMarkt kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Daha Az

33204901 Kodu Aç 
100% Başarılı

Eski iPhone Telefonu Getir Yenisini Al | MediaMarkt

Fırsat Süresi Doldu
Eski telefonunu MediaMarkt’a getir, 2.999 TL’den başlayan fiyatlar ve faizsiz...Daha Fazla

Eski telefonunu MediaMarkt’a getir, 2.999 TL’den başlayan fiyatlar ve faizsiz masrafsız 3 taksit fırsatıyla iPhone SE’ye sahip ol.

iPhone SE modeline aşağıdaki koşullarla sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Telefonumu verirsem yeni iPhone SE’yi ne kadara alabilirim?

    iPhone SE
  Peşin Fiyatı ₺5.299,00
     
Eski iPhone Geri Alım Bedeli  
iPhone 8 Plus ₺3.178 ₺1.521
iPhone 8 ₺2.542 ₺2.157
iPhone 7 Plus ₺2.246 ₺2.453
iPhone 7 ₺1.703 ₺2.996
iPhone 6S Plus ₺1.250 ₺3.449
iPhone 6S ₺1.050 ₺3.649
iPhone 6 Plus ₺875 ₺3.824
iPhone 6 ₺680 ₺4.019
iPhone 5S ₺340 ₺4.359

Kampanya Koşulları

 • Değişim kampanyasının koşulları; kampanya 4-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm MediaMarkt mağazalarında geçerlidir. Eski cep telefonunuzun parasal değerleri MediaMarkt mağazalarında yapılacak inceleme neticesinde belirlenecektir. Eski cep telefonunu getiren tüketiciler belirlenecek parasal değeri MediaMarkt mağazalarından hediye kartı şeklinde alacaktır. 2.300 TL’lik indirimin 1.700 TL’lik kısmı iPhone 7 32 GB için belirlenebilecek en yüksek geri alım bedelinden ve iPhone SE alımı halinde MediaMarkt mağazalarında kasada anında uygulanacak ek 600 TL indirimden oluşmaktadır.

DenizBank’tan faizsiz masrafsız 3 ay kredi taksit fırsatı!

Krediyi Nasıl Kullanırım?

Mağazada

Seçmiş olduğunuz cihaz için Media Markt satış personeli tarafından oluşturulacak proforma fatura ile DenizBank Kredi Köşeleri yönlendirilirsiniz, kredi başvurunuz onaylandığında tüm işlemler mağazada tamamlanacaktır.

Mediamarkt.com.tr’de

Kredi başvurusu ön onayını aldıktan sonra seçeceğiniz ödeme yöntemiyle işleminizi tamamlayıp, kendi adınıza düzenlenmiş faturanızı ibraz ederek kampanyaya dahil olan ürün bedeli kadar kredinizi fatura tarihini takip eden 7 gün içerisinde DenizBank şubelerinde kullanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

• DenizBank’tan faizsiz masrafsız 3 ay taksitli kredi kampanyası, 4-31 Ağustos 2020 tarihlerinde, kredibilitesi uygun gerçek müşteriler için geçerlidir. Harici hiçbir üründe kullanılamaz.

• Satış fiyatı 3.500 TL üzerinde olan cep telefonu alımlarında uygulanacak en yüksek vade 3 aydır.

• Kredi alt limiti 500 TL – üst limiti 15.000 TL’dir. Sadece ürün bedeli kadar kredi kullandırılacaktır.

• Birden fazla ürün alımı yapılamaz.

• Sadece sigorta, aksesuar vb. ürünler kredi bedeline eklenebilir.

• Kampanya kapsamında satın alınan / alınacak üründen MediaMarkt müşteri memnuniyeti süreçleri kapsamında 14 gün içerisinde cayılması, ürünün iade edilmesi ya da değişim talep edilmesi durumlarında kullanılan kredinin de kapatılması gerekmektedir.

• DenizBank, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya bitiş tarihi 31.08.2020’dir.

