% 80 Mudo Dip İndirim Fırsatı

Fırsat Süresiz
Mudo'da dip indirim başladı! %80'e varan indirimlerin tadını çıkarın! Mudo.com.tr’de...Daha Fazla

Mudo’da dip indirim başladı! %80’e varan indirimlerin tadını çıkarın! Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. 75 TL ve Üzeri tüm giyim ve aksesuar ürünlerinde kargo ücretsizdir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Ücretsiz Kargo Kodu

Kod Süresiz
Mudo'dan yapacağınız alışverişlerde alt limitsiz ücretsiz kargo sağlar.
C5268908 Kodu Aç 
100% Başarılı

Mudo Tüm Kampanya ve İndirimleri

Fırsat Süresiz
Mudo'nun güncel kampanya ve indirimlerine buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo 300 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Mudo Bonus!

Fırsat Süresiz
Harcamadan önce; Bonus Flaş üzerinden Hemen Katıl butonu tıklanarak; 300 TL...Daha Fazla

Harcamadan önce; Bonus Flaş üzerinden Hemen Katıl butonu tıklanarak; 300 TL ve üzeri alışveriş yapılarak 50 TL Mudo Bonus kazanırsınız. 50 TL Mudo Bonus, Bonus üyesi Garanti BBVA üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Her Şey İndirimde! – Ünlü Mudo İndirimi

Fırsat Süresiz
Kadın ve erkek giyimde şıklığı, ev - bahçe ürünlerinde kaliteyi...Daha Fazla

Kadın ve erkek giyimde şıklığı, ev – bahçe ürünlerinde kaliteyi yakalayacağınız ürünler ve tamamlayıcı aksesuarlar Mudo ile tek tık uzağınızda. Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yeni sezon giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo 50₺ İndirim [Her 250₺’ye]

Fırsat Süresiz
Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya; İlkbahar/ Yaz 2020 giyim ve...Daha Fazla

Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya; İlkbahar/ Yaz 2020 giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak düşülecektir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Garage Sale % 50 – % 60 – % 70

Fırsat Süresiz
Mudo'ya efsane geri döndü sevgili indirim severler! NET %50, %60...Daha Fazla

Mudo’ya efsane geri döndü sevgili indirim severler! NET %50, %60 ve %70’lik Garage Sale indirilemleri tekrar sizlerle! Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; eski sezon seçili giyim ve aksesuar ürünlerinde geçerlidir. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo % 40 Net Mobilya İndirimi + % 10 KDV + % 5 Tek Çekim

Fırsat Süresiz
Mudo'da net %40 mobilya indirimi başladı! Üstelik %10 KDV indirimi,...Daha Fazla

Mudo’da net %40 mobilya indirimi başladı! Üstelik %10 KDV indirimi, %5 ise tek çekim indirimi! mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; tüm iç mekan mobilya ve dış mekan mobilyalarda geçerlidir. Ürün üzerindeki fiyat indirimleri geçerli olmakla birlikte ödeme tipi peşin seçildiğinde ek indirim uygulanır.İndirim, sadece kredi kartı yapılan sanal pos ödemelerinde geçerlidir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL indirim!

Fırsat Süresiz
Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya; İlkbahar/ Yaz 2020 giyim ve...Daha Fazla

Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya; İlkbahar/ Yaz 2020 giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak düşülecektir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo % 80’e Varan Dip İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır....Daha Fazla

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. 75 TL ve Üzeri tüm giyim ve aksesuar ürünlerinde kargo ücretsizdir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo % 50’ye Varan Yaz İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Mağazalarda ve Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili yeni sezon giyim...Daha Fazla

Mağazalarda ve Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili yeni sezon giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Sağlik Çalışanlarına Özel Mudo Aile İndirimi [% 30 Ekstra]

Fırsat 5 ay kaldı
Sağlık Çalışanlarına Mudo Aile İndirimi! • Kampanya, mağazaların açılışından itibaren...Daha Fazla

Sağlık Çalışanlarına Mudo Aile İndirimi! • Kampanya, mağazaların açılışından itibaren 31.12.2020 tarihine kadar Mudo ve Mudo Concept mağazalarında geçerli olacaktır. • Kampanyadan yararlanmak için sağlık çalışanlarının sağlık çalışanı olduğunu beyan eden kimlik kartı ibrazı gereklidir ve bu sebeple mudo.com.tr’de geçerli olamayacaktır. • Kampanya tüm ürünlerde geçerli olup indirimsiz ürünlerde ilk fiyat üzerinden %30 İndirim, indirimli ürünlerde ek %10 indirim uygulanacaktır. • Diğer kampanyalarda açıkça belirtilmediği sürece tüm kampanyalarla birleşebilir. • Mudo Exclusive üyeliği ile yapılan alışverişlerde puan kazanımı, kullanımı ve doğum günü gibi kişiye özel indirimlerin ve avantajların tümü geçerli olacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Concept’te Net % 25 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Her şey indirimde! Net %25 indirim kampanyası başlamıştır.
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo % 25 Koltuk İndirim Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Mudo'da koltuklarda şimdi %25 net indirim fırsatı başladı!
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Kadınlar Gününe Özel İndirimlere Ek sepette + % 15 İndirim kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Mudo sepette %15 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Yıllardır mağazalarımızda size vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden daha kolay ve hızlı yararlanabilmeniz için hazırladığımız sanal mağazamız size bir tık kadar yakın. Üstelik Mudo.com.tr‘den yapacağınız alışverişlerde, birçok kampanya, indirim ve ekstra hizmetten de yararlanabilirsiniz.

