% 40 MentalUP İndirim Kupon Kodu

Kod Süresiz
MentalUP indirim kuponu kodu ile 12 aylık aboneliklere özel %40...Daha Fazla

MentalUP indirim kuponu kodu ile 12 aylık aboneliklere özel %40 indirim kaçmaz! 30/06/2021

Evde keyifli vakit geçirin diye MentalUP’tan evde eğitime 72 TL destek indirimi ve 10 TL Chippin kazanma fırsatı.

Kampanya 27 Mart 2020 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında mentalup.net/indirim adresi üzerinden “3519” indirim kodu ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kod ile yapılan ödemelerde anında Chippin’e özel 72 TL indirim uygulanacak ve 10 TL Chippin kazanılacaktır.

İndirimden faydalanılabilmesi için alınan kodun ödeme tamamlanmadan girilmesi gerekmektedir. Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanılmadan, sadece Chippin’den alınan kod ile yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

10 TL Chippin kazanılabilmesi için indirim kodu ile işlem yapılarak, kişisel bilgilerin doldurulduğu ekranda Chippin numarasının doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Chippin numarası doğru bir şekilde girilip ödeme işlemi tamamlandıktan sonra, alışveriş tarihine göre her ayın 17’sinde veya 2’sinde (17’si veya 2’si hafta sonuna gelmesi halinde takip eden ilk iş gününde) 10 TL Chippin kullanıcının hesabına tanımlanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir. Kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ve MentalUP kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Daha Az

3519 Kodu Aç 
99% Başarılı

% 15 MentalUP Pokus Kart İndirimi

Fırsat Süresiz
Eğlenirken öğrenmen için MentalUP harcamalarının %15’i Pokus’tan! Kampanya 06.09.2021-10.03.2022 tarihleri...Daha Fazla

Eğlenirken öğrenmen için MentalUP harcamalarının %15’i Pokus’tan!

 • Kampanya 06.09.2021-10.03.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • %15 hediye nakitten yararlanman için MentalUP harcamanı Pokus Kart veya Pokus Sanal Kart ile yapmalısın.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır.
 • Kazandığın nakit hediye tutarları hesabına aylık olarak yükleyeceğiz. 06.09.2021- 06.10.2021 tarihleri arasında yapılan harcamalar için 7.10.2021 tarihinde; 07.10.2021-6.11.2021 tarihinde yapılan harcamalar için 8.11.2021 tarihinde; 7.11.2021-7.12.2021 tarihinde yapılan harcamalar için 8.12.2021 tarihinde; 8.12.2021-7.01.2022 tarihinde yapılan harcamalar için 10.01.2022 tarihinde; 8.1.2022-7.02.2022 tarihinde yapılan harcamalar için 08.02.2022 tarihinde; 8.02.2022-10.03.2022 tarihinde yapılan harcamalar için 11.03.2022 tarihinde nakit hediye tutarı hesabına yükleyeceğiz.
 • Kazandığın tutarları Pokus ile her yerde harcayabilirsin.
 • Yaptığın harcamanın iade olması halinde kazandığın hediye tutarlar geri alınır.
 • Kazanılan tutarlar banka hesaplarına transfer edilemez ve ATM’den çekilemez.
 • Kampanyadan yararlanmak için profilini tamamlamalısın.
 • Türk Telekom Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.pokus.com.tr/eglenirken-ogrenmen-icin-mentalup-harcamalarinin-yuzde-15i-pokustan Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MentalUP indirim kodu ile 12 Aylık Üyelik 124.99 TL!

Kod Süresiz
MentalUP indirim kodu ile 12 Aylık Üyelik 179.99 TL yerine...Daha Fazla

MentalUP indirim kodu ile 12 Aylık Üyelik 179.99 TL yerine 124.99 TL!

Kampanyadan yararlanmak için 3623 indirim kodu kullanılmalıdır.

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında 20 Nisan-19 Mayıs 2021 tarihleri arasında, çocukların düşünme ve öğrenme becerilerini geliştirmeye yönelik özel bilimsel egzersizler içeren, oyunlaştırılmış eğitim platformu MentalUP’ın 12 aylık üyelik paketi 179.99 TL yerine 124.99 TL olarak sunulmaktadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için https://www.mentalup.net/axess-uyelerine-ozel-indirim abonelik sayfasında “kodum var” kısmına 3623 yazılmalıdır.
 • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart ile Bank’O Card Axess sahipleri ve bu kartlara bağlı ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyada geçerli indirim kodu bir kez kullanılabilir. Kampanya firmanın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
 • 124.99 TL olarak sunulan abonelik sadece MentalUP’ın 12 aylık üyelik paketi için geçerli olup indirim uygulandıktan sonra kalan toplam tutardır.
 • Kampanya sadece MentalUP web sitesi üzerinden yapılacak satın alımlarda geçerlidir.
 • MentalUp’ın 12 aylık üyelik paketi içerisinde, zorluk seviyeleri çocukların sınıf düzeyine uygun olarak güncellenen 130’dan fazla eğitsel oyun ve egzersiz bulunmakta olup ayrıca çocukların güçlü yönlerini keşfedilebileceği performans raporu, kendi yaş düzeyinde karşılaştırmalı performans raporu, MUPİ karakterini hayal gücünün sınırlarınca giydirme özelliklerini sağlayan oyunlaştırma elementleri de sunulmaktadır. Tek bir MentalUp hesabıyla 3 çocuğa kadar ayrı profiller oluşturulabilir.
 • Abonelikler, satın alma yapıldıktan sonraki ilk 7 gün içerisinde iptal edilebilir ve ilgili tutar müşteriye iade edilebilir.
 • Akbank T.A.Ş. ve MentalUP kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

3623 Kodu Aç 
100% Başarılı

📊📈🏅 Güçlü yönlerini keşfedip geliştirmek ister misin? Öyleyse dünyanın en kapsamlı, en eğlenceli, en eğitici çocuk zeka oyunları uygulaması MentalUP’ı hemen incele! 🎮🧠⚡

Daha önce hiç görmediğin eğitici zeka oyunları ve benzersiz özellikler MentalUP’ta! 👇

4 YAŞ, 5 YAŞ, 6 YAŞ, 7 YAŞ, 8+ YAŞ İÇİN EĞİTİCİ OYUNLAR. ZEKA OYUNU, DİKKAT OYUNU, 1. SINIF, 2. SINIF MATEMATİK, HAFIZA OYUNU

Birbirinden eğlenceli zeka oyunları, aynı zamanda okul başarısına da katkı sağlıyor.

