% 80 Mudo Dip İndirim Fırsatı

Fırsat Süresiz
Mudo'da dip indirim başladı! %80'e varan indirimlerin tadını çıkarın! Mudo.com.tr’de...Daha Fazla

Mudo’da dip indirim başladı! %80’e varan indirimlerin tadını çıkarın! Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. 75 TL ve Üzeri tüm giyim ve aksesuar ürünlerinde kargo ücretsizdir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Ücretsiz Kargo Kodu

Kod Süresiz
Mudo'dan yapacağınız alışverişlerde alt limitsiz ücretsiz kargo sağlar.
C5268908 Kodu Aç 
100% Başarılı

Mudo Tüm Kampanya ve İndirimleri

Fırsat Süresiz
Mudo'nun güncel kampanya ve indirimlerine buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Sağlık Çalışanlarına Özel Mudo Aile İndirimi [% 30 Ekstra]

Fırsat 4 hafta kaldı
Sağlık Çalışanlarına Mudo Aile İndirimi! • Kampanya, mağazaların açılışından itibaren...Daha Fazla

Sağlık Çalışanlarına Mudo Aile İndirimi! • Kampanya, mağazaların açılışından itibaren 31.12.2020 tarihine kadar Mudo ve Mudo Concept mağazalarında geçerli olacaktır. • Kampanyadan yararlanmak için sağlık çalışanlarının sağlık çalışanı olduğunu beyan eden kimlik kartı ibrazı gereklidir ve bu sebeple mudo.com.tr’de geçerli olamayacaktır. • Kampanya tüm ürünlerde geçerli olup indirimsiz ürünlerde ilk fiyat üzerinden %30 İndirim, indirimli ürünlerde ek %10 indirim uygulanacaktır. • Diğer kampanyalarda açıkça belirtilmediği sürece tüm kampanyalarla birleşebilir. • Mudo Exclusive üyeliği ile yapılan alışverişlerde puan kazanımı, kullanımı ve doğum günü gibi kişiye özel indirimlerin ve avantajların tümü geçerli olacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo 300 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Mudo Bonus!

Fırsat Süresiz
Harcamadan önce; Bonus Flaş üzerinden Hemen Katıl butonu tıklanarak; 300 TL...Daha Fazla

Harcamadan önce; Bonus Flaş üzerinden Hemen Katıl butonu tıklanarak; 300 TL ve üzeri alışveriş yapılarak 50 TL Mudo Bonus kazanırsınız. 50 TL Mudo Bonus, Bonus üyesi Garanti BBVA üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo 3 Al 2 Öde – Concept, Atkı, Bere, Şal, Eldiven, Çorap

Fırsat Süresiz
Mudo'da ve Mudo Concept'te 3 al 2 öde başladı. Mağazalarda...Daha Fazla

Mudo’da ve Mudo Concept’te 3 al 2 öde başladı.

Mağazalarda ve mudo.com.tr de geçerli olan kampanya;  tüm atkı, bere, şal ve eldiven, sonbahar/kış çorap, mobilya hariç Mudo Concept markalı ürünleri kapsamaktadır. Kampanya, aynı fatura üzerinde 3 ürün alımında geçerli olup indirim en ucuz ürüne uygulanır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak uygulanacaktır. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleşmemektedir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo % 50 Kış İndirimi

Fırsat 4 hafta kaldı
Mağazalarda ve Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; Sonbahar/Kış 2020 giyim ve...Daha Fazla

Mağazalarda ve Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; Sonbahar/Kış 2020 giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır.

Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.​

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Tüm Mobilyalarda % 50 İndirim + Tek Çekimde % 5 İndirim

Fırsat Süresiz
Mudo'dan alacağınız tüm mobilyalarda %50 indirim ve %5 tek çekim...Daha Fazla

Mudo’dan alacağınız tüm mobilyalarda %50 indirim ve %5 tek çekim indirimi sağlar.

nakit ve tek çekimde mobilya alışverişinde %5 ek indirim kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo 4500 TL Mobilya İndirimi – Çok Al Çok Kazan

Fırsat Süresiz
Mevcut indirimlere EK olarak 15.000 TL'ye 1.500 TL, 20.000 TL'ye 2.500...Daha Fazla

Mevcut indirimlere EK olarak 15.000 TL’ye 1.500 TL, 20.000 TL’ye 2.500 TL, 25.000 TL’ye 3.500 TL, 30.000 TL ve üzerine ise en fazla 4.500 TL indirim uygulanmaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. + tek çekimde EKSTRA %5 indirim ve ücretsiz teslimat!

