MinorisBaby Organik Bebek Ürünleri – Şampuan, Pişik Kremi, Sabun, Mendil, Krem

Fırsat Süresiz
Bebeğinizin ihtiyacı olan tüm temizlik ve bakım ürünleri organik içerikleriyle...Daha Fazla

Bebeğinizin ihtiyacı olan tüm temizlik ve bakım ürünleri organik içerikleriyle Minoris Baby’de! Şampuan, deterjan, el sabunu ve daha birçok organik ürünü incelemek için hemen tıkla! Bebek ürünleri Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MinorisBaby Organik Çocuk Ürünleri – Deterjan, Pişik Kremi, Islak Mendil, Güneş Kremi

Fırsat Süresiz
Çocuğunuzun tüm ihtiyacına yönelik temizlik ve bakım ürünleri organik içerikleriyle...Daha Fazla

Çocuğunuzun tüm ihtiyacına yönelik temizlik ve bakım ürünleri organik içerikleriyle Minoris Baby’de. Tüm ürünleri ve indirimli fiyatları incelemek için hemen tıkla! Çocuk ürünleri Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MinorisBaby Ebeveyn Ürünleri – Organik Deterjan, Islak Mendil, Şampuan

Fırsat Süresiz
Çocuğunu ve bebeğini düşünen ebeveynlerin tercihi organik temizlik ve bakım...Daha Fazla

Çocuğunu ve bebeğini düşünen ebeveynlerin tercihi organik temizlik ve bakım ürünleri Minoris Baby’de! Tüm ürünleri incelemek ve satın almak için hemen tıkla! Ebeveyn ürünleri Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Çocuk ve Bebek Giyim Kuponları

NET % 29 Ebebek Geleneksel Şubat İndirimleri

Fırsat Süresiz
ebebek Geleneksel Şubat İndirimlerini Hemen Şimdi Yakala😍NET %29 İNDİRİM!🚀🎁 ebebek’te... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 ebebek Kampanya Kodu

Kod Süresiz
ebebek internet sitesinde ürün alışverişlerinizde net %10 indirim sizlerle buluşuyor!
STE-K6KK Kodu Aç 
0% Başarılı

% 25 Intersport Çocuk Ürünlerinde İndirim

Fırsat Süresiz
Intersport Çocuk ürünleri ile minikler de spor hayatına adım atarak... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 La Mabelle İndirim Kodu

Kod Süresiz
La Mabelle indirim kodu ile ilk siparişinizde %10 indirim sağlar!... Detayını Gör
GELDIN10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Ebebek Tekstil Ürünlerinde % 50 İndirim!

Fırsat Süresiz
Ebebek Seçili Tekstil Ürünlerinde %50 İndirim!  ... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Bor içeren Minoris organik biberon temizleyici ürünleri ile bebeğiniz güvende! Biberon, emzik, suluk, plastik oyuncak ve bebek bulaşıklarını rahatça temizleyin.

Minoris Organik Kimya Ltd.Şti. 2012 yılında temelleri atılarak Ar-Ge Faaliyetlerine başlamış ve ilk ürünü Minoris Baby Organik Bebek Çamaşır Deterjanı üretime hazır olduğu 2016 Yılında İnnopark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulmuştur. Günümüzde halen Teknoloji Geliştirme Bölgesi içerisinde Ar-Ge ve Üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Üretim ve Ar-Ge süreçlerinin tamamında üniversiteler ve Sanayi Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın denetimi altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Minoris Baby ürünleri Türkiye’nin ilk ve tek Organik, Antialerjik, Ultimate Konsantre, temiz içerikli ürünleridir. Üretim vizyonumuz, en büyük hassasiyetimiz olan, ülkemizin geleceği bebeklerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyatlar ile ulaştırabilmektir.

Minoris Baby 2012 Yılında bir fikir ile ortaya çıkmış, kısa sürede fikir etrafına toplanan birbirinden bağımsız 8 Bilim İnsanı ile başlamış ve günümüzde ODTÜ den İTÜ’ye 9 Eylül’den Atatürk Üniversitesine kadar Selçuk Üniversitesi, Necmettin Erbakan Konya Üniversitesi, Gıda Tarım Üniversitelerinde görevli 26 bilim insanı ile çalışmalarına devam etmekte olan ülkenin en hızlı büyüyen bebek ürünleri üreticisidir.

Ürünlerimizi internet üzerinden satarak fiyat artışına temel etken olan üreticiden bayiye, bayiden perakendeciye, perakendeciden sizlere ulaşana kadar arada oluşabilecek tüm maliyetleri ortadan kaldırıyoruz ve yüksek kaliteli ürünleri sizlere daha ekonomik olarak ulaştırma fırsatını veriyoruz.

Yıl içerisinde dönemsel olarak yaptığımız kampanyalar ile hem fiyat indirimi ile çok daha ekonomik ürün elde etmenizi sağlıyor, hem de kampanya dönemlerinde düzenlediğimiz yarışmalar ile ailelere unutulmaz bir tatil ve yüzlerce liralık hediye çekleri armağan ediyoruz. Bebek ürünlerinde her geçen saat artan fiyatlardan ailelerin en az şekilde etkilenmesini sağlamaya çalışıyor ve birden fazla ürünü tek bir üründe birleştirerek kombine ürünler geliştiriyoruz.

Minoris Organik Kimya Ar-Ge labaratuvarlarında her gün geliştirilen, yurt içi ve yurt dışı labaratuvarlarda testlerden geçen ürünler ülkenin 81 şehrinde rastgele seçilen gönüllü test müşterilerimiz tarafından kullanılmakta tüm test müşterilerinden tam puan alana dek sizlerin huzuruna sunulmamaktadır.

Deterjan ve kozmetik ürünleri ürettiğimiz 2 ayrı tesisimiz ve anlaşmalı üniversite labaratuvarlarımızda ürünlerimizi geliştirmenin yanı sıra üniversitelerde eğitim almakta olan öğrenci ve akademisyenlere de sektörel bilgi, pazar yönelimleri hakkında sürekli ve daimi bilgi akışı sağlayarak üniversitelerin nitelikli insan yetiştirmesine de katkı sağlıyoruz.

Minoris Baby sağlıklı, temiz, organik, çevreye duyarlı ürünleri gelecek için, geleceğin sahibi bebeklerimiz için üretmektedir.

Adres : Büyükkayacık OSB Mh. 4. OSB 101.Cd No:8D Selçuklu / Konya / Türkiye
Çağrı Merkezi ve Whatsapp İletişim Numarası
0850 885 22 25


🟩 MinorisBaby indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ MinorisBaby indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi MinorisBaby indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 MinorisBaby kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
MinorisBaby promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.