Migros Alışverişini MoneyPay Hazır Limit ile Öde 50 TL Nakit İade Kazan!

Fırsat Süresiz
MoneyPay Hazır Limit ile ilk harcamana özel 300 TL ve...Daha Fazla

MoneyPay Hazır Limit ile ilk harcamana özel 300 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL nakit iade kazan! 5₺ kazandıran Moneypay Davet Kodu: et956421

Kampanyadan faydalanmak için App Store veya Google Play Store’dan MoneyPay’i indirerek üye olunmalıdır.

· Kampanyadan yalnızca 1 Aralık itibarıyla MoneyPay’e üye olan kullanıcılar yararlanabilecektir.

· Kampanya MoneyPay Hazır Limit ile Sanal Market’te yapılan ilk harcamada geçerlidir.

· Nakit iadeler MoneyPay cüzdan bakiyesine yansıtılacaktır.

· Kampanyadan her MoneyPay kullanıcısı 1 kez yararlanabilir.

· MoneyPay veya Migros Sanal Market dilediği zaman kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Şimdi Al Sonra Öde özelliği MoneyPay ile Migros Sanal Market’te!

Migros Sanal Market’te yeni ödeme dönemi: MoneyPay ile ışık hızında ödeme Migros Sanal Market’te!

MoneyPay Hazır Limit ile şimdi harcar, ödemeni 30 güne kadar masrafsız olmak üzere 60 güne kadar erteleyebilirsin!

Migros Sanal Market üzerinden MoneyPay Hazır Limit ile nasıl ödeme yapılır?

· MoneyPay üyesi olunmalıdır. 5₺ kazandıran Moneypay Davet Kodu: et956421

· MoneyPay üyesi olmak için App Store veya Google Play Store’dan MoneyPay mobil uygulaması indirilmelidir. MoneyPay’i indirmek için TIKLA!

· MoneyPay Hazır Limit ile ödeme gerçekleştirebilmek için MoneyPay mobil uygulaması üzerinden kullanıcı doğrulama sürecini tamamlaması gerekmektedir.

· Sana özel atanan Hazır Limit, alışveriş yaptıkça ve kullandığın hazır limitin geri ödeme performanslarına göre zamanla artacaktır.

· MoneyPay üyeleri bu işlemin ardından Migros Sanal Market alışverişlerinin ödemelerini MoneyPay kullanarak yapabileceklerdir.

· Migros Sanal Market ödeme sayfasında ödeme tipi “MoneyPay” seçilir. MoneyPay cüzdan bakiyesiyle ya da Hazır Limit ile ödeme yapılabilir.

· Şimdi alıp, 30 güne kadar masrafsız erteleme fırsatından yararlanmak için “Hazır Limit” seçilir.

· Hazır Limit geri ödemeleri yine MoneyPay mobil uygulaması içerisinden gerçekleştirilir.

MoneyPay Cebine Gelen En Güzel Şey!

Hazır Limit, QR ile ödeme, dijital platform üyelikleri ve e-pin, 7/24 para transferi, cashback ve kampanyalar MoneyPay’de! Hemen MoneyPayli ol, fırsatları kaçırma!

header-img

https://www.migros.com.tr/moneypay-migros-sanal-market-kampanyasi-x-cbf

50 TL NAKİT İADE!

Daha Az

Hemen Al
27% Başarılı

Yapı Kredi Emekli Maaş Müşterilerimize Özel Migros % 3 Money Kazan Kampanyası

Fırsat Süresiz
Migros mağazalarından Aralık ayı içerisinde yapılacak toplam 400 TL ve...Daha Fazla

Migros mağazalarından Aralık ayı içerisinde yapılacak toplam 400 TL ve üzeri alışverişlerin %3’ü Money olarak yüklenecektir. Ay içerisinde toplamda en fazla 25 TL Money kazanılabilecektir. Kampanya tüm Migros ve Macrocenter mağazaları ile Migros Sanal Market’te geçerlidir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TL kartlar dahildir. Kampanyaya kayıtlı Money Kart kullanılarak yapılacak alışverişlerde Yapı Kredi’nin Aralık ayında SMS ile göndereceği kampanya koduyla dahil olunabilecektir. Kampanya kodu kişiye özel olup ay boyunca aynı kod kullanılarak toplam ödülden yararlanılabilecektir. Kampanya kodu, kasada işlemlere başlanmadan önce kayıtlı Money kart numarası veya kayıtlı cep telefonu ile birlikte kasalardaki yetkililere verilmelidir. Kasada işlemler başladıktan sonra verilen kampanya kodları geçerli olmayacaktır. Money kazanılabilmesi için Migros Mobil Uygulaması üzerinden Profilim sekmesinde yer alan “Kartına Kampanya tanımla” alanına kod girişi yapılması ya da Mağazaların kasalarında alışverişten önce kodun kasiyere iletilip müşterinin kartına tanımlatılması gerekmektedir. Sanal markette kodların kullanılabilmesi için öncelikle kodun kasadan giriş yapılması veya Migros Mobil Uygulaması üzerinden kodun kaydedilmiş olması gerekmektedir. Money Kart sahibi olmak için Money’e Nasıl Üye Olunur? sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kart’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan sadece Money Kart üyesi olup, iletişim bilgileri eksiksiz ve iletişim izinleri alınmış müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya elektronik, beyaz eşya, alkol sigara, TL yükleme, kurban ve yılbaşı sepetleri dahil değildir.

1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi Emekli Maaş Müşterilerine özel Tüm Migros, 5M Migros, Macrocenter ve Migros Jet mağazalarından veya Migros Sanal Market, Migros Hemen, MacroOnline’dan kayıtlı Money Kart veya Money Kart özellikli kartlar ile yapılacak toplamda 900 TL ve üzeri alışverişe 30 TL indirim verilecektir. Kampanyadan bir müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilir. Kampanyaya kayıtlı Money Kart kullanılarak yapılacak alışverişlerde Yapı Kredi’nin Ocak ayında SMS ile göndereceği kampanya koduyla dahil olunabilecektir. Kampanya kodu kişiye özeldir. Kampanya kodu, kasada işlemlere başlanmadan önce kayıtlı Money kart numarası veya kayıtlı cep telefonu ile birlikte kasalardaki yetkililere verilmelidir. Kasada işlemler başladıktan sonra verilen kampanya kodları geçerli olmayacaktır. Money kazanılabilmesi için Migros Money Uygulaması üzerinden Profilim sekmesinde yer alan “Şifre ile Kampanya Tanımla” alanına kod girişi yapılması ya da Mağazaların kasalarında alışverişten önce kodun kasiyere iletilip müşterinin kartına tanımlatılması gerekmektedir. Sanal markette kodların kullanılabilmesi için öncelikle kodun kasadan giriş yapılması veya Migros Mobil Uygulaması üzerinden kodun kaydedilmiş olması gerekmektedir. Money Kart sahibi olmak için Money’e Nasıl Üye Olunur? sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kart’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya elektronik, beyaz eşya, alkol, sigara, TL yükleme, kurban ve yılbaşı sepetleri dahil değildir. Kampanyadan sadece Money Kart üyesi olup, iletişim bilgileri eksiksiz ve iletişim izinleri alınmış müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya katılım şifre ile gerçekleştirilecektir. Şifreler tek kullanımlıktır.

