600TL N11 MSI Laptoplarda Steam Cüzdan Kodu Fırsatı

Fırsat Süresiz
N11'den 12. Nesil Laptop Al, “İncele ve Kazan”a Katıl 600...Daha Fazla

N11’den 12. Nesil Laptop Al, “İncele ve Kazan”a Katıl 600 TL Steam Kodu Kazan!

12. Nesil ile Yeni Bir Başlangıç İncele ve Kazan Promosyonu Kampanya Tarihleri : 1 Şubat 2022 – 15 Nisan 2022 Talep Tarihleri : 1 Şubat 2022 – 30 Nisan 2022

İncele ve Kazan Promosyonu: 12.Nesil Laptopunuzla birlikte 600 TL değerinde Steam Kodu hediye!

Intel 12.Nesil işlemciye sahip notebook bilgisayarınızı satın aldığınız online satıcının web sitesinde yeni bilgisayarınızla ilgili bir inceleme yazın ve https://register.msi.com adresindeki MSI Ürün Kayıt Merkezinde oturum açın veya kayıt olun.

Ürününüzün kaydını yapın, seri numarasını girin, satın alma belgesi olarak faturasını sisteme yükleyin ve incelemenizin bulunduğu sayfanın ekran görüntüsünü ve bağlantısını bize gönderin.

Başvurunuz incelenecek ve onaylandığında 600 TL değerinde Steam kodunuz MSI resmi e-posta hesabından size gönderilecektir.

https://tr.msi.com/Promotion/2022-12thGen-Review/nb

Intel 12. Nesil İşlemcili MSI Notebooklar Satışta Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

920₺ MSI Okula Dönüş İndirim Kodu – İtopya

Kod Süresi Doldu
MAG CH130 I REPELTEK FABRIC Gri Oyuncu Koltuğuna TOPLAMDA 920...Daha Fazla

MAG CH130 I REPELTEK FABRIC Gri Oyuncu Koltuğuna TOPLAMDA 920 TL İNDİRİM ile 3999 TL YERİNE 3079 TL’ye sahip olabilirsin!

Ürün linki:

https://www.itopya.com/msi-mag-ch130-repeltek-fabric-gri-oyuncu-koltugu/

Nasıl mı?

Itopya’dan 400 TL’lik CatsofMSI indirim kodu ile ürünü 3999 TL yerine 3599 TL’ye satın al, Okula Dönüş para iadesi promosyonuna katıl, 520 TL de para iadesi kazan! (Para iaden 30 iş günü içerisinde hesabına yatırılacaktır.)

ve #CatsofMSI hashtag’i ile @msitrofficial’ı etiketleyerek herhangi bir MSI ürünü ve kedinle post veya hikaye at, Instagram sayfamızda paylaşalım!

Okula Dönüş promosyonu linki:

https://tr.msi.com/Promotion/x570s-b550-liquidcooling-cashback-back-to-school

image Daha Az

atsofMSI Kodu Aç 
100% Başarılı

MSI – Bugüne Özel En Uygun Fiyatlar Trendyol’da!

Fırsat Süresiz
Acele Et, Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma. MSI Trendyol'da,...Daha Fazla

Acele Et, Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma. MSI Trendyol’da, Hemen Alışverişe Başla. Büyük İndirimler. Yeni Sezon. %90’a Varan İndirimler. Ünlü Moda Markaları. Kargo Bedava Fırsatı. Güvenli Alışveriş. Sunulan olanaklar: Yaz İndirimleri, Kargo Bedava Fırsatı. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MSI Ürün Değerlendir 25$ Steam Cüzdan Kodu Ödülü Kazan!

Fırsat Süresiz
MSI ÜRÜNLERİ İLE İLGİLİ DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN. MSI'I TERCİH ETME SEBEPLERİNİZİ...Daha Fazla

MSI ÜRÜNLERİ İLE İLGİLİ DENEYİMİNİZİ PAYLAŞIN.
MSI’I TERCİH ETME SEBEPLERİNİZİ ANLATIP DİĞERLERİNİN SEÇİMLERİNE YARDIMCI OLUN
Satın almak istediğiniz ürüne karar vermeden önce kullanıcı incelemelerini okuyor musunuz?
O zaman biliyorsunuz ki tarafsız bir deneyim, doğru karar vermede son derece önemlidir. Şimdi siz de düşüncelerinizi paylaşıp aynı iyiliği diğerleri için yapabilirsiniz.
Yaptığınız inceleme başka birine aradığı güvenceyi verebilir. Bir inceleme yazın ve bize bildirin.

Satın alacağınız ürüne karar vermeden önce diğer kullanıcıların incelemelerini okuyup deneyimlerini analiz ettiniz mi?

Sizin incelemeniz de başka bir kullanıcıya ihtiyacı olan güveni sağlayabilir. Bir inceleme yazın, bizi bilgilendirin. Biz de size hoş bir ödülle teşekkür edelim.

Promosyon tarihleri: 2020/07/15 – 2020/12/31 veya stoklar tükendiğinde.

SHOUT OUT FOR MSI. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MSI Puan topla, ödüller kazan! – MSI Rewards

Fırsat Süresiz
Bir ürün incelemesi yaparak, bir arkadaşına önererek veya 500 puana...Daha Fazla

Bir ürün incelemesi yaparak, bir arkadaşına önererek veya 500 puana kadar kazandıracak diğer görevleri tamamlayarak özel avantajlardan faydalanın!

Collect points, get rewards! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MSI Laptop Alanlara Marvel’s Avengers Oyun Kodu Hediyesi

Fırsat Süresi Doldu
28 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli olmak üzere seçili MSI...Daha Fazla

28 Şubat 2021 tarihine kadar geçerli olmak üzere seçili MSI laptoplar’dan birini satın alın, Marvel’s Avengers oyununa ücretsiz sahip olun!

Talep Etme Süresi: 31 Mart 2021’e kadar.

Detaylar için: https://tr.msi.com/Promotion/Intel-Avengers/nb

Intel® Core 9.nesil veya 10.nesil i5, i7, veya i9 H serisi işlemciye sahip seçili MSI laptoplardan birini satın alın, Marvel’s Avengers oyununa ücretsiz sahip olun!


