Modamiz.com 150₺ ve Üzeri Alışverişe 25₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Modamiz.com'dan yapacağınız 150₺ ve üzeri alışverişlerde 25₺ indirim sağlar....Daha Fazla
modarti Kodu Aç 
100% Başarılı

Modamiz.com 125₺ ve Üzeri Alışverişlerde 20₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Modamiz.com'dan yapacağınız 125₺ ve üzeri alışverişlerde 20₺ indirim sağlar....Daha Fazla
eylül17 Kodu Aç 
100% Başarılı
Hakkımızda
Modamiz.com muhafazakar giyim tarzının en son trendlerini yakından takip ederek, bünyesine katmış olduğu birçok ürün grubunu; müşterilerine en hızlı şekilde ve en ekonomik fiyatlarla sunmayı hedeflemiş online bir alışveriş sitesidir. Zengin giyim koleksiyonlarını kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerle buluşturan modamiz.com, taksitli avantajları, kapıda ödeme imkanı ve indirimli fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir.
Temel ilkesi, dünyanın en önemli markalarını bir arada sunmanın ayrıcalığı yanında, her zevke ve bütçeye uygun alıveriş deneyimi müşterilerine yaşatmaktır. Vizyonu, alışverişin her aşamasında koşulsuz müşteri mutluluk deneyimini müşterilere sunabilmektir.
modamiz.com’ un hedefi, tesettür giyiminin öncü markalarından biri olmak ve geniş ürün yelpazesini yurtiçi ve yurtdışında tüm üyelerine buluşturabilmektir. Binlerce ürün arasından dilediğinizi seçin, kıyaslayın, size en uygun kombini yakalayın.
Kendi Kombinini Oluşturmak İster misin ?
modamiz.com, bünyesinde bulundurduğu yüzlerce kategori ve binlerce ürün arasından kendi istediğiniz kombini site üzerinden kombinlemenize olanak veriyor. İstediğiniz ürünleri birbirleriyle kombinleyin ve kendi stilinizi yakalayın. Türkiye’de tek modamiz.com‘da!
Tek Sepet – Tek Kargo
modamiz.com’ da birden fazla almış olduğunuz ürünler özenle paketlenir ve tek bir kargo ile size ulaştırılır.
 
KY Mağazacılık Ltd.Şti
Çalı mah. Ahıska cad. no:215 Nilüfer/Bursa
İletişim Hattı : 0850 511 14 25