https://www.yapikredi.com.tr/emekli-bankaciligi-migros-kampanyasi

Mart sonuna kadar uzatıldı. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

20 TL Migros Hemen İndirim Kuponu – Yeni Üye Daveti [60TL Alışverişe]

Fırsat Süresiz
Migros Hemen'e bu link üzerinden gir ve ilk siparişini verin...Daha Fazla

Migros Hemen’e bu link üzerinden gir ve ilk siparişini verin 60TL alışverişe 20TL indirim kuponu kazanın!

https://www.migros.com.tr/hemen/kayit?rc=2CoPLHLy70C27QMkSc28FBUBXgGWHm8Ro8eyYV7x5Nw-

-Kampanya kapsamında, davetinizi kabul edip sipariş veren her arkadaşınız için size 60 TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabileceğiniz 20 TL indirim hediye ediyoruz! Arkadaşlarınız da sizin davetiniz sayesinde 60 TL ve üzeri siparişinde kullanabileceği 20 TL indirim kazanıyor!

-Kampanya Migros Hemen üzerinden oluşturacağın 60 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.

-Kampanya size 20 TL indirim sağlamaktadır. İndirim ödeme adımında yansıyacaktır.

-Kampanyadan yararlanabilmen için en az 1 siparişinin olması gerekmektedir.

-Kampanyadan yararlanabilmen için davet ettiğin arkadaşının Migros uygulamasına kaydolması ve en az 1 sipariş oluşturması gerekmektedir. -Kampanya kapsamında en fazla 10 kişi davet edilebilir ve en fazla 10 kere kupon kazanılabilir.

-Ayçiçek yağı, Nutella ürünleri, Toz ve Küp şekerler, Dökme Çay, Taze kırmızı et ürünleri, Enerji içeceği ürünleri hariç olarak hesaplanacaktır, bu ürünler kampanyaya dahil değildir. -Kampanya kota ile sınırlandırılmıştır. Belirlenen kotaya ulaştığı taktirde kampanya sona erecektir ve kampanya pasif hale gelecektir. -Belirlenen kampanya kotasına ulaşıldığı takdirde Migros Hemen kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. -Kampanyanın son kullanım tarihi
31.12.2023’tür. Bu tarihten ve saatten sonra kampanya geçerli olmayacaktır. -Kampanya, başka indirim kodu kampanyaları ile birleştirilemez.

-İndirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez. -İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

-İndirim kodları karşılığında para iadesi yapılamaz. -Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz.

-Migros Hemen (Migros T.A.Ş.) kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-Detaylı bilgi için 0850 200 40 00 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

Migros Hemen’e arkadaşlarını davet etmek, sana 200 TL kazandıracak!
Şimdi arkadaşını Migros Hemen’e davet et, o ilk siparişini versin, sen de 20 TL kazan! Unutma, en fazla 10 arkadaşını davet edebilir ve kazancını 60 TL ve üzeri Migros Hemen siparişlerinde kullanabilirsin! Migros Hemen’e davet ettiğin arkadaşlarının durumunu buradan takip edebilirsin!

Daha Az

Hemen Al
11% Başarılı

Migros Sanal Market 60 Yaş ve Üzerine Ücretsiz Teslimat

Fırsat Süresiz
60 yaş ve üzeri müşterilerimize özel teslimat saati Migros Sanal...Daha Fazla

60 yaş ve üzeri müşterilerimize özel teslimat saati Migros Sanal Market’te!

Migros, Sanal Market’ten alışveriş yapan 60 yaş ve üstü kişilerin siparişlerini ücretsiz olarak evlerine götürme kararı aldı. Online gıda platformu Sanal Market’ten alışveriş yapan 60 yaş ve üstü kişilerin evden çıkmamaları için siparişlerini ücretsiz olarak evlerine götürüyor.

sozcu.com.tr/2020/ekonomi/migros-60-yas-ustunun-internet-siparislerinden-ucret-almayacak-5693144/

aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/perakende/migros-60-yas-ve-ustu-musterilerin-siparislerini-evlerine-ucretsiz-goturuyor/656346

twitter.com/msanalmarket/status/1243555045951574020

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Migroskop Ürünleri – Sanal Market

Fırsat Süresiz
Hem indirimli hem Money hediyeli ürünler Migros Sanal Market’te sizleri...Daha Fazla

Hem indirimli hem Money hediyeli ürünler Migros Sanal Market’te sizleri bekliyor! Keşfetmek için hemen tıklayın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market MoneyPay’le Harcarsın 30 TL Kazanırsın!

Fırsat Süresiz
MoneyPay’e üye olan ve Migros mağazalarında veya Migros Sanal Market’te...Daha Fazla
 • MoneyPay’e üye olan ve Migros mağazalarında veya Migros Sanal Market’te 150 TL ve üzeri alışverişlerinin ödemesini ilk kez MoneyPay ile yapan müşterilerin MoneyPay hesaplarına anında 30 TL iade edilecektir.
 • MoneyPay ile ödeme yapılabilmesi için MoneyPay Mobil Uygulaması App Store veya Google Play Store üzerinden indirilerek uygulamaya üye olunmalıdır.
 • Migros mağazalarından yapılacak alışverişlerde kasiyere MoneyPay QR ile ödeme yapacağı iletilmeli, POS ekranına gelen QR kodu MoneyPay uygulaması içerisinden kamera açılarak okutulmalı ve öde ödeme tipi yine uygulama içerisinden seçilerek ödeme işlemi tamamlanmalıdır.
 • Migros Sanal Market üzerinden yapılacak alışverişlerde ödeme sayfasında MoneyPay seçeneği seçilmeli, cep telefonu ile doğrulama sürecinden geçilmeli ardından ödeme tipi (Cüzdan Bakiyesi veya Hazır Limit) seçilerek ödeme tamamlanmalıdır.
 • Kampanyadan her bir MoneyPay kullanıcısı Migros mağazası ve Migros Sanal Market’te ödeme yapmış olması farketmeksizin en fazla 1 kez faydalanabilecektir.
 • MoneyPay’in ve Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş) kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Migros Sanal Market siparişini iptal eden MoneyPay kullanıcılarının 30 TL hakedişleri iptal edilecektir.

Şimdi Al Sonra Öde özelliği MoneyPay ile Migros Sanal Market’te!

