New Essentials % 50 İndirim [Tüm Ürünlerde]

Fırsat Süresiz
New Essentials Tüm Ürünlerde NET % 50 İndirim sağlar....Daha Fazla

New Essentials Tüm Ürünlerde NET % 50 İndirim sağlar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

New Essentials C Vitamini Serum – % 20 İNDİRİMDE

Fırsat Süresiz
New Essentials C Vitamini Serum 30 ml Tüm cilt tipleri...Daha Fazla

New Essentials C Vitamini Serum 30 ml Tüm cilt tipleri için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Kaş Kirpik serumu, Leke Serumu, C Vitamini Serum, Hyaluronic Acid Serum, Kolajen serum. Üye ol tüm indirimlere ek sepette ekstra indirim kazan!

Gerçek bir cilt canlılığına hazır mısınız? Ultra glow’da sıradan bir c vitamini formu yer almaz. %99 c vitamini türevi ve hyaluronik asit ila esansiyel yağ asitleri içeren yüksek mukavemetli bir yağ çözeltisi, Hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş %99 ascorbyl tetraisopalmitate kullanılır. %20 içeriğe sahiptir. Hangi cilt tipi için iyidir?

✔ normal

✔ yağlı

✔ kombinasyon

✔ kuru

✔ hassas

C vitamini tetraisopalmitate formu nelerde etkilidir?

düzensiz doku

eşit olmayan cilt tonu

ince çizgiler ve kırışıklıklar.

Neler olmadan formüle edilmiştir?

Parabenler

Sülfatlar

Ftalatlar

Ürün Kullanımı

Temizlenmiş yüzünüzün her iki tarafına cilt yapınıza göre 1 ila 3 doz arası (Parmak ucuna veya cildinize bir bezelye tanesi kadar) uygulayın. Boynunuz için de bir doz uygulayın. Yüzünüzün alt kısmından başlayarak dairesel hareketlerle uygulayın. Krem veya makyaj uygulamasından önce biraz bekleyin. 3 yaş altı çocuk kullanımı için uygun değildir. Göz içi ile direk temas ettirmeyiniz. Temas halinde bol su ile durulayınız. Yutmayınız. Cildin alerjik reaksiyon göstereceğini bildiğiniz bir hammadde içerikte var ise kullanımı durdurunuz.

Ürün Avantajları

C vitamini etkili bir antioksidan görevi görür, cilt tonunu aydınlatır ve gözle görülür yaşlanma belirtilerini azaltır. Kaliteli içerik ile asla yüzünüzde yapış yapış bir his bırakmaz. Askorbil tetraizopalmitat, yağda çözünen ve son derece kararlı bir c vitamini türevidir. Bu yağ formatı formülünde, esansiyel yağ asitleri olarak da bilinen f vitamini ile kombinasyon halinde sağlanır. Saf c vitamininin genel faydalarının yanı sıra, askorbil tetraizopalminin gelişmiş cilt parlatıcı faydaları sağladığı gösterilmiştir.

İçerikler

Aqua, panthenol, glycerin, peg-40 hydrogenated castor oil, phenoxyethanol, hyaluronic acid, ascorbyl tetraisopalmitate, ethyhexylglycerin, polysorbate

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Newessentials.com.tr İndirimi – Metlife

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya, newessentials.com.tr web sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde %20 indirim avantajı sağlar. Kampanya,...Daha Fazla
 • Kampanya, newessentials.com.tr web sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde %20 indirim avantajı sağlar.
 • Kampanya, 1 Mart-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında, sadece newessentials.com.tr sitesinde ve tüm ürünlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sadece newessentials.com.tr sitesinde sepete ekleyeceğiniz ürünlere ekstra %20 indirim uygulanacaktır.
 • Bu kampanya başka kampanya ve indirim koduyla birleştirilemez.
 • Kampanya dahilindeki ürünler stoklarla sınırlıdır.
 • Newessentials ve MetLife Emeklilik ve Hayat, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Kozmetik Kuponları

