Mudo Ücretsiz Kargo Kodu

Kod Süresiz
Mudo'dan yapacağınız alışverişlerde alt limitsiz ücretsiz kargo sağlar.
C5268908 Kodu Aç 
100% Başarılı

Mudo Tüm Kampanya ve İndirimleri

Fırsat Süresiz
Mudo'nun güncel kampanya ve indirimlerine buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo 300₺ Alışverişe 50₺ BONUS (GarantiPay)

Fırsat Süresiz
www.mudo.com.tr den yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde GarantiPay ile...Daha Fazla

www.mudo.com.tr den yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde GarantiPay ile ödemenizi yaparak kazanırsınız. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Concept’te Net % 25 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Her şey indirimde! Net %25 indirim kampanyası başlamıştır.
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo % 25 Koltuk İndirim Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Mudo'da koltuklarda şimdi %25 net indirim fırsatı başladı!
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Kadınlar Gününe Özel İndirimlere Ek sepette + % 15 İndirim kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Mudo sepette %15 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo’da En Uzun Hafta Sonuna Özel Tüm İndirimlere Ek % 20 İndirim + Ücretsiz Kargo

Fırsat Süresi Doldu
Mudo'da En Uzun Hafta Sonuna Özel Tüm İndirimlere Ek %20...Daha Fazla

Mudo’da En Uzun Hafta Sonuna Özel Tüm İndirimlere Ek %20 İndirim + Ücretsiz Kargo Fırsatı sizleri bekliyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Concept 300₺ Alışverişe 30₺ Mudo Concept Bonus

Fırsat Süresi Doldu
BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Mudo Concept mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen...Daha Fazla

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Mudo Concept mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 300 TL üzeri alışverişlerde 50 TL Mudo Concept Bonus kazanılacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo 3000 TL Mobilya İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Mevcut indirimlere EK olarak 10000₺ ve üzeri Mudo Mobilya alışverişlerine...Daha Fazla

Mevcut indirimlere EK olarak 10000₺ ve üzeri Mudo Mobilya alışverişlerine 1000₺, 15000₺ ve üzeri alışverişlere 2000₺, 20000₺ ve üzeri alışverişlere 3000₺ indirim + tek çekimde EKSTRA %10 indirim ve ücretsiz teslimat! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Tüm Aydınlatmalarda İndirimlere Ek Sepette % 20 İndirim

Fırsat Süresiz
Mudo'da Tüm Aydınlatmalarda İndirimlere Ek Sepette %20 İndirim Kampanyası Başladı!
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo % 50’ye Varan Sonbahar İndirimi

Fırsat Süresiz
Mudo'da %50'ye Varan Sonbahar İndirimi Başladı!
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Tüm Dekoratif Ürün ve Kırlentlerde 2.Ürüne % 40 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili dekoratif ürünlerde ve kırlentlerde, sepete...Daha Fazla

mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, seçili dekoratif ürünlerde ve kırlentlerde, sepete eklediğiniz 2. ürüne ek %40 indirim avantajı sunar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Bahar İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Mudo'dan yapacağınız yeni sezon ürün alışverişinde indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Tüm Mobilyalarda % 10 KDV İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Mudo.com.tr de yaptığınız alışverişlerinizde sepette ek %10 indirim uygulanmaktadır.
Hemen Al
100% Başarılı

Mudo Paraf İle Yapacağınız 300₺ Üzeri Alışverişe 50₺ Parafpara

Fırsat Süresi Doldu
mudo.com.tr’de Paraf kart ile yapılacak giyim, mobilya aksesuar ve ev...Daha Fazla

mudo.com.tr’de Paraf kart ile yapılacak giyim, mobilya aksesuar ve ev dekorasyon ürünlerinde 300 TL üzeri ilk alışverişlerde 50 TL parafpara kazanma imkanı sunuyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Yıllardır mağazalarımızda size vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden daha kolay ve hızlı yararlanabilmeniz için hazırladığımız sanal mağazamız size bir tık kadar yakın. Üstelik Mudo.com.tr‘den yapacağınız alışverişlerde, birçok kampanya, indirim ve ekstra hizmetten de yararlanabilirsiniz.

Bugün özgün mağazacılık anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Mudo, 1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda, 12 metrekarelik bir dükkânda doğdu. Köklü perakendecilik deneyimine ilk olarak hediyelik eşya, plak ve renkli fanila satışı ile başlayan Mudo, o yıllardaki global trendleri takip ederek dünya modasını yansıtan ürünlerini müşterileri ile buluşturdu. Yaptığı cesur ve yenilikçi girişimlerle Türkiye’de özellikle gençler arasında moda anlayışının gelişmesini sağlayan Mudo, 1967 yılında Türkiye’de ilk baskılı tişört satışını gerçekleştirmesi ile sektörde fark yaratan değişimlere öncü olmaya daha o tarihlerde başladı.

