Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Millenicom Avantajlı Kampanya ve Fırsatlarını Kaçırmayın. Millenicom’un Ev İnterneti, İnternet + Telefon ve Telefon Kampanyalarını Buradan İnceleyebilirsiniz. 2021 kampanya içeriklerini ve fiyatları Hakkında Bilgi Alın. Millenicom paketlerinde Web sitemize Özel Abonelik Fırsatlarını Kaçırmayın!

Hem Türkiye’de mevcut telekom altyapısı, hem de Superonline altyapısını kullanarak sunduğumuz sınırsız, uygun fiyatlı, kotasız ve yüksek hızlı ev interneti paketlerimiz ile müşterilerimize en iyi internet deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Taahhüt sözü vermek istemeyenlere taahhütsüz internet, sabit fiyat garantisi ile müşteri olmak ve taahhüt vermek istiyorum diyen müşterilerimize ise 12 ay taahhütlü ev interneti kampanyalarımızı sunuyoruz.

Taahhütlü ev interneti paketini tercih eden müşterilerimizden internet kurulum ücreti talep etmiyoruz. Ancak taahhütsüz internet paketi tercih eden müşterilerimizin faturasına kurulum ücreti yansıtıyoruz.

Evinde sabit telefon kullanan internet müşterilerimize talep ettikleri taktirde sabit telefon hizmeti de veriyoruz. Evinde sabit telefon hattı olmayan ve sabit telefon kullanmak istemeyen müşterilerimize ise yalın internet de dediğimiz telefonsuz ev interneti paketlerimizi sunuyoruz.

Müşterilerimizin altyapısına göre sunduğumuz ev interneti kampanyalarımız;

Türkiye’deki en geniş telekomünikasyon altyapısına özel:

  1. Fiber 16: 16 Mbps’ye kadar sınırsız, kotasız, fiber hızlı internet
  2. Fiber 35: 35 Mbps’ye kadar sınırsız, kotasız, fiber hızlı internet
  3. Fiber 100: 100 Mbps’ye kadar sınırsız, kotasız, fiber hızlı internet

Superonline Altyapısına Özel: Sadece Superonline altyapısı olan müşterilere sunduğumuz fiber internet kampanyamız. Bu kampanya kapsamında altyapıya ve müşterinin tercihine göre 16 – 35 – 50 – 100 Mbps hız seçenekleri sunuyoruz. (Superonline altyapınız varsa bunu çağrı merkezimizdeki tarife uzmanına belirtebilirsiniz.)

Türkiye’de alternatif telekom sektörünün öncülüğünü yapan ve serbestleşen Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefiyle 2004 yılında kurulan Millenicom, 2019 Haziran ayı itibarıyla SOCAR Türkiye çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Millenicom; 240 bini aşkın müşterisine çeşitli telekom ve iletişim hizmetleri sunmakta, uygun fiyatlı, avantajlı, sorunsuz ve kaliteli bir internet ile kullanıcılarını dünyaya bağlamaktadır.

Bireysel müşteriler için; ADSL, VDSL, FİBER seçenekleriyle sabit internet ve sabit telefon hizmetleri sunan Millenicom; cazip fiyatlı kampanyalar, gerçek sınırsız, kotasız internet ve ücretsiz kurulum gibi avantajların yanı sıra mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Kurumsal müşteriler için ise sabit internet ve telefon hizmetlerinin yanı sıra iş kalitesini yükselten, uygun fiyatlı hayat kolaylaştırıcı bulut çözümler ve IP tabanlı kaliteli ses sunan Millenicom, bu hizmetler dışında yeni ürün geliştirme çalışmaları ve iş birlikleri ile ürün ve hizmetlerini müşterilerin ihtiyaçlarına göre genişletmektedir.

Millenicom, 2017 yılında Bilişim 500 araştırmasında “Yılın Alternatif Operatör Hizmeti Kategori Birincisi” ve Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı araştırmasında “İletişim Hizmetleri Sektör Üçüncüsü” seçilmiştir.

SOCAR Türkiye Hakkında
19,5 milyar dolar yatırım hedefi ile Türkiye’nin en büyük dış yatırımcısı konumunda bulunan SOCAR; petrokimya, rafinaj, doğalgaz ticareti ve dağıtımı ile bu alanları destekler nitelikteki ilgili faaliyetlerinin yanı sıra kendisine ait bir fiber hat ağına da sahiptir. Türkiye’nin doğusunda Gürcistan sınırından başlayarak batısında Yunanistan sınırında son bulacak yaklaşık 1.850 km uzunluğunda bir fiber optik hat olarak planlanan projesi ile SOCAR, bölgede ve dünyada faaliyet gösteren operatörler ile diğer telekomünikasyon firmalarının servislerine de ek kapasite ve hat yedeklemesi gibi katkılar sunmayı hedeflemektedir. Şu an 20 il ve 67 ilçeden geçen ve Türkiye’yi doğu-batı ekseninde boydan boya kapsayacak SOCAR Fiber hattının inşaat çalışmaları devam etmekte olup hattın 2019 yılında tamamlanması hedeflenmektedir.

Millenicom Whatsapp Destek Hattı: 0539 333 0 333

MİLLENİCOM İLETİŞİM MERKEZİ
Yeni Abonelik Başvurusu: 0850 333 0 336

Çağrı Merkezi: 0850 333 0 333

Çağrı Merkezi: 0850 433 04 03 Şebeke içi ücretsiz


🟩 Millenicom indirim kodu Nisan 2024
🏷️ Millenicom indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Millenicom indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Millenicom kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Millenicom promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.