1997 yılında kendi diktiğimiz zeytin fidanları ile başlayan zeytincilik serüvenimiz 2012 yılında zeytinyağı ve naturel sabunlar üzerine yoğunlaşan gözbebeğimiz Misbahçe markası ile yeni bir çerçeve aldı. Misbahçe olarak üretmeye başladığımız ilk andan bu yana kalite ve hijyenden hiç taviz vermedik. Bugün bir aile işletmesi olarak ülkemizin en güzel zeytinyağlarını üretiyor, en şifalı bitkilerinin yağlarını açığa çıkarıyor, bunlardan sabunlar ve kremler üretiyoruz. Antik çağlardan günümüze insanlığın en eski mesleklerinden biri olan sabunculuğu, aslı gibi, olması gerektiği şekilde el emeği ile, özenle yapıyoruz. Ülkemizin en geniş naturel sabun yelpazelerinden birine sahibiz ve ürünlerimize olan sıcak ilgi ve beğeni sayesinde her geçen gün büyüyor, ürün ailemize yeni tatlar, yeni üyeler ekliyoruz.

Firma Resmi Adı:Misbahçe Gıda ve Tarım Ürünleri San. Tic. LTD. ŞTİ
Firma Adı:Misbahçe
0266 312 55 52
E-mail:[email protected]
Adres:Vehbibey Mah. Talatpaşa Cad. Sebze Meyve Hali No:19 Ayvalık/ Balıkesir


🟩 Misbahçe indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Misbahçe indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Misbahçe indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Misbahçe kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Misbahçe promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.