% 15 Nays Kart Market Alışverişi Ramazan İndirimi Kazan! [A101, BİM, CarrefourSA, Migros]

Fırsat Süresiz
Ramazan'da Market Alışverişlerinde %15 Hediye Para Kazan! Nays’tan Ramazan’da gümbür...Daha Fazla

Ramazan’da Market Alışverişlerinde %15 Hediye Para Kazan! Nays’tan Ramazan’da gümbür gümbür kampanya! Ramazan alışverişlerini seçili süpermarketlerde Nays Kart’ınla yap, %15 hediye para kazan.

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla!

Nays ile Ramazan Alışverişlerinde Nasıl Hediye Para Kazanabilirim?

 • Kampanya 11 Mart – 15 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel A101, BİM, CarrefourSA ve Migros marketlerinden yapılacak alışverişler için %15 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası seçili marketlerin online uygulamalarında Nays Kart bilgileri ile yapılan veya kasadaki POS cihazlarından karekod ya da temassız ödeme ile tamamlanan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının A101, BİM, CarrefourSA ve Migros marketlerinden faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 500 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Marketlerin cüzdan uygulamaları üzerinden yapılan harcamalar ile Nays Kart ile cüzdan uygulamalarına yapılan yüklemeler kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan hediye paralar müşterinin Nays Kart’ına 3 iş günü içerisinde yatırılacak olup alışveriş işleminin iptal veya iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • Karekod okutularak ya da temassız ödeme ile yapılan market alışverişleri, Karekod ve Temassız Ödeme %5 Hediye Para Kampanyası’na dahil değildir. Market kampanyası Karekod ve Temassız Ödeme kampanyası ile birleştirilemez.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Nays Ramazan kampanyasından nasıl faydalanabilirim?

 • Kampanya döneminde Nays Kart ile A101, BİM, CarrefourSA ve Migros marketlerinden yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişler için %15 hediye para kazanabilirsin. Hediye para kampanyası seçili marketlerin online uygulamalarında Nays Kart bilgileri ile yapılan veya kasadaki POS cihazlarından karekod ya da temassız ödeme ile tamamlanan alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında maksimum ne kadar hediye para kazanabilirim?

 • Nays üzerinden yapacağın market alışverişlerinde, kampanya dönemi boyunca maksimum 200 TL hediye para kazanabilirsin.

ramazanda market alışverişlerine hediye nakit para kazanramazanda market alışverişlerine hediye nakit para kazan

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/ramazan-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Market Alışverişine Nays Kart’la % 10 İndirim Kazan! [A101, BİM, CarrefourSA, Migros]

Fırsat Süresiz
Market Alışverişlerinde Nays'ı Kullan, %10 Hediye Para Kazan! Seçili süpermarketlerde...Daha Fazla

Market Alışverişlerinde Nays’ı Kullan, %10 Hediye Para Kazan! Seçili süpermarketlerde Nays ile online ya da kasada yapacağın 200 TL ve üzeri alışverişlerde %10 hediye para.

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 2500₺ Alışverişe 250TL indirim yapıyor, her alışverişinize %10 hediye para iadesi. 

 • Kampanya 1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel A101, BİM, CarrefourSA ve Migros Marketlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası seçili marketlerin internet sitelerinde ve online uygulamalarında Nays Kart bilgileri ile yapılan ve kasadaki POS cihazlarından karekod okutarak ya da temassız ödeme ile tamamlanan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının A101, BİM, CarrefourSA ve Migros Marketlerinden faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının aynı marka ya da farklı markalardan faydalanabileceği hediye para tutarı aylık toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 200 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • Karekod okutularak ya da temassız ödeme ile yapılan market alışverişleri, Karekod ve Temassız Ödeme %5 Hediye Para Kampanyası‘na dahil değildir. Market kampanyası Karekod ve Temassız Ödeme kampanyası ile birleştirilemez.
 • Marketlerin cüzdan uygulamalarına yapılan yüklemeler kampanyaya dahil değildir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/market-alisverisi

ramazan market kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili marketlerin web siteleri ve mobil uygulamalarından yapacağın alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgilerini girmen yeterli.

Marketlerde yapacağın karekod ödemelerde; karekod oluşturabilen POS cihazlarındaki karekodu telefonun ile okutarak ödemeni tamamlayabilirsin. Temassız ödemelerde ise telefonunu POS cihazına yaklaştırman yeterli.

Karekod ödemenin nasıl yapılacağı ile ilgili Karekod Ödeme sayfamıza, Temassız ödemenin nasıl yapılacağı ile ilgili Temassız Ödeme sayfamıza göz atabilirsin

Ödeme yapmadan önce Temassız Ödeme ya da Karekod Ödeme’nin geçerli olup olmadığını kasadaki görevliye sormayı unutma.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm markaların tüm platformlarından toplamda 250 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; A101’deki alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında BİM, CarrefourSA ve Migros’tan en fazla 200 TL kazanılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

Fiziki ödeme yöntemleri her markette geçerli mi?
Karekod okutarak ödeme yapabilmen için market kasalarında bulunan POS cihazlarının karekod oluşturma özelliğine sahip olması gerekir. Ödeme yapmadan önce kasadaki görevliye karekod ile ödeme yapmak istediğini belirtmelisin.