1. Safha

Etkinliğin geçerli olduğu ülkeler: BD, Kanada, Almanya, Birleşik Krallık, Rusya, Brezilya, Meksika, Avustralya, Tayland ve Hindistan

Satın alma tarihleri: 28 Ağustos 2020 – 6 Eylül 2020


2. Safha

Etkinliğin geçerli olduğu ülkeler: Dünya çapında (Çin, Kuzey Kore, İran, Küba, Sudan, Suriye ve Kırım hariç)

Satın alma tarihleri: 7 Eylül 2020 – 28 Şubat 2021


15 Mart 2021 tarihine kadar ürününüzü kaydedin, Master Key sizin olsun!

Master Key ile oyununuzu b>31 Mart 2021tarihine kadar alın.

MSI LOGO

CRYSTAL DYNAMICS, eidos montreal, SQUARCCNIX

$59+ DEĞERİNDE

Avengers Hero
Avengers logo

Dünya’nın en Güçlü Kahramanlarından oluşan ekibini bir araya getir, sana verilen güçleri kabullen ve Süper Kahraman hayallerini yaşamaya başla!

Marvel’s Avengers, sinematik hikayesini Single-Player veya Co-op modlarıyla pekiştiren 3PS tarzında epik bir aksiyon-macera oyunudur. Online olarak 4 oyuncuya kadar bir araya gelip sıradışı süper yeteneklerinizi geliştirebilir, kahramanlara rollerini dağıtabilir ve Dünya’yı gittikçe artan tehlikelere karşı savunabilirsiniz.

Avengers Custom Skins

Marvel’s Avengers Kahraman Kostümleri

Özel Fırsat: Intel®den sınırlı süreli Marvel’s Avengers Kahraman kostümlerine sahip olmak için kodunuzu talep edin. Marvel’s Avengers Hero Outfits ile birlikte gelen Black Widow’un Sanguine Kiss kostümü, Captain America’nın Star-Spangled kostümü, Hulk’ın Unbreakable kostümü, Iron Man’in Iron Relic Zırhı, Ms. Marvel’ın Insta-Fab kostümü, ve Thor’un Dwarven Forged kostümü ile oyun deneyiminizi daha da özel hale getirin.

Daha fazla bilgi için: www.playavengers.com

HEMEN BAŞLA!

Intel® Core 9.nesil veya 10.nesil i5, i7, veya i9 H serisi işlemciye sahip seçili MSI laptoplardan birini satın alın.


  1. Aşağıdaki “Hemen Talep Et” düğmesine basarak MSI Üye Merkezine (https://register.msi.com) ulaşın, giriş yapın veya üye olun.
  2. Etkinliğin geçerli olduğu ülkelerden birinden(1. Safha: ABD, Kanada, Almanya, Birleşik Krallık, Rusya, Brezilya, Meksika, Avustralya, Tayland ve Hindistan; 2.Safha: Dünya çapında Çin, Kuzey Kore, İran, Küba, Sudan, Suriye ve Kırım hariç) satın almış olduğunuz MSI ürününü geçerli tarihler arasında (1.Safha:28 Ağustos 2020 – 6 Eylül 2020; 2.Safha: 7 Eylül 2020 – 28 Şubat 2021) kaydettirin. Master Key için MSI Üye Merkezinde kayıt işleminin 15 Mart 2021tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir.
  3. Master Key anahtarınız ile softwareoffer.intel.com/MarvelsAvengers adresine gidin.
  4. Intel® Digital Hub hesabınızla oturum açın veya yeni üye olun.
  5. Hesabınız onaylandığında giriş yapın ve Master Key kodunuzu girin.
    31 Mart 2021tarihine kadar oyununuzu talep edin.
  6. Fırsat Şart ve Koşullarını kabul edin ve kısa anketi tamamlayın.
  7. Artık yazılım ürününüzü seçip indirebilirsiniz.

Etkinliğin geçerli olduğu ülkelerden birinden(1. Safha: ABD, Kanada, Almanya, Birleşik Krallık, Rusya, Brezilya, Meksika, Avustralya, Tayland ve Hindistan; 2.Safha: Dünya çapında Çin, Kuzey Kore, İran, Küba, Sudan, Suriye ve Kırım hariç) satın almış olduğunuz MSI ürününü https://register.msi.comadresinde geçerli tarihler arasında (1.Safha:28 Ağustos 2020 – 6 Eylül 2020; 2.Safha: 7 Eylül 2020 – 28 Şubat 2021) kaydettirin. Lütfen Master Key için kaydınızı MSI Üye Merkezinde 15 Mart 2021 tarihine kadar tamamlayın. Lütfen softwareoffer.intel.com/MarvelsAvengers adresinden yazılımınızı 31 Mart 2021 tarihine kadar (stoklar devam ettiği sürece) talep edin. Intel, bu fırsatta yer alan oyunları eşit veya daha yüksek değerde ürünlerle değiştirme hakkını saklı tutar. Bazı oyunlar, yaş sınırlaması nedeniyle her kullanıcı için uygun olmayabilir. Sunulan fırsat herhangi bir nedenle, daha önce haber verilmeksizin, teknik veya beşeri hatalardan dolayı tarafsızlığına veya güvenilirliğine gölge düştüğü şüphesi oluşursa, Intel’in makul takdiri doğrultusunda değiştirilebilir, iptal edilebilir ya da askıya alınabilir. Fırsat sponsoru, 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, USA adresinde yerleşik Intel Corporation şirketidir. Katılmak için bir Intel Digital Hub hesabına sahip olmanız, talep süresi içinde etkinliğe uygun bir ürün satın almanız, geçerli bir Master Key kodu girmeniz ve kısa anketi doldurmanız gereklidir. Sağlayacağınız bilgiler ABD’de yer alan sunucularda toplanacak, depolanacak, işlenecek ve kullanılacaktır. Fırsat ile ilgili daha fazla bilgi, koşullar, sınırlandırmalar ve gizlilik politikamız için, https://softwareoffer.intel.com/offer/20Q3-19/terms adresini ziyaret ediniz.

© 2020 MARVEL. © Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation şirketinin veya alt şirketlerinin ABD ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. Diğer marka ve isimler ait oldukları kuruluşların tescilli markaları olabilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MSI Ürünlerinde % 20 GittiGidiyor İndirimi!

