Mudo % 10 İndirim Kodu – Doğum Günü

Kod Süresiz
Mudo'da doğum gününüze özel %10 indirim sağlar! Alternatif: AB5F2BFF...Daha Fazla

Mudo’da doğum gününüze özel %10 indirim sağlar! Alternatif: AB5F2BFF


Daha Az

A42669C2 Kodu Aç 
98% Başarılı

% 15 Mudo İndirim Kuponu Kodu – Tüm Mobilyalarda Geçerli

Kod Süresiz
Moda ve mobilyanın kesişim noktası Mudo, 3 ve üzeri üründe...Daha Fazla

Moda ve mobilyanın kesişim noktası Mudo, 3 ve üzeri üründe %15 indirim kuponu ve tüm mobilyalarda indirim sunuyor. https://www.mudo.com.tr/tum-mobilyalarda-indirim/

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, tüm iç mekan ve dış mekan ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya 2 ürün alımına %10, 3 ve üzeri alımlarda %15 indirim uygulanmaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir.
İndirim Kodları :
2 Ürün Alımına %10 İndirim Kodu: 2YE10IND
3 Ürün Alımına %15 İndirim Kodu :3E15IND

tüm mobilyalarda indirim Daha Az

3E15IND Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Mudo Kupon Kodu – Tüm Mobilyalarda Kazandıran İndirim

Kod Süresiz
Mudo.com.tr'de tüm mobilyalarda geçerli indirim kampanyası başladı. 2 ürün alımında...Daha Fazla

Mudo.com.tr’de tüm mobilyalarda geçerli indirim kampanyası başladı. 2 ürün alımında geçerli %10 Mudo indirim kodu! https://www.mudo.com.tr/tum-mobilyalarda-indirim/

Mudo.com.tr’de geçerli olan kampanya, tüm iç mekan ve dış mekan ürünlerini kapsamaktadır. Kampanya 2 ürün alımına %10, 3 ve üzeri alımlarda %15 indirim uygulanmaktadır. İndirimler, sepet sayfasında otomatik olarak düşecektir.
İndirim Kodları :
2 Ürün Alımına %10 İndirim Kodu: 2YE10IND
3 Ürün Alımına %15 İndirim Kodu :3E15IND

tüm mobilyalarda indirim Daha Az

2YE10IND Kodu Aç 
100% Başarılı

Mudo Ücretsiz Kargo Kodu

Kod Süresiz
Mudo'dan yapacağınız alışverişlerde alt limitsiz ücretsiz kargo sağlar. Açılan kodu...Daha Fazla

Mudo’dan yapacağınız alışverişlerde alt limitsiz ücretsiz kargo sağlar. Açılan kodu kullanarak alt limitsiz bütün alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz!
C5268908 Daha Az

7B4C9D13 Kodu Aç 
100% Başarılı

Mudo Plaj Ürünlerinde 200₺ ve Üzeri Alışverişe 20₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Mudo'dan yapacağınız 200₺ ve üzeri plaj alışverişlerinde 20₺ indirim sağlar....Daha Fazla
PLAJ20 Kodu Aç 
100% Başarılı

MUDO, Parakende satış sektörünün öncü ve en önemli firmalarındandır. Ev, Yaşam ürünlerinden Giyim’e kadar bir çok ihtiyaca çözüm olan MUDO, online kısımda da kalitesiyle devam etmektedir.

Mudo olarak, 100’ü aşan mağazamız ve 2.000’in üzerinde çalışanımız ile dünya modasını ve trendlerini 1964’ten bu yana Türk tüketicisi ile buluşturmaktayız. Müşterilerimize yılın her dönemi sunduğumuz çeşitli fırsat ve indirim avantajları ile mağazacılık anlayışına farklı bir bakış açısı getiren Mudo olarak, bu faaliyetleri internet ortamında da sunuyoruz.

Yıllardır mağazalarımızda size vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden daha kolay ve hızlı yararlanabilmeniz için hazırladığımız sanal mağazamız size bir tık kadar yakın. Üstelik Mudo.com.tr‘den yapacağınız alışverişlerde, birçok kampanya, indirim ve ekstra hizmetten de yararlanabilirsiniz.