Migros Sanal Market’te yeni ödeme dönemi: MoneyPay ile ışık hızında ödeme Migros mağazalarından sonra Migros Sanal Market’te! App Store veya Google Play Store üzerinden MoneyPay mobil uygulamasını indiren ve kayıt olan kullanıcılar Sanalmarket alışverişlerini tamamladıktan sonra ödeme sayfasında MoneyPay ödeme tipini seçerek MoneyPay cüzdan bakiyelerinden veya kendilerine özel tanımlanan Hazır Limit seçeneği ile ödeme yapabilecektir. Hazır Limit seçeneği ile alışverişlerini tamamlayan müşteriler ödemelerini 30 güne kadar masrafsız erteleyebilirler.
Hazır Limit geri ödemeleri yine MoneyPay mobil uygulaması içerisinden gerçekleştirilir.

Migros Sanal Market üzerinden MoneyPay ile nasıl ödeme yapabilirsiniz?

MoneyPay üyesi olmak için App Store veya Google Play Store’dan MoneyPay mobil uygulaması indirilmeli ve uygulamaya kayıt olunması gerekmektedir.

Kullanıcıların cüzdan bakiyesi ile ödeme yapabilmeleri için uygulama içinden kredi kartı ile, Havala/EFT yöntemi ile veya Migros yazar kasalarından bakiye yüklemeleri gerekmektedir.

Kullanıcıların Hazır Limit ile ödemelerini gerçekleştirebilmesi için ise, MoneyPay mobil uygulaması üzerinden kullanıcı doğrulama sürecini tamamlaması gerekmektedir.

Kullanıcılara özel atanan Hazır Limit, müşteri alışveriş yaptıkça ve kullandığı hazır limitin geri ödemesi performanslarına göre zamanla artacaktır.

MoneyPay üyeleri bu işlemin ardından Migros Sanal Market alışverişlerinin ödemelerini MoneyPay kullanarak yapabileceklerdir.

header-img

https://www.migros.com.tr/moneypay-ile-masrafsiz-hazir-limit-x-8fc


150 TL’lik Alışverişinizin 25 TL’si MoneyPay’den! 24 Mayıs – 7 Haziran 2021 tarihleri arasında tüm Migros, 5M, Migros Jet ve Macrocenter mağazalarında, Migros Hemen’de veya Migros Sanal Market web sitesinde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerin ödemesini MoneyPay ile tamamlayan müşterilerin MoneyPay Hesaplarına 25 TL hediye bakiye yüklenecektir. MoneyPay ile ödeme yapılabilmesi için MoneyPay Mobil Uygulaması App Store veya Google Play Store üzerinden indirilerek uygulamaya üye olunmalıdır.

Migros Sanal Market web sitesinden yapılacak alışverişlerin MoneyPay ile ödenebilmesi için ise; ödeme sayfasında MoneyPay seçeneği seçilmeli, cep telefonu ile doğrulama süreci tamamlanmalı ve ardından ödeme tipi (Cüzdan Bakiyesi veya Hazır Limit) seçilerek ödeme tamamlanmalıdır.

Migros Hemen uygulamasında siparişin ödeme sayfasına gelindiğinde ödeme seçenekleri içerisinden Kredi/Banka Kartı’nı seçilmelidir ardından MoneyPay uygulaması içerisinde yer alan kartlarım sekmesinde bulunan MoneyPay Dijital Kart’ın bilgileri girilerek ödeme tamamlanmalıdır.

Tüm Migros, 5M, MigrosJet ve Macrocenter mağazalarında MoneyPay ile ödeme yapılması için POS ekranında çıkan karekod MoneyPay uygulaması içinden okutulmalı ve ödeme tipi seçilerek ödeme MoneyPay ile tamamlanmalıdır.

Kampanyadan her bir MoneyPay kullanıcısı en fazla 1 kere faydalanabilecektir. Kampanya hakedişleri, mağazalarda yapılan alışverişten veya Hemen ve Migros Sanal Market siparişinin verilmesinden itibaren en geç 2 gün sonra kullanıcıların MoneyPay hesaplarına yüklenecektir. MoneyPay’in dilediği zaman kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

header-img Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Çoklu İndirim Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Migros'tan 3 Al 2 Öde gibi kampanyaları bulup ürünleri satın...Daha Fazla

Migros’tan 3 Al 2 Öde gibi kampanyaları bulup ürünleri satın alacabileceğiniz fırsattır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Money İndirimli Ürünleri

Fırsat Süresiz
Migros Sanal Market'te Money ve Migroskop ürünlerini buradan satın alabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

10TL Migros Yemek MoneyPay Cashback İndirimi [50TL Siparişe]

Fırsat Süresiz
Migros Yemekte 50 TL ve Üzeri ödemelerini MoneyPay ile Yap,...Daha Fazla

Migros Yemekte 50 TL ve Üzeri ödemelerini MoneyPay ile Yap, Amma 10 TL Cashback Kazan!

21-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.

Migros Yemek’te 10 TL cashback! Koşullar:
– Kampanyadan faydalanmak için App Store veya Google Play Store’dan MoneyPay indirilerek üye olunmalıdır. – 21-30 Eylül 2022 tarihleri arasında 50 TL ve üzeri Migros Yemek siparişlerinde ödemesini MoneyPay ile yapan kullanıcılar 10 TL cashback kazanacaktır. – Cashbackler MoneyPay kullanıcılarının cüzdanlarına TL bakiyesi olarak yatırılacaktır. – Kampanyadan her bir MoneyPay kullanıcısı en fazla 1 kez faydalanabilecektir. – MoneyPay veya Migros Yemek’in dilediği zaman kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

FEA8995-C-90-E8-4991-AA95-00726040-BD17.png Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Online’a Özel İndirimli Ürünler

Fırsat Süresiz
Sadece Migros online market siparişi sitesi Migros Sanal Market'te bulunana...Daha Fazla

Sadece Migros online market siparişi sitesi Migros Sanal Market’te bulunana indirimli ürünler bu sayfada!

Migros Sanal Market'e Özel Ürünler Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Markalı Ürünler Sanal Market’te İndirimde

Fırsat Süresiz
Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar...Daha Fazla

Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Migros Sanal Market siparişlerinizde kampanya ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için üyelik bilgilerinizde Money Kart veya Money Bonus MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

2 arkadaşını CEPTETEB’li yap, 100 TL değerinde Migros Sanal Market hediye kodunu al!