Fırsat Süresiz
MSI Dizüstü Bilgisayar (Laptop) en uygun fiyatlarla GittiGidiyor'da! Notebook ve...Daha Fazla

image

MSI Dizüstü Bilgisayar (Laptop) en uygun fiyatlarla GittiGidiyor’da! Notebook ve dizüstü bilgisayar modellerini inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. MSI Dizüstü Bilgisayar (Laptop) – Notebook Fiyatları – GittiGidiyor

Aşağıdaki notebook, monitör, desktop ve all in one bilgisayarlara özel indirimler var:

TEKRA MSI NB PRESTIGE 14 A10SC-019TR I7-10710U 16GB DDR4 GTX1650 GDDR5 4GB 512GB SSD 14 FHD W10 KOYU GRI

TEKRA MSI NB CREATOR 15 A10SET-078TR I7-10875H 16GB DDR4 RTX2060 GDDR6 6GB 512GB SSD 15.6 FHD W10

TEKRA MSI NB GF75 THIN 9SCXR-224XTR I7-9750H 8GB DDR4 GTX1650 GDDR6 4GB 256GB SSD 1TB HDD 17.3 FHD 144Hz DOS

TEKRA MSI MINIPC CUBI 3 SILENT S-051XTR I3-7100U 8GB DDR4 256GB SSD DOS SIYAH

TEKRA MSI AIO PRO 20EXTS 8GL-045XTR 19.5 HD+ (1600X900) SINGLE-TOUCH CELERON N4000 8GB DDR4 256GB SSD DOS SIYAH-SIYAH-SIYAH

TEKRA MSI PC MEG TRIDENT X 10SD-853EU I7-10700K 16GB DDR4 512GB SSD+1TB HDD RTX2070 SUPER GDDR6 8GB W10

TEKRA 27 MSI OPTIX MAG271CQP WQHD VA 144HZ 1MS HDMI+DP CURVED GAMING MONITOR

TEKNORYA MSI NB CREATOR 15M A10SD-457TR I7-10750H 16GB DDR4 GTX1660TI GDDR6 6GB 256GB SSD 17.3 FHD W10

TEKNORYA MSI NB GE66 RAIDER 10SF-289TR I7-10875H 16GB DDR4 RTX 2070 GDDR6 8GB 512GB SSD 15.6 240Hz FHD W10

TEKNORYA MSI NB ALPHA 15 A3DC-244XTR R5-3550H 8GB DDR4 RX5300M GDDR6 3GB 512GB SSD 15.6 FHD DOS

TEKNORYA MSI PC MPG TRIDENT 3 10SI-017EU I5-10400 8GB DDR4 512GB SSD+1TB HDD GTX1660 SUPER GDDR6 6GB W10

TEKNORYA 31.5 MSI OPTIX MAG322CQR WQHD VA 165HZ 1MS HDMI+DP+TYPEC RGB CURVED GAMING MONITOR

TEKNORYA 27 MSI OPTIX MPG27CQ2 WQHD VA 144HZ 1MS HDMI+DP RGB GAMESENSE CURVED GAMING MONITOR

GPN MSI AIO PRO 22X 9M-021XTR 21.5 FHD (1920X1080) NON-TOUCH I5-9400 8GB DDR4 256GB SSD DOS SIYAH-SIYAH-SIYAH

GPN 21.5 MSI PRO MP221 FHD TN 60HZ HDMI+D-SUB PRO MONITOR

GPN MSI PC MAG INFINITE 10SI-1031EU I7-10700 16GB DDR4 256GB SSD+1TB HDD GTX1660 SUPER GDDR6 6GB W10

GPN 27 MSI OPTIX MAG274R FHD IPS 144HZ 1MS HDMI+DP+TYPEC HDR READY FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR

GPN MSI NB GF63 THIN 10SCSR-657XTR I5-10300H 8GB DDR4 GTX1650TI GDDR6 4GB 512GB SSD 15.6 144Hz FHD DOS

GPN MSI NB GE75 RAIDER 10SFS-404XTR I7-10875H 32GB DDR4 RTX2070 SUPER GDDR6 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 240Hz DOS

GPN MSI NB PRESTIGE 15 A10SC-023TR I7-10710U 8GB DDR4 GTX1650 GDDR5 4GB 256GB SSD 15.6 FHD W10 KOYU GRI Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MSI’dan Okula Dönüş Kampanyası! – 1585₺’ye varan ödülleri kap

Fırsat Süresi Doldu
Sizi okula hazırlayacak en iyi MSI Sistemi burada! MSI Okula...Daha Fazla

Sizi okula hazırlayacak en iyi MSI Sistemi burada! MSI Okula Dönüş promosyonuna katılın, 825 TL’ye varan para iadesi kazanın!
Cihazlarınızı yenileyin ve okula hazır olun!

Promosyon Süresi: 6 Eylül 2021 – 30 Eylül 2021
Talep Süresi: 20 Eylül 2021 – 28 Ekim 2021
*Tüm taleplerin satın alma tarihinden en erken 14 gün sonra yapılması gereklidir.

https://tr.msi.com/Promotion/x570s-b550-liquidcooling-cashback-back-to-school


Seçili MSI ürünlerinden satın al, 1585 liraya varan ödülleri kap!

Detaylar:https://tr.msi.com/Promotion/back-to-school-2020

Promosyon Süresi: 1 Eylül 2020 – 31 Ekim 2020

Talep Süresi: 1 Ekim 2020 – 14 Aralık 2020 arası. Talepler, satın alma tarihinden itibaren en erken 30 gün sonra yapılabilir.

image

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Elektronik Kuponları

MediaMarkt Web İndirimi: Sepette 250-600-1500-3000TL

Fırsat Süresiz
MediaMarkt Web’e Özel Sepette 3.000 TL’ye Varan İndirimler!🛒 https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/avantajli-urunler.html •... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

1500TL Huawei Pura 70 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Huawei kupon kodu ile HUAWEI Pura 70 – 12 +... Detayını Gör
APURA70P Kodu Aç 
100% Başarılı

499TL Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici https://www.hepsiburada.com/mercusys-me30-1200-mbps-kablosuz-menzil-genisletici-pm-HBC000003KFUF?magaza=Hepsiburada https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/ag-modem-urunlerinde-firsatlar... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Fakir Bolt Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge

Fırsat Süresiz
Fakir Hausgeräte Bolt 8159 ile pratik ve etkili temizliği hisset!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

%5 Doremusic Mayıs İndirim Kodu

Kod Süresiz
Doremusic kupon kodu ile Mayıs indirimlerine özel alışverişlerinizde %5 indirim... Detayını Gör
DRMY5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Micro-Star International Co., Ltd (MSI) (Çince: 微星科技, “Micro-Star Technology”) 1986 yılında New Taipei’de kurulmuş olan Tayvanlı elektronik şirketidir. Dünyanın en büyük bilgi teknolojileri üreticilerinden biridir.