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, tüm iç mekan ve dış mekan ürünlerini kapsamaktadır.

mobilya indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 30 Mudo Mobilya İndirimi + % 5 Tek Çekim – Ayın Yıldızları

Fırsat Süresiz
Mudo'da %30 mobilya indirimi başladı! Üstelik %5 tek çekim indirimi!Mudo.com.tr’de...Daha Fazla

Mudo’da %30 mobilya indirimi başladı! Üstelik %5 tek çekim indirimi!Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili mobilya ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

mobilya indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Moda Yeni Yıl 75₺ MaxiPuan Kampanyası! – İş Bankası Maximum

Fırsat 4 hafta kaldı
Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kitap,...Daha Fazla

Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kitap, züccaciye ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri ilk alışverişten sonraki 150 TL ve üzeri her alışverişe 15 TL, toplam 75 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç).
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 6 Ocak 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Ocak 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
Ek Koşullar: Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Modayı 30 TL MaxiPuan fırsatıyla takip et! – Maximum Genç

Fırsat 2 hafta kaldı
15 Kasım - 14 Aralık 2020 tarihleri arasında Maximum Genç...Daha Fazla

15 Kasım – 14 Aralık 2020 tarihleri arasında Maximum Genç kartınla seçili giyim firmalarından tek seferde yapacağın peşin veya taksitli 150 TL alışverişine 30 TL MaxiPuan!

MANGO KAFT TRUSPOLOASSN
H&M GREYDER UNDERARMOUR
ZARA YALI SPOR BARCİN
BERSHKA KORAYSPOR GAP
STRADIVARIUS LESCON LOFT
PULLANDBEAR E-FİNSPOR FLO
OYSHO BARCİN AYAKKABİDUNYASI
PENTİ DOGOSTORE CAMPER
MUDO REEBOK DEICHMANN
KOTON COLUMBİA OXXO
DEFACTO JIMMYKEY POLARIS
LCWAİKİKİ LITTLE BIG COLINS
MAVI DECATHLON MASSIMODUTTI

Nasıl Katılabilirim?

Maximum Mobil’deki Maximum Genç alanında yer alan ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklaman yeterli. Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman (alışverişinden önce veya sonra) yapabilirsin.

Kampanya; firmaların mağazalarında ve online alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler nedir? 

Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,

Ürün iptal ve iade işlemleri,

Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler,

Kampanyaya dâhil olmayan firmalarından yapılacak alışverişler ve

Farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Kazandığım Puanları Nasıl Kullanabilirim?                                                                                          

Kazanacağın MaxiPuan’lar 21 Aralık 2020 tarihinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. MaxiPuan’larını Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsin.

Kazandığım Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10 Ocak 2021’dir.

Kampanya Detayları Nedir?

Kampanya; Maximum Mobil’de 15 Kasım – 14 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olup, Maximum Genç kart sahiplerine özeldir.

Kampanyaya dahil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı.

Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir ve en fazla  30 TL MaxiPuan kazanabilir.

İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo 250 TL Alışverişe 50 TL İndirim – Burgan Bank

Fırsat 1 ay kaldı
Bu kampanya Burgan Bank A.Ş.(Burgan Bank) ve Mudo Satış Mağazaları...Daha Fazla
 • Bu kampanya Burgan Bank A.Ş.(Burgan Bank) ve Mudo Satış Mağazaları A.Ş. (Mudo) iş birliği ile düzenlenmektedir.
 • Kampanyadan kampanya tarihleri boyunca yeni Burgan Dijital müşterisi olan kişiler faydalanabilir.
 • Kampanyaya başvuru için, kampanya tarihleri arasında www.burgan.com.tr ana sayfasında yer alan ilgili kampanyadaki “MÜŞTERİ OL” butonuna tıklanarak, müşteri olma sürecinin tamamlanması gerekmektedir.
 • Müşteri olma işlemlerini tamamlayan müşterilere, kişiye özel oluşturulan indirim kodu 5 Aralık 2020 tarihine kadar başvuru anında verilen iletişim numarasına SMS olarak iletilir.
 • Kazanılan 50TL değerindeki indirim kodu 5 Aralık 2020 tarihine kadar www.mudo.com.tr adresinden yapılan yeni sezon giyim ve aksesuar alışverişlerde geçerlidir.
 • İndirim kodu 5 Aralık 2020 tarihine kadar kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacaktır.
 • Kampanyadan ilk 1000 başvuru yararlanabilir. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya durdurma yetkisi Burgan Bank’a aittir.
 • Bu kampanyadan her bir katılımcı, bir kez yararlanabilir.
 • Bu kampanya, başka kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez. Kupon kodu nakite çevrilemez.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Kampanya dönemi içerisinde indirim kodu kullanılarak gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda Mudo ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Burgan Bank sorumlu değildir.
 • Katılım koşullarını www.burgan.com.tr internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Burgan Bank ve Mudo, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kazanılan 50 TL indirim, yeni sezon giyim ve aksesuar alışverişlerinde geçerlidir.

