Meditopia Premium Ücretsiz 2 Hafta Hediye Kodu

Kod Süresiz
Bu aralar meditasyon yaparak sakinleşiyor, rahat uyuyorum. Sana da 2...Daha Fazla

Bu aralar meditasyon yaparak sakinleşiyor, rahat uyuyorum. Sana da 2 hafta hediye etmek istedim. Bu linkten ücretsiz indirebilirsin: https://share.meditopia.com/st/SPX0G

Daha iyi uyku, daha az stres mutlu yaşam. Meditasyon uygulaması ile meditatif bir hayata başla.

Nasıl Kullanırım?
1. Uygulamayı aç veya henüz yüklü değilse App Store / Google Play üzerinden indir

2. Bu promosyon kodunu kayıt ekranındaki promosyon kodu alanına girin. Zaten üyeysen profil bölümündeki kod kullan kısmından girebilirsin. Daha Az

SPX0G Kodu Aç 
96% Başarılı

Meditopia Premium 1 Ay Ücretsiz Promosyon Kodu

Kod Süresiz
İhtiyaçlarınıza uygun şekilde hazırlanan, günlük olarak güncellenen içeriklerle meditasyon yapabileceğiniz;...Daha Fazla

İhtiyaçlarınıza uygun şekilde hazırlanan, günlük olarak güncellenen içeriklerle meditasyon yapabileceğiniz; size özel programlarla derince uyuyup, stresi ve endişeyi azaltabileceğiniz meditasyon uygulaması Meditopia’da! Yıldız Ayrıcalıklar ile üstelik size özel 1 ay ücretsiz.

Kampanya Koşulları

• Meditopia uygulaması telefonunuza indirebilirsiniz.

• Uygulamayı başlatmak için kayıt sayfasında bulunan’Promosyon Kodum Var’ bölümüne indirim kodunuzu girmeniz yeterlidir.

• Bu kampanya diğer indirimler ve kampanyalarla birleştirilemez.

• Hizmetin sunumu ile ilgili yaşanabilecek aksaklıklara ilişkin TEB’in sorumluluğu bulunmamaktadır.

• TEB ve GastroClub kampanya süresi ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

TYUY496W Kodu Aç 
99% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Meditopia, İngilizce konuşulmayan pazarlarda en çok kullanılan, en popüler mental koçtur. 11 farklı dilde, 20 milyondan fazla üyemizle 75’ten fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz. Meditopia uygulamasında, stres, endişe, uyku ve daha birçok konu hakkında bilinçli farkındalık ve rahatlama pratikleri bulabilirsin.

Meditopia’nın 3 kurucusu olarak 2017’ye geldiğimizde tüm dünyaya yayılan psikolojik rahatsızlıklar konusunda kendimizi endişeli ve sorumlu hissettik. Amacımız şimdiye kadar yapılmış en kapsamlı, en kişiselleştirilmiş mental sağlık deneyimini sunmaktı ve hikâye böyle başladı.

Meditopia’da önce, yaşlıların fiziksel sağlığına odaklanan bir mobil uygulamamız vardı. Bu uygulama, yaşlı bireyler için hem çeşitli fiziksel aktiviteler hem de mental sağlıklarını destekleyecek çeşitli meditasyonlar içeriyordu. Bu ilk yaklaşım sayesinde, bilinçli farkındalığın kendi günlük yaşamımızdaki dönüştürücü etkisini görme şansımız oldu. Bu, insanların yoğun yaşamlarına çeşitli şekillerde daha fazla huzur, sakinlik ve yeni bakış açıları getirebileceğimizi anladığımız bir an oldu. Yerel bir bilinçli farkındalık uygulaması çıkarmak için ilk adımımızı atmaya ve insanların mental zorlukların üstesinden gelebileceklerini, daha huzurlu hayatlar yaşayabileceklerini göstermeye karar verdik.

Bugün geldiğimiz noktada 200’den fazla ülkeden insanın hayatına dokunduk. Irk, yaş, etnik köken, cinsiyet fark etmeksizin Meditopia herkesin kendi kişisel alanı olabilir. Uygulamayı indirmek ücretsiz ve içeriklerin bir kısmı herkese açık. Bilinçli farkındalığın muhteşem faydalarını hayatının her alanında görmek istersen Meditopia Premium ile bütün içerik kütüphanemize ulaşabilirsin.

Kendimizi bir mental sağlık platformu olarak tarif ediyoruz çünkü şundan eminiz: Zihin, geleceğin en büyük ve en önemli platformu. Bu gerçek çok uzun zamandır önümüzdeydi ve hâlâ da öyle ancak bu konudaki bilgimizi yeni yeni derinleştirmeye başladık. Tıpkı okyanusların altındaki hayatı anlamaya başladığımız gibi, değil mi?

Şu an bunu okuyorsan belki bir şans vermenin vakti gelmiştir. Böylece sana nelerin keyif verdiğini, neşe getirdiğini, nelerin seni zorladığını, nasıl bir hayat arzuladığını ve etrafındaki insanlar üzerinde nasıl bir etkin olsun istediğini keşfedeceğin bir alan yaratabilirsin. Bu yolculuğun sırasında, bulunduğun anda denge ve bütünlük içinde yaşamayı deneyimleyebilmen için, bu arzuları ortaya çıkarmanın bir yolu olarak bilinçli farkındalığı kullanacağız. Hazırsan başlayalım mı?

Uzmanlar tarafından hazırlanan kişiye özel programlar.
İlhamını MBSR ve ACT’den almış uzmanlar tarafından, hayatını değiştirip, dönüştürmek üzere hazırlanan ve her gün yenilenen içerikleri keyifle deneyimle.

Dönüşüme hazır mısın?

1000’den fazla meditasyon ve müzik
Senin ihtiyaçlarına uygun şekilde kendi ana dilinde hazırlanmış, günlük olarak güncellenen içeriklerle meditasyon yap

Programlar
Özel programlarla derince uyu, stresi ve endişeyi azalt

Çevrimdışı Kullanım
İstediğin zaman, istediğin yerde çevrim dışı kullan

RAHATLA
Sana özel meditasyon ve müzik içerikleri ile zihni ve bedeni sakinleştir

ÇÖZÜMLE
7 günlük farkındalık programlarını uygula ve davranışlarındaki değişimi gözlemle

ÖTESİNE GEÇ
Harika bir toplulukla birlikte zihnin ve düşüncenin derinliklerine dal

Meditopia Premium
İlk 7 gün ücretsiz!
7 GÜN ÜCRETSİZ İSTEDİĞİN ZAMAN İPTAL ET
✓ 1000’in üzerinde premium farkındalık meditasyonu ve müziğe sınırsız erişim
✓ Her gece, premium uyku hikayeleriyle derince uyu
✓ Her güne yeni bir günlük meditasyon
✓ Her ay, yeni bir meditasyon programı
✓ İçerikleri indirme ve çevrim dışı kullanma özelliği


🟩 Meditopia indirim kodu Ocak 2022
🏷️ Meditopia indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Meditopia indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Meditopia kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Meditopia promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.