MSI
Yakaladığı başarılı çıkışı ile MSI, dünya çapında tanınan bir markadır. Bilgisayar adına ihtiyaç duyulan temel parçaları teknoloji takipçileriyle buluşturan MSI laptop, kasa, monitör gibi birçok ürünü ilgi duyan kullanıcılara sunar. Kullanıcıların bekledikleri performansı en üst düzeyde karşılaması markayı bilgisayar sektöründe öne çıkaran konudur. Bilgisayar teknolojilerinin geldiği son noktayı daima bir adım ileriye taşıyarak yenilikçi anlayışını sürdüren MSI Türkiye pazarında oldukça talep gören bir marka haline gelir. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için eşsiz bir oyun deneyimi yaşatır ve bunu kaliteli bir hale getirir. Sadece oyun performansı odaklı üretim anlayışı gütmeyen firma, ürünlerinde birçok açıdan üst düzey bileşenler bulundurduğu ve alışılagelmişin üstünde bir verim sağladığı için oyunseverler tarafından ilk tercih olur. Bu teknolojiden ve olağanüstü hız deneyiminden faydalanmak isteyen tüm kullanıcılar farklı işler için tercih edebilirler. Özel soğutma sistemleri ve güçlü parçaları sayesinde uzun süreler rahatça kullanıma açık olan MSI markası ürünlerini sadece laptop, kasa ve monitör ile kısıtlamaz. Konforlu bir bilgisayar kullanımı için gerekli olabilecek aksesuarları da sizlere sunarak MSI kalitesinin devamlılığını sağlamış olur. Marka, bilgisayar başında harcadığınız süre boyunca yüksek kalitesini hız performansıyla ifade eder. Tasarım konusunda ise ciddi bir estetik zevk ürünüdür. Hoş ve göze hitap edebilen tasarımlarıyla klasik bilgisayar ve aksesuar anlayışını geride bırakır. Hem aksesuarlarda hem de bilgisayara ait tüm parçalarda estetik tasarımın yanı sıra kullanışlılık ve konforu da bilinen bir ayrıcalığıdır. Kullanıcının ihtiyaç ve beklentilerine odaklı bir üretim prensibiyle hareket ederek dünya pazarında adını öne çıkarır. Bir bilgisayarda aranan üst düzey işlemci, kaliteli bir ekran kartı ve yüksek çözünürlük gibi özellikleri bir arada barındırarak tercih edilen bir markadır. Donanım bakımından beklentileri karşılayabilecek ve hatta beklentilerin üstünde gösterebileceği performansıyla profesyonel işlerden günlük kullanıma kadar her kitleye hitap eder. Ofis, çizim, günlük kullanım veya oyun için tercih edebileceğiniz en uygun ürünleri sizlere sunar. Siz de bu deneyimi yaşamak isterseniz Trendyol güvencesi ile MSI kalitesine ulaşabilirsiniz.

MSI Kasa ve Monitör
Teknoloji dünyasının en ünlü markalarından biri olan MSI, yeni nesil bilgisayar anlayışı ile kendini güncel tutarak yerini korur. Geleneksel bilgisayar tasarımlarının aksine modern ve estetik tasarımlarıyla donanımı birleştiren MSI bilgisayar olarak masaüstü kullanmayı tercih edenler için kasa ve monitör ürünlerini beğenilere sunar. MSI kasa ölçüleri itibarı ile daha zarif ve taşınabilir boyutlarda bir görünüme sahiptir. Bilgisayardan alınabilecek en iyi performans için temel parça niteliği taşıyan kasa seçimi oldukça önemlidir. Kasanın içinde bulunan işlemci, RAM, anakart, ses kartı, ekran kartı, harddisk gibi birçok donanım parçası birbiriyle uyumlu verimlilikte olmalıdır. Kendi üretimiyle kalitede çıtayı yükselten MSI, aynı zamanda tam performanslı özel soğutucuları yardımıyla yüksek sıcaklıklara çıkmadan kullanım imkanı sağlar. Hem dayanıklı materyalleri hem de tasarımı ile geleneksel masaüstü bilgisayar anlayışını unutturan markanın kasaları eşsiz bir performans deneyimi yaşatabilir. Masaüstü bilgisayarlar sabit bir alanda kurularak kullanılır fakat portatif kullanıma ihtiyaç duyduğunuz takdirde küçük kasalar size uygun olabilir. Temel bir parça olması yönünden uzun soluklu bir yatırım olarak düşünebileceğiniz markanın kasa modelleri, hem havalı hem de iş gören bir tercih olabilir. Başarısı ile adını duyuran MSI monitör ürünleriyle de oldukça rağbet gören ve merakla takip edilen bir markadır. Hem donanım hem de tasarım bakımından yine özenli bir monitör serisine sahiptir. Kavisli ve olabildiğince ince tutulan monitörler ister oyun keyfiniz için isterse profesyonel kullanımlar için ergonomik bir çözüm sunar. Yapılan işi en yüksek verimle sunmak üzere üretilen bu ürünler harici güç kaynağı ile çalışan LED ve LCD seçenekleriyle hazırdır. Hareketli ekranı ve özel teknolojisi sayesinde kullanıcının tek bir açıya odaklanmasını engelleyerek ekrandan kopmasını önler. Canlı ve parlak görselleri, doğal kontrastları sayesinde eşsiz bir deneyim sunan MSI karanlıkta kalan detaylar için dahi net görüntü sağlar. Tazeleme oranı bakımından MSI 144 Hz monitör seçeneği sunarak kullanıcılarının görüntü kalitesinden beklentilerine cevap verir. IPS ve TN panel çeşitleri bulunan monitörler güçlü ışık kaynaklarının bulunduğu ortamda bile görüntü kaybı vermez ve geniş görüş açısı yardımıyla farklı açılardan aynı kalitede görüntü alınmasını destekler. VESA destekli monitör modelleri masaüstü kullanmak istemeyenler için duvara sabitleyebilme avantajıyla özellikle dar alanlar için konforlu bir kullanım imkanı verir. PC bağlantısı olmadan görüntü almak amacıyla da tercih edilen ürünler Kensington kilit sistemi desteği alır. HDMI port, Display port gibi destekleyicilerle kullanımı daha kolay ve çok yönlü duruma getirmek mümkündür. Farklı USB girişleri sayesinde veri aktarımı veya ihtiyaç halinde güç kaynağını dönüşebilmesi de markanın ürünlerini daha kullanışlı yapar. Her türlü farklı kullanım için teknik alt yapıyı barındırması markanın ilgi odağı olmasını açıklar niteliktedir. Çeşitli ekran boyutları, çarpıcı tasarım ve en yüksek performansı almaya yönelik donanımı ile markanın avantajları Trendyol bünyesinde sizlere sunulur. Detaylı incelemeler yaparak karar vereceğiniz en uygun kasa ve monitör kombinasyonuna kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Dilerseniz MSI yorum yapan kullanıcıların görüşlerinden destek alabilir ve ihtiyacınız olan MSI ürününe hemen ulaşabilirsiniz.