Bugün özgün mağazacılık anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Mudo, 1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda, 12 metrekarelik bir dükkânda doğdu. Köklü perakendecilik deneyimine ilk olarak hediyelik eşya, plak ve renkli fanila satışı ile başlayan Mudo, o yıllardaki global trendleri takip ederek dünya modasını yansıtan ürünlerini müşterileri ile buluşturdu. Yaptığı cesur ve yenilikçi girişimlerle Türkiye’de özellikle gençler arasında moda anlayışının gelişmesini sağlayan Mudo, 1967 yılında Türkiye’de ilk baskılı tişört satışını gerçekleştirmesi ile sektörde fark yaratan değişimlere öncü olmaya daha o tarihlerde başladı.

Mudo, gençliğin nerede olursa olsun kendine özgü bir giyim tarzına sahip olmaya başladığını Türkiye’de ilk fark eden marka oldu. 1970 yılında jean ve spor giyim ağırlıklı ürünlerin yer aldığı Erenköy Mudo Store mağazasının açılması, Mudo markası için önemli bir dönüm noktası oldu.

Mudo, mağazacılık alanındaki bu ilk deneyimiyle çağdaş ve kaliteli çizgisinin ilham kaynağını ortaya koydu.

Yenilik ve farklılık anlayışını sadece ürün gamı ile değil iletişim çalışmaları ile de ortaya koyan Mudo, 1980 yılında Türkiye’de billboardları reklam mecrası olarak kullanan ilk marka oldu. Yenilikte sınır tanımayan Mudo, o yıllarda ilk billboardlarını İstanbul Boğazı’nda motorlar aracılığı ile kullanmaya başlamıştı. Mudo, 80’li yıllarda gençlerin şık giyime yeniden yöneldiğini fark eden ilk marka olarak, 1987 yılında modern, rahat, kaliteye önem veren ve giyimine özen gösteren, 25 yaş üstü çalışan kadın ve erkeklere yönelik Mudo Collection markasını yarattı. Aynı yıl içerisinde, Türkiye’de ilk “garmentwash” (parça yıkama – parça boya) pantolonlar, Mudo mağazalarında satışa sunuldu. 90’lı yıllarda ise değişen trendlerle birlikte hazır giyimin tamamlayıcıları olan aksesuarlar önem kazanmaya başladı. Bu değişimi takip eden Mudo, Beyoğlu’nda Mudo Pera adı altında küçük bir aksesuar mağazası açtı. Mudo müşterisinin beğenisi ve desteğiyle gelişen bu girişimi, dünya üzerindeki tasarım trendlerini takip ederek ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak “Ev ve yaşam için her şey”i sunmayı ilke edinen yeni bir markaya, Mudo Concept’e dönüştürdü.

Bugün Mudo Concept müşterilerine iç ve dış mekan mobilyadan, aydınlatmaya, banyo, mutfak ürünlerinden, dekoratif&kişisel aksesuarlara ve ev tekstili ürün seçeneklerine kadar uzanan 38.000’in üzerinde çeşitle hizmet veriyor.

1994 yılında Türkiye’de alışveriş merkezi anlayışının gelişmesine öncülük eden Akmerkez’in açılması ile beraber Mudo, bu değişimin de farkına vararak hazır giyim ve dekorasyon ürünlerini tek bir çatı altında sunduğu ve “Dünya Burada” sloganı ile sağlamlaştırdığı ilk Mudo City mağazasını müşterileri ile buluşturdu. Mudo bugün kendisine ait 115 mağazası ve 26 ilde verdiği hizmetle perakendenin öncü firması olarak yoluna devam ediyor.

VİZYON / MİSYON

Misyonumuz: Daima günceli yakalamak; müşterilerimizin yalnızca şu anki isteklerine değil gelecekte ne isteyeceklerine de odaklanmak; zevkli, ulaşılabilir ve kaliteli ürünler sunarak özdekine kıymet veren bir yol arkadaşı olmaktır.

Vizyonumuz: Keşfettiğimiz coğrafyalarda yer alan müşterilerimizin tercih ettiği ilk üç marka arasında yer almak ve her evde en az bir Mudo ürününün bulunmasını sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık

Tüm süreçlerimizi müşteri mutluluğunu esas alarak yönetir ve müşterilerimize fayda sağlamak için çalışırız. Her zaman kibar, sıcak ve güler yüzlü davranırız.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizi en iyi şekilde anlamaya çalışırız. Onların ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verecek en uygun çözümleri üretiriz.

Takım Çalışması

Başarının ekip çalışmasının ürünü olduğuna inanır ve takım ruhuna değer veririz. Birbirimize karşı saygılı, dürüst ve içten davranırız.

Adanmışlık

İşimizi yalnızca mesleğimiz değil aynı zamanda tutkumuz olarak görürüz. Yaptığımız işin sorumluluğunu alırız, gerektiğinde inisiyatif kullanırız.

Yenilikçilik

Olaylara farklı bakış açıları ile yaklaşarak işimizi daha iyi yapmak, kendimizi ve ekibimizi geliştirmek için çalışırız.