• Detaylı bilgiye Media Markt mağazalarındaki DenizBank Kredi Köşelerinden ve 0850 222 08 00 ’dan ulaşabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknolojin Yanında Fırsatlar MediaMarkt’ta!

Fırsat Süresi Doldu
Teknolojin yanında fırsat ürünleri MediaMarkt'ta!
Hemen Al
100% Başarılı

1979 yılında ilk mağazasını Münih’te açan MediaMarkt olarak televizyon ve görüntü sistemlerinden ev sinema sistemlerine, fotoğraf makineleri ve kameralardan bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar ürün çeşidini tek çatı altında sunuyoruz. Almanya, Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İspanya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Lüksemburg, Yunanistan, İsveç ve Türkiye olmak üzere toplam 14 ülkede 65 bini aşan çalışanımız ve 850’den fazla mağazamız ile Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisiyiz.

MediaMarkt Türkiye olarak, ilk mağazamızı 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtık. Bugün Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bodrum, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edremit, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş, Sakarya, Şanlıurfa ve Trabzon’da 60’ın üzerinde mağazamız, 150 bin metrekarelik satış alanımız ve 2 binden fazla çalışanımızla, yılda 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyoruz.

0850 222 1 500 numaralı Müşteri Hizmetleri’nden bize 7 gün sabah 08:00’den gece 02:00’ye kadar bize ulaşabilirsiniz.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanırım?

» İndirim kodunuzu, ürünü sepete ekledikten sonra, Onay aşamasında (Sipariş Özetiniz) bulunan “İndirim Kodu Kullanımı” alanına giriniz. “Kullan” butonuna tıkladıktan sonra indirim tutarı siparişte bulunan ürünün fiyatına anında yansıyacaktır.

50 yıllık birikimiyle, 15 ülkede, 1016 mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile 900 milyonun üzerinde müşterisine hizmet veren Media-Saturn Holding’e bağlı Media Markt, dünya markalarını Alman uzmanlığı ve düşük fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlayan Avrupa’nın 1 numaralı elektronik market zinciri Media Markt, Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açtı. 2013 yılında da online satış kanalı mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirdi. Uluslararası çoklu kanal stratejisi ile mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunan Media Markt’ın, 14 adedi İstanbul’da olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da toplam 45 mağazası bulunuyor.

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi ve 50 bin çeşitlik geniş ürün yelpazesi ile alanında lider olan MediaMarkt, MediaMarkt Club Kart ile kullanıcılara çok sayıda avantaj sunuyor. Kişiye özel kampanyalar, indirim kuponu, hoş geldin kuponu, faturasız yaşam, uzatılmış ürün iade süresi ve birçok hediye, MediaMarkt Club Kart üyelerini bekliyor. Yeni üye olanlara 50 TL’lik hoş geldin kuponu, her kişiye doğum gününde 50 TL’lik doğum günü kuponu ve daha pek çok ayrıcalık için MediaMarkt Club Kart ailesine kolayca dahil olabilir, harcadıkça indirim ve hediye kazanabilirsiniz.

MediaMarkt Club Üyelik Kartı

MediaMarkt Club ailesine dahil olmak ve sayısız avantajdan yararlanmak için mağazalarımızda ilgili formu doldurabilir ya da satış personelimizin desteği ile dijital olarak mediamarkt.com.tr veya MediaMarkt mobil uygulamasından üyelik oluşturabilirsiniz. Bu sayede indirim kuponu ya da uzatılmış ürün iade süresi gibi ayrıcalıklardan anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

MediaMarkt Club üyelik kartınızı kaybetmeniz halinde çağrı merkezimizi arayarak kaybedilen kartı bloke ettirebilirsiniz. Sonrasında dilerseniz mağazalarımızdan yeni bir kart alabilir, bloke edilen karttaki tüm bilgi ve avantajlarınızı yeni kartınıza taşıyabilirsiniz. Bu süre zarfında yeni kartınız tarafınıza ulaşana kadar mevcut kampanya ve avantajlardan yararlanamayacaksınız. Bununla birlikte MediaMarkt Club Kart’ın sunduğu tüm bu avantajlardan cep telefonunuzu kullanarak da yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken MediaMarkt mobil uygulamasını akıllı telefonunuza yüklemek ve MediaMarkt Club bilgilerinizi kullanarak alışverişinizi gerçekleştirmek!