Fırsat Süresiz
CEPTETEB İnternet Şubesi veya Mobil Uygulaması’ndan alacağın sana özel davet...Daha Fazla

CEPTETEB İnternet Şubesi veya Mobil Uygulaması’ndan alacağın sana özel davet kodunla 2 arkadaşını CEPTETEB’li yap, 100 TL değerinde Migros Sanal Market hediye kodunu al. Detay için tıkla

CEPTETEB'e Davet Kampanyası

 • Kampanya 24 Mart 2021’de başlamış olup bu tarih itibariyle 2 veya üzeri edinim gerçekleştiren herkes kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.
 • Hediye çeki almaya hak kazanmak için en az 2 arkadaşını, kendi davet kodunla CEPTETEB`li yapman gerekmektedir.
 • Davet kodunu CEPTETEB İnternet Şube’si veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’na giriş yaparak kampanyalar sayfasından alabilirsin.
 • CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan almış olduğun davet kodunu, CEPTETEB’li yapmak istediğin arkadaşlarınla paylaştıktan sonra, davet kodunu paylaştığın kişilerin başvuru formunu doldururken ilk adımdaki “davet kodu “alanına bu kodu girmeleri gerekmektedir.
 • Davet kodunla başvuru formu dolduranların belirtmiş olduğu adrese gidilip hesap kartı teslim edilip hesabı açıldığında arkadaşın CEPTETEB’li olacaktır.
 • Her edinimde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. En az 2 edinim tamamlandığında da sana Migros Sanal Market’te geçerli olan 100 TL değerindeki hediye kodun SMS olarak göndereceğiz.
 • İndirim kodunu kullanabilmek için Migros Sanal Market web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden kullanıcı girişi yapman gerekiyor.
 • Hediye çekin, alışverişinde 100 TL indirim sağlar. İndirimden faydalanabilmek için minimum 100 TL tutarında alışveriş sepeti oluşturulması gereklidir. Örneğin 105 TL’lik bir alışveriş sepeti oluşturup hediye kodunu kullandığında 100 TL’si hediye kodundan karşılanacak, 5 TL’si ise seçtiğin ödeme yöntemiyle senden tahsil edilecek.
 • Ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına indirim kodu girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirmeyi unutma. Aksi takdirde indirim kodu geçerli olmayacak 🙁
 • Edinim sonrası bilgi SMS gönderimleri bir güne kadar gecikmeli olabilir.
 • Hediye çekinin son kullanım tarihi  31 Aralık 2021 23:59’dur. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kodu geçersiz olacak ve bir daha kullanılamayacaktır.
 • Migros Sanal Market Hediye Çeki hakkında detaylı bilgi için 444 10 44 no.’lu Migros müşteri hizmetlerini arayabilirsin.
 • Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) ve TEB kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Tüm Kampanyaları | Sanal Market

Fırsat Süresiz
Migros'un tüm güncel aktif kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Haftalık İndirim: Evinize ve Kendinize Zaman Ayırın! (Güncel Tema)

Fırsat Süresiz
Sınırlı sayıda, sınırlı sürede değişen temalı ürünleri kaçırmayın!
Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Et, Tavuk, Balıkta Avantajlı İndirimler!

Fırsat Süresiz
Et balık tavuk ürünlerinde Money Kart, Money Bonus veya Money...Daha Fazla

Et balık tavuk ürünlerinde Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Migros Sanal Market siparişlerinizde kampanya ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için üyelik bilgilerinizde Money Kart veya Money Bonus MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

Et, Tavuk, Balıkta Avantajlı İndirimler! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Meyve & Sebzede Avantajlı İndirimler!

Fırsat Süresiz
Migros Sanal Market'ten meyve& sebzelerde indirim sağlar....Daha Fazla

Migros Sanal Market’ten meyve& sebzelerde indirim sağlar.

Meyve & Sebzede Avantajlı İndirimler! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Money Bonus ile Migros Sanal Market’te %5 İndirim

Fırsat Süresiz
1 Haziran 2020 – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında Migros...Daha Fazla

1 Haziran 2020 – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten, Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinde Money Bonus kredi kartlarına ekstra %5 indirim!

DİĞER BİLGİLER

 • Migros Sanal Market’te Money Bonus kredi kartı ile yapılacak Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinde ekstra %5 indirim verilecektir.
 • Kampanya 1 Haziran 2020 –31 Ekim 2021 tarihleri arasında sadece Migros Sanal Market’te geçerlidir.
 • %5 indirim kampanyasından yaralanabilmek için Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinin Sanal Market’te Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya Migroskop kataloğu döneminde toplamda yapılacak 500 TL’lik alışverişe kadar geçerlidir. Her Migroskop kataloğu döneminde en fazla 25 TL indirimden yararlanılabilir.
 • Kampanyaya sadece Money Bonus kredi kartları dahildir.
 • Kampanya kapsamında geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 iş günü içerisinde Money Bonus kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.
 • Kampanya kapsamında alışveriş ürünlerinin Migros kataloğunda yer alan indirimli ürünler olması gerekmektedir. Dijital Migroskop kataloğuna www.money.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya dahilinde verilecek indirim sanal mağazada sepette ödeme tutarına Migros tarafından eklenecek olup alışveriş sonrasında banka tarafından farklı bir indirim yansıtılmayacaktır. İndirim yansıması ile ilgili sorunlarınız için Migros müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 Nays Kart Market Alışverişi Ramazan İndirimi Kazan! [A101, BİM, CarrefourSA, Migros]

Fırsat Süresiz
Ramazan'da Market Alışverişlerinde %15 Hediye Para Kazan! Nays’tan Ramazan’da gümbür...Daha Fazla

Ramazan’da Market Alışverişlerinde %15 Hediye Para Kazan! Nays’tan Ramazan’da gümbür gümbür kampanya! Ramazan alışverişlerini seçili süpermarketlerde Nays Kart’ınla yap, %15 hediye para kazan.

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla!

Nays ile Ramazan Alışverişlerinde Nasıl Hediye Para Kazanabilirim?

 • Kampanya 11 Mart – 15 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel A101, BİM, CarrefourSA ve Migros marketlerinden yapılacak alışverişler için %15 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası seçili marketlerin online uygulamalarında Nays Kart bilgileri ile yapılan veya kasadaki POS cihazlarından karekod ya da temassız ödeme ile tamamlanan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının A101, BİM, CarrefourSA ve Migros marketlerinden faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 500 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Marketlerin cüzdan uygulamaları üzerinden yapılan harcamalar ile Nays Kart ile cüzdan uygulamalarına yapılan yüklemeler kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan hediye paralar müşterinin Nays Kart’ına 3 iş günü içerisinde yatırılacak olup alışveriş işleminin iptal veya iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • Karekod okutularak ya da temassız ödeme ile yapılan market alışverişleri, Karekod ve Temassız Ödeme %5 Hediye Para Kampanyası’na dahil değildir. Market kampanyası Karekod ve Temassız Ödeme kampanyası ile birleştirilemez.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Nays Ramazan kampanyasından nasıl faydalanabilirim?

 • Kampanya döneminde Nays Kart ile A101, BİM, CarrefourSA ve Migros marketlerinden yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişler için %15 hediye para kazanabilirsin. Hediye para kampanyası seçili marketlerin online uygulamalarında Nays Kart bilgileri ile yapılan veya kasadaki POS cihazlarından karekod ya da temassız ödeme ile tamamlanan alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında maksimum ne kadar hediye para kazanabilirim?