MSI Notebook Modelleri Trendyol’da
Her kullanıcının notebooktan beklentileri kullanım amacına göre farklılık gösterir. Oyun, ofis, profesyonel veya günlük işler için kullanılabilen notebooktan istenecek ortak nokta ise yüksek performans ve hız ile kaliteli bir deneyim yaşamak olur. Global bir marka haline gelen ve inovasyon takipçisi olan marka, MSI notebook modellerini ihtiyaçları en verimli şekilde karşılamak üzerine üretir. 14 – 18.4 inç arasında değişen ekran boyutları ile size uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Notebookta hızlı bir kullanım için önemli olan ise RAM’dir. MSI’ın sunduğu 8 GB, 16 GB, 32 GB ve 64 GB RAM kapasitesi seçenekleri ile hızlı ve akıcı bir performans almak mümkün olur. Kaliteli ve yüksek verimli bir notebook için önemli olan noktalardan biri de işletim sistemidir. Core i5 ve Core i7 olarak iki farklı işlemci teknolojisiyle çalışan markanın modelleri, hız konusunda bir artıyı da buradan alır. Ekran kartının paylaşımsız olması sayesinde tüm niteliklerini görüntü kalitesinde bir araya getirerek daha net ve gerçekçi görüntü sağlaması markanın kalite göstergelerinden biridir. MSI, üst düzey bileşenlerden oluşan donanımının yanı sıra orijinal soğutucu sistemleriyle sizi ısınma problemiyle karşılaşmaktan kurtarır. Sahip olduğu Audio Boost ses sistemi ise sesi %30 daha zengin hissettirir. Ayrıca altın kaplama ses jakı ve optimize edilmiş ses amplifikatörü (AMP) beraber çalışarak daha gerçekçi bir ses aktarır. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu takdirde hem donanım hem de yazılım konularında destek veren marka, böylece güvenilirliğini ve kalitesinden emin olduğunu gösterir. Sıra dışı ve modern hatlara sahip tasarımıyla göz dolduran, estetik duygulara hitap eden markanın notebook modelleri, her kitleden kullanıcıya uygundur. Trendyol avantajları ve uygun imkanlar ile siz de MSI farkını yaşayabilirsiniz.

MSI ile Eşsiz Oyun Keyfi
Değişen ve gelişen teknoloji ile beraber bilgisayar oyunları fazla rağbet gören ayrı bir sektör haline gelir. Dolayısıyla artık normal bilgisayarlardan ayrı olarak oyun bilgisayarı adı verilen yeni bir ürün anlayışı gelişir. MSI oyun bilgisayarı olarak dünya çapında üne kavuşmuş ve büyük kitleler tarafından merakla takip edilen bir markadır. Birbirinden farklı kapasitede birçok bilgisayar oyunu bulunduğu için kullanıcılar bu oyunları sorunsuzca açabilecek bir ürüne ihtiyaç duyar. Marka, kullanıcıların bu beklentilerini karşılamak üzere donanımsal bakımdan performansı zirveye taşıyacak teknoloji harikası ürünlerini beğenilere sunar. Oyun bilgisayarının ana damarı sayılan ekran kartı bu noktada oldukça önemlidir. Gerek notebook gerekse masaüstü bilgisayar modellerinde MSI, en kaliteli ve yüksek verimli ekran kartlarını tercih eder. AMD Ryzen 7, Intel Celeron, Intel Core i3, i5, i7 ve i9 işlemci seçenekleri arasında en sevdiğiniz ve sıkça oynayacağınız oyunlar için doğru işlemciyi seçebilirsiniz. Hem depolama aygıtı hem de performansı belirleyen bileşenlerden biri olan SSD kapasitesi 128, 256 ve 512 GB olarak markanın başarısını destekler. Oyun esnasında bilgisayar en yüksek performansı sergilediği için ısınma sorunu başlar. Markanın özel geliştirdiği soğutucu sistemi sayesinde oyun oynarken bilgisayarınız ısınmaktan ve verimin düşmesinden korunmuş olur. Kesintisiz oyun zevki için ihtiyaç duyacağınız şeylerden biri de MSI mouse olur. Oyuncular için özel tasarlanan mouselar ergonomik yapısı ile rahatça kavranabilir ve kullanım sırasında özgürce hareket ettirebilirsiniz. Yine eşsiz bir oyun deneyimi için oyunseverlerin olmazsa olmazı MSI kulaklık da beğenilere sunulur. Online oynanan takım oyunlarında takım arkadaşlarınız ile iletişimde olmak için size yardımcı olan kulaklıklarda mikrofon bulunan modelleri seçerek sesinizi karşı tarafa sorunsuzca iletebilirsiniz. Eğlenceli oyunlarınızda tam performans almak ve sorunsuz bir şekilde tadını çıkarmak için MSI kalitesi doğru tercih olur.