100TL Avon Mayıs İndirim Kodu

Kod Süresiz
AVON Parfüm ürünlerinde bugün %10'a varan indirim veriyor. Üste 700TL... Detayını Gör
MAY24 Kodu Aç 
100% Başarılı

250TL’ye NET % 50 Gratis Tüm Ürünlerde İndirim – Bugüne Özel

Fırsat Süresiz
17 Mayıs’a özel kampanya başladııııı!! ✨💜 Alışveriş tutarın 250 TL’ye... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Flavus Mayıs İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flavus indirim kuponu ile Sepette Ek %10 İndirim Fırsatını Kaçırma... Detayını Gör
MAYIS Kodu Aç 
100% Başarılı

40TL Avon Mart İndirim Kodu

Kod Süresiz
AVON Makyaj ürünlerinde bugün %10'a varan indirim veriyor. Üste 400TL... Detayını Gör
MART40 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Flavus Kadınlar Günü İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flavus indirim kuponu ile 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL... Detayını Gör
8MART Kodu Aç 
100% Başarılı

NewEssentials nasıl kuruldu?

NewEssentials, Dermokozmetik alanda yapmış olduğu birçok analiz ve araştırmalar neticesinde profesyonel cilt bakım ürünlerini birçok insanın rahatlıkla ulaşabileceği fiyat dengesi ile gerek Türkiye’ de gerek ise Dünya pazarında tanıtmak hedefiyle yola çıkmış bir firmadır. NewEssentials markası sadece 2018 yılında çıkmış olduğu serüveni her yıl %700 oranında pazarını büyütmüştür. Bu başarının arkasında yatan en büyük güç, firmanın 15 yıl ve üzeri deneyimli bir kimyager kadrosuna sahip olmasıdır. Ayrıca yurtdışı trendleri çok iyi takip eden firma, NewEssentials markasını gerek bitki kök hücre teknolojisini ihtiva eden ürünler ile, gerekse fiyat olarak ulaşılması zor olan Cilt serumları segmentasyonunda kolay ulaşılabilir hale getirmiştir. NewEssentials, şuan Türkiye ve Global piyasada özellikle bitki kök hücre Cilt Kremleri ve Cilt serumlarında Pazar lideri konumundadır. Biyoteknoloji alanında birçok faaliyette bulunan firma, Türkiye’nin yakın gelecekte faaliyete girecek olan Biosad (Biyoteknoloji Sanayi Derneği)’ nin aynı zamanda kurucu üyesidir. Sektör önderi olmayı her zaman hedefleyen firma sıradan ürünlerin değil her zaman çığır açacak ürünlerin geliştirmesinde aktif rol almaktadır. Basitten uzak, zoru gerçekleştiren bir yapıya sahip firma, NewEssentials ile 50 den fazla ürünü ihraç etmekte ve müşteri memnuniyeti %95’ lerin üzerindedir.

Ürün içerikleri ve denetimleri?

Kendi Ar-Ge Laboratuvarlarına sahip firma, ürün Dermatolojik, Mikrobiyolojik, Stabilite vs gibi test aşamalarını deneyimli kimyager ve dermatolog ekibiyle gerçekleştirmektedir. Fransa’da birçok dermatoloji üzerine çalışan test laboratuvarları ile de ortak iş birlikteliği olan firma, ürünlerinin en üst düzeyde kalite kontrollerini Avrupa GMP (İyi Üretim Uygulamaları) çerçevesinde yapmaktadır. Plot üretim tesislerine sahip olan firma bazı üretimlerini kendi bünyesinde ve bazı ürünlerini ise GMP koşullarına sahip üretim kabiliyeti en üst düzeyde olan firmalarda ürettirmektedir. Ürün formulasyon, içerik dizaynı tamamen kendi laboratuvarlarında gerçekleştirmektedir. İsviçre bazlı firmalar ile ortak ürün geliştirme faaliyetleri hal hazırda devam eden firma, NewEssentials markasının birçok bitki Kök Hücre formül desteğini Bitki Kök Hücre üreticisi dünyadaki dört ülkeden biri olan İsviçre’den temin etmektedir.