 • Nays üzerinden yapacağın market alışverişlerinde, kampanya dönemi boyunca maksimum 200 TL hediye para kazanabilirsin.

ramazanda market alışverişlerine hediye nakit para kazanramazanda market alışverişlerine hediye nakit para kazan

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/ramazan-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Market Alışverişine Nays Kart’la % 10 İndirim Kazan! [A101, BİM, CarrefourSA, Migros]

Fırsat Süresiz
Market Alışverişlerinde Nays'ı Kullan, %10 Hediye Para Kazan! Seçili süpermarketlerde...Daha Fazla

Market Alışverişlerinde Nays’ı Kullan, %10 Hediye Para Kazan! Seçili süpermarketlerde Nays ile online ya da kasada yapacağın 200 TL ve üzeri alışverişlerde %10 hediye para.

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 2500₺ Alışverişe 250TL indirim yapıyor, her alışverişinize %10 hediye para iadesi. 

 • Kampanya 1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel A101, BİM, CarrefourSA ve Migros Marketlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası seçili marketlerin internet sitelerinde ve online uygulamalarında Nays Kart bilgileri ile yapılan ve kasadaki POS cihazlarından karekod okutarak ya da temassız ödeme ile tamamlanan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının A101, BİM, CarrefourSA ve Migros Marketlerinden faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının aynı marka ya da farklı markalardan faydalanabileceği hediye para tutarı aylık toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 200 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • Karekod okutularak ya da temassız ödeme ile yapılan market alışverişleri, Karekod ve Temassız Ödeme %5 Hediye Para Kampanyası‘na dahil değildir. Market kampanyası Karekod ve Temassız Ödeme kampanyası ile birleştirilemez.
 • Marketlerin cüzdan uygulamalarına yapılan yüklemeler kampanyaya dahil değildir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/market-alisverisi

ramazan market kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili marketlerin web siteleri ve mobil uygulamalarından yapacağın alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgilerini girmen yeterli.

Marketlerde yapacağın karekod ödemelerde; karekod oluşturabilen POS cihazlarındaki karekodu telefonun ile okutarak ödemeni tamamlayabilirsin. Temassız ödemelerde ise telefonunu POS cihazına yaklaştırman yeterli.

Karekod ödemenin nasıl yapılacağı ile ilgili Karekod Ödeme sayfamıza, Temassız ödemenin nasıl yapılacağı ile ilgili Temassız Ödeme sayfamıza göz atabilirsin

Ödeme yapmadan önce Temassız Ödeme ya da Karekod Ödeme’nin geçerli olup olmadığını kasadaki görevliye sormayı unutma.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm markaların tüm platformlarından toplamda 250 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; A101’deki alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında BİM, CarrefourSA ve Migros’tan en fazla 200 TL kazanılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

Fiziki ödeme yöntemleri her markette geçerli mi?
Karekod okutarak ödeme yapabilmen için market kasalarında bulunan POS cihazlarının karekod oluşturma özelliğine sahip olması gerekir. Ödeme yapmadan önce kasadaki görevliye karekod ile ödeme yapmak istediğini belirtmelisin.

Temassız ödeme ile alışverişini tamamlayabilmen için temassız ödeme kabul eden POS cihazının olması, Nays Kart’ının temassız ödemelere açık olması ve telefonunda ödeme yöntemi olarak Nays’ın seçili olması gerekir.

market alışverişlerine nakit iade/cashback kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

150TL Migros Sanal Market Mastercard Banka Kartı Anında İndirim! [750/150TL HER SALI GÜNÜ]

Fırsat Süresi Doldu
Migros Sanal Market'te Mastercard® banka kartına anında 150 tl indirim!...Daha Fazla

Migros Sanal Market’te Mastercard® banka kartına anında 150 tl indirim!

 • Kampanya 16 Ocak- 27 Şubat 2024 tarihleri arasında sadece salı günleri 00:00-23:59 saatleri arasında Migros Sanal Market’ten yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya Masterpass’e kayıtlı Mastercard ve Maestro logolu banka kartı ile Migros Sanal Market’ten yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişte 150 TL indirim sağlar.
 • Ödeme sayfasında “İndirimi Uygula” butonuna tıkladığınızda ödemenizi anında 150 TL indirim ile tamamlayabilirsiniz.
 • Kampanya sadece Masterpass ile gerçekleştirilecek ödeme yönteminde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için mobil cihazınızda Migros Sanal Market uygulamasının en güncel sürümünün yüklü olması gerekmektedir.
 • Kampanya sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir.
 • Kampanyanın genel geçerlilik tarihi olan 16 Ocak – 27 Şubat 2024 tarihleri arasında toplam kotası 11.890 adettir. Toplam kampanya kotası dolduğu anda kampanya otomatik olarak pasif hale gelecek ve kullanılamayacaktır.
 • İndirim elektronik ve altın kategorisinde geçerli değildir.
 • Kampanya, başka anında indirim / indirim kodu kampanyaları ile birleştirilemez. İlk siparişte geçerli ücretsiz teslimat kampanyası ile birlikte kullanılabilir.
 • Kampanya tek kullanımlıktır, bölünemez.
 • Kampanya para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 • Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz.
 • Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz.
 • Migros Sanal Market (Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş.) ve Mastercard kampanyayı durdurma, koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi için 0850 200 40 00 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

Migros Sanal Market’te Mastercard® Banka Kartına anında 150 TL İndirim Kampanyası Katılım Koşulları

https://www.mastercard.com.tr/tr-tr/tuketiciler/teklifler-ve-promosyonlar/migros-mastercard-banka-kartina-150-tl-indirim-kampanyasi-katilim-kosullari.html

Migros Sanal Market'te Mastercard® banka kartına anında 150 tl indirim!

https://www.migros.com.tr/mastercard-banka-kartlarina-aninda-150-tl-indirim-l-bbc1875

Kampanya 23 Ocak 2024 tarihinde 07:00-23:59 saatleri arasında Migros Sanal Market’ten yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Masterpass’e kayıtlı Mastercard ve Maestro logolu banka kartı ile Migros Sanal Market’ten yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişte 150 TL indirim sağlar. Ödeme sayfasında “İndirimi Uygula” butonuna tıkladığınızda ödemenizi anında 150 TL indirim ile tamamlayabilirsiniz. Kampanya sadece Masterpass ile gerçekleştirilecek ödeme yönteminde geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için mobil cihazınızda Migros Sanal Market uygulamasının en güncel sürümünün yüklü olması gerekmektedir. Her kampanya günü bir müşteri sadece 1 kez kazanım sağlayabilir ve kampanya sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir. Kampanyanın genel geçerlilik tarihi olan 16 Ocak – 27 Şubat 2024 tarihleri arasında toplam kotası 11.890 adettir. Toplam kampanya kotası dolduğu anda kampanya otomatik olarak pasif hale gelecek ve kullanılamayacaktır .İndirim elektronik ve altın kategorisinde geçerli değildir. Kampanya, başka anında indirim / indirim kodu kampanyaları ile birleştirilemez. İlk siparişte geçerli ücretsiz teslimat kampanyası ile birlikte kullanılabilir. Kampanya tek kullanımlıktır, bölünemez. Kampanya para ile satılamaz veya paraya çevrilemez. Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz. Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz. Migros Sanal Market (Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş.) ve Mastercard kampanyayı durdurma, koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Detaylı bilgi için 0850 200 40 00 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros 300TL Alışverişe 50TL Money Hediye (Instagram)