burgan bank Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Giyim ve Kozmetik Harcamalarınıza, Paraf Mobil’e Özel 40 TL’ye Varan ParafPara! [Halk Bank]

Fırsat Süresi Doldu
5-24 Kasım 2020 tarihleri arasında giyim ve kozmetik sektöründe, Paraf...Daha Fazla
 • 5-24 Kasım 2020 tarihleri arasında giyim ve kozmetik sektöründe, Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız 125 TL ve üzeri ikinci harcamanıza 15 TL, dördüncü harcamanıza 25 TL, toplamda 40 ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklamak gerekmektedir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 40 TL’dir.
 • Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
 • Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

https://www.parafcard.com.tr/22761-market_ve_giyim_kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Her Şey İndirimde! – Ünlü Mudo İndirimi

Fırsat Süresiz
Kadın ve erkek giyimde şıklığı, ev - bahçe ürünlerinde kaliteyi...Daha Fazla

Kadın ve erkek giyimde şıklığı, ev – bahçe ürünlerinde kaliteyi yakalayacağınız ürünler ve tamamlayıcı aksesuarlar Mudo ile tek tık uzağınızda. Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; yeni sezon giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo 50₺ İndirim [Her 250₺’ye]

Fırsat Süresiz
Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya; İlkbahar/ Yaz 2020 giyim ve...Daha Fazla

Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya; İlkbahar/ Yaz 2020 giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak düşülecektir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Garage Sale % 50 – % 60 – % 70

Fırsat Süresiz
Mudo'ya efsane geri döndü sevgili indirim severler! NET %50, %60...Daha Fazla

Mudo’ya efsane geri döndü sevgili indirim severler! NET %50, %60 ve %70’lik Garage Sale indirilemleri tekrar sizlerle! Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; eski sezon seçili giyim ve aksesuar ürünlerinde geçerlidir. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL indirim!

Fırsat Süresiz
Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya; İlkbahar/ Yaz 2020 giyim ve...Daha Fazla

Mudo.com.tr de geçerli olan kampanya; İlkbahar/ Yaz 2020 giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler sepet sayfasında otomatik olarak düşülecektir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo % 80’e Varan Dip İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır....Daha Fazla

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. 75 TL ve Üzeri tüm giyim ve aksesuar ürünlerinde kargo ücretsizdir. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo % 50’ye Varan Yaz İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Mağazalarda ve Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili yeni sezon giyim...Daha Fazla

Mağazalarda ve Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya; seçili yeni sezon giyim ve aksesuar ürünlerini kapsamaktadır. İndirimler, mevcut fiyatlar üzerine yansıtılmıştır. Mudo, kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Concept’te Net % 25 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Her şey indirimde! Net %25 indirim kampanyası başlamıştır.
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo % 25 Koltuk İndirim Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Mudo'da koltuklarda şimdi %25 net indirim fırsatı başladı!
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Kadınlar Gününe Özel İndirimlere Ek sepette + % 15 İndirim kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Mudo sepette %15 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Concept 300₺ Alışverişe 30₺ Mudo Concept Bonus

Fırsat Süresi Doldu
BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Mudo Concept mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen...Daha Fazla

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Mudo Concept mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 300 TL üzeri alışverişlerde 50 TL Mudo Concept Bonus kazanılacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Tüm Aydınlatmalarda İndirimlere Ek Sepette % 20 İndirim

Fırsat Süresiz
Mudo'da Tüm Aydınlatmalarda İndirimlere Ek Sepette %20 İndirim Kampanyası Başladı!
Hemen Al
100% Başarılı

Yıllardır mağazalarımızda size vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden daha kolay ve hızlı yararlanabilmeniz için hazırladığımız sanal mağazamız size bir tık kadar yakın. Üstelik Mudo.com.tr‘den yapacağınız alışverişlerde, birçok kampanya, indirim ve ekstra hizmetten de yararlanabilirsiniz.

Bugün özgün mağazacılık anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Mudo, 1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda, 12 metrekarelik bir dükkânda doğdu. Köklü perakendecilik deneyimine ilk olarak hediyelik eşya, plak ve renkli fanila satışı ile başlayan Mudo, o yıllardaki global trendleri takip ederek dünya modasını yansıtan ürünlerini müşterileri ile buluşturdu. Yaptığı cesur ve yenilikçi girişimlerle Türkiye’de özellikle gençler arasında moda anlayışının gelişmesini sağlayan Mudo, 1967 yılında Türkiye’de ilk baskılı tişört satışını gerçekleştirmesi ile sektörde fark yaratan değişimlere öncü olmaya daha o tarihlerde başladı.