NEW ESSENTIALS İNDİRİM KODU

Vücudumuzdaki doku ve organların temel hücreleri kök hücrelerdir. Bunların sınırsız bölünme, kendilerini yenileyebilme, doku ve organlara dönüşme yetenekleri vardır. Bu yüzden NewEssentials ürünlerinde kök hücre tedavileri de oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Bu nedenle NewEssentials, özellikle cilt bakımında kullanılan ürünlerin içeriğine bitkisel kök hücreler ilave ederek, cilt bakımında mükemmel sonuçlar veren dermokozmetik ürünler elde etmiştir. Bitkisel kök hücre bakımı ile cilt bakımının yapılması NewEssentials markası ile ortak Ar-GE Çalışması yapan konusunda uzman biyoteknoloji firmaları, cilt bakımında, cilt yenileme, gençleştirme ve cilt tedavisi için bitkisel kök hücre teknolojisini kullanarak, ciltte fark yaratan bakım ürünleri üretmişlerdir. Cilt lekelerinin giderilmesinde kullanılan NewEssentials ürünleri ciltte kısa bir sürede mükemmel bir etki yaratıyor. Hücre yenileyici NewEssentials ürünleri cildi sürekli uyarmakta, bir yandan cilt lekeleriyle mücadele ederken, diğer yandan günlük cilt bakımı yapmaktadır. Bunun gibi bitkisel kök hücre teknolojisiyle üretilen farklı etkileri bulunan cilt bakım ürünleri NewEssentials’ın geniş ürün yelpazesinde yer almaktadır.
Bitkisel kök hücre bakımı cildin ışıltılı bir görünüm kazanmasına, kuru cilt yapısının nemlenmesine yardımcı olur. NewEssentials, Bitkisel kök hücre bakımı ile sadece Cilt lekeleri gideren ürünlerle değil, aynı zamanda Leke açıcı, Güneş kremi, Cilt temizliği, Nemlendiriciler, Anti-Aging gibi NewEssentials ürünleri ile de beklenilen etkiyi sağlamıştır. NewEssentials ürünleri tüm cilt tiplerine uygun içeriktedir. Cildin donuk görünümünü canlandıran, taze ve sıkı bir cilt elde etmeye yardımcı, cilt bakımında kusursuzluğu yakalamanızı sağlan NewEssentials ürünleri cilt gençleştirmede de bitkisel kök hücre bakımı ile mükemmel sonuçlar vermektedir. Yaşın ilerlemesiyle ciltte kolajen, elastin üretimini gerçekleştiren fibroblast hücrelerinde yaşlanma olmaktadır.
NewEssentials ürünleri ile yaşlanmış hücrelerden yeni genç hücreler üretilmekte ve cilt gençleştirilmektedir. Birçok NewEssentials ürününde kullanılan Bitki Kök Hücre Teknolojisi, ödüllü bir teknoloji olmasının yanında şu anda Kozmetik ve Dermokozmetik alanda en iyisidir.

 • Kargo Siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilmektedir.
 • Güvenli Alışveriş Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin
  ve %100 güvenli alışveriş yapın.
 • İade ve Değişim Kolay İade ve Değişim İmkanı
 • Ücretsiz Kargo 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde
  kargo bizden.
 • Kapıda Ödeme Kapıda Ödeme Seçeneği
  newessentials.com.tr’de
  uygulanmamaktadır.

Ticaret Ünvanı     :HAYAT PRATİK İLAÇ GIDA DAĞITIM ve PAZARLAMA A.Ş.

 Adres                     : Bağlarbaşı Mah. İncilik Sokak No: 8 /A Maltepe / İstanbul

Müşteri Hizmetleri : 0850 888 04 14
Whatsapp / Hızlı Destek : 0530 452 43 00

E-mail                     : destek@newessentials.com.tr


🟩 New Essentials indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ New Essentials indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi New Essentials indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 New Essentials kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
New Essentials promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.