Bugün özgün mağazacılık anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Mudo, 1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda, 12 metrekarelik bir dükkânda doğdu. Köklü perakendecilik deneyimine ilk olarak hediyelik eşya, plak ve renkli fanila satışı ile başlayan Mudo, o yıllardaki global trendleri takip ederek dünya modasını yansıtan ürünlerini müşterileri ile buluşturdu. Yaptığı cesur ve yenilikçi girişimlerle Türkiye’de özellikle gençler arasında moda anlayışının gelişmesini sağlayan Mudo, 1967 yılında Türkiye’de ilk baskılı tişört satışını gerçekleştirmesi ile sektörde fark yaratan değişimlere öncü olmaya daha o tarihlerde başladı.

Markanın adı kurucuları olan Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün’ün isimlerinin ilk hecelerinden esinlenilerek oluşturulmuştur.

Mudo, gençliğin nerede olursa olsun kendine özgü bir giyim tarzına sahip olmaya başladığını Türkiye’de ilk fark eden marka oldu. 1970 yılında jean ve spor giyim ağırlıklı ürünlerin yer aldığı Erenköy Mudo Store mağazasının açılması, Mudo markası için önemli bir dönüm noktası oldu.

Mudo, mağazacılık alanındaki bu ilk deneyimiyle çağdaş ve kaliteli çizgisinin ilham kaynağını ortaya koydu.

Yenilik ve farklılık anlayışını sadece ürün gamı ile değil iletişim çalışmaları ile de ortaya koyan Mudo, 1980 yılında Türkiye’de billboardları reklam mecrası olarak kullanan ilk marka oldu. Yenilikte sınır tanımayan Mudo, o yıllarda ilk billboardlarını İstanbul Boğazı’nda motorlar aracılığı ile kullanmaya başlamıştı. Mudo, 80’li yıllarda gençlerin şık giyime yeniden yöneldiğini fark eden ilk marka olarak, 1987 yılında modern, rahat, kaliteye önem veren ve giyimine özen gösteren, 25 yaş üstü çalışan kadın ve erkeklere yönelik Mudo Collection markasını yarattı. Aynı yıl içerisinde, Türkiye’de ilk “garmentwash” (parça yıkama – parça boya) pantolonlar, Mudo mağazalarında satışa sunuldu. 90’lı yıllarda ise değişen trendlerle birlikte hazır giyimin tamamlayıcıları olan aksesuarlar önem kazanmaya başladı. Bu değişimi takip eden Mudo, Beyoğlu’nda Mudo Pera adı altında küçük bir aksesuar mağazası açtı. Mudo müşterisinin beğenisi ve desteğiyle gelişen bu girişimi, dünya üzerindeki tasarım trendlerini takip ederek ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak “Ev ve yaşam için her şey”i sunmayı ilke edinen yeni bir markaya, Mudo Concept’e dönüştürdü.

Bugün Mudo Concept müşterilerine iç ve dış mekan mobilyadan, aydınlatmaya, banyo, mutfak ürünlerinden, dekoratif&kişisel aksesuarlara ve ev tekstili ürün seçeneklerine kadar uzanan 38.000’in üzerinde çeşitle hizmet veriyor.

1994 yılında Türkiye’de alışveriş merkezi anlayışının gelişmesine öncülük eden Akmerkez’in açılması ile beraber Mudo, bu değişimin de farkına vararak hazır giyim ve dekorasyon ürünlerini tek bir çatı altında sunduğu ve “Dünya Burada” sloganı ile sağlamlaştırdığı ilk Mudo City mağazasını müşterileri ile buluşturdu. Mudo bugün kendisine ait 115 mağazası ve 26 ilde verdiği hizmetle perakendenin öncü firması olarak yoluna devam ediyor.