Temassız ödeme ile alışverişini tamamlayabilmen için temassız ödeme kabul eden POS cihazının olması, Nays Kart’ının temassız ödemelere açık olması ve telefonunda ödeme yöntemi olarak Nays’ın seçili olması gerekir.

market alışverişlerine nakit iade/cashback kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Nays Kart Sevgililer Günü Hediye Para Kazan [Amazon, Trendyol, Hepsiburada, n11, Pazarama, Çiçeksepeti]

Fırsat Süresi Doldu
Sevgililer Günü Alışverişine %20 Hediye Para Kazan! Ona sevgini Nays’la...Daha Fazla

Sevgililer Günü Alışverişine %20 Hediye Para Kazan!

Ona sevgini Nays’la göster! 5-14 Şubat 2024 tarihleri arasında e-ticaret, giyim ve kozmetik sektörlerinden yapacağın 300 TL ve üzeri her alışverişinde %20 hediye para fırsatı seni bekliyor.

Sevgililer Günü Kampanyası ile Nasıl Hediye Para Kazanabilirim?

 • Kampanya 5-14 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel, 300 TL ve üzeri her e-ticaret, giyim ve kozmetik alışverişleri için %20 hediye para tanımlanacaktır.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının e-ticaret, giyim ve kozmetik alışverişlerinde faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 250 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanya QR kod okutarak, temassız veya online alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 300 TL ve üzeri olması gerekir.
 • E-ticaret harcamalarına Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağınız alışverişler dahildir. E-ticaret platformlarından yapılan market, cüzdan ödemeleri, altın, yemek siparişi, seyahat/tatil, şans oyunları vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Trendyolmilla ve DeFacto online kanalları ile Flo mağazaları ve online kanalları aracılığıyla yapılan giyim alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden, internet sitelerinden ve uygulamalardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olup, farklı ürün kategorilerinde de satış yapan internet siteleri ve uygulamalardan yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde nakit olarak Nays hesaba geçecek olup alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/sevgililer-gunu-hediye-para

kozmetik, giyim, e-ticaret alışverişine nakit hediye para Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyolmilla’da Nays Kart’la Öde, % 10 Hediye Para Kazan! [100TL’YE KADAR İNDİRİM!]

Fırsat Süresiz
Trendyolmilla Alışverişlerinde %10 Hediye Para Kazan! Sezonun en iyi parçalarını...Daha Fazla

Trendyolmilla Alışverişlerinde %10 Hediye Para Kazan! Sezonun en iyi parçalarını kaçırma, tarzını Trendyolmilla ile tamamla! Üstelik Trendyolmilla alışverişlerinde Nays Kart’ınla %10 hediye para fırsatı da seni bekliyor!

Nays ile Trendyolmilla Alışverişlerinde Nasıl Hediye Para Kazanırsın?

 • Kampanya 26 Ocak -29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel, Trendyolmilla mobil uygulamasından yapılacak her 500 TL ve üzeri alışverişte %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Minimum harcama tutarı, tek bir kategoriden tek bir alışverişte tamamlanabileceği gibi farklı kategorilerden yapılacak işlemlerle de tamamlanabilir.
 • Kampanya süresi boyunca bir kullanıcı en fazla 100 TL hediye para kazanabilir.
 • Kazanılan hediye paralar müşterinin Nays Kart’ına 3 iş günü içerisinde yatırılacak olup alışveriş işleminin iptal veya iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • Trendyolmilla ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/trendyolmilla

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol’da Nays Kart’la Ödeme Yap, % 10 Hediye Para Kazan! [150TL’YE KADAR İNDİRİM!]

Fırsat Süresiz
Trendyol'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %10 hediye iade para kazan....Daha Fazla

Trendyol’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %10 hediye iade para kazan. Trendyol’daki favorilerini Nays Kart’ınla eritmeye başla! Yapacağın tüm alışverişlerde Nays kartını kullan, %10 indirim kazan! Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 2500TL Alışverişe 250TL indirim yapıyor, her alışverişinize anında %10 sepette fiyat düşüyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal. Ödeme yaparken cüzdan yerine kartla öde’yi seçmeniz lazım indirim düşmesi için.

Pazarama, Hepsiburada, Trendyol, n11, Çiçeksepeti ve Morhipo platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %10 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 200 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 150 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına uygulamada yer alan “Kampanyalar” sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi


Eski kampanya: İndirim sepette anlık düşmektedir.

• Kampanya 13 Ağustos 2022 – 13 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
• Kampanya kapsamında Trendyol’da Nays Kart ile yapılan alışverişlerde anında %10 indirim uygulanacaktır.
• Kampanya yalnızca Nays Kart ile Trendyol’da yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
• Nays’a özel %10 indirim kampanyası altın, dijital ürün ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.
• Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının faydalanabileceği indirim tutarı en fazla 500 TL ile sınırlandırılmıştır.
• Bu kampanya, trendyol.com’da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
• Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
• Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda kullanıcı tarafından ödenen tutar ücret iadesine tabi tutulur.
• Alışveriş faturalarına KDV dahildir.
• Trendyol ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
• Kampanya Trendyol uygulaması içinde bulunan Hızlı Market, Yemek ve Dolap’ta geçerli değildir.

Trendyol indiriminden nasıl faydalanabilirim?
Nays Kart’ın ile Trendyol’dan e-ticaret alanında yapacağın alışverişlerde indirimden faydalanabilirsin. Trendyol uygulamasındaki Nays Kart ile ilk ödemende sırasıyla “Kart İle Öde” > “Başka Kartla Öde” sekmesinden Nays Kart bilgi girişi yapılır ve ödeme gerçekleştirilir. Sonraki işlemlerde Nays Kart bilgilerini tekrar girmemek için kayıtlı kartlarına Nays Kart’ını kaydedebilirsin.