MediaMarkt Club İndirim Kuponu

MediaMarkt Club üyelik kartı sahibi olarak her 3, 6, 9 ve 12. alışverişinizde sürpriz hediyelerin yanı sıra indirim kuponu da kazanabilir, alışverişlerinizin toplam tutarına göre belirlenen indirim kuponu fırsatları ile 30, 60 ve 120 TL değerinde indirim kuponları elde edebilirsiniz. Kuponları kullanabilmek için mağazalarımızdan, web sitemizden, MediaMarkt mobil uygulamasından ya da çağrı merkezimizden sahip olduğunuz kuponları aktifleştirmeniz yeterlidir. Kuponlar kazanılan tarihten itibaren 3 ay içerisinde kullanılabilir, ürün iadesi olması durumunda ise iptal edilir.

MediaMarkt Club Uzatılmış Ürün İade Süresi

Satın alınan ürünlerin hiçbir mazeret gösterilmeden, koşulsuz şartsız iade edilme süresi 14 gün iken, MediaMarkt Club üyelik kartı sahipleri, özel olarak 28 günlük iade süresine sahip olmaktadır. Ürün herhangi bir şekilde zarar görmediği takdirde 28 gün içinde satın almış olduğunuz bu ürünü iade edebilirsiniz. Uzatılmış ürün iade süresi ayrıcalığından yararlanmak için ürünün ambalajının açılmaması, açıldıysa da müşteri kaynaklı bir hatanın bulunmaması gerekmektedir.

MediaMarkt Club Kişiye Özel Kampanyalar

MediaMarkt her müşterisini özel olarak görmekte ve kişiye özel kampanyalar sunmaktadır. Üyelik kartı başvurusu anında beyan edilen doğum gününüzde 50 TL değerinde indirim fırsatı sağlayan MediaMarkt Club kart, aynı zamanda üyelikten 1 gün sonra kullanılabilecek 50 TL’lik indirim kuponunu da kulanımınıza sunmaktadır. Doğum günü indirimi yapan mağazalar konusunda herhangi bir kısıt yok! Ülke geneline yayılmış mağazalarımızın tamamında kullanabileceğiniz bu indirim aynı zamanda mobil uygulama ve internet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde de geçerli olacaktır. Tek koşul, 500 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde bu indirim kuponunu kullanmanız.

MediaMarkt Club Hediye Ürünler

MediaMarkt Club, sunmuş olduğu aldıkça kazan fırsatı ile çok sayıda hediyeyi müşterilerine armağan etmektedir. Alışveriş tutarına göre belirlenen birbirinden güzel hediye ürünlerinizi, mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz. Birbirinden değerli teknolojik ürünlerden oluşan hediyelere sahip olmak için MediaMarkt Club üyesi olmanız ve belirlenen tutarlarda alışveriş yapmanız yeterli.

MediaMarkt Club Faturasız Yaşam

MediaMarkt Club üyelik kartı sahipleri, yaptıkları alışverişler sonrasında faturalarını saklamak zorunda kalmıyor. Üyelik kapsamında yapılan tüm alışverişlere yönelik satın alma geçmişinize, mağazalardan, mediamarkt.com.tr adresinden, MediaMarkt mobil uygulamasından veya çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Ürün iade ve değişim gibi süreçlerin yürütülmesinde büyük kolaylık sağlayan bu yöntem sayesinde yaşanabilecek herhangi bir problemin önüne geçiliyor.

Bize Ulaşın: 08502221500