MSI Tamamlayıcı Aksesuarları
MSI güvencesiyle tercih edeceğiniz masaüstü veya notebook bilgisayarı kullanırken bazı aksesuarlar size yardımcı olabilir. Tamamlayıcı parçaları da kendi kalitesi ile üretip kullanıcılara ulaştıran marka, cihazınızdan kesintisiz verim almanız için gerekenleri de düşünür. Oyunseverlerin oyunlarına, her türlü kullanıcıya kolaylık sağlayabilecek bu hizmetlerden ilki MSI kulak içi kulaklık denebilir. Ayrılabilir mikrofonu, düğmeli mikrofon kontrolü gibi özellikleriyle ön plana çıkan bu modeller bir kulaklıktan beklenebilecek niteliklere sahiptir. Özel düğümlenmeyen kablo tasarımı sayesinde her seferinde karışan ve çözmesi zahmetli olduğu için vakit kaybettiren eski nesil kulaklıklara veda edebilirsiniz. Üstelik sadece masaüstü veya laptoplara değil, akıllı telefonlara da bağlamanız mümkündür. Oyunlarınıza eşlik edecek bir diğer ürün ise MSI kablosuz mouse modelleridir. Tarz tasarımları ve kolay kavranabilmesi ile klasik mouse anlayışının dışında olan bu ürünler, kablosuz olması ile sınırları kaldırır. Oyun esnasında özgürce hareket ettirebileceğiniz mouselar oyunda performansı yükseltmeye yardımcı olabilir. Özellikle notebook kullanıcıları tarafından ihtiyaç duyulan MSI çanta bilgisayarı güvenle hasarlara karşı koruyabileceğiniz bir üründür. Farklı modelleri ve ihtiyaç duyulabilecek bölmeleri sayesinde laptop taşırken size destek olacak bu ürün için birbirinden farklı modeller ve yine çeşitli renk seçenekleri bulunur. Tercih edeceğiniz MSI markalı bilgisayar için yine MSI kalitesinin devamlılığını sağlayabilecek aksesuarları kullanabilirsiniz. Kaliteli bir mouse ile oyuna daha hakim, kaliteli bir kulaklıkla ise oyuna daha gerçekçi biçimde dahil olursunuz. Notebook için özel tasarlanan çantalar da sizlere faydalı olur. Her biri ince nitelikler barındıran tasarımları sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü olan ürünleri seçerek siz de bu markanın teknoloji keyfini sürebilirsiniz.

MSI Markalı Teknik Ekipmanlar Seçerken Dikkat Edilecekler
Kalite ve dayanıklılık konusunda tereddüt etmeden seçebileceğiniz MSI ürünlerinde dikkat edeceğiniz bir kaç nokta, sizi alacağınız üründen daha memnun bırakabilir. Öncelikle ihtiyacınız olan bilgisayarın masaüstü mü yoksa notebook mu olduğu önemlidir. Ofiste, profesyonel iş ortamınızda ve sabit kullanım gerektiren ortamlar için masaüstü tercih edebilirsiniz. Kamusal alanlarda duvara sabitleyen kilit sistemi sayesinde monitörü sadece görüntü akışı alma amaçlı da kullanmanız mümkündür. Bilgisayar oyunlarına ilginiz varsa iyi ve doğru klavyenin ne denli önemli olduğunu bilirsiniz. Oyun heyecanını zedelemeden doğru anda doğru hamleleri kolaylıkla yapabilmeniz üzere tasarlanan MSI klavye motivasyonunuzu artırır. Multimedya tuşları, LED aydınlatmaları bulunan modellerden birini seçerek birden fazla tuşa aynı anda komut verebilir, oyun keyfini profesyonelce sürdürebilirsiniz. Alacağınız notebooku güvenle taşımak ve muhafaza etmek için önemli olan MSI sırt çantası farklı boyutlarda üretilir. Notebookunuzun boyutlarına uygun bir çanta seçerek içinde klavye, kulaklık, mouse gibi yardımcı ekipmanları da bir arada taşıyabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken donanım boyutunda ise öncelikle kullanım amacınıza bağlı olarak yeterli işlemci, RAM ve SSD desteğini sağlamanız gerekir. Özellikle oyun için kullanıyorsanız en yüksek kapasiteye sahip bileşenlerden olan bir MSI ürünü seçerek tüm oyunları kolaylıkla açabilirsiniz. Böylelikle her zaman far lı oyunları da sıkıntı yaşamadan deneyebilirsiniz. Zaman içinde oyuna gelen güncellemeler nedeniyle oyun kapasitesi artar ve siz de bu sorunlarla karşılaşmadan markanın ürün kalitesi sayesinde oyun keyfinizi sürdürebilirsiniz. Kulaklık konusunda ise genel olarak bilgisayarın yanı sıra tablet, akıllı telefonlarda da kullanma isteğiniz varsa markanın kulak içi kulaklıkları daha doğru bir seçenek olabilir. Kulak üstü kulaklıktan en iyi verimi oyun oynarken alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz marka ürünü hangisi olursa olsun son kalite malzemelerden üretildiği için uzun ömürlü ve memnuniyet dolu olur. Ürünlerin özelliklerini detaylı olarak inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Teknolojik MSI Ürünlerinin Fiyat Aralıkları
Her biri birbirini tamamlayıcı olan farklı modellerdeki MSI fiyatları konusunda etkili olan bazı detaylar olabilir. Ofis tipi veya ev tipi olarak sınıflandırılan bilgisayarlarda teknolojinin ilerlemesiyle oyun için özel üretilen bilgisayar anlayışı da zaman içinde kendine yer bulmuştur. Dolayısıyla tercih edeceğiniz bilgisayarın kullanacağınız alana göre farklı özelliklere sahip olması gerekebilir. Ofiste, iş ortamında ihtiyaç duyulan bilgisayarlarda önemli olan işlemcidir. İşlemci ve SSD’si bu durumda en verimli şekilde bir araya getirilen modellerden seçilmelidir. Yüksek performans sağlamak için kaliteli ve son teknoloji bileşenlerden oluşan bilgisayarların maliyetleri de fiyatlar üzerinde kendini gösterir. Tercih edeceğiniz MSI markalı bilgisayar ürünleri hangisi olursa olsun inovasyon takipçisi, kalite ve verimli bir seçim olur. Maliyete bağlı olarak değişen fiyatlandırmalarda herhangi bir ürün kusuru veya düşük performans alımı söz konusu değildir. Kasa, monitör ve notebook modellerinde farklı bileşenlerin en kaliteli olanları bir araya getirilir ve MSI güvencesi sizlere temin edilir. Aksesuar ve yardımcı ekipman fiyatlarında görülmesi olası olan değişiklikler için de üretimde kullanılan teknoloji ve materyallerin maliyeti birincil etkendir. Klavye, mouse ve kulaklık ürünlerinde işinizi aksatabilecek ve karşılaşabileceğiniz tüm sorunları ortadan kaldırmaya yönelik özel tasarımlar geliştirilir. Başarısını ve tanınırlığını kanıtlayan MSI kampanya yaparak sizlere daha kolay ulaşmayı hedefler. Trendyol’daki MSI online satış imkanı sayesinde oyunseverler ve teknoloji takipçileri avantajlı fiyatlarla ihtiyaç duyduğu ürüne kavuşabilir. Monitörden laptop sırt çantasına kadar konforlu tasarımları sayesinde tercih edenlerin memnuniyet geri dönüşleri yaptığı tüm MSI ürünleri ve modelleri uygun imkanlarla sizlere ulaşmak için hazırdır. İhtiyaçlarınızı belirlemenizin ardından ürün özelliklerini de detaylı olarak görüntüleyip dilediğiniz ürün ve aksesuarı güvenle satın alabilirsiniz.