Trendyol Cüzdan ile ödemelerimde Nays indiriminden faydalanabilir miyim?
Hayır, Trendyol cüzdan ödemelerinde Nays indirimi geçerli değildir. Ödeme aşamasında Kart ile Öde seçeneği tıklanmalıdır.

Trendyol indirimi hangi alanlarda geçerlidir?
Nays Kart ile yapılan Trendyol Yemek, Trendyol Hızlı Market ve Dolap dışındaki Trendyol alışverişlerinde Nays indirimi geçerlidir. Nays’a özel indirim sepetteki diğer indirimlerle birleştirilemez.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/trendyol

Trendyol Alışverişlerinde %10 İndirim Kazan! Alışverişlerinde Nays Kart’ını kullan, anında %10 daha az öde.

Daha Az

Hemen Al
59% Başarılı

N11’de Nays Kart’la Öde % 10 İndirim Kazan! [150TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
N11'de Nays Kart'ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. n11 Alışverişlerinde...Daha Fazla

N11’de Nays Kart’ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. n11 Alışverişlerinde Hediye Para Fırsatı! Alışveriş deyince akan sular duruyorsa sana güzel bir fırsat daha sunalım istedik. n11’de Hediye Para fırsatımız artık seninle!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 2500TL Alışverişe 250TL indirim yapıyor, her alışverişinize anında %10 sepette fiyat düşüyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal. Ödeme yaparken cüzdan yerine kartla öde’yi seçmeniz lazım indirim düşmesi için.

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 200 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 150 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına uygulamada yer alan “Kampanyalar” sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/n11

e ticaret alışverişlerinde nakit iade kampanyası

n11 Alışverişlerinde Hediye Para Fırsatı! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada’da Nays Kart’la Öde % 10 İndirim Kazan! [150TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Hepsiburada'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. Hepsiburada Alışverişlerinde...Daha Fazla

Hepsiburada’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. Hepsiburada Alışverişlerinde %10 Hediye Para Fırsatı! Kış geliyor… Eldiven mi lazım yoksa ısıtıcı mı; sıcak su torbası da olur, şık bir kazak da. Artık Hepsiburada alışverişlerinde Nays yanında!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 2000TL Alışverişe 200TL indirim yapıyor, her alışverişinize anında %10 sepette fiyat düşüyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal. Ödeme yaparken cüzdan yerine kartla öde’yi seçmeniz lazım indirim düşmesi için.

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 200 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 150 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına uygulamada yer alan “Kampanyalar” sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret kampanyası

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/hepsiburada

Hepsiburada Alışverişlerinde %10 Hediye Para Fırsatı! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon’da Nays Kart’la Öde % 10 İndirim Kazan! [150TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Amazon'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %10 hediye iade para kazan. ...Daha Fazla

Amazon’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %10 hediye iade para kazan.  Yapacağın tüm alışverişlerde Nays kartını kullan, %10 indirim kazan! E-ticaret Platformlarında %10 Hediye Para Kazan!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1500TL Alışverişe 150TL indirim yapıyor, her alışverişinize %10 hediye para geliyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal.

E-ticaret Platformlarında %10 Hediye Para Kazan! Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %10 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Amazon'dan alışverişini yap anında nakit iade kazan

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret alışverişlerinde nakit iade kampanyası

e ticaret kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 250 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 200 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Nays Fırsatlar alanında yer alan tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına Nays > Cüzdanım sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Pazarama’da Nays Kart’la Öde % 10 İndirim Kazan! [150TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Pazarama'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. Pazarama Alışverişlerinde...Daha Fazla

Pazarama’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. Pazarama Alışverişlerinde %10 Hediye Para Fırsatı! Kış geliyor… Eldiven mi lazım yoksa ısıtıcı mı; sıcak su torbası da olur, şık bir kazak da. Artık Pazarama alışverişlerinde Nays yanında!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 2500TL Alışverişe 250TL indirim yapıyor, her alışverişinize anında %10 sepette fiyat düşüyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal.

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 200 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 150 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına uygulamada yer alan “Kampanyalar” sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret kampanyası

https://www.pazarama.com/naysla-ode-10-hediye-k-VRTCTGRY Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt’ta Nays Kart’la Yükle % 10 İndirim Kazan! [200TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
MediaMarkt’ta Nays Kart’ınla %10 Hediye Para! Nays ve MediaMarkt’la kazanmanın...Daha Fazla

MediaMarkt’ta Nays Kart’ınla %10 Hediye Para! Nays ve MediaMarkt’la kazanmanın tam zamanı! MediaMarkt alışverişlerinde Nays Kart’ını kullananlar, %10 hediye para kazanıyor!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla!

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya döneminde MediaMarkt mağazaları ve mobil kanallarından yapılacak alışverişlerde Nays kullanıcılarına %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 1500 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
 • Kampanya süresince kazanılabilecek toplam hediye para tutarı 200 TL’dir.
 • Kazanılan hediye paralar müşterinin Nays Kart’ına 3 iş günü içerisinde yatırılacak olup alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/mediamarktta-nays-kartinla-10-hediye-para

MediaMarkt alışverişlerinde Nays Kart’ını kullan nakit iade para kazan Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon’da Nays Kart’la Öde % 15 İndirim Kazan! [200TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresi Doldu
Amazon'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %15 hediye iade para kazan. ...Daha Fazla

Amazon’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %15 hediye iade para kazan.  Yapacağın tüm alışverişlerde Nays kartını kullan, %15 indirim kazan! E-ticaret Platformlarında %15 Hediye Para Kazan!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1333TL Alışverişe 200TL indirim yapıyor, her alışverişinize %15 hediye para geliyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal.