Mudo, gençliğin nerede olursa olsun kendine özgü bir giyim tarzına sahip olmaya başladığını Türkiye’de ilk fark eden marka oldu. 1970 yılında jean ve spor giyim ağırlıklı ürünlerin yer aldığı Erenköy Mudo Store mağazasının açılması, Mudo markası için önemli bir dönüm noktası oldu.

Mudo, mağazacılık alanındaki bu ilk deneyimiyle çağdaş ve kaliteli çizgisinin ilham kaynağını ortaya koydu.

Yenilik ve farklılık anlayışını sadece ürün gamı ile değil iletişim çalışmaları ile de ortaya koyan Mudo, 1980 yılında Türkiye’de billboardları reklam mecrası olarak kullanan ilk marka oldu. Yenilikte sınır tanımayan Mudo, o yıllarda ilk billboardlarını İstanbul Boğazı’nda motorlar aracılığı ile kullanmaya başlamıştı. Mudo, 80’li yıllarda gençlerin şık giyime yeniden yöneldiğini fark eden ilk marka olarak, 1987 yılında modern, rahat, kaliteye önem veren ve giyimine özen gösteren, 25 yaş üstü çalışan kadın ve erkeklere yönelik Mudo Collection markasını yarattı. Aynı yıl içerisinde, Türkiye’de ilk “garmentwash” (parça yıkama – parça boya) pantolonlar, Mudo mağazalarında satışa sunuldu. 90’lı yıllarda ise değişen trendlerle birlikte hazır giyimin tamamlayıcıları olan aksesuarlar önem kazanmaya başladı. Bu değişimi takip eden Mudo, Beyoğlu’nda Mudo Pera adı altında küçük bir aksesuar mağazası açtı. Mudo müşterisinin beğenisi ve desteğiyle gelişen bu girişimi, dünya üzerindeki tasarım trendlerini takip ederek ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak “Ev ve yaşam için her şey”i sunmayı ilke edinen yeni bir markaya, Mudo Concept’e dönüştürdü.

Bugün Mudo Concept müşterilerine iç ve dış mekan mobilyadan, aydınlatmaya, banyo, mutfak ürünlerinden, dekoratif&kişisel aksesuarlara ve ev tekstili ürün seçeneklerine kadar uzanan 38.000’in üzerinde çeşitle hizmet veriyor.

1994 yılında Türkiye’de alışveriş merkezi anlayışının gelişmesine öncülük eden Akmerkez’in açılması ile beraber Mudo, bu değişimin de farkına vararak hazır giyim ve dekorasyon ürünlerini tek bir çatı altında sunduğu ve “Dünya Burada” sloganı ile sağlamlaştırdığı ilk Mudo City mağazasını müşterileri ile buluşturdu. Mudo bugün kendisine ait 115 mağazası ve 26 ilde verdiği hizmetle perakendenin öncü firması olarak yoluna devam ediyor.

VİZYON / MİSYON

Misyonumuz: Daima günceli yakalamak; müşterilerimizin yalnızca şu anki isteklerine değil gelecekte ne isteyeceklerine de odaklanmak; zevkli, ulaşılabilir ve kaliteli ürünler sunarak özdekine kıymet veren bir yol arkadaşı olmaktır.

Vizyonumuz: Keşfettiğimiz coğrafyalarda yer alan müşterilerimizin tercih ettiği ilk üç marka arasında yer almak ve her evde en az bir Mudo ürününün bulunmasını sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık

Tüm süreçlerimizi müşteri mutluluğunu esas alarak yönetir ve müşterilerimize fayda sağlamak için çalışırız. Her zaman kibar, sıcak ve güler yüzlü davranırız.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizi en iyi şekilde anlamaya çalışırız. Onların ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verecek en uygun çözümleri üretiriz.

Takım Çalışması

Başarının ekip çalışmasının ürünü olduğuna inanır ve takım ruhuna değer veririz. Birbirimize karşı saygılı, dürüst ve içten davranırız.

Adanmışlık

İşimizi yalnızca mesleğimiz değil aynı zamanda tutkumuz olarak görürüz. Yaptığımız işin sorumluluğunu alırız, gerektiğinde inisiyatif kullanırız.

Yenilikçilik

Olaylara farklı bakış açıları ile yaklaşarak işimizi daha iyi yapmak, kendimizi ve ekibimizi geliştirmek için çalışırız.