Fırsat Süresiz
1 Şubat 2024 – 25 Şubat 2024 tarihleri arasında Money...Daha Fazla

1 Şubat 2024 – 25 Şubat 2024 tarihleri arasında Money Kart ile yapacağınız 300 TL ve üzeri harcamaya 50 Money hediye Migros Mağazaları ve Migros uygulamasında. Migros 300 TL Alışverişe 50 Money Hediye

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mion Alışverişine % 50 Money Hediye

Fırsat Süresiz
Mion Mağazalarından ve Mion Online'dan yapacağın alışverişlerde, alışverişin %50'si tutarında...Daha Fazla

Mion Mağazalarından ve Mion Online’dan yapacağın alışverişlerde, alışverişin %50’si tutarında Money Hediye!
1 – 4 Şubat 2024 tarihleri arasında Mion Mağazaları veya Mion Online’dan kayıtlı Money özellikli kartlar ile yapacağın alışverişlerde, alışverişin %50’si tutarında Money yüklemesi yapılacaktır. Kampanyadan en fazla 300 Money kazanılabilmektedir. Kampanyadan en fazla 1 kere yararlanılabilir. Kampanyaya elektronik ürünler dahil değildir. Kazanılan Moneyler 2 iş günü içerisinde karta yüklenecek ve 31 Mart 2024’e kadar kullanılabilecektir. Money Özellikli Yat Kart ve Otel Restoran Kartlarda geçerli değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Migros Mobil uygulamasından, MION yazıp, 5818’e SMS göndererek ya da kasiyere ‘kampanya kayıt talebi’ İletilerek de kampanyaya kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden Ücretlendirilecektir.

Mion (Migros Kozmetik Mağazası) %50 Money Puan (Maksimum 300 Puan) 1 – 4 Şubat

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paycell Kart ile Market ve Akaryakıt Alışverişinde Anında % 20 Nakit İade!

Fırsat Süresi Doldu
Market ve Akaryakıt Harcamana Anında %20 Nakit İade! Market ve...Daha Fazla

Market ve Akaryakıt Harcamana Anında %20 Nakit İade! Market ve Akaryakıt harcamanı Paycell Kart’la yap anında %20 nakit iade kazan!

 • Kampanya kişiye özeldir.
 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL MARKET’’ yazıp göndermesi ya da Paycell uygulaması – Fırsatlar alanındaki kampanyaya HEMEN KATIL butonuna tıklanarak katılınması gerekmektedir.
 • 01 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Paycell Kart ile market veya akaryakıt harcaması yapıldığında %20 nakit iade kazanılacaktır.
 • Paycell Kart ile yapılan harcama tutarının %20’si Paycell Kart’a işlem sonrası yüklenecektir.
 • Fiziki ve Sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Müşteriler kampanyadan kart tipinden bağımsız telefon numarası üzerinden tek bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya döneminde yapılan ilk harcama dikkate alınacaktır.
 • Her kullanıcı kampanyadan en fazla 100 TL kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara ve cüzdan uygulamalarına yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.
 • Bu kampanya Faturana Yansıtarak ya da Paycell Kart ile yapacağınız TR Karekod işlemlerinde de geçerlidir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://paycell.com.tr/kampanyalar/market-ve-akaryakit-harcamana-aninda-%20-nakit-iade

Market ve Akaryakıt Harcamana Anında %20 Nakit İade! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla Market Alışverişine 1.’ye %5, 2.’ye % 10, 3.’ye % 15 İndirim Cashback – Sanal & Fiziki Dahil

Fırsat Süresiz
Tosla Kart ile market ödemelerinde 100 TL Tosback kazan! Tosla...Daha Fazla

Tosla Kart ile market ödemelerinde 100 TL Tosback kazan! Tosla Kart’ın ile vereceğin siparişlerin birincisinde %5, ikincisinde %10, üçüncüsünde %15, toplam 100 TL Tosback hediye!

TOSLA KART ÜCRETSİZDİR. Tosla uygulamasından kartınızı isteyin 7 gün içinde size ulaşır (kart size ulaşmadan sanal kart ile ödeme yapabilirsiniz. Tosla, Akbank’a ait bir ödeme hizmeti (Aköde) ve Akbank müşterisi olmanız gerekmiyor, herkes kullanabilir. Üye olmak için tıkla. 20₺ kazandıran Tosla referans kodu: WH8N3

 • Kampanya 01-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan Tosback kazanmak için Tosla uygulamasında Kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklamalısın. Kampanya katılımından sonra Tosback kazanmaya başlayabilirsin.
 • Kampanyadan ilk 15.000 kişi faydalanabilir.
 • Tosla Kart’ın ile yapacağın tüm fiziki yerel ve zincir market ödemelerinde toplam 100 TL’ye varan Tosback hesabına anında iade edilir.
 • Tosla Kart’ın ile vereceğin siparişlerin birincisinde %5, ikincisinde %10, üçüncüsünde %15, toplam 100 TL Tosback kazanabilirsin.
 • Kampanyadan faydalanman için her işlem tutarının minimum 50 TL ve üzeri olması gereklidir.
 • Kampanya fiziki marketlerde, ilgili marketlerin web ve uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Unutma internet market alışverişlerini kapsamamaktadır.
 • Dijital veya fiziksel Tosla Kart’ı olan tüm müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
 • Dijital Tosla kartını marketlerde QR kod ve mobil temassız ödemelerinde kullanabilirsin.
 • Kampanyadan kazandığın Tosback’lerin alışveriş bakiyene eklenir. Alışveriş bakiyeni sadece alışverişlerinde ve uygulama içi ödemelerinde kullanabilir, nakit olarak çekemez, banka hesabına gönderemezsin.
 • Tosback hediyeni kullanmadığın takdirde 20 Aralık tarihinde geri alınacak, hediyeni kullanmayı unutma!
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kazandığın Tosback’ler geri alınır.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

https://tosla.com/kampanyalar/tosla-kart-ile-market-odemelerinde-100-tl-tosback-kazan

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paycell Kart ile Market Alışverişinde Anında % 20 Nakit İade!

Fırsat Süresiz
Market harcamanı Paycell Kart’la yap anında %20 nakit iade kazan!...Daha Fazla

Market harcamanı Paycell Kart’la yap anında %20 nakit iade kazan!