Amazon’da Nays Kart’ını Kullan, %15 Hediye Para Kazan!

İnternette alışveriş başka, Nays Kart’ınla Amazon’da bambaşka! 500 TL ve üzeri alışverişlerinde kartını kullan, %15 hediye parayı kaçırma!

 • Kampanya 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Amazon Türkiye web sitesi ve mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde Nays kullanıcılarına %15 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 500 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
 • Kampanya süresince kazanılabilecek toplam hediye para tutarı 200 TL’dir.
 • Kampanya, e-ticaret kampanyasından farklı olup Amazon Prime üyelik ödemeleri için de geçerlidir.
 • Kazanılan hediye paralar müşterinin Nays Kart’ına 3 iş günü içerisinde yatırılacak olup alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/amazonda-nays-kartini-kullan-15-hediye-para-kazan

Amazon'dan alışverişini yap anında nakit iade kazan

Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %15 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %15 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret alışverişlerinde nakit iade kampanyası

e ticaret kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 250 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 200 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Nays Fırsatlar alanında yer alan tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına Nays > Cüzdanım sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Nays 1.Yaşına Özel 400TL Alışverişe 100TL Hediye Para

Fırsat Süresi Doldu
1. Yaşımızı 8 Aralık'ta 100 TL Hediye Parayla Kutluyoruz! 8...Daha Fazla

1. Yaşımızı 8 Aralık’ta 100 TL Hediye Parayla Kutluyoruz!

8 Aralık’ta tek seferde 400 TL ve üzeri online alışveriş yap, 100 TL hediye para kazan!

Nays 1. Yaş Kampanyasından Nasıl Hediye Para Kazanabilirim?

 • Kampanya 8 Aralık 2023 tarihinde, 00:00 ile 23:59 saatleri arasında geçerlidir.
 • 100 TL hediye para kampanyası tüm kampanyalara ek, Nays Kart ile tek seferde yapılacak ilk 400 TL ve üzeri online alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bir kullanıcı azami 100 TL kazanabilecektir.
 • E-para kuruluşlarına yapılan para transferleri, fatura ödeme işlemleri, İstanbulkart bakiye yüklemeleri, Espressolab vb. cüzdanlara/mobil uygulamalara yapılan yüklemeler, altın-döviz alım satımları, fiziki mağazalarda karekod okutularak ya da temassız ödeme ile yapılan alışveriş işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan hediye paralar müşterinin Nays Kart’ına 5 iş günü içerisinde yatırılacak olup alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

1. Yaşına özel 8 Aralık'ta tek seferlik hediye para kazanma şansını yakala.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/nays-1-yasinda Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada’da Nays Kart’la Öde % 15 İndirim Kazan! [200TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresi Doldu
Hepsiburada’da %15 Hediye Para Kazan! Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama...Daha Fazla

Hepsiburada’da %15 Hediye Para Kazan! Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %15 Hediye Para kazan.

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1333TL Alışverişe 200TL indirim yapıyor, her alışverişinize %15 hediye para geliyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal. Ödeme yaparken cüzdan yerine kartla öde’yi seçmeniz lazım hediye para gelmesi için.

Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %15 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %15 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret alışverişlerinde nakit iade kampanyası

e ticaret kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 200 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 150 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına uygulamada yer alan “Kampanyalar” sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

Hepsiburada’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %15 indirim kazan. Hepsiburada Alışverişlerinde %15 Hediye Para Fırsatı! Kış geliyor… Eldiven mi lazım yoksa ısıtıcı mı; sıcak su torbası da olur, şık bir kazak da. Artık Hepsiburada alışverişlerinde Nays yanında!

Hepsiburada Alışverişlerinde %10 Hediye Para Fırsatı! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

N11’de Nays Kart’la Öde % 15 İndirim Kazan! [200TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresi Doldu
N11'de Nays Kart'ınla ödeme yap, %15 indirim kazan. n11 Alışverişlerinde...Daha Fazla

N11’de Nays Kart’ınla ödeme yap, %15 indirim kazan. n11 Alışverişlerinde Hediye Para Fırsatı! Alışveriş deyince akan sular duruyorsa sana güzel bir fırsat daha sunalım istedik. n11’de Hediye Para fırsatımız artık seninle!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1333TL Alışverişe 200TL indirim yapıyor, her alışverişinize %15 hediye para geliyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal.

Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %15 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %15 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret alışverişlerinde nakit iade kampanyası

e ticaret kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 250 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 200 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Nays Fırsatlar alanında yer alan tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına Nays > Cüzdanım sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır. Daha Az

Hemen Al
50% Başarılı

Trendyol’da Nays Kart’la Ödeme Yap, % 15 Hediye Para Kazan! [200TL’YE KADAR İNDİRİM!]

Fırsat Süresi Doldu
Trendyol'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %15 hediye iade para kazan....Daha Fazla

Trendyol’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %15 hediye iade para kazan. Trendyol’daki favorilerini Nays Kart’ınla eritmeye başla! Yapacağın tüm alışverişlerde Nays kartını kullan, %15 indirim kazan!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1333TL Alışverişe 200TL indirim yapıyor, her alışverişinize %15 hediye para geliyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal.

Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %15 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %15 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret alışverişlerinde nakit iade kampanyası

e ticaret kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 250 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 200 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Nays Fırsatlar alanında yer alan tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına Nays > Cüzdanım sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Nays Davet Linki ile 50TL Kazan!

Fırsat Süresiz
Nays referans davet linki ile üye ol 100₺ alışveriş yap...Daha Fazla

Nays referans davet linki ile üye ol 100₺ alışveriş yap 50₺ kazan!