MentalUP; içerisindeki Türkçe, matematik, mantık, hafıza, dikkat ve geometri oyunları ile evde eğitim için ailelerin #1 numaralı tercihi!

ÇOCUKLAR İÇİN EN İYİ AKIL ve ZEKA OYUNLARI

4-13 yaş çocuklar için uzaktan eğitim hiç bu kadar eğlenceli ve öğretici olmamıştı!

Kullanıcının başarabilme potansiyeline göre zorlaşan zeka oyunu MentalUP’ı şimdi dene, birbirinden eğlenceli oyunlar oyna!

MATEMATİK OYUNLARI, BEYİN OYUNLARI, ÜSTÜN ZEKA ve BİLSEM HAZIRLIK EGZERSİZLERİ 🎮📈📚🧠 HEPSİ BİR ARADA👇

🧠 Özel dikkat oyunları (Dikkat geliştirme oyunları)

🎨 Görsel becerilerin gelişimini destekleyen görsel oyunlar

⚡️ Akılda tutma ve hatırlama egzersizleri sağlayan hafıza oyunları

📐 Sayısal işlem, analitik düşünme becerilerini geliştiren, mantık – matematik oyunları ve problem çözme becerini geliştirici onlarca eğitsel oyun

📕 Dil bilgisi gelişimini destekleyen sözel zeka oyunları, kelime oyunları ve eğitici oyunlar

📊 Günlük ve genel kazanımları gösteren performans raporları; beyin testi.

OKUL ÖNCESİ EĞİTİCİ OYUNLAR

4 yaş oyunları, 5 yaş oyunları ve 6 yaş oyunları da MentalUP’ta! Okul öncesi eğitici oyunlar kategorisinde dünyanın en iyi akıl ve zeka oyunu MentalUP 🏆

İLKOKUL VE ORTAOKUL İÇİN de EĞİTİCİ OYUNLAR MENTALUP’ta 😉

7 yaş oyunları, 8 yaş oyunları, 9 yaş oyunları, 10 yaş oyunları ve 11+ için giderek zorlaşan akıl ve zeka oyunlarını hemen denemelisin.

1.SINIF, 2. ve 3.SINIF ÜSTÜN YETENEKLİ ÖĞRENCİ 🙋 DİLERSEN MENTALUP ile BİLSEM SINAVI İÇİN HAZIRLIK YAP 💯

MentalUP’ın eğitim kurumlarında zeka geliştirici oyunlar olarak da kullanıldığını biliyor muydun? Peki ya BİLSEM sınavı gibi yetenek sınavlarına hazırlık için en iyi uygulama olduğunu biliyor muydun?

Öğretmenlerin tavsiyesi; MentalUP Çocuk Oyunları oynamak için hemen başla.

📱 ÜCRETSİZ OYUNLAR & 📲 KATEGORİLİ AKIL OYUNLARI

✔ MentalUP çocuklar için oyun seçeneklerini kategorilere ayırdı. Zihinsel becerilerini geliştirmek istediğin özel bir alan var mı? İster ücretsiz oyunlar ile genel becerilerini geliştir, ister tam sürüm seçeneğiyle özel alanlarda kendini geliştir 🤝

✔ Örnek: Dikkat oyunu seviyorsan, tüm akıl oyunları listesine git ve dikkat oyunları arasından dilediğini seç! Dikkat geliştirme oyunları tam sana göre.

✔ Yoksa senin tercihin mantık oyunları ya da hafıza oyunları mı? Hepsi mi? Bu harika çünkü tamamı MentalUP’ın akıl oyunu arşivinde var!

ÜSTÜN ZEKA POTANSİYELİNDEKİ ÇOCUKLAR İÇİN EN GÜZEL OYUNLAR

4 yaş, 5 yaş okul öncesi döneme, 6 yaş (1.sınıf), 7 yaş (2.sınıf), 8 yaş (3.sınıf) ve 9 yaş (4.sınıf) ve yetişkinlere hitap ediyor. Beyin oyunları ve eğitici en güzel oyunlar burada. Üstelik zihinsel becerilerini de test etme imkanı.

MENTALUP EĞİTİCİ ÇOCUK OYUNLARI

MentalUP’ı takip ederek çocuk gelişimi için blog, ücretsiz oyun, öğretici oyunlar, BİLSEM hazırlık ipuçlarından anında haberdar ol. Güvenilir zeka testlerine katıl, zeka testi soruları çöz, muzip zeka soruları ve bilmece oyunları ile sınırsızca eğlen.

Üstelik evde ailece oynamak için hafıza oyunları, ücretsiz oyun ve eğitici oyun tavsiyeleri için MentalUP 😉

Web: https://www.mentalup.net
Fb: https://www.facebook.com/mentaluptr
Ig: https://www.instagram.com/mentaluptr/


🟩 MentalUP indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ MentalUP indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi MentalUP indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 MentalUP kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
MentalUP promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.