 • Kampanya kişiye özeldir.
 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL MARKET’’ yazıp göndermesi ya da Paycell uygulaması – Fırsatlar alanındaki kampanyaya HEMEN KATIL butonuna tıklanarak katılınması gerekmektedir.
 • 08 – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Paycell Kart ile marketlerde harcama yapıldığında %20 nakit iade kazanılacaktır.
 • Paycell Kart ile yapılan harcama tutarının %20’si Paycell Kart’a işlem sonrası yüklenecektir.
 • Fiziki ve Sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Müşteriler kampanyadan kart tipinden bağımsız telefon numarası üzerinden tek bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya döneminde yapılan ilk harcama dikkate alınacaktır.
 • Her kullanıcı kampanyadan en fazla 150 TL kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara ve cüzdan uygulamalarına yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://paycell.com.tr/kampanyalar/market-alisverisinde-aninda-yuzde-20-nakit-iade

Market Alışverişinde Anında %20 Nakit İade! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Market Kuponları

A101 Ekstra’da 300 TL Bonus

Fırsat 2 hafta kaldı
Kampanya kapsamında 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında GarantiPay ile A101... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

500TL A101 Hadi Harcadıkça Nakit Para İade Kazan

Fırsat Süresiz
A101 hadi ile Ay Boyunca Harcadıkça Kazan! 01-30 NISAN TARİHLERİ... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

200TL CarrefourSA Online Market Anında Sepette İndirim

Fırsat Süresiz
CarrefourSA Online Market alışverişlerinizde 2200 TL ve üzeri̇ alışverişlerinizde sepette... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 15 Nays Kart Market Alışverişi Ramazan İndirimi Kazan! [A101, BİM, CarrefourSA, Migros]

Fırsat Süresiz
Ramazan'da Market Alışverişlerinde %15 Hediye Para Kazan! Nays’tan Ramazan’da gümbür... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

100TL Yemeksepeti Market Ramazan Özel Kupon Kodu

Kod Süresiz
Ramazan boyunca Yemeksepeti Market kapında! 100 TL indirim! Kupon Kodu:... Detayını Gör
DOLUDOLU Kodu Aç 
0% Başarılı

Türkiye’nin ilk sanal market uygulaması olan ve 1997 yılından bu yana, müşterilerin bir Migros mağazasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin uygulamalarında öncü, pazarı geliştiren, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market’ten Migros mağazalarında satılan tüm ürünler, Migros mağazaları ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir.

Migros Sanal Market, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımakta öncü rol üstlenmekte, market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. Internet’ten market alışverişini cazip hale getirerek, alışkanlıkları değiştirmek, müşterilerin rutin market alışverişine ihtiyaç duyduğu noktada bir seçenek olarak akıllarına gelmek, Migros Sanal Market’ten alışveriş yapmanın ayrıcalık olduğunu ve sağlayacağı kolaylık ve zaman kazandırması ile müşterilerinin yaşam kalitelerini arttıracağını anlatmak amaçları arasındadır.

Zengin ürün çeşitliliği ile hizmet veren Migros Sanal Market ile müşteriler, market alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmekte, siparişlerinin ödemesini online, kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak tamamlayabilmektedirler. Migros mağazalarında olan tüm ürün ve hizmetler, geçerli tüm fiyat, indirim ve kampanyalar ile kaliteden ödün vermeden müşterilerin “kapısına kadar” aynı gün içinde veya belirtilen gündeki saat tercihine göre ulaştırılmaktadır.

Hizmetlerini internet ve telefonun yanı sıra akıllı telefon ve tabletler ile de çeşitlendiren Migros Sanal Market 2010 yılında, “Mobil Market” uygulaması ile teknolojik bir yeniliğe öncülük etmiştir. Mobil Market Uygulaması ile “2011-2012 Perakendede Yılın Teknoloji Uygulaması Ödülü” sahibi Migros Sanal Market, bu uygulama ile Türkiye’de ilk olarak alışverişte yeni bir çığır açmıştır. Migros Sanal Market Mobil Uygulaması’nın iPhone/iPad ve Android cihazlar için Türkiye’de ilk olan barkod ile arama ve sipariş etme özelliğinin yanı sıra yine Android cihazlar için Türkiye’de bir ilk olan “Ses ile Ürün Arama Özelliği” sayesinde siparişler hızlıca oluşturulabilmektedir.

Migros Güncel Katalog

Migros Hemen

Hemen Yükle, Sen de Migros güvencesiyle hızlı teslimat avantajlarından faydalanmak istiyorsan uygulamayı hemen yükle, alışverişe başla.

Hızlı Teslimat Siparişinizi dakikalar içerisinde size ulaştırıyoruz. 1000’lerce Ürün 1000’i aşkın ürün seçeneğinden dilediğiniz hemen kapınızda. Migros Güvencesi Ürünlerimiz uygun fiyatlarla, Migros kalite ve standartlarında.

Migros Yemek

Yemek yemeyi seviyorsan, Migros Yemek’i de seveceksin. Migros Yemek ilk siparişe indirim kodu bulunuyor.

Migros Yemek ile dilediğin restorandan sevdiğin yemeği kolayca sipariş ver. Üstelik bir çok indirim fırsatı da Migros Yemek’te seni bekliyor. Migros Yemek şimdilik belirli bölgelerde, yakında her yerde! Migros Yemek ile tanış! Migros uygulamasını telefonuna indir ve migros yemek sekmesine tıkla.

İhtiyacın neyse hepsi şimdi tek bir uygulamada, Migros elinin altında.

Hızlı teslimat için adresini belirle Sana daha iyi hizmet verebilmemiz için detaylı adres bilgilerini kaydet.

Dilediğin restorandan yemeğini seç Yakınındaki birçok farklı restoran arasından istediğin yemeği indirim fırsatları ile seç.

Kolayca siparişini ver Siparişini sorunsuz ve kolay bir şekilde oluştur, sıcacık yemeğin kapında. Migros Uygulamasını Hemen İndir!

Migros Yemek Migros uygulamasında, farklı mutfak türlerindeki birçok restoran arasında sıcacık yemeğini indirim fırsatlarıyla sipariş ver.

Migros MoneyPay

MoneyPay ile tek bir hesap üzerinden dünyanın her yerinde harca, 7/24 para transferlerini gerçekleştir, Migros ve Macrocenter mağazalarında hızlı ve temassız alışveriş yap. Üstelik cüzdanında bakiye olmadan da 1000 TL’ye kadar hazır limitin keyfini çıkar.

MoneyPay’e üye ol, Migros Sanal Market’te 150 TL ve üzeri alışveriş yap, anında 30 TL cashback kazan

1000 TL’ye kadar Hazır Limit cüzdanında!

Migros Online Market Siparişi

Migros’un yeni uygulamasıyla ister Migros Sanal Market ile evinin tüm ihtiyaçlarını seçtiğin gün ve saatte kapından teslim alabilir, istersen de Migros Hemen ile anlık ihtiyaçlarına dakikalar içinde ulaşabilirsin. Online market alışverişi, Migros kalitesi ile cebinde!

Market alışverişinden çok daha fazlasını mı istiyorsun? O zaman elektronikten sağlık ürünlerine kadar birçok ürün için de Migros Ekstra’dan sipariş verebilirsin.