Artık finansal işlemlere para vermiyor, kolayca borç alıyor, üstüne bol bol da hediye para kazanıyoruz! Sen de Nays’a gel, birlikte kazanalım. https://naysapp.tr.go.link/?adj_t=gro6z40&adj_label=d8fff303-9914-4a7b-8bb4-fd60da44792d

Sevdiklerini Davet Et, Birlikte 50 TL Kazanın!

Sana özel tanımlanan davet linkini 30 kişiye gönder. Linki gönderdiğin kişi Nays’a kayıt olsun, 100 TL ve üzeri alışveriş yapsın, sen de o da 50 TL hediye para kazanın.

Sevdiklerini Davet Ederek Nasıl Hediye Para Kazanırsın?

 • Kampanya 1-8 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays’a davet edilip kayıt olan 30 kişi için davet linkini yollayan Nays kullanıcısına toplamda 1.500 TL’ye varan hediye para tanımlanır.
 • Davet linkini gönderme sınırı yoktur fakat hediye para kazanma limiti 30 kişi ile sınırlıdır.
 • Önceden davet etme işlemi yapmış kullanıcılar da 30 kişiye kadar davet etme hakkına sahiptir.
 • Hediye para kazanabilmek için Nays’a yeni kayıt olan kullanıcının kampanya dönemi içerisinde yapacağı alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Hediye para tutarları 5 iş günü içerisinde hesaplara yatırılacak olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Diğer finans uygulamalarına para yükleme işlemleri, alışveriş olarak değerlendirilmez ve kampanyanın kapsamı dışında tutulur.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/sevdiklerini-davet-et-birlikte-50-tl-kazanin

sevdiklerini davet et, onlar alışveriş yaptıkça birlikte sende kazan Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Pazarama’da Nays Kart’la Öde % 15 İndirim Kazan! [200TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresi Doldu
Pazarama'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %15 indirim kazan. Pazarama Alışverişlerinde...Daha Fazla

Pazarama’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %15 indirim kazan. Pazarama Alışverişlerinde %15 Hediye Para Fırsatı! Kış geliyor… Eldiven mi lazım yoksa ısıtıcı mı; sıcak su torbası da olur, şık bir kazak da. Artık Pazarama alışverişlerinde Nays yanında!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1333TL Alışverişe 200TL indirim yapıyor, her alışverişinize %15 hediye para geliyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal.

Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %15 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %15 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret alışverişlerinde nakit iade kampanyası

e ticaret kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 250 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 200 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Nays Fırsatlar alanında yer alan tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına Nays > Cüzdanım sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Çiçeksepeti’nde Nays Kart’la Öde % 10 İndirim Kazan! [150TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Çiçeksepeti'nde Nays Kart'ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. Çiçeksepeti Alışverişlerinde...Daha Fazla

Çiçeksepeti’nde Nays Kart’ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. Çiçeksepeti Alışverişlerinde %10 Hediye Para Fırsatı!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 2500TL Alışverişe 250TL indirim yapıyor, her alışverişinize anında %10 sepette fiyat düşüyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal.

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 200 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 150 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına uygulamada yer alan “Kampanyalar” sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret kampanyası

e ticaret alışverişlerinde nakit iade kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Çiçeksepeti’nde Nays Kart’la Öde % 15 İndirim Kazan! [200TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresi Doldu
Çiçeksepeti'nde Nays Kart'ınla ödeme yap, %15 indirim kazan. Çiçeksepeti Alışverişlerinde...Daha Fazla

Çiçeksepeti’nde Nays Kart’ınla ödeme yap, %15 indirim kazan. Çiçeksepeti Alışverişlerinde %15 Hediye Para Fırsatı!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1333TL Alışverişe 200TL indirim yapıyor, her alışverişinize %15 hediye para geliyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal. Ödeme yaparken cüzdan yerine kartla öde’yi seçmeniz lazım hediye para gelmesi için.

Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %15 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %15 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret alışverişlerinde nakit iade kampanyası

e ticaret kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 200 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 150 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına uygulamada yer alan “Kampanyalar” sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

Hepsiburada’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %15 indirim kazan. Hepsiburada Alışverişlerinde %15 Hediye Para Fırsatı! Kış geliyor… Eldiven mi lazım yoksa ısıtıcı mı; sıcak su torbası da olur, şık bir kazak da. Artık Hepsiburada alışverişlerinde Nays yanında! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo’da Nays Kart’la Öde % 10 İndirim Kazan! [200TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresi Doldu
Morhipo'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. Morhipo Alışverişlerinde...Daha Fazla

Morhipo’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %10 indirim kazan. Morhipo Alışverişlerinde %10 Hediye Para Fırsatı!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 2500TL Alışverişe 250TL indirim yapıyor, her alışverişinize anında %10 sepette fiyat düşüyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal.

 • Kampanya 1-31 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Çiçeksepeti, Hepsiburada, Morhipo, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Çiçeksepeti, Hepsiburada, Morhipo, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Nays Kart iPhone 14 Pro Max Çekilişi

Fırsat Süresiz
Nays'tan 10 Kişiye iPhone 14 Pro Max Hediye! Nays üzerinden...Daha Fazla

Nays’tan 10 Kişiye iPhone 14 Pro Max Hediye!

Nays üzerinden müşteri olma sürecini tamamla, çekilişe katıl. 10 iPhone 14 Pro Max’ten biri senin olsun.