Kuruluş
Micro-Star International Co., Ltd (MSI), 1986 yılında Jhonghe, Taipei’de aralarında dünyanın en büyük bilgi teknolojileri üreticilerinin de bulunduğu 5 kurucu tarafından [Xu Xiang (veya Joseph Hsu), Huang Jinqing (veya Jeans Huang), Lin Wentong (veya Frank Lin), You Xian’neng (veya Kenny Yu), ve Lu Qilong (veya Henry Lu)], Taipei’deki genel müdürlük, Baoan (Shenzen) ve Kunshan tesislerine ek olarak dünya genelinde satış personeli ile toplam 17 bin üzerinde çalışan ile kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda anakart ve ekran kartı üzerinde yoğunlaşan MSI şirketi ürün gamını genişletmiş ve All-in One bilgisayarlar, dizüstü, dizüstü oyun ve masaüstü bilgisayarları, tabletler, sunucular, iş istasyonları ile ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Günümüz
MSI günümüzde bilgi teknolojilerinin önde gelen firmalarından biridir. Bilgi teknolojilerinin birçok alanında en iyilerden biridir.

Ürünler
Dizüstü bilgisayarlar
Dizüstü bilgisayarlarda dikdörtgen veya NB türü kasalar kullanılmaktadır. Dikdörtgen türü standart bir dizüstü tasarımına sahipken NB serisinin kendine has bir tasarımı vardır. 40’lı ve 60’lı modellerin ekranları 15.6” iken 70’li modellerin ekranları 17.3”dir.

Gaming serisi
MSI’ın oyuncular için ürettiği yüksek performanslı bilgisayarlardır. Şu an üretimde olan GE, GL,GX, GP, GS ve GT ve GTD serileridir.

Modeller
GE serisi: Dikdörtgen kasaya sahiptir. Donanım ve tasarım olarak ekran kartı haricinde normal bir dizüstü ile hemen hemen aynıdır. 3.Nesil i5 ve i7 işlemciler kullanır. Diğer modellere göre daha düşük özelliklere sahip olduğundan fiyatı da düşüktür. Yeni çıkan GE serisinde 4.Nesil i7 işlemciler kullanılmıştır. Ayrıca yeni GE70’in klavyesi mavi renkle ışıklandırılmıştır. En güncel modeli GE40 2OL’dir. GE serisinin fiyatı yaklaşık 1100$’dır.[1]

GX serisi: NB kasaya sahiptir. GX serisinde AMD işlemci ve ekran kartı kullanılmıştır. GX60 Hitman Edition, Hitman oyununun hediyeleriyle birlikte satılmaktadır. GX60 3BE ve GX70 3BE’de ise Hitman Edition’dan farklı olarak renkli ışıklandırmalı klavye bulunmaktadır. En güncel modeli GX60 3BE’dir. Fiyatı yaklaşık 1100$’dır.[2]

GP serisi: Dikdörtgen ve alüminyum bir kasaya sahiptir. Donanım olarak 4.Nesil i5-i7 işlemciler kullanılmıştır. GE serisine benzer bir tasarıma sahiptir. En güncel modeli GP70’tir. GP serisinin fiyatı yaklaşık 1000$’dır.[3]

GS serisi: Dikdörtgen bir ultrabook tasarımına sahiptir. Diğer serilerden oldukça farklıdır. Diğer serilerden klavye karakterleri, 4K Ultra HD ekran, çift turbo fanı ve diğer serilerden oldukça ince ve hafif oluşu GS serisini ayıran en önemli farktır. Üst düzey bir donanımı vardır. En güncel modeli GS70 STEALTH’tır. GS serisinin fiyatı yaklaşık 1700$’dır.[4]

GT serisi: NB kasaya sahiptir. GT serisi, Gaming Serisi dizüstülerin en üst düzey donanımlarına sahiptir. 3.Nesil ve 4.Nesil i7 işlemciler kullanılmıştır. Bu modelin dezavantajı yaklaşık 4KG ağırlığa sahip olmasıdır. Diğer modellerde eksik olan özelliklerin tümü bu modelde mevcuttur ve fiyatı diğerlerinden daha pahalıdır. GT60 2OD dünyanın 3K WQHD (2880×1620) çözünürlüğüne sahip ve NVIDIA Surround sistemli ilk dizüstü bilgisayarıdır. En güncel modeli GT60 2OD’dir. GT serisinin fiyatı yaklaşık 2000$’dır.[5]

GTD serisi: NB kasaya sahiptir. GT serisinin Dragon Edition modelidir. Kırmızı renkli ve ejderha damgalı bir kasası vardır. En üstün donanımlı MSI’lardır ve işlemci hızı 4 GHz civarıdır. Kutusunda Dragon Edition’a özel hediyeler bulunmaktadır. En güncel modeli Dragon Edition 2 Extreme’dir. GTD serisinin fiyatı yaklaşık 3500$’dır.[6]

