Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Milli Piyango’da artık haftanın her günü bir çekiliş var! Milli Piyango ,Çılgın Sayısal Loto , Süper Loto, On numara ve Şans Topu çekiliş sonuçlarını ister bilet numaranı girerek ,ister biletinin ön yüzündeki QR kodunu uygulamandaki Kontrolör’e okutarak anında öğrenebilirsin. Türkiye’nin gelmiş geçmiş en yüksek ikramiyeleri ile artık daha da fazla kazanma şansın var!

Milyonların favori şans oyunları Milli Piyango, Sayısal Loto, Süper Loto ve yeni Kazı Kazan oyunları tek uygulamada!

– Tümüyle yenilenen Türkiye’nin Şansı Milli Piyango Şans Oyunları’yla tanışmaya hazır mısın?

Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması ile dilediğin zaman dilediğin yerden hem Milli Piyango biletleri satin alabilir hem Sayısal Loto, Süper Loto oynayarak kazanma şansını artırabilir hem de 15’ten fazla Kazı Kazan oyunu ile eğlencenin tadına varabilirsin.

– Haftanın her günü 1 çekiliş!

Milli Piyango’da artık haftanın her günü bir çekiliş var! Milli Piyango bilet sorgulama, Sayısal Loto sonuçları ve Süper Loto sonuçlarını Sonuçlar sayfası üzerinden ister bilet numaranı girerek kazanımlarını sorgulayabilir veya biletinin QR kodunu okutarak bilet sonuçlarını öğrenebilirsin.

Artan ikramiye oranlarıyla artık daha da fazla kazanma şansın var!

– Milli Piyango

Özel çekiliş ikramiye tutarı 3 Milyon TL’den 10 Milyon TL’ye kadar yükseldi.

– Çılgın Sayısal Loto – 258 Milyon TL İkramiye!

Yok Böyle İkramiye! Düşünmesi bile heyecanlandıran, hayaller kurdurtan, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük ikramiyesini sunan tek oyun!

Çekiliş sıklığı haftanın 2 gününden 3’e çıktı.

Bugüne kadar kazanılan ortalama büyük Sayısal Loto ikramiye oranı 3 Milyon TL’den 258 Miyon TL’ye yükseldi.

Herkesin ‘bir ödül’ kazanma şansı öncekine oranla 3 kat, ikramiye dağıtım oranı ise 2 kata yakın arttı.

– Süper Loto – 35 Milyon TL İkramiye!

Diğer Oyunlara Oranla Kazanma Şansı En Yüksek Oyun!

Kazanmanın Kolay Yolu! Yüksek kazanma oranları ile Süper Loto beklediğiniz kazanma heyecanını geri getiriyor.

Çekiliş sıklığı haftanın 1 gününden 3 güne çıktı.

Bugüne kadar kazanılan ortalama büyük Süper Loto ikramiye oranı 9 Milyon TL’den 35 Miyon TL’ye yükseldi.

– Kazı Kazan Oyunları – 1.2 Milyon TL ortalama Büyük İkramiye!

Anında Oyna, Anında Kazan! Yeni online Kazı Kazan, oyunları ile Türkiye’de bir ilk!

Ortalama Büyük ikramiye 200 Bin TL’den 1.2 Milyon TL’ye yükseldi.

– Tek Tıkla 7/24 Para Gönderme ve Çekme Olanağı!

Millipiyango.com hesabına para yatırmak çok kolay! Çalıştığın bankanın internet, mobil, ATM veya çağrı merkezi kanallarından birini kullanarak millipiyango.com’a 7/24 para yatırabilirsin.

Çekmek istediğin tutar ise anlaşmalı olduğumuz bankalardaki hesaplarına gerçek zamanlı geçerken anlaşmalı olmadığımız bankalardaki hesaplarına ise aynı gün içerisinde geçer.

– Fikirlerini Paylaş

Seni dinliyor ve geri bildirimlerine değer veriyoruz. İhtiyacın olan tüm bilgilere Milli Piyango Sıkça Sorulan Sorular bölümünden ulaşabilir, daha fazlasına ihtiyaç duyarsan iletişim bölümünden tüm istek, soru ve önerilerini bizimle paylaşabilirsin.

Dünya Piyango Birliği (World Lottery Association,WLA) standart ve kurallarına uygun şekilde faaliyetlerini sürdüren Sisal Şans İnteraktif Hizmetler ve Şans Oyunları Yatırımları olarak T.C. Millî Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izleme ve denetimine tabi olmak üzere 1 Ağustos 2020 itibarıyla, Türkiye Varlık Fonu tarafından Milli Piyango, Sayısal Loto, Süper Loto, On Numara, Şans Topu ve Kazı Kazan oyunları dahil olmak üzere Türkiye Varlık Fonu’nun onay verdiği şans oyunlarını düzenlemesine ilişkin iş ve hizmetleri 10 yıl süreyle yerine getirmek üzere yetkilendirilmiş bulunuyoruz.

Milli Piyango’nun köklü geleneklerini koruyup ve deneyimlerini arkamıza alarak Türkiye çapında geniş erişim ağımız, şans oyunları alanındaki deneyimimiz ve son teknolojiyi kullanan teknik altyapımız ile Milli Piyango markasını en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz. Böylece, Türkiye ekonomisine katkı sağlayacağımıza ve şans oyunları sektörüne getireceğimiz yenilikler ile oyunculara eğlenceli bir oyun dünyası sunacağımıza inanıyoruz.

MilliPiyangoOnline.com:

–        Milli Piyango çatısı altındaki Sayısal Loto, Süper Loto, On numara ve Şans topu numerik oyunlarının oynanabildiği,

–        Kazı Kazan’ın internete özel oyunlarının bulunabildiği,

–        Milli Piyango bileti satın alınabilen,

–        Oyuncunun profil açıp, ikramiyelerini istediği zaman görüntüleyebildiği,

–        İkramiyelerin anlaşmalı bankaların hesaplarına yatırılabildiği,

–        Milli Piyango TV üzerinden çekilişlerin canlı yayınlandığı,

–        Sorumlu Oyun politikasının benimsendiği,

Türkiye’nin şans oyunları sitesidir.

Destek
0850 390 73 33

E-posta
[email protected]


🟩 Milli Piyango Online indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Milli Piyango Online indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Milli Piyango Online indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Milli Piyango Online kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Milli Piyango Online promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.