MUDO indirim kodu bulmanın en kolay yolu KUPONLA.COM Mudo 1964 yılında kurulmuş ve 1970’lerde genç giyim keşfedilerek kot ve spor giyim kategorisine eklenmiştir. 1990’lı yıllarda 25 yaş ve üstü erkekler ve kadınlar için Mudo Collection markasını yaratan marka, modern ve rahat, kıyafetlerinin kalitesine ve bakımına değer veren ve kıyafetlerini tamamlayan aksesuarlar ekleyenler için Mudo Collection markasını yarattı. 2000’li yıllarda mağazalarında “Her şey aile ve yaşam için” sloganını somutlaştırdı. Bugün 40.000 kadar çeşidi olan bir dükkan ve mudo.com.tr kupon ile sitesinden satılmaktadır. 8 adet iç giyim, mont, kadın ve erkek mont, aksesuar (ayakkabı, çanta, kemer, takı, şapka, çorap), çocuk, mobilya (oturma, yemek yeme, çalışma, yatak takımı ve ek mobilya.), aydınlatma, mutfak , Banyo, ev dekorasyonu, dekorasyon, bahçe kategorisi. Mudo Outlet menüsünde indirimli ürünleri bulunur. Mudo indirim kuponu ve haftanın favori ürünleri de sayfada. “Online Destek” bölümünde ekrana bırakılan mesaj ve yorumlar için müşteri hizmetleri temsilcisi, siteyi ziyaret ederken ve alışveriş yaparken aklınıza gelen soru ve sorulara en kısa sürede cevap verecektir. Web sitesine kayıt olarak, markayı sosyal medya sayfalarınızdan takip ederken olası tüm avantaj ve Mudo promosyon kodu fırstlarından anında haberdar olabilirsiniz. Güvenli alışveriş için kapıda nakit ya da kredi kartı ve kredi kartlarını site üzerinden kullanabilirsiniz. Mudo.com.tr üyesi olarak kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Mudo blog sayfasında moda severler en son moda hakkında bilgi alabilir ve moda ipuçlarını okuyabilir. Buna ek olarak, son zamanlarda birçok kişi web sitesinde satın alınabilen ve hediye olarak gönderilebilen Mudo hediye kartlarını sundu.

VİZYON / MİSYON

Misyonumuz: Daima günceli yakalamak; müşterilerimizin yalnızca şu anki isteklerine değil gelecekte ne isteyeceklerine de odaklanmak; zevkli, ulaşılabilir ve kaliteli ürünler sunarak özdekine kıymet veren bir yol arkadaşı olmaktır.

Vizyonumuz: Keşfettiğimiz coğrafyalarda yer alan müşterilerimizin tercih ettiği ilk üç marka arasında yer almak ve her evde en az bir Mudo ürününün bulunmasını sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık

Tüm süreçlerimizi müşteri mutluluğunu esas alarak yönetir ve müşterilerimize fayda sağlamak için çalışırız. Her zaman kibar, sıcak ve güler yüzlü davranırız.

Çözüm Odaklılık

Müşterilerimizi en iyi şekilde anlamaya çalışırız. Onların ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt verecek en uygun çözümleri üretiriz.

Takım Çalışması

Başarının ekip çalışmasının ürünü olduğuna inanır ve takım ruhuna değer veririz. Birbirimize karşı saygılı, dürüst ve içten davranırız.

Adanmışlık

İşimizi yalnızca mesleğimiz değil aynı zamanda tutkumuz olarak görürüz. Yaptığımız işin sorumluluğunu alırız, gerektiğinde inisiyatif kullanırız.

Yenilikçilik

Olaylara farklı bakış açıları ile yaklaşarak işimizi daha iyi yapmak, kendimizi ve ekibimizi geliştirmek için çalışırız.
OFİS

Pazartesi – Cuma: 9.00 – 18.00

Resmi tatillerde kapalıdır.

Mudo Merkez,
Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi
Bahçeler Sokak No:10 34394
Şişli / İSTANBUL

Mudo Concept Tuzla,
İstanbul Deri Organize San.
Bölgesi Gelişme Alanı Y-22 Özel
Parsel Tuzla / İstanbul

MUDO MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Mudo mağazaları, markaları, ürünleri ve online alışveriş ile ilgili her türlü soru, şikayet ve önerileriniz için haftaiçi ve haftasonu 09:00 – 20:00 saatleri arasında çağrı merkezimiz üzerinden veya e-mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
444 MUDO
444 68 36 


🟩 Mudo indirim kodu Ağustos 2022
🏷️ Mudo indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Mudo indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Mudo kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Mudo promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.