Kullanılan Teknolojiler
SteelSeries Klavye: SteelSeries çok aydınlatmalı klavye 1000’den fazla renk seçeneği sunmaktadır. Renk kombinasyonları ve klavye modları bilgisayar içerisindeki bir yazılım tarafından düzenlenebilmektedir. Ayrıca klavye tasarımı standart bir klavyeden farklıdır. W,A,S,D merkez alınarak yapılan klavyenin sol tarafındaki Windows tuşu sağ tarafa alınmış, oyun içindeki istenmeyen kazalardan biri önlenmiştir. Klavyenin dinamiği oyuncu el ve bileğine göre tasarlanmıştır. Ayrıca kontrol ve üst karakter tuşları büyüktür.
TDE: TDE teknolojisi ekran kartına tek tuşla overclock işlemi yapmaktadır. Böylece oyun içerisinde ekran kartından alınan randıman artmaktadır.
Killer Switch Killer Switch teknolojisi sayesinde çevrimiçi oyunlarda ağ üzerinden yüksek performans alınmaktadır. Oyundaki ufak donmalar normalde oyuncunun konsantrasyonunu bozarken Killer Switch ile bu boşluklar tölere edilmektedir. Böylece pürüzsüz bir oyun mümkün olmaktadır.
NOS: NOS teknolojisi otomobillerdeki NOS (Nitrous Oxide System) sisteminden esinlenerek geliştirilmiştir. Bilgisayarın bataryası takılıyken prizde kullanıldığı zamanda işlemci için fazladan güç üretiliyor ve işlemci hızı artıyor.
Turbo Fan: Turbo Fan teknolojisi tek tuşla etkin bir soğutma sağlamaktadır. Bunun sebebi turbo fanın ekran kartına ve işlemciye bağlı olmasıdır. Bu sayede ekran kartı ve işlemci aynı anda hızlıca soğutulabiliyor.
Dynaudio ve Audio Bass: Bu ses teknolojisi dünyaca ünlü Dynaudio tarafından üretilmiştir. Bilgisayarın 2 adet üzerinde, 1 adet altında olmak üzere 3 adet hoparlörü bulunmaktadır ve efektlerin gücünü hissettirmektedir.
Multi Display: Multi Display özelliği birden çok ekrana görüntü vermeye olanak sağlamaktadır. Böylece oyun ekranı genişletilebilmekte ve boyutlu bir hale getirilebilmektedir. Bu özellik günümüzde simülatörlerde de kullanılmaktadır.
SuperRaid: SuperRaid teknolojisi ile sabit diskin yazma hızı 15 kata kadar arttırılabilmektedir. Bu sayede bilgisayara oyun kurmak, bilgisayardan oyun kaldırmak, oyun içi yüklemeler vb. işlemler hızla yapılabilmekte ve bu işlemlerde bilgisayar yavaşlamamaktadır.
Super Charger: Super Charger ile USB üzerinden herhangi bir teknolojik cihaz hızlı bir şekilde şarj edilebilmektedir.
Workstation serisi
MSI’ın üst düzey grafik tasarımlar ve yüksek donanım gerektiren uygulamalar için ürettiği iş istasyonlarıdır. Yalnızca GT serisi bulunmaktadır. Donanımlarında Gaming Serisi’nden farklı olarak NVIDIA® Quadro® 3D ekran kartları kullanılır. NB kasaya sahiptir ve mavi renk aydınlatmalı klavye kullanılır. En güncel modeli GT70 2OL’dir. Workstation serisinin fiyatı yaklaşık 2000$’dır.[7]

S serisi
MSI’ın iş insanlarına hitap eden hafif dizüstü bilgisayarlardır. Bu seride minibook ve slider olmak üzere farklı tür mevcuttur. En güncel modeli S20 Slider 2’dir. S20 Slider 2, tablet veya bir dizüstü olarak kullanılabilir. Fiyatı yaklaşık 900$’dır.[8]

Classic Serisi
MSI’ın günlük kullanıma hitap eden dizüstü bilgisayarlarıdır. CR serisinde düşük donanımlar kullanılırken CX serisinde üstün donanımlar kullanılır. CR serisinin fiyatı yaklaşık 400$ [9] , CX serisinin fiyatı ise yaklaşık 750$’dır.[10]

Masaüstü bilgisayarlar
Wind Box
MSI’ın multimedya için ürettiği mini masaüstü bilgisayarlardır. 3.Nesil Intel mobil işlemciye ve HDMI çıkışına sahiptir. Genellikle oyun konsolu veya sunu amacıyla kullanılır. Fiyatı yaklaşık 500$’dır.

Hetis
MSI’ın günlük işler için ürettiği mini masaüstü bilgisayarlardır. Ivy Bridge ve Sandy Bridge platformlarını desteklemektedir.[11]

All-in-One bilgisayarlar
All-in-One bilgisayarlar, monitör içerisinde kasa bulunduran bilgisayarlardır. MSI’da bu bilgisayarlardan üretmektedir.

Gaming Serisi
MSI’ın oyuncular için ürettiği All-in-One bilgisayarlardır. 3.Nesil i7 işlemci, 27” Full HD 1080p ekran ve AMD ekran kartı ile satışa sunulmuştur. Yapılan uluslararası çevrim içi FPS oyunlarda da kullanılır. En güncel modeli AG2712A’dır. Fiyatı yaklaşık olarak 1700$’dır. [1]

Slim serisi
MSI’ın multimedya ve üst düzey kullanım için ürettiği All-in-One bilgisayarlardır. 4.Nesil Intel mobil işlemci, 23.6” LED 10 noktalı dokunmatik ekran ile satışa sunulmuştur. En güncel modeli Adora24 2M’dir. Fiyatı yaklaşık olarak 2000$’dır. Fiyatının Gaming Serisi’nden pahalı olmasının sebebi 4.Nesil i7 işlemci kullanılmış olmasıdır. [2]

Anakartlar
OVERCLOCKING
MSI’ın overclock (Hız aşırtma) için ürettiği anakartlardır. Bu anakartlarda amaç olabilecek en yüksek performansı elde etmektir. Overclock işleminde soğutma en temel esaslardan biri olduğu için, anakart üzerinde soğutma demirlerine çokça yer verilmiştir. En güncel modeli Z87 XPOWER’dır. Fiyatı yaklaşık 400$’dır.[12]

GAMING
MSI’ın oyuncular için ürettiği anakartlardır. Bu anakartlar en yüksek donanımları ve yüksek miktarda RAM’i kaldırabilecek güçtedir. Dünyanın ilk PCI-Express Gen 3’e sahip anakartlarıdır. Bu anakartların OVERCLOCKING anakartlardan farkı tümleşik donanımlarının daha fazla oluşudur. En güncel modeli Z87-GD65’tir. Fiyatı yaklaşık 180$’dır.[13]

Diğer anakartlar
Bunların haricinde Intel, AMD ve küçük kasalar için anakart üretimine devam edilmektedir.

Ekran kartları
MSI, ATI ve NVIDIA ekran kartları üretmektedir. Gündelik kullanım, multimedya veya oyun için güçlü ekran kartları satışa sunulmuştur. GeForce TITAN serisi veya ATI Radeon R9 serisi en güçlü ekran kartlarıdır.

Sunucular
MSI, sistem kartları, rafa yerleştirilebilir sunucular, ağ sunucuları ve blade sunucular üretmektedir.

Multimedya
MSI, bilgisayar çevre birimleri de üretmektedir. Oyun cihazları, kulaklıklar, kameralar, kart okuyucuları üretilen çevre birimlerden bazılarıdır.

TURKEY
Service Tel : +90 212 288 42 30
Mail : info-tr@msi.com
Website : https://tr.msi.com/
Service Mail : bilgi@servispoint.com
Service : www.servispoint.com


🟩 MSI indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ MSI indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi MSI indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 MSI kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
MSI promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.