Mudo, gençliğin nerede olursa olsun kendine özgü bir giyim tarzına sahip olmaya başladığını Türkiye’de ilk fark eden marka oldu. 1970 yılında jean ve spor giyim ağırlıklı ürünlerin yer aldığı Erenköy Mudo Store mağazasının açılması, Mudo markası için önemli bir dönüm noktası oldu.

Mudo, mağazacılık alanındaki bu ilk deneyimiyle çağdaş ve kaliteli çizgisinin ilham kaynağını ortaya koydu.

Yenilik ve farklılık anlayışını sadece ürün gamı ile değil iletişim çalışmaları ile de ortaya koyan Mudo, 1980 yılında Türkiye’de billboardları reklam mecrası olarak kullanan ilk marka oldu. Yenilikte sınır tanımayan Mudo, o yıllarda ilk billboardlarını İstanbul Boğazı’nda motorlar aracılığı ile kullanmaya başlamıştı. Mudo, 80’li yıllarda gençlerin şık giyime yeniden yöneldiğini fark eden ilk marka olarak, 1987 yılında modern, rahat, kaliteye önem veren ve giyimine özen gösteren, 25 yaş üstü çalışan kadın ve erkeklere yönelik Mudo Collection markasını yarattı. Aynı yıl içerisinde, Türkiye’de ilk “garmentwash” (parça yıkama – parça boya) pantolonlar, Mudo mağazalarında satışa sunuldu. 90’lı yıllarda ise değişen trendlerle birlikte hazır giyimin tamamlayıcıları olan aksesuarlar önem kazanmaya başladı. Bu değişimi takip eden Mudo, Beyoğlu’nda Mudo Pera adı altında küçük bir aksesuar mağazası açtı. Mudo müşterisinin beğenisi ve desteğiyle gelişen bu girişimi, dünya üzerindeki tasarım trendlerini takip ederek ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak “Ev ve yaşam için her şey”i sunmayı ilke edinen yeni bir markaya, Mudo Concept’e dönüştürdü.

Bugün Mudo Concept müşterilerine iç ve dış mekan mobilyadan, aydınlatmaya, banyo, mutfak ürünlerinden, dekoratif&kişisel aksesuarlara ve ev tekstili ürün seçeneklerine kadar uzanan 38.000’in üzerinde çeşitle hizmet veriyor.

1994 yılında Türkiye’de alışveriş merkezi anlayışının gelişmesine öncülük eden Akmerkez’in açılması ile beraber Mudo, bu değişimin de farkına vararak hazır giyim ve dekorasyon ürünlerini tek bir çatı altında sunduğu ve “Dünya Burada” sloganı ile sağlamlaştırdığı ilk Mudo City mağazasını müşterileri ile buluşturdu. Mudo bugün kendisine ait 115 mağazası ve 26 ilde verdiği hizmetle perakendenin öncü firması olarak yoluna devam ediyor.

VİZYON / MİSYON

Misyonumuz: Daima günceli yakalamak; müşterilerimizin yalnızca şu anki isteklerine değil gelecekte ne isteyeceklerine de odaklanmak; zevkli, ulaşılabilir ve kaliteli ürünler sunarak özdekine kıymet veren bir yol arkadaşı olmaktır.

Vizyonumuz: Keşfettiğimiz coğrafyalarda yer alan müşterilerimizin tercih ettiği ilk üç marka arasında yer almak ve her evde en az bir Mudo ürününün bulunmasını sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık

Tüm süreçlerimizi müşteri mutluluğunu esas alarak yönetir ve müşterilerimize fayda sağlamak için çalışırız. Her zaman kibar, sıcak ve güler yüzlü davranırız.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizi en iyi şekilde anlamaya çalışırız. Onların ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verecek en uygun çözümleri üretiriz.

Takım Çalışması

Başarının ekip çalışmasının ürünü olduğuna inanır ve takım ruhuna değer veririz. Birbirimize karşı saygılı, dürüst ve içten davranırız.

Adanmışlık

İşimizi yalnızca mesleğimiz değil aynı zamanda tutkumuz olarak görürüz. Yaptığımız işin sorumluluğunu alırız, gerektiğinde inisiyatif kullanırız.

Yenilikçilik

Olaylara farklı bakış açıları ile yaklaşarak işimizi daha iyi yapmak, kendimizi ve ekibimizi geliştirmek için çalışırız.