Migros market alışverişini kapına getiriyor. Migros Sanal Market ve Migros Hemen ile ister kendi evin, istersen sevdiklerin için online sipariş verebilir, dakikalar içinde siparişini teslim alabilirsin.

Migros Sanal Market ve Migros Hemen şimdi tek uygulamada! Migros kalitesi ve fırsatlarıyla market alışverişin, Sanal market ile istediğin gün ve saatte, Migros Hemen ile dakikalar içinde kapında.

Migros’a üye olmak çok kolay, ancak zorunlu değil! Migros uygulamasına giriş yaptığın ya da üye olduğun telefon numarası ve hesabını değiştirmeden hem Sanal Market hem de Hemen uygulamalarını kullanabilirsin. Eğer üye olmak istemezsen online market alışverişini üyeliksiz şekilde de tamamlayabilirsin.

Migros online market siparişlerini haftanın 7 günü, izin verilen saatler içinde, özel soğutmalı araçlarımız ya da motor kuryelerimiz ile özenle teslim ediyoruz. Migros Sanal Market ile bugün ya da önümüzdeki 6 gün için istediğin saat aralığına sipariş verebilirsin.

Migros Online Sipariş Ver, Mağazadan Teslim Al: Tıkla Gel Al

İstersen Mağazadan Teslim seçeneği ile Migros uygulamasından verdiğin siparişleri, istediğin Migros mağazası – Tıkla Gel Al noktasından teslim alabilirsin.

İyi Et, Aradığın Lezzet!68. Yıl Kampanya Ürünleri

Migros Hemen

Daha acil bir şeye mi ihtiyacın var? Market alışverişin Hemen kapında!

Migros Hemen ile meyve sebzenin en tazesinden et ve şarküterinin en kalitelisine, deterjandan bebek bezine binlerce ürünü Migros güvencesi ve fiyatlarıyla dakikalar içinde kapına getiriyoruz.

Siparişini anlık olarak takip edip harita üzerinden izleyebileceğin ekranlarımızda tahmini teslimat süresini de bulabilirsin.

Migros Ekstra: Elektronik Alışverişi

Sadece online market alışverişini değil, evinin diğer ihtiyaçlarını da Migros uygulamasında bulabilirsin. Migros Ekstra ile telefondan tablete, oyun konsolundan küçük ev aletlerine birçok elektronik ürünü, oyuncak, sağlık cihazları ya da evinin diğer ihtiyaçlarını kapına getiriyoruz.

Migros uygulamasında tüm alışverişlerini hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde ödersin.

Migros online alışverişlerinizi kolay ve en güvenli şekilde ödemenize imkan sunar. İstersen banka ya da kredi kartı ile, istersen Money Pay, BKM Ekspress ve Garanti Pay ile siparişlerinin ödemesini kolayca tamamlarsın. Ödeme yaparken Migros Dijital Alışveriş Kodunu, Money Pro kartlarını ve diğer indirim kupon ve çeklerini de kullanabilirsin.

Migros’tan sipariş verdiğin tüm ürünleri, teslimat sırasında kapıda anında iade edebilirsin.

444 10 44 numaralı müşteri hizmetlerinden bize tüm soru, dilek ve şikayetlerini iletebilirsin. Migros uygulamasının müşteri hizmetleri 7 gün 8.30 – 22.00 saatleri arasında hizmetinde.

Sen de yeni Migros uygulamasıyla tanışmak için hemen uygulamayı indir!

Neden üye olmalıyım?

Migros Sanal Market’e üye olduğunuzda, üyelik bilgilerinize kaydedeceğiniz Money Kart veya Money Bonus MIN numaranız ile Migros ve Migros Sanal Market’te düzenlenen tüm kampanya, indirim ve size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Migros Sanal Market siparişinizin tamamlanması için sizden istenen iletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgileri her defasında yeniden yazmak zorunda kalmazsınız. Migros ve Migros Sanal Market’ten daha önce oluşturduğunuz siparişlerinizi görebilir, bu siparişler üzerinden hızlıca yeni sipariş verebilirsiniz. Favori ürünler oluşturabilir, siparişinize ek yapabilir ya da iptal edebilirsiniz. Migros Sanal Market duyuru listesine dahil olabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

MİGROS SANAL MARKET indirim kodu en kolay nasıl bulunur KUPONLA.COM’da! Migros sanal market sayesinde birçok perakende zincirinin e-ticaret sitesinden Migros ürünlerini sipariş edebilir, Migros mağazalarındaki ürünleri online olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz. Sitede yer alan “Üyelik” sekmesinden üyelik işlemleri yapabilir, cazip indirim ve kampanyalardan faydalanabilir, uygun fiyatlarla ürün satın alabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Soru ve önerileriniz için gerekli desteği çağrı merkezi numarasından veya internet sitesinde yer alan öneri ve soru formlarından alabilirsiniz. Migros sanal marketi tüm Migros ürünlerini içerir ve markette sunulan promosyon ve indirimlerden yararlanmak için sanal marketi kullanabilirsiniz. İçerdiği ürünler meyve, sebze, et, balık, süt, kahvaltı, yiyecek, içecek, temizlik, kağıt, kozmetik, bebek, oyuncak, ev ve ev gibi birçok kategoriye ayrılmıştır. Bu süreç, müşterilerin istedikleri ürünlere kolayca ulaşabilmeleri ve hızlı alışveriş yapabilmeleri için tasarlanmıştır. Migros facebook kodu kampanyası ile 10tl indirim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Migros sanal marketi üzerinden verdiğiniz siparişlerinizi Migros şubelerinden dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Ayrıca sipariş vermek istediğiniz ürünleri ön sipariş verebilirsiniz. Migros sanal market hediye çeki kullanarak telefon, internet veya akıllı telefonunuzdaki mobil uygulama üzerinden rahatlıkla sipariş verebilir ve bu hizmeti güvenle alabilirsiniz. Ayrıca web sitesinde alışveriş listenizi girerek tüm ürünleri size getirebilir ve istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Migros sanal marketten yapacağınız alışverişler çok güvenli ve hızlıdır. Çoklu ödeme yöntemleri sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Yinelenen siparişler de verebilirsiniz. Bir kez sipariş verin, tarih ve saati seçin, siparişiniz her hafta aynı gün ve aynı saatte tamamlansın. Migros Sanal Market indirim kuponu, müşterilerine hızlı ve güvenilir benzersiz hizmetler sunmaktadır.

Migros Ticaret A.Ş.
Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: 0 216 579 30 00
E-posta: iletisim@migros.com.tr

Müşteri Hizmetleri Hattı: 444 10 44

Müşteri Hizmetlerimize haftanın her günü 08:30-22:00 saatleri arasında 444 10 44 aracılığıyla ulaşabilirisiniz.


🟩 Migros Sanal Market indirim kodu Nisan 2024
🏷️ Migros Sanal Market indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Migros Sanal Market indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Migros Sanal Market kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Migros Sanal Market promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.