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1333TL Alışverişe 200TL indirim yapıyor, her alışverişinize %15 hediye para geliyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal. Ödeme yaparken cüzdan yerine kartla öde’yi seçmeniz lazım hediye para gelmesi için.

iPhone 14 Pro Max Kampanya Katılım Şartları

 • Kampanya 9 Ekim – 9 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Çekiliş 27 Kasım 2023 tarihinde saat 11:00’da gerçekleştirilecektir.
 • Çekiliş sonuçları 1 Aralık 2023 tarihinde POSTA gazetesinde ilan edilecektir.
 • Kampanya tarihleri arasında Nays üzerinden İş Bankası müşteri olma adımlarını tamamlayan her gerçek kullanıcı için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Çekiliş sonucunda 10 kullanıcıya 1’er adet iPhone 14 Pro Max hediye edilecektir.
 • Çekiliş hakkı kazanabilmek için İş Bankası müşteri kaydının kampanya tarihleri arasında başarılı olarak tamamlanmış olması gerekir.
 • Nays uygulaması üzerinden başlatılıp diğer kanallar üzerinden tamamlanan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanya bireysel katılımcılara yöneliktir.
 • Katılımlarda ad-soyad, müşteri no bilgisi eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Türkiye İş Bankası A.Ş., Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Türkiye İş Bankası A.Ş. iştirakleri çalışanları, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Mevcutta Türkiye İş Bankası A.Ş. müşterisi olanlar ya da 09.10.2023 tarihinden önce Nays üzerinden İş Bankası müşteri kaydını tamamlayanlar, kampanyadan yararlanamazlar.

Bu kampanya Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 02.10.2023 tarihli ve E-40453693-255.01.02-44197 sayılı izni ile 09.10.2023 (Saat:00.01)-09.11.2023 (Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Türkiye İş Bankası A.Ş.’ye ait Nays uygulamasını ücretsiz şekilde IOS veya Android işletim sistemli cep telefonlarına indirerek, ad soyad, telefon, e-mail adresi, doğum tarihi bilgileri ile üye olduktan sonra hesap profiline girerek İş Bankası müşterisi olma işlemini Nays uygulaması üzerinden gerçekleştirip tamamlayan gerçek kişiler kampanyaya katılacaktır. Kampanyaya katılım Nays uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan her gerçek kişi için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Müşteri no ve ad soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekiliş 27.11.2023 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak düzenlenecektir. Çekilişte, 10 kişi Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB (birim değeri: ₺71.185) ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görseli ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş sonuçları 01.12.2023 tarihinde Posta Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye İş Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler 16.12.2023, yedek talihliler ise 31.12.2023 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. İstenilen belgeleri belirtilen tarihe kadar eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Türkiye İş Bankası A.Ş. iştirakleri çalışanları, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/iphone-14-pro-max-cekilisi

Nays'tan 10 Kişiye iPhone 14 Pro Max Hediye! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Nays ile Karekod veya Temassız Öde %5 İndirim Kazan! [100TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Cüzdanın Yoksa Nays Var! Nays, karekodla ya da temassız ödeme...Daha Fazla

Cüzdanın Yoksa Nays Var! Nays, karekodla ya da temassız ödeme alan tüm iş yerlerinde yanında. Üstelik yaptığın her alışverişten %5 hediye para kazan!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla!

Nays bakiyeni sadece online alışverişlerde değil mağazalardaki POS cihazlarında ödeme yaparken de kullanabilirsin.

Mağazalarda alışveriş yaparken cüzdanın ya da kartın olmadığında Nays sayesinde ödemeni karekod okutarak ya da temassız ödeme ile yapabilirsin.

Karekod ile ödemenin nasıl yapılacağı hakkında bilgiye “Karekod ile Ödeme” sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsin.

Mobil temassız ödemenin nasıl yapılacağı hakkında bilgiye “Temassız Ödeme” sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsin.

Üstelik karekod okutarak ya da mobil temassız ödeme ile yapacağın alışverişlerde %5 hediye para kazanabilirsin. Kampanya şartlarına uygun yaptığın alışverişlerde aylık 100 TL’ye kadar hediye para kazanabilirsin. Kazandığın hediye para Nays hesabına eklenir, dilediğin gibi kullanırsın.

 • Kampanya 1-31 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına karekod okutarak ya da mobil temassız ödeme ile yapacakları her alışveriş için %5 hediye para tanımlanacaktır.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcısının faydalanabileceği hediye para tutarı 100 TL ile sınırlıdır. Kullanıcı bu tutara tek bir alışverişte ulaşabileceği gibi parçalı alışveriş yaparak da ulaşabilir.
 • Hediye para kazanabilmek için harcama tutarının 20 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • Karekod ve Temassız Ödemeye %5 hediye para kampanyası A101, BİM, CarrefourSA ve Migros marketlerinden; Burger King, Arby’s, Popeyes, Usta Dönerci restoranlarından yapılan harcamalarda; Flo, Gap, Genel Giyim Kampanyasından yapılan alışverişlerde ve kuyum harcamalarında geçerli değildir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Karekod ile ödeme kabul eden tüm POS cihazlarında Nays hesap bakiyen yeterli ise; uygulamayı açıp karekod işlemlerine tıklaman ve POS cihazındaki karekodu telefonuna okutup işlemi onaylaman gerekir. İşlemin sonucunu POS cihazından kontrol edebilirsin.

Temassız ödeme kabul eden tüm POS cihazlarında Nays bakiyen yeterli ise; POS cihazına telefonunu yaklaştırman yeterli. İşlemin saniyeler içerisinde gerçekleşir. Temassız Ödeme sayfasından Nays Kart’ını mobil temassız işlemlere nasıl açacağın hakkında bilgiye ulaşabilirsin.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Karekod ile Ödeme Hediye Para Kampanyası’ndan kampanya döneminde maksimum 100TL kazanabilirsin.

Kampanya hangi iş yerlerinde geçerli?
Karekod oluşturabilen POS cihazına sahip tüm işyerlerinde,
Temassız ödeme kabul eden POS cihazına sahip tüm iş yerlerinde alışveriş yapabilirsin.

Karekod ve Temassız Ödemeye %5 hediye para kampanyası A101, BİM, CarrefourSA ve Migros marketlerinden, Burger King, Arby’s, Popeyes, Usta Dönerci restoranlarından yapılan ve Genel Giyim Kampanyasından faydalanılan alışverişlerde ve kuyum harcamalarında geçerli değildir.

Alışveriş işleminde şifre istenir mi?
750 TL ve üzeri alışverişlerinde senden POS cihazına 4 haneli şifreni girmen istenir. Nays Kart şifreni;

Sayfam > Ayarlar > Kart Ayarları > Kart Şifresi Belirle butonuna basarak belirleyebilirsin.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/karekod-temassiz-odeme-kampanyasi

Temassız ve Karekod Ödeme Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

FLO’da Nays Kart’la Öde % 15 İndirim Kazan! [150TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Flo’da Nays ile Alışverişlerine %15 Hediye Para Kazan! Okula dönüşte...Daha Fazla

Flo’da Nays ile Alışverişlerine %15 Hediye Para Kazan! Okula dönüşte ayakkabın Flo’da, %15 hediye paran Nays’ta! Flo’da Nays’ını kullan, %15 hediye para kazan!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1000TL Alışverişe 200TL indirim yapıyor, her alışverişinize %20 hediye para iade kazanılıyor. 

 • Kampanya 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Hediye para kampanyası Flo mağazalarından, mobil uygulamasından veya web sayfasından Nays Kart bilgileri ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Flo’dan yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişler için %15 hediye para tanımlanacaktır.
 • Kampanya dönemi boyunca bir kullanıcı en fazla 150 TL hediye para kazanabilecektir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası ve Flo kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • Kampanya diğer Nays kampanyaları ile birleştirilemez.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/flo

okula dönüş flo ayakkabı

okula dönüş flo ayakkabı Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Espressolab’da Nays Kart’la Bakiye Yükle % 10 Hediye Para Kazan! [50TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Espressolab Nays Kartla Bakiye Yüklemelerine %10 Hediye Para! Sıcacık latte,...Daha Fazla

Espressolab Nays Kartla Bakiye Yüklemelerine %10 Hediye Para! Sıcacık latte, demli filtre, cappuccinonun da köpüğü üstünde! Espressolab mobil uygulamasına bakiyeni Nays Kart’ınla yükle, %10 hediye para kazan!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla!

● Kampanya 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında, Espressolab mobil uygulamasına Nays Kart ile yapılan bakiye yüklemelerinde geçerlidir.
● Kampanya döneminde Espressolab mobil uygulamasına yapılan yüklemelerde Nays kullanıcılarına %10 hediye para tanımlanacaktır.
● Hediye para kazanabilmek için bakiye yüklemesinin 150 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
● Kampanya süresince kazanılabilecek toplam hediye para tutarı 50 TL’dir.
● Kazanılan hediye paralar müşterinin Nays Kart’ına 3 iş günü içerisinde yatırılacak olup alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
● Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
● İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/espressolab-bakiye-yuklemelerine-10-hediye-para

Espressolab mobil uygulamasına bakiyeni Nays Kart’ınla yükle nakit iade para kazan Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Morhipo’da Nays Kart’la Öde % 15 İndirim Kazan! [250TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresi Doldu
Morhipo'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %15 indirim kazan. Morhipo Alışverişlerinde...Daha Fazla

Morhipo’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %15 indirim kazan. Morhipo Alışverişlerinde %15 Hediye Para Fırsatı!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1666TL Alışverişe 250TL indirim yapıyor, her alışverişinize %15 hediye para geliyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal.

Hepsiburada, Morhipo, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %15 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1 – 15 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Hepsiburada, Morhipo, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %15 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Hepsiburada, Morhipo, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 250 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 250 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 200 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Nays Fırsatlar alanında yer alan tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına Nays > Cüzdanım sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Alışveriş Kuponları

200TL’ye 80TL Amazon İndirim Promosyonu Linki

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr 80 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri... Detayını Gör
Hemen Al
14% Başarılı

Worldcard ile 500 TL Karaca Puan Kazan – Yapı Kredi 5 Taksit [Karaca, Jumbo, Emsan, Kaşmir, Cookplus]

Fırsat 4 hafta kaldı
World Mobil’e özel Karaca Home –Karaca Züccaciye-Jumbo – Emsan –Kaşmir... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

A101 Ekstra’da 300 TL Bonus

Fırsat 2 hafta kaldı
Kampanya kapsamında 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında GarantiPay ile A101... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

200/40TL Amazon İndirim Promosyonu Linki

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr 40 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 30 Boyner Mobil App İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Boyner Koduna KOŞŞ🏃‍♀️APPOZEL30 ile App'e Özel 1500TL'ye %30 İndirimi Kaçırma😍... Detayını Gör
PPOZEL30 Kodu Aç 
0% Başarılı

Mesajlaşır gibi her an ücretsiz para gönder/al, kullandıkça hediye nakit para kazan, alışveriş fırsatlarını yakala.
· Hemen indirip anında kullanmaya başlarsın
· Mesajlaşır gibi her an ücretsiz para gönderip /alabilirsin
· Hiçbir koşul olmadan her zaman ücretsiz kullanırsın
· İlk işleminde 10 TL kazanırsın

Nays ile yaptığın ilk işleminde anında 10 TL hediye nakit para kazanırsın. Kazandığın hediye nakit parayı dilediğin şekilde gönlünce kullanabilirsin.
· Nays’ı kullandıkça hediye nakit para kazanırsın

Karekod ya da Temassız Ödeme Kullan, %5 Hediye Para Kazan!

Şimdi Kazan; hediye nakit para kazandıran harika bir oyun.
Nays’la para gönderdiğinde ya da hesabına para geldiğinde* günde bir kez, 24 saatle sınırlı olmak üzere Şimdi Kazan oynama hakkı kazınırsın. Oyundaki 4 kutudan en az 3’ünde aynı resmi bulabilirsen resimdeki ödül senin olur.
· Alışveriş fırsatlarını yakalarsın

Market Alışverişlerinde %10 Hediye Para Kazan!

En çok kullanılan e-ticaret siteleri ve önde gelen platformlarda Nays’a özel fırsatları yakalarsın.
Trendyol’da %10 indirim kazanırsın.
Fırsatlar Nays Cüzdanım alanında seni bekliyor.
· Sevdiklerini davet eder, kazanırsın

Nays'tan 10 Kişiye iPhone 14 Pro Max Hediye!

Nays ile kazanmak çok kolay! Henüz Nays’a kayıt olmamış sevdiklerini hemen Nays’a davet et ve üye olan her kişi için 10 TL kazan. Kazandığın hediye nakit parayı dilediğin şekilde gönlünce kullanabilirsin.
· Hesabına kolaylıkla para yatırırsın

Nays hesabına para yüklemek çok kolay! İster banka hesabından, ister İş Bankası Bankamatik’lerinden istersen banka kartından Nays hesabına kolaylıkla paranı yükleyebilirsin.
· 7/24 Canlı destek alırsın

İhtiyaç duyduğun her an Nays Çözüm Merkezi sana kesintisiz hizmet sunar. İster mesajlaşarak, ister telefonla görüşerek çözüm temsilcinden yardım alabilirsin.

Nays Hayatını Kolaylaştırır
Sana Zaman ve Para Kazandırır

Bir finans uygulaması doğru ama bildiğin finans uygulamalarından değil. Bir kere hiç sıkıcı değil!

– Nays’ı indirmesi de kullanması da her zaman, tamamen ücretsizdir.
– Mesajlaşır gibi her an ücretsiz para gönderip alabilirsin.
– Cüzdanın olmasa da olur. Uyumlu POS’lardan karekodla veya temassız ödeme yapabilirsin.
– Banka hesabından, İş Bankası Bankamatik’lerinden ya da banka kartından Nays hesabına kolayca para yükleyebilirsin.
– Arkadaşından, eşinden, dostundan ister gibi kolayca borç alabilirsin. Ödemesini de kendin belirlersin.
– Yavrun için aile kontrollü Bağlı Hesap ekleyebilirsin.

E-ticaret Platformlarında %15 Hediye Para Kazan!

Nays’la Kazanmak Çok Nays

– Nays’la kazanmaya para yüklerken başlarsın. İlk para yüklemende anında 20 TL hediye.
– Arkadaşlarını, sevdiklerini Nays’a davet ettikçe de kazanırsın. Davet ettiğin ve senin davet linkinle kesintisiz bir şekilde Nays’a kayıt olan her arkadaşın için 20 TL, toplamda 200 TL hediye para kazanırsın.
– Nays’ta kazanmak çok eğlenceli çünkü “Şimdi Kazan” var. 4 kutudan 3’ünde aynı resmi bul, sürpriz hediye kazan.
– Kazandığın hediye paralar anında hesabına yatar, dilediğin gibi kullanırsın.

Giyim Alışverişlerinde %15 Hediye Para Kazan!

Nays Fırsatları Alışverişlerinde de Yanında

– Popüler e-ticaret siteleri ve platformlarda Nays’a özel fırsatlar seni bekliyor.
– Anlaşmalı markalardan alışveriş yaptıkça hediye para ya da anında indirim kazanırsın.
– Alışverişlerinde ister Nays Kart’ını kullanır, ister karekodla veya temassız ödeme yaparak hediye para kazanırsın.
– Filmden müziğe, market alışverişinden, giyime, teknolojiden en sevdiğin oyunlara kadar %50’ye varan hediye para kazandıran fırsatlardan yararlanabilirsin.

Nays’tan Masrafsız ve Faizsiz Kolayca Borç Al!

Arkadaşından İster Gibi Borç Al

– Borç almak çok kolay. İstediğin an, belirli limitle arkadaşından ister gibi borç alabilirsin.
– Aldığın borç anında Nays hesabına geçer.
– Ödeme gününü, taksit sayını kendin belirler, rahatça ödersin.

7/24 Canlı Canlı Destek Seninle

– İhtiyacın olduğunda yanında, bir telefon uzağındayız. İster mesajla ister telefonla görüşebilir, soru, öneri ve şikayetlerini çözüm temsilcimize iletebilir, yardım alabilirsin.

destek@naysapp.isbank.com.tr
0850 724 0 824
Nays! Türkiye İş Bankası’ndan.
Sen de Nays Kullan Her Zaman Kazan!

*Hesabına ilk kez para geliyorsa Şimdi Kazan oynama hakkı tanımlanmaz, sonraki para gelme işleminde tanımlanır.


🟩 Nays indirim kodu Nisan 2024
🏷️ Nays indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Nays indